PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری ... عوض کردن آیپی ...

arashsard
09-06-2015, 21:50
سلام دوستان ... خسته نباشید ... والا من آیپیم که چک میکنم اینه ... 188.136.202 ... سه رقم آخرش ننوشتم ... وقتی چک میکنم آدرس آی اس پی نیم میده آریانا گستر ... اما چند بار که آنتن خاموش میکنم ( سرویس وایرلس دارم ) آیپی عوض میشه و آدرس آیپی میشه رسپینا نتورک و آدرس ایپی اینه 46.209.28 ( سه رقم آخر ننوشتم )... حالا من کمک درخواستیم از شما دوستان اینه چی کار کنم که بدون روشن خاموش کردن آنتن بتونم بیام رو آیپی رسپینا یعنی همون که با 46 شروع میشه ... میخوام آی اس پی نیمم همیشه رسپینا باشه با اون رنج آیپی ... یعنی یه جوری اگه آیپیم اون 188.136.202 بود بتونم خودم عوضش کنم و بزارم 46.209.28 ....امیدوارم منظورم رسونده باشم .. ممنون ...

arashsard
10-06-2015, 10:28
دوستان کسی نبود ما رو راهنمایی کنه ...

tajrobenik
10-06-2015, 17:39
بعید از سمت شما بشه همچین کاری کرد ....( البته غیر ممکن نیس)....
....... آی پی از سمت سرور ( حالا سرور یا ای دی اس ال یا پوینت تو پوینت ) به شما داده می‌شه....
می‌تونید تنظیمات pppoe رو روی سیستم ست کنید و دیسکانکت کنید و کانکت شید چند بار تا اون مورد ی که می‌خواین بشه.

arashsard
11-06-2015, 19:07
بعید از سمت شما بشه همچین کاری کرد ....( البته غیر ممکن نیس)....
....... آی پی از سمت سرور ( حالا سرور یا ای دی اس ال یا پوینت تو پوینت ) به شما داده می‌شه....
می‌تونید تنظیمات pppoe رو روی سیستم ست کنید و دیسکانکت کنید و کانکت شید چند بار تا اون مورد ی که می‌خواین بشه.

درسته ... یه روش هست که با cmd و کد ipconfig /release و تنظیمات پروتکل میشه آیپی تغییر داد اما آیپی جدید رو خود شرکت دوباره میده ... چندین بار عوض کردم ولی اون رنچ ایپی که میخوام نمیشه ... به شرکت هم زنگ زدم گفت بسته به شلوغی ترافیک شبکمون آیپی اختصاص داده میشه .. گفت شاید آیپی که شما مد نظرتون هست به کاربر دیگه اختصاص پیدا کرده ... واسه همین اگه بتونی دستی هم ست کنی شاید کانکت نشی ... حرفش منطقی به نظر میومد ... فقط یه پیشنهاد داد ... گفت میتونی آیپی استاتیک بگیری که دیگه خیالت راحت باشه ولی گفت باز ایپی رو خود شرکت اختصاص میده و دست شما نیست بگی کدوم رنج میخوام ... گفتم شاید برنامه ای چیزی باشه که بشه خودمون آیپی رو انتخاب کنیم ...

tajrobenik
11-06-2015, 19:22
آی پی استاتیک پارتی داشته باشی شاید بشه اون رنجی که می‌خوای بهت بدن.