PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیابون مورد علاقه ی شما ؟

banii
11-06-2015, 22:45
هر کدوم از ما توی هر شهری که زندگی میکنیم یا حتی یک شهر دیگه که گذرمون زمانی اونجا افتاده ممکنه به یک خیابون خاص علاقه داشته باشیم ... حالا این علاقه میتونه مثلا از این جهت باشه که آدم دوست داشته باشه خونه ش اونجا باشه یا برای راه رفتن توی اون خیابون علاقه مند باشه یا مغازه های اون خیابون یا هرچی ...
توی این تاپیک بگید که شهر محل زندگیتون کجاست و به کدوم خیابونش علاقه مندید ؟ اگه عکس هم بگیرید ازش که خیلی هم عالی ! :n26:

پی نوشت : البته بجای خیابون مواردی مثل پارک / پاتوق هایی مانند کافی شاپ و ... هم میتونید بگید !

dourtarin
11-06-2015, 23:27
هر کدوم از ما توی هر شهری که زندگی میکنیم یا حتی یک شهر دیگه که گذرمون زمانی اونجا افتاده ممکنه به یک خیابون خاص علاقه داشته باشیم ... حالا این علاقه میتونه مثلا از این جهت باشه که آدم دوست داشته باشه خونه ش اونجا باشه یا برای راه رفتن توی اون خیابون علاقه مند باشه یا مغازه های اون خیابون یا هرچی ...
توی این تاپیک بگید که شهر محل زندگیتون کجاست و به کدوم خیابونش علاقه مندید ؟ اگه عکس هم بگیرید ازش که خیلی هم عالی ! :n26:

پی نوشت : البته بجای خیابون مواردی مثل پارک / پاتوق هایی مانند کافی شاپ و ... هم میتونید بگید !

من شهر اولین ها زندگی می کنم...تبریز:n12:

خیابان های معروف تبریز زیاده....چند تایی رو به ترتیب علاقم میگم
تربیت...اکثرا خریدهامون از اونجاست...دوطرفش پر مغازه و پاساژهای قشنگه....
ارتش....یه مسیر سنگ فرشی طولانی که واسه پیاده روی دوسش دارم
شهناز...شلوغ های خاص و به روز بودنش....
آبرسان...موقع شبا حسابی شلوغ و چراغونی.....
الان بخوام انتخاب کنم...خیابان ارتش رو واسه پیاده روی...:n18:

Mehrshad-msv
12-06-2015, 00:18
تاپیک جالبیه برغان ولیان شوراب و کوه های باغستان مخصوصا کوهی که از سمت حصارک و کلا اون منطقه دیده می شه که ما بهش می گفتیم پستونک.

عکس ندارم ولی اینه فکر کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی اینجا پاتوق کردیم با بچه ها، الانم هر وقت وقت کنم که خیلی کم پیش میاد متاسفانه تنها می رم اونوری آرام و خلوت مخصوصا اوایل زمستون که پر از برفه...یادش بخیر:n27:

می گم الان راحت می شه مکان بچ هارو برای شناسایی پیدا کردا!:n02:

vahdati1365
12-06-2015, 17:41
خیابون نادری قزوین

Reza Azimy_RW
12-06-2015, 19:02
قبرستون :n33:

hamid_diablo
12-06-2015, 19:13
ما ساکن تهرانیم...

کلی خیابون هست که عاشقشونم...

خیابان میرداماد.خیابان شریعتی.
خیابان ولیعصر از بهشتی تا پارک وی
خیابان خالد اسلامبولی تا میدون آرژانتین.
خیابان یوسف آباد(سید جمال الدین اسد آبادی)
میدان ونک و خیابان های اطرافش مثل برزیل و ملاصدرا

جا داره از بزرگراه مدرس هم یادی کنم که زیباترین بزرگراه تهرانه از نظر من ///

و محله ی فوق العاده زیبای الهیه

K!ng of th3 K!ngs
12-06-2015, 19:32
بی شک خیابون معالی آباد شیراز

M0RTEZA_R
12-06-2015, 21:09
کوچه منتهی به برج ایفل:n02:

info.nfilm
12-06-2015, 21:17
Chd khob

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

mohsen_gh1991
12-06-2015, 23:07
مشهد - خیابون دانشگاهو خیلی دوس دارم. مسیر میدون سعدی به سمت تقی اباد مخصوصا. خیلی شلوغ و باحاله برای راه رفتن خوبه.

Reza31001
12-06-2015, 23:41
فکر میکنم خیلی ها با همون خیابون یا محله ای که توش بزرگ شدن خیلی خاطره داشته باشن

برای منم بلوار امامت مخصوصا حوالی چهاراه میلاد و چهارراه آزادشهر و نهایتا پارک ملت پر از خاطره هست و دوس داشتنی
یادش به خیر پولایی که با هزار دوز و کلک از خانواده کش میرفتم تا برم سر چهارراه میلاد یه بستنی قیفی بخرم ...

نیاز به گفتن نداره ورژن مشهدی موارد فوق مدنظره:n02:

Mehrshad-msv
13-06-2015, 03:36
قبرستون :n33:

تفاقا شبا خیلی حال می ده بری قبرستون 11 12 به بعد من می رم اگر وقت کنم البته. ایندفعه با عکس ارواح میام:n02:

bas ali
13-06-2015, 05:44
فکر میکنم خیلی ها با همون خیابون یا محله ای که توش بزرگ شدن خیلی خاطره داشته باشن

برای منم بلوار امامت مخصوصا حوالی چهاراه میلاد و چهارراه آزادشهر و نهایتا پارک ملت پر از خاطره هست و دوس داشتنی
یادش به خیر پولایی که با هزار دوز و کلک از خانواده کش میرفتم تا برم سر چهارراه میلاد یه بستنی قیفی بخرم ...

نیاز به گفتن نداره ورژن مشهدی موارد فوق مدنظره:n02:

من از بولوار خیام ، خیابان کوهسنگی ، خیابان سعدی ، احمداباد خوشم میاد

Rhodes
13-06-2015, 08:45
بی شک خیابون معالی آباد شیراز

حالا چرا معالی اباد :n02:
من از چمران خوشم میاد :n20:

777Abbas777
13-06-2015, 09:24
منم که شیرازم
معالی اباد، چمران
و قصرالدشت
پاتوق دوسداتنیمم که خیلی وقته وقت نکردم برم
اخر خیابون مهر تو قصرالدشت رو پل مخصوصا تو زمستون که اب از زیر پات رد میشه فوقالعادس :) عاشقشم
پره خاطرس

banii
13-06-2015, 10:43
برای من موارد خیلی زیادی وجود داره ...

مشهد :

فلسطین 10 ، پارک فلسطین
بهار 10 ، پارک مینا
بولوار ارشاد
احمدآباد : سی متری اول و دوم (ابوذر و رضا) ، ملاصدرا ، صبورچی ، بهشت ، بابک
سه راه ادبیات و خیابان اسدالله زاده
خیابان فرزان در بولوار سجاد
کوچه ی باغ نادری ، چهارراه شهدا
آب و برق ، خیابون ویلا
بولوار باهنر
ایرج میرزا
دانش آموز
رضاشهر
مثل اون دوستی که گفته بود محله ی کودکیها... محله ی کودکی های من خیابون شاهرخ (الان دیگه بهش میگن مطهری) بود ...

تهران :
جردن ، پارک صبا
کریم خان زند و خیابونای اطرافش
تهرانپارس

موارد دیگه ای از چند شهر دیگه هم هست اما اسم خیابونا رو درست یادم نیست چون یکبار بیشتر نرفتم به اون شهرها ... (اصفهان ، ساری ، ارومیه ، تبریز ، زنجان)

Rossin
13-06-2015, 11:15
تاپیک جالبه
باعث شد برگردم به روزای کودکی و روزای جوونی که انگار خیلی دورن!!

مشهد محل زندگی کودکی و قسمتی از نوجوونی :

پیاده روی توی احمد اباد و پیاده روی از تقی اباد تا کوهسنگی
بیشترین خیابونی که الان واقعا دلم براش تنگ شده کوی کارمندان و محل قدیمی مادربرزگم اینا که تمام کودکی من توی کوچه هاش گذشت

تهران محل زندگی نوجوونی و جوونی و روزای خوب :

محل خودمون و پیاده روی های شبانه جردن و ولی عصر از ونک تا پارک وی و پارک ملت و کافه یاشیل و تراس قشنگش روبروی پارک ملت :n12:

میدون فردوسی تا توپخونه که هیچ وقت از پیاده روی توی اون مسیر سیر نمیشم،کافه رمنس :n12:

میدون ولی عصر تا چهاراه ولیعصر و از اون طرف پیاده روی تا انقلاب و کافه گردی و کوچه پس کوچه های پشت چهاراه ولیعصر تا تالار رودکی:n12:

این خیابونا برای من نماد زندگیم بودن و روزای خوب و بدم...

مکان فعلی بندر انزلی:

اینجام هم خیابونایی داره که حال و هوای خودشونو دارن لااقل وقتی قدم میزنم دود و گازوئیل نمیخورمو هوای خوب و چهار فصلو دارم

خیابون 30 متری ، پل هوایی دم بندر،خیابون گلستان

* خاطره بازیه خوبو به جایی بود،مرسی banii :n16:

shahrooz82
13-06-2015, 11:50
من رامسر رو تو شمال خيلي دوست دارم چون هم جنگل توشه هم دريا واقعا عاليه

Sent from my iPhone using Tapatalk

ملا نصرالدین
13-06-2015, 17:18
تهران خیابان ولیعصر (از چهار راه ولیعصر به بالا) مخصوصا رو به روی پارک ملت

انقدر به این قسمت از خیابان ولیعصر علاقه دارم که اگر در اوج ناراحتی و خستگی و عصبانیت به انجا بروم به کل روحیه ام عوض میشه

جالب اینجاست که خودم اصلا این موضوع رو نمیدونستم و اطرافیانم به من گفتند

hamid_diablo
13-06-2015, 17:31
تهران خیابان ولیعصر (از چهار راه ولیعصر به بالا) مخصوصا رو به روی پارک ملت

انقدر به این قسمت از خیابان ولیعصر علاقه دارم که اگر در اوج ناراحتی و خستگی و عصبانیت به انجا بروم به کل روحیه ام عوض میشه

جالب اینجاست که خودم اصلا این موضوع رو نمیدونستم و اطرافیانم به من گفتند
اصلا خیابان ولیعصر یه قرص آرام بخشه کامله

تقیربا همه جاش برای من خاطره انگیزه
من یکبار از میدون تجریش تا میدون ولیعصر پیاده اومدم...!!! با اینکه به شدت خسته و داغون شده بودم اما زیبایی های این خیابون باعث شده بود که خستگی منو از پا نندازه ...

همه جای این خیابون زیباست ...از میدون ونک تا پارک وی هم فوق العادس...

!SaMiRa!
13-06-2015, 17:48
وامــــا اصفهان :n01:

شخصا علاقه زیادی به خیابان چهارباغ بالا دارم مخصوصا مخصوصا در ماه فروردین خیلی قشنگه .
خیابانهای حاشیه رودخانه هم که دیگه گفتن نداره .
و خیابان عباس آباد .

کوه صفه هم باید بری نوک قله بشینید و فقط به شهر نگاه کنیدخیلی دوست دارم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nima.tt722
13-06-2015, 18:23
اصفهان تمام خیابوناش یه جورایی ادمو جذب میکنه خیلی زندس منظورم اینه که همین که واردش میشی حال و حوات عوض میشه و شاد میشی
خیابوناییم کهمن دوستشون دارم چهارباغ و عباس اباد البته همه خیابونا قشنگن ولی من با این دوتا بیشتر خاطره دارم

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

raana
13-06-2015, 18:29
خیابون ونک...از میدون ونک تا اتوبان کردستان....

روزای خوب و بد تو اون مسیر زیاد گذروندم:n01:

حس خوبی بهم میده..یه جورایی ذهنم رو خالی میکنه

K!ng of th3 K!ngs
13-06-2015, 20:58
حالا چرا معالی اباد :n02:
من از چمران خوشم میاد :n20:

خیلی توش خاطهر های خوبی دارم ، خیلی زیاد با خیلیا طولش رو راه رتفیم وبرگشیتم تو گلدشت ! البته چمران هم یه بار کل طولش رو رفتیم پیاده ولی چمران که خیابون نیست !

Mehrshad-msv
16-06-2015, 12:38
اینم از پاتوق چند روز پیش ما:

گاهی آدم بین مرده ها آرامش وصف ناشدنی داره تا زنده ها!
از اینجا خیلی خاطره دارم قبر مادربزرگم اینجاست. یادمه وقتی بچه بودم با مادرم می اومدم اینجا خیلی احساس خوبی داشتم. مذهبی نیستم ولی هنوزم دوزش دارم اینجارو...
به قبرا نگاه می کنی حس عجیبی داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ezel
19-06-2015, 13:07
سلام

تهران - جهان آرا

جهان آرا از دید من و برای من خاص ترین خیابون تهرانه ، فرم ویژه و آرامش مرگبارش ! همیشه منو جذب میکنه

و از طرف دیگه خ اسدآبادی یا همون یوسف آباد ، واقعا وقتی توی اون خیابون میرم انگار یه شهر دیگه رفتم یا شاید یک کشور دیگه

Thor God
19-06-2015, 14:31
خیابون بین بلوار ساحلی بندرعباس تا پارک غدیر و دولت.

Tidus and Shayne
19-06-2015, 15:25
خیابان آصف در زعفرانیه تهران :n12:

alex_pk
22-06-2015, 21:12
خیابون ولیعصر از سه راه جمهوری به بعد....
همه خیابون های بالای تهران رو دوست دارم خصوصا الهیه ولی این ولیعصر یه چیز دیگه است!

banii
18-05-2016, 18:50
کوچه ها رو رد می کردیم تا خیابون بزرگ دل دیوونه من هی قدماتو می شمرد....

پ ن : حالا اینکه اون کوچه و خیابون کجا بودن بماند ...!:n01:

banii
18-05-2016, 19:02
عاغا الان یک جای دیگه یادم اومد انصافا چیز دیگریه ... (بی ارتباط به نوشته ی بالا)

هتل هما در مشهد (ساخته شده توسط شرکت هتل های هایت آمریکا در زمان حکومت گذشته) که معماری بسیار زیبا و باشکوهی داره ... فرم پنجره ها ... نرده های دور تا دورش ... فضاهای باز و سبز پیرامونش و ... با هتل های ساخته شده پس از عنغلاب به نظرم قابل مقایسه نیست ... (نکته برای مطالعه ی بیشتر: بنا به برخی شنیده ها در سالهای اخیر این هتل محلی برای اسکان و مهمانی های رجال سیاسی و برخی کارهای سیاسی و مخوف و پنهان کارانه و خیلی سری تر از این حرفا شده است ... )
هتل هما یا همان هایت 1 در ضلع شمال شرقی میدان احمدآباد بنا شده و پیاده روی دور تا دورش(شامل خیابانهای بابک ، قسمتی از احمدآباد ، کلاهدوز و نهایتا همون کلاهدوز 1 که به بابک 2 منتهی میشه ... ) حس خوبی به عابر منتقل میکنه؛ بویژه در خلوت شب و در یک هوای دلنشین ..(هوس کردم الان ... :n03:) ضمنا یادآور یک جین خاطرات جمعی-شهروندی هم است مثل اِلـِمان هایی که در عید نوروزهای سالهای اخیر همون سمتا نصب میشن ... شوق و شعف مردم برای عکس انداختن با اون المان ها ... یا مثلا نیکمت های چوبی دور و بر پیاده رو برای نشیمن ... منتظر موندنای توی ایستگاه اتوبوس و متروی اونجا ... و البته خاطرات بسیار زیبای دیگر...

bas ali
18-05-2016, 19:19
عاغا الان یک جای دیگه یادم اومد انصافا چیز دیگریه ... (بی ارتباط به نوشته ی بالا)

هتل هما در مشهد (ساخته شده توسط شرکت هتل های هایت آمریکا در زمان حکومت گذشته) که معماری بسیار زیبا و باشکوهی داره ... فرم پنجره ها ... نرده های دور تا دورش ... فضاهای باز و سبز پیرامونش و ... با هتل های ساخته شده پس از عنغلاب به نظرم قابل مقایسه نیست ... (نکته برای مطالعه ی بیشتر: بنا به برخی شنیده ها در سالهای اخیر این هتل محلی برای اسکان و مهمانی های رجال سیاسی و برخی کارهای سیاسی و مخوف و پنهان کارانه و خیلی سری تر از این حرفا شده است ... )
هتل هما یا همان هایت 1 در ضلع شمال شرقی میدان احمدآباد بنا شده و پیاده روی دور تا دورش(شامل خیابانهای بابک ، قسمتی از احمدآباد ، کلاهدوز و نهایتا همون کلاهدوز 1 که به بابک 2 منتهی میشه ... ) حس خیلی خوبی رو به عابر منتقل میکنه؛ بویژه در خلوت شب و در یک هوای دلنشین ... هوس کردم الان ... :n03:

قدیم که خلوت بود خیابون بابک صفایی داشت برای خودش
یادش بخیر

banii
18-05-2016, 19:26
قدیم که خلوت بود خیابون بابک صفایی داشت برای خودش یادش بخیر

حاجی یک پارک هم اون دور و براست (به گمونم بابک 17 میشه) که خیلی هم دراز و باریک و طولیه ... تقریبا از سمتای ملک آباد شروع میشه و میره تا نزدیکای باغ ملی و اون سمتا (با فاکتور گرفتن خیابونایی که در مسیرش قرار میگیرند)... اصن باصفاست ... :)

K!ng of th3 K!ngs
18-05-2016, 21:23
تو تهران هم این خیابان ها عالین از نظر من
فرحزدای و کلا شهرک غرب
بالا بالا های سعادت آباد
اندرزگو
پاسداران
ولی عصر کلا
کلا تهران خیلی جاها خوبی داره

hajibandeh1993
19-05-2016, 02:12
خوانسار خیابان سرچشمه

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

امید رض
19-05-2016, 20:56
خاک سفید ونظام اباد

Pr0m3en
19-05-2016, 21:53
سمنان بیست متری وحدت.........

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

xxx.ghazal.xxx
18-06-2016, 00:44
تهران - میدان انقلاب و خیابونای اطراف دانشگاه

امید رض
05-07-2016, 20:44
شوش.. میدان شاپور..

Microsoft24
06-09-2016, 11:51
من کلا خیابان ولیعصر تقاطع پارک وی تا تجریش رو خیلی دوست دارم ، برای پیاده روی عالی هست ... :n05:

Iloveu-ALL
07-09-2016, 19:33
خیابون های سرعین اردبیل
خیابون طبرسی مشهد
شهرداری رشت ( قبلا خیابون بود الان پارک)
خیابون ولیعصر تهران

green-mind
07-09-2016, 20:11
احمد اباد تو مشهد و خیلی دوست دارم
کلا مشهد خیابون هاش عریض و قشنگه ...

banii
07-09-2016, 22:11
احمد اباد تو مشهد و خیلی دوست دارم
کلا مشهد خیابون هاش عریض و قشنگه ...

منم چندجا توی مشهد برام عزیزند
اما در کل از مشهد متنفرم .

چند سالیه تصمیم جدی برای مهاجرت دارم مسلما در وهله ی اول خارج از کشور و اگر نشد حتما باید به یک شهر دیگه کوچ کنم...

از مشهد شلوغیاش ، مردم ، آب و هوا (البته چندسالیه حس میکنم داره خوب میشه، توی همین تابستان 3 باران خوب داشتیم)، از همه بدتر امام جمعه ی این شهر که شده همه کاره و خیلی چیزهای دیگه ی مشهد بدم میاد. این شهر برای من مناسب نیست.

green-mind
07-09-2016, 22:56
منم چندجا توی مشهد برام عزیزند
اما در کل از مشهد متنفرم .

چند سالیه تصمیم جدی برای مهاجرت دارم مسلما در وهله ی اول خارج از کشور و اگر نشد حتما باید به یک شهر دیگه کوچ کنم...

از مشهد شلوغیاش ، مردم ، آب و هوا (البته چندسالیه حس میکنم داره خوب میشه، توی همین تابستان 3 باران خوب داشتیم)، از همه بدتر امام جمعه ی این شهر که شده همه کاره و خیلی چیزهای دیگه ی مشهد بدم میاد. این شهر برای من مناسب نیست.

تاثیرگذارترین دوست زندگیم که من میتونم خودم به دو بخش قبل و بعد از اون تقسیم کنم ادمی که برای من معنی انسان خوب بود و تمامی جنبه های یک شخصیت سالم و توش دیدم مشهدی بود و بقیه اشخاص معدودی که وارد حریم دوستانم کردم ادم های خوب با نگاه های مثبتی بودند و بقیه بقیه اند میتونند سرشار از حسد و کینه و زیراب زنی باشند مهم اون چند نفری هستند که دور و برت هستند و نظرشون در مورد شما اینکه شما دوست داشتنی و ارزشمند هستید مردم مردمن مردم و رها کنید قضاوت ها یا رفتارهاشون بر اساس منافعشون هست نه بر اساس واقعیت.
مردم مشهد تهران نیویورک و دبی رشت ارومیه و... همشون مردمن
من مشهد برام شهر دوست داشتنی هست ...

راشا تهرونی
27-09-2016, 14:03
خ ازادی :n38:

mmf66
01-10-2016, 13:02
خیابان سعدی مشهد
بلوار خیام مشهد
من خودم مشهدیم و زندگی میکنم در این شهر
شهر بزرگ و با ماکاناتی هست ولی یک مشکل بزرگش زوارها هستن که همیشه باعث شلوغی و کثیفیو ناامنی هستن همچنین به محیط زیست هم لطمه میزنن اگه میتونستم ترجیح میدادم برم یه جای آرومتر ولی فعلا همینجا باید زندگی کنیم هر چند ایران ما هر جا بری مشکل هست

banii
30-10-2016, 00:44

اینجا خیابان زند شیرازه ؟

sasan.69
30-10-2016, 02:45
خيابون انقلاب و ولى عصر تهران

donkeyoxte
24-11-2016, 03:04
خاطره همون قدر که مرور کردنش زیباست, دردناک هم هست
چند تا مکانی که خیلی دوستشون دارم

خ علامه امینی-کنار پارک غدیر اصفهان
پل خواجو-اصفهان
خ دربند-تهران
و خ ولی عصر که به نظر من فلسفه جالبی داره,مردم جنوب رو به شمالی ترین مردم تهران متصل میکنه
و جون میده سیگار به دست تو زمستون فقط قدم بزنی....

Mehrshad-msv
24-11-2016, 22:29
خاطره همون قدر که مرور کردنش زیباست, دردناک هم هست
چند تا مکانی که خیلی دوستشون دارم

خ علامه امینی-کنار پارک غدیر اصفهان
پل خواجو-اصفهان
خ دربند-تهران
و خ ولی عصر که به نظر من فلسفه جالبی داره,مردم جنوب رو به شمالی ترین مردم تهران متصل میکنه
و جون میده سیگار به دست تو زمستون فقط قدم بزنی....

اونارو نمیدونم چیچیه :دی ولی خ ولیعصررو پایتم یادت باشه سیگار مالبیا دونفره فرهاد جووون:n39:

Miss Artemis
28-12-2016, 16:08
ولیعصر

خودش خیابون قشنگیه دانشگاهم هم ( دانشگاه هنر ) تو این خیابون بود در نتیجه ازش خیلی خاطره دارم

خیابون باهنر ( نیاوران ) رو هم دوست دارم چون یادآور خاطرات نوجوانی ست که از خونه پیاده میرفتم شهرکتاب و خیلی حس استقلال بهم دست میداد :n02::n33: