PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار مناسب جهت ایجاد محدودیت در مصرف پهنای باند کاربران شبکه

soroushtgh
09-06-2015, 22:56
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی عزیزان؛
بنده در محل کارم به تازگی مسئول شبکه ی سیستم ها شدم (تعداد کلاینت ها حدود 5 نفر) و صاحب کارم ازم خواسته که حجم مصرفی کلاینت ها از 500 مگابایت بیشتر نشه. در غیر این صورت اینترنت اون کاربر قطع بشه و فقط با مجوز من دوباره بتونه به اینترنت دسترسی پیدا کنه. نرم افزار های زیادی رو در سایت های مختلف (از جمله p30world) مشاهده کردم ولی متأسفانه این نرم افزار ها یا فقط حجم مصرفی سیستمی که روی آن نصب شده اند را مدیریت می کنند و کاری به کلاینت های دیگر شبکه ندارند یا فقط روی حجم مصرفی کاربران شبکه نظارت دارند و امکان قطع دسترسی کلاینت خاصی رو ندارند. :n37:(مانند NetBalancer,NetWorx,NetLimiter و ...) می خواستم از شما بزرگواران خواهش کنم که اگر نرم افزار خاصی رو می شناسید که متناسب با نیاز بنده هست، معرفی بفرمایید. (تا بلکه دیگر عزیزان انجمن هم بتونن استفاده کافی رو ببرن)
با سپاس بیکران

tajrobenik
11-06-2015, 20:47
با روتر های میکروتیک می‌شه یه کارهایی کرد .... البته این قسمت که بشه محدودیت میزان ترافیک گزاشت با اسکریپ می‌شد که من امتحان نکردم ... اما محدودیت سرعتی می‌تونید بزارید.....

دیگه.... نت لیمیتد که تو توضیحات نرم افزار نوشته ریموت داره که امتحان کردین ریموتش کار نکرد!

و سون نت احتمالا مناسب ترین نرم افزار برای همچین امکانی که می‌خواین هست.

soroushtgh
13-06-2015, 18:03
با روتر های میکروتیک می‌شه یه کارهایی کرد .... البته این قسمت که بشه محدودیت میزان ترافیک گزاشت با اسکریپ می‌شد که من امتحان نکردم ... اما محدودیت سرعتی می‌تونید بزارید.....

دیگه.... نت لیمیتد که تو توضیحات نرم افزار نوشته ریموت داره که امتحان کردین ریموتش کار نکرد!

و سون نت احتمالا مناسب ترین نرم افزار برای همچین امکانی که می‌خواین هست.

درود بر شما؛
روتر DataSheen هست آیا میشه کاری کرد؟
نرم افزاری هم که عرض کردید فقط مال اتصال های LAN هست در صورتی که می خواستم اتصالات Wireless رو هم مدیریت کنم.(البته تقصیر خودم بود که ذکر نکردم:n01:)

tajrobenik
14-06-2015, 14:03
درود بر شما؛
روتر DataSheen هست آیا میشه کاری کرد؟
نرم افزاری هم که عرض کردید فقط مال اتصال های LAN هست در صورتی که می خواستم اتصالات Wireless رو هم مدیریت کنم.(البته تقصیر خودم بود که ذکر نکردم:n01:)

روتر دیتاشین بعید می‌دونم همچین قابلیتی داشته باشه.
این که مدیریت کامل رو تمام اتصالات داشته باشین تو میکروتیک هم یک سری باگ مشکلات و توضیحات داره ...

کریو هم خوب هست یک امتحان بکنید البته من خودم با کریو کار اجرایی نداشتم ولی این طوری که به نظر می‌رسه این قابلیت رو داره.