PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی مرکز مخابراتیه حکمت شعار تهران

bernybeast
12-06-2015, 01:05
دوستان این مرکز مخابراتی به هیچ وجه پورت نمیده نه خود مخابرات نه به شرکتای دیگه همه ی شرکتارو من زنگ زدم گفتن این مرکز پورت نداریم نزدیکه 6 ، 7 ماهه من اینترنت ندارم نمیدونم چیکار کنم
نمیدونم مشکلشون اینه که جمعیت زیاده چون هم واسه منطقه 4 هم واسه منطقه 7
حالا میخواستم ببینم کسی مثه من تو صف هست؟ یا مثلا راه حلی داره موقطی اینترنتی ردیف کنم که پینگشم خوب باشه ارزونم باشه تا این adsl ردیف شه؟
والا موندم دیگه چیکار کنم گفته بودن خرداد پورت اضافه میشه ولی زنگ زدم گفتن متاسفانه اضافه نشده و نمیشه:n27:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samannnn.hannibal
12-06-2015, 12:38
دوستان این مرکز مخابراتی به هیچ وجه پورت نمیده نه خود مخابرات نه به شرکتای دیگه همه ی شرکتارو من زنگ زدم گفتن این مرکز پورت نداریم نزدیکه 6 ، 7 ماهه من اینترنت ندارم نمیدونم چیکار کنم
نمیدونم مشکلشون اینه که جمعیت زیاده چون هم واسه منطقه 4 هم واسه منطقه 7
حالا میخواستم ببینم کسی مثه من تو صف هست؟ یا مثلا راه حلی داره موقطی اینترنتی ردیف کنم که پینگشم خوب باشه ارزونم باشه تا این adsl ردیف شه؟
والا موندم دیگه چیکار کنم گفته بودن خرداد پورت اضافه میشه ولی زنگ زدم گفتن متاسفانه اضافه نشده و نمیشه:n27:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم حکمت شعارم یه را حل بهت میدم زنگ بزن پارس آنلاین بگو سرویس یک ساله میخوای سریع بهت میدن یا زنگ بزن فن آوا بگو شش ماهه میخوای اگه نداد بگو یک ساله / درضمن بعضی وقتا های وب پورتش باز میشه اگر میخوای باز شد بهت خبر بدم؟ پیام خصوصی کن شماره یا ایمیلت رو

bernybeast
18-07-2015, 00:47
1 سالو خورده ای شد هنوز حکمت شعار نه ارتقا داده نه نوبت ما شده....
ایرانسلم که بسته های شبانشو ورداشت اینم مفت نمیارزه دیگه
یکی نیست بگه اونی که کارش با اینترنته خرج خونه و اجاره وزنه بچشو...از اینترنت میده چیکار کنه....
حالا ما که دانشجو ایم تحقیقامونو میتونیم یه جوری ردیف کنیم....
نمیدونم اینا چرا اینجوری میکنن
کلافه شدم قرن 21 پایتخت یه کشور ثروتمند (از نظر نفت) یه اینترنت درست نداره
خدارو شکر برنامه ی هسته ای هم که توافق رسیدن .... تحریم های اینترنتو حجمو اینا ورداشته میشه (حالا هیچ ربطی هم نداره ها)
دوستان پیشنهادی چیزی ندارن؟ اینترنتی که بدون نیاز به خط تلفن باشه
حفت حوض طرفای رسالت میشنیم یه چیزی باشه که دنگو فنگو اینا هم نداشته باشه

bernybeast
31-07-2015, 10:51
4 برابر افزایش پهنای باند دادن اینترنتو هنوز یه پورت ارتقا نداده مرکزمون من نمیدونم این خبرا واسه ایرانه؟ یا من تو افغانستان زندگی میکنم سایتو اشتباهی اومدم....
چقدر خالی میبندند اگه 4 برابر شده یه 4 تا پورت اضافه کنید دیگه چرا دانلود شبانه هارو ورداشتین ...
اینترنتمونم میره یمن احتمالا
میگن عربه ملخ خور ولی ما هم مثه عربستان نفت تولید میکنیم گاز تولید میکنیم یه آدم فقیر اونا ندارن همشون سرمایه گزارن
همشون مولتی میلیونرن بخاطر اینکه پول نفتشون میاد دمه خونشون
شرمم میاد بگم رشتم شبکست تو ایران :n37:

به دلیلی فی لتر شدن پستو ادیت میکنم نمیشه آدم راحتم حرف بزنه

Greedy
21-06-2017, 22:55
جالبه که هنوز این مشکل وجود داره
من خودم جکمت شعارم الان 4 ماهه به شاتل و پارس انلاین زنگ میزنم میگن مرکز مخابراتیتون مشکل داره
از طرف یکی که اشنا داشت تو مخابرات پیشو گرفتم گویا مثه اینکه مخابرات انحصاری کرده اینترنت این مرکز رو واسه خودش

iman76
22-06-2017, 00:24
مرکز شهید مفتح اول پاسداران هم همینجوریه. من آخرش به پارس آنلاین گفتم سرویس 6 ماهه میخرم واسم جور کرد.

k1ozil
22-06-2017, 03:44
میتونی بگی سرویس 1 ساله و سرعت بالا میخوام
شرکتا همیشه چندتا پورت برا مشترکایی ک سر کیسه رو شل میکنن نگه داشتن
از تی دی یا فورجی هم میتونی استفاده کنی

Greedy
22-06-2017, 13:44
میتونی بگی سرویس 1 ساله و سرعت بالا میخوام
شرکتا همیشه چندتا پورت برا مشترکایی ک سر کیسه رو شل میکنن نگه داشتن
از تی دی یا فورجی هم میتونی استفاده کنی

نه امروز زنگ زدم پارس انلاین گفتم اگر 6 ماه یا یه ساله بگیرم میشه ثبت نام کنید ؟ گفت نه مرکز حکمت شعار کلا نمیشه

Greedy
22-06-2017, 13:48
کسی پارتی ای اشنایی چیزی نداره واسه ما پارس انلاینی شاتلی چیزی جور کنه ؟ :n02:

Greedy
22-06-2017, 14:07
هایوب هم الان زنگ زدم گفت حکمت شعار سرویس نمیدیم :n21:
کلا فکر نکنم به جز مخابرات بقیه شرکت ها سرویس بدن اینجا
کسی سراغ داره ؟

Greedy
07-12-2017, 20:54
دوستان کسی پیگیری نکرده ببینه مشکل همچنان پابرجاس بعد دو سال یا نه ؟
این اسیاتک غیرقابل تحمل شده دیگه میخوام عوض کنم
زنگ زدم شاتل گفت که پورت خالی نداریم لو نمیدن که مشکل از مخابراته حکمت شعاره یا واقعا پورت خالی ندارن

pipo4713
08-12-2017, 12:36
شما چرا اینکار رو انجام میدید،خیلی راحت میتونید از مخابرات شکایت کنید و از طریق سامانه سپاس و یا خود مخابرات تهران پیگیری کنید،دلیلشم بذارید کم فروشی.. تماس گرفتن بگید این مشکل من نیست،مشکل شماست وباید برای من حلش کنید هرطوری که میتونید،پیش رئیس مخابرات هم یه سر برید و باهاش یه صحبتی کنید،اگر کنار اومد و اوکی کرد بگیرید،اگر اوکی نکرد بهش نگید و شکایتتون رو انجام بدید و توش قید کنید که با رئیس مرکز هم صحبت کردم و جواب سربالایی داد که در خورد مشترک نبود. همین کاره شما رو مطمئن باش راه میندازه.

MeHrDaD-91
08-12-2017, 13:40
من هم با اینکه اصفهانم ولی تو مرکزی ک هستم هیچ شرکتی به جز مخابرات سرویس ارائه نمیده!!
معلوم نیست چ خبره ب چه اجازه ای مخابرات این کار را انجام میده و همیشه هم جواب سر بالا میدن!!! ( البته با تو جه ب کشورمون طبیعیه)

حالا باز خوبه 4g ایرانسل جواب کارم را میده ولی خب اون هم تازگی خیلی نوسان داره!!

hamed2004
08-12-2017, 23:57
سلام منم همین مرکز مخابراتی هستم یه خط تلفن جدید خریدم 2 روزه هم اینترنتش فعال شد 1 مگ 17 گیگ 25000 ماهیانه ولی روی 25 مگ بستن ...سرعتش عالیه ....خطهای جدید پیش شماره 7687 هستش

MMDFullHD
09-12-2017, 14:52
امروز سفارش اومدم بدم همچنان مشکل داره شاتل و اسیاتک و های وب زنگ زدم هیچ کدوم سرویس نمیدن شاتل هم گفت تکمیل ظرفیته شمارتون رفت تو لیست انتظار
پیش شماره 7719
شمیران نو

amin_v30
09-12-2017, 15:59
واقعا مسخرس که دو تا منطقه 4 و 8 رو دادن به حکمت شعار،الان منم میخوام از اسیاتک برم شاتل ولی ادم جرات نمیکنه خالی کنه یهو دیدی 6 ماه طول میکشه

Greedy
09-12-2017, 17:35
امروز سفارش اومدم بدم همچنان مشکل داره شاتل و اسیاتک و های وب زنگ زدم هیچ کدوم سرویس نمیدن شاتل هم گفت تکمیل ظرفیته شمارتون رفت تو لیست انتظار
پیش شماره 7719
شمیران نو

من از فروردین تو لیست انتظارم :n08:

MMDFullHD
09-12-2017, 18:44
من از فروردین تو لیست انتظارم :n08:

اخه دو تا فامیل داریم
رایتل نت خوبی نداره اونجا
همینطور ایرانسل و همراه
:n34:

Greedy
14-08-2021, 18:15
4 سال گذشت از این ماجرا و امروز به 6 شرکت زنگ زدم همشون همچنان سرویس نمیدن

MMDFullHD
13-09-2021, 16:28
4 سال گذشت از این ماجرا و امروز به 6 شرکت زنگ زدم همشون همچنان سرویس نمیدن

من فامیلمون تونست از مخابرات بگیره

Greedy
13-09-2021, 22:50
من فامیلمون تونست از مخابرات بگیره

جالب اینجاست من الان یه ماهه ثبت نام کردم مخابرات هنوز وصل نشده . حتی مخابراتم دیگه تو حکمت شعار پورت خالی نداره :laughing: