PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنماییی و مشاره برای راه انداختن گیم نت ...از نوع کنسولی

xfati
14-06-2015, 20:39
دوستان بخاطر اینکه مدت زیادی هست خدمت تموم کردم و بیکارم و یه کم پول نقد دستمه ومیخام یه گیم نت راه بندازم ...ممنون میشم بهم کنید
چندتا سوال دارم ممنون میشم جوابم بدید
1-ایا خرید کنسول ایکس باکس یا پلی استشن بهتره یا کامپیوتر ؟؟؟؟ نظر خودم رو کنسول هست اونم ایکس باکس
2-حدودا چندتا سیستم لازمه ؟8 تا ؟ 10 ؟؟
3-اگه قراره کامپیوتر بخرم هزینه هر کدوم چقد میشه ؟ یه کامپیوتر که بالاخره برا 1 سال جواب بده دیگه تو گیم نت
4-انلاین یا افلاین ؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید برای پول در اوردن ؟؟؟؟
5-ایا میشه کنسول هم شبکه داخلی کرد ؟؟؟؟ چون بیشتر بای های کنسولی فکر کنم تحت شبکه هم جالب باشن
6- ایا میشه کنسول هم انلاین بازی کرد ؟ ارزشش رو داره ؟چون شنیدم دردسر داره یه خورده انلاین
7-به نظرتون با 8 تا سیستم بازی چقد درامد داره ؟ حدودی بگین ممنون میشم
8-ممنون میشم لیست بازی های پرطرفدار گیم نتی برا کامپیوتر و کنسول رو بگین :n02:
9-حدود قیمت کارکرد کنسول چقده ؟؟کامپیوتر هم بگین ممنون میشم
10-ایا نیاز به مجوز خاصی هست ؟؟؟
11-برا کنسول همون نسل قبلی جواب میده ؟ یا مثلا 8 تا قدیمی ها یه پلی استشن 4 و ایکس باکس وان ؟؟؟
و در اخر کسانی که گیم نت داشتن ممنون میشم پیشنهادات خودشون رو بهم بدن
شاید از این بلاتکلیفی در بیاییم و کمی پیشرفت کنیم تو زندگی

xfati
19-06-2015, 23:12
کسی نیس کمک کنه ؟؟؟؟

a_bayan
20-06-2015, 02:22
سلام...من گیم نت نداشتم..اما یه برهه ای زیاد میرفتم...دبیرستانی ام دیگه...
1خرید کنسول رو بیشتر پیشنهاد میکنم چون قدیمی نمیشه تا 7-8سال و قیمت تمام شده خیلی کمتر از کامپیوتر در میاد...
2-بستگی به مکانتون داره اما جایی که ما میرفتیم یه جای حدودا 35 متری بود 10-11تا داشت.+دوتا هم فوتبال دستی خیلی خفن داشت که واسه خراب کردنش جریمه هم گذاشته بود.مثلا خم کردن دسته 100 هزار تومن...
3-واسه کامپیوتر در بهترین حالت حدود 4 تومن برا هر کدوم که اصلا نمیصرفه تازه این فقط تا نهایتا 2 سال ببرتدون.
4-اونجا هم انلاین داشت هم افلاین....انلاین مشتریاش پر و پا قرص تر بودن...یعنی چنتایی بودن که همیشه بودن!!! افلاین مشتریاش تفریحی میان...اما انلاین مثلا یادمه یکی بود که با چن نفر توی شهرای دیگه شرط بندی میکرد سر بازی کنسول ps4 که هر کی باخت بازی مورد نظر رو بخره و بفرسته...خودشم ps4 داشت...
5-بله میشه شبکه کرد ما کالاف6 شبکه بازی میکردیم...
6-انلاین هم خوبه بدک نیست...در کل اگه بتونی نت خوبی گیر بیاری که مشتریا نپرن و پینگ بالا پایین نشه و بتونی حجم اینترنت زیاد بگیر ی که ارزون در بیاد...
7-والا درامد رو متاسفانه نمیدونم ولی از حداقل ها جامعه بالاتره الحمدولله .
8-بازیارو میتونین بپرسین از گیمر ها ولی عموما...سری gta,واچ داگس، بازیایی توی ژانر گیم شبیه taken ، اسسینس کرید...مجموعه کالاف همشون...بتلفیلد ها 3 به بعد...کومبات...فوتبال...ژانر مسابقه و رالی...و....
9-الان فک کنم کارکرده ایکس باکس حدود 650 باشه(ایکس باکس360) و پی اس3 هم همین حول و حوش...ps4 هم که نوش الان 1250هست...ایکس وان هم برای گیم نت توصیه نمیکنم...یعنی من خودم کم دیدم کسی توی گیم نت با ایکس وان بازی کنه...
10-مجوز و پروانه کسب که میخواد.فک کنم شاید از اداره ارشاد هم چیزی بخواد...
11-پیشنهاد میکنم نهایا 2-3تا ps4 بگیرین بقیش ps3 و x360 حالا علاقه هم داشتین x one هم میتونین بگیرین...
در اخر هم این گیم نتی که ما میرفتیم یه کار جالبی کرده بود..ساندویچ ژامبون با کیفیت بهتر از مغازه ها میاورد میداد دونه ای دوتومن که خیلی هم پرش میکرد...اینو برای این انجام میداد که مشتری از مغازه بیرون نره...حرکت جالبی بود...شاید بیشتر از 300-400 تومن هر ساندویچش واسش سود نداشت اما خوب بود...

ضمنا ps3 و x360 ساعتی 1500.انلاین 3000 تومن...

Ps4 2500تومن...ساعتی
البته قیمتای کرمانشاهه شاید شهر شما فرق کنه قیمتاش