PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا به کمک این درمانده مانده در راه بشتابید

a.kho
05-06-2015, 15:12
آهای کسانی کا فکر می کنید خعلی واردین بیاین
یعنی دلم از هرچی مایکرو سافته خونه
خودم ایکس باکس 360 دارم اما به همه می گم برن پی اس 4 بخرن
چرا ؟
.........
تازه یک ساله خریدمش
راستی تا یادم نرفته تلویزیونمون اچ دی ام ای نداره سه فیشی داره به چند نفر گفتم گفتن فرقی نداره
1- موقع روشن شدن دیر لود میشه
2- باید التماسش کنی در سی دی رام رو باز کنه
3-موقع اجرای بازی میگه برور سیدی رو بشور کنسول رو خاموش روشن کن صد بار این کار رو کردم جواب نگرفتم برچسب پشت سیدی ها رو می کنم می گه سی دی قابل اجرا نیست عمودی می زارمش تفاوتی نمی کنه
4- تعمیر گاه میبرمش میگه هیچیش نیست
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا:n28:

javad2015
05-06-2015, 15:59
راستی تا یادم نرفته تلویزیونمون اچ دی ام ای نداره سه فیشی داره به چند نفر گفتم گفتن فرقی نداره
اخه کیفیت avi رو چطور با hdmi مقایسه کردن؟!!avi نهاتی رزولوشن 640*480 بده بیرون.ولی hdmi تا 4 k هم مییره!!!!از اون حرفا بود.
این چیزایی کهخ میگی بیشتر میتونه به خاطر ضعیف شدن dvd درایو باشه.اگه اشتباه نکنم باید عوضش کنین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeidrezay
05-06-2015, 16:54
آهای کسانی کا فکر می کنید خعلی واردین بیاین
یعنی دلم از هرچی مایکرو سافته خونه
خودم ایکس باکس 360 دارم اما به همه می گم برن پی اس 4 بخرن
چرا ؟
.........
تازه یک ساله خریدمش
1- موقع روشن شدن دیر لود میشه
2- باید التماسش کنی در سی دی رام رو باز کنه
3-موقع اجرای بازی میگه برور سیدی رو بشور کنسول رو خاموش روشن کن صد بار این کار رو کردم جواب نگرفتم برچسب پشت سیدی ها رو می کنم می گه سی دی قابل اجرا نیست عمودی می زارمش تفاوتی نمی کنه
4- تعمیر گاه میبرمش میگه هیچیش نیست
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا:n28:
اصلا شک نکن که باید درایو خودت رو تعویض کنی من هم از روز اول که این کنسول رو گرفتم با این مشکلات روبرو شدم البته این به خود دستگاه مربوط نیست چون داخل ایران کپی خور میشه دستگاه رو دستکاری میکنن بعد فرستادم به تعمیرگاه خوب و درایو دستگاه رو عوض کنن البته اون موقع درایو خیلی کمیاب شده بود که خودم درایو رو پیدا کردم براشون بردم از اون موقع داره مثل ساعت کار میکنه بهترین کنسول که تا الان داشتم مخصوصا اگه به اینترنت وصلش کنی و بازی ها رو گروهی بازی کنی

a.kho
05-06-2015, 17:05
خیلی ممنون از راهنماییت
دوستان کسی دیگه نظری نداره

mehdi 78
06-06-2015, 11:53
اوّل سلام
دوم این که تفاوت HDMI و avi زمین تا آسمون هست.پیشنهاد میکنم یک مانیتور با HDMI بخرید تفاوت زمین تا آسمون هست یکمم بیشتر :×)
سوّم این که مشکل اکس باکس شما درایو هست.میکروسافت هم هیچ تقصیری نداره و تقصیر فروشنده هاست که به بهونه کپی خور کردن ، حتی دیدم هیت سینک هم عوض کردن!
پیشنهاد من اینه که این اکس باکس رو ردش کنید و یه اکس باکس وان یا پی اس 4 بگیرید(من نظرم اکس باکس وان هست) چون این تا حد اکثر یه سال دیگه براش بازی بیاد و بعدش قیمتش با مخ میخوره زمین.جاتون بودم همین جوری میفروختم یا یه درایو میزدم سرش و میفروختمش و یه ایکس باکس وان میگرفتم.
از من گفتن بود چون این کنسول هیچ ارزشی نداره وقتی بازی نیاد براش و این اتفاق داره میافته برای این کنسول
عوضش کنید پشیمون نمیشید:n39::n08:

a.kho
07-06-2015, 20:30
900 هزار تومان خوبه
همه چیش سالمه فقط دی وی دی رام که اونم یه کاریش می کنم

a.kho
07-06-2015, 20:32
900 هزار تومان خوبه
اسلیم 4 گیگ

a.kho
07-06-2015, 20:33
اوّل سلام
دوم این که تفاوت HDMI و avi زمین تا آسمون هست.پیشنهاد میکنم یک مانیتور با HDMI بخرید تفاوت زمین تا آسمون هست یکمم بیشتر :×)
سوّم این که مشکل اکس باکس شما درایو هست.میکروسافت هم هیچ تقصیری نداره و تقصیر فروشنده هاست که به بهونه کپی خور کردن ، حتی دیدم هیت سینک هم عوض کردن!
پیشنهاد من اینه که این اکس باکس رو ردش کنید و یه اکس باکس وان یا پی اس 4 بگیرید(من نظرم اکس باکس وان هست) چون این تا حد اکثر یه سال دیگه براش بازی بیاد و بعدش قیمتش با مخ میخوره زمین.جاتون بودم همین جوری میفروختم یا یه درایو میزدم سرش و میفروختمش و یه ایکس باکس وان میگرفتم.
از من گفتن بود چون این کنسول هیچ ارزشی نداره وقتی بازی نیاد براش و این اتفاق داره میافته برای این کنسول
عوضش کنید پشیمون نمیشید:n39::n08:
900 هزار تومان خوبه
اسلیم 4 گیگ

mehdi 78
07-06-2015, 22:00
900 هزار تومان خوبه
اسلیم 4 گیگ
بفروشش حتما چون بازی که نیاد براش افت شدید پیدا میکنه قیمتش برا فروش دستم نیست
بعد 1 و 200 تقریبا باید برای اکس باکس وان بدی(نو و پلمپ)
اول چون xbox1 هک نشده ، بیشتر اصل هستن و مثل 360 یا ps3 توسط فروشنده باز و تیکه تیکه برای کپی خور کردن نمی شن
ولی مشکل اینه که باید برای هر بازی از 200تومن بدی ولی میشه بازی ها رو کرایه کرد و یا بعد تموم کردنشون فروخت
اگه فروختی کنسولت رو بگو(نتیجه رو بگو که چی کردی)

a.kho
08-06-2015, 08:20
نظر اطرافیان اینه که نمی شه که یهو 600 ضرر بدی
کرایه چنده ؟

a.kho
08-06-2015, 08:21
بفروشش حتما چون بازی که نیاد براش افت شدید پیدا میکنه قیمتش برا فروش دستم نیست
بعد 1 و 200 تقریبا باید برای اکس باکس وان بدی(نو و پلمپ)
اول چون xbox1 هک نشده ، بیشتر اصل هستن و مثل 360 یا ps3 توسط فروشنده باز و تیکه تیکه برای کپی خور کردن نمی شن
ولی مشکل اینه که باید برای هر بازی از 200تومن بدی ولی میشه بازی ها رو کرایه کرد و یا بعد تموم کردنشون فروخت
اگه فروختی کنسولت رو بگو(نتیجه رو بگو که چی کردی)

نظر اطرافیان اینه که نمی شه که یهو 600 ضرر بدی
کرایه چنده ؟
ببخشید من هنوز کار با این انجمن رو خوب یاد نگرفتم

mehdi 78
08-06-2015, 10:53
هر چه دیر تر بفروشی ، قیمتش میاد زیر.گفتم که بازی ها رو دیگه نمیتونه اجرا کنه واسه همین بازی ساز ها براش بازی نمیسازند یا اگه بسازند ، فوقش تا 1سال دیگه و بعد میشه یه تیکه سخت افزار بی مصرف!!!! واسه همین خیلی ارزون میشه .الان کسی ps2(پلی استیشن 2) میخره؟نه و خیلی هم ارزون شده چون بازی نمیاد براش.این کنسول نهایت تا 1 سال دیگه بازی میاد براش .شاید هم نیاد.اگه زود تر ردش کنید بره به نظر من بهتره .توجّه کنید گفتم به نظر من و تصمیم آخر رو خودتون میگیرید.
در مورد اکس باکس وان چون کپی خور نشده ، خیلی آک تره ولی کنسول های اکس باکس 360 و PS3 تو همون ماه اول هک شدند و کپی خور و برای همین تو ایران برای کپی خور کردن همه کنسول های 360 و پی اس3 باز میشن و یکی از دلایل خرابی های زیاد هم همینه حتی 360 و پی اس3 های دیجی کالا که کپی خور هستند ، حتما باز شدند!!!!!!!!ولی برای اکس باکس وان و پی اس 4 چون هنوز هک نشدند ، کپی خور هم نیستند و اگه از جای مطمئن بگیرید ، 100% آک و دست نخورده هست و بر خلاف کنسول های قبلی که آپدیتشون کار بسیار ریسکی بود ، این ها هیچ مشکلی ندارند با آپدیت و تنها ایراد وارد بهشون از نظر ایرانی ها ! اینه که باید بازی اصل به قیمت 200 تومن بگیرید که برای ما خیلیه ولی در عوض بازی اصله و میتونید مولتی پلیر(آنلاین ) بازی کنید و کنسول رو به نت وصل کنید و از بازی هایی که رایگان هستن تو استور اکس باکس استفاده کنید(برای این کار فک کنم سالی 60 دلار باید بدید(با گیفت کارت که راخت هم پیدا میشه پراخت میکنن بعضی ها) ولی اگه ندید ، باز هم مشکلی نداره و فقط فک نکنم بشه باز های رایگان رو دانلود کرد و مولتی پلیر زد )
معمولا کسیایی که این کنسول یا کنسول سونی رو میخرن چند تا بازی که همیشه بازی میکنن رو میخرن و بقیه بازی ها رو کرایه میکنن.قیمت هم بستگی به محل زندگی شما داره ولی از روزی 2 تومن تا 5 تومن دیدم.بعضی ها هم بازی رو میخرن و وقتی بازی تموم شد اون رو 10 یا 20 تومن ارزون تر می فروشن.میتونید باندل بازی مورد نظر رو تهیه منید یعنی کنسول همراه بازی مورد نظر تو جعبه میاد مثلا اگه فیفا خیلی دوست دارید ، باندل فیفا رو میخرید و تو جعبه کنسول یه دیسک فیفا هست.
25 خرداد ، نسخه جدید این کنسول معرفی میشه که فرقش حافظه 1 ترابایتی(1000 گیگ) به جای 500 گیگی و دسته جدید با ورودی جک 3.5 برای هدفون هست.
من خودم هیچ کنسولی ندارم :n38:ولی اکس باکس رو به خاطر کینکتش ترجیح میدم

a.kho
14-06-2015, 23:39
هر چه دیر تر بفروشی ، قیمتش میاد زیر.گفتم که بازی ها رو دیگه نمیتونه اجرا کنه واسه همین بازی ساز ها براش بازی نمیسازند یا اگه بسازند ، فوقش تا 1سال دیگه و بعد میشه یه تیکه سخت افزار بی مصرف!!!! واسه همین خیلی ارزون میشه .الان کسی ps2(پلی استیشن 2) میخره؟نه و خیلی هم ارزون شده چون بازی نمیاد براش.این کنسول نهایت تا 1 سال دیگه بازی میاد براش .شاید هم نیاد.اگه زود تر ردش کنید بره به نظر من بهتره .توجّه کنید گفتم به نظر من و تصمیم آخر رو خودتون میگیرید.
در مورد اکس باکس وان چون کپی خور نشده ، خیلی آک تره ولی کنسول های اکس باکس 360 و PS3 تو همون ماه اول هک شدند و کپی خور و برای همین تو ایران برای کپی خور کردن همه کنسول های 360 و پی اس3 باز میشن و یکی از دلایل خرابی های زیاد هم همینه حتی 360 و پی اس3 های دیجی کالا که کپی خور هستند ، حتما باز شدند!!!!!!!!ولی برای اکس باکس وان و پی اس 4 چون هنوز هک نشدند ، کپی خور هم نیستند و اگه از جای مطمئن بگیرید ، 100% آک و دست نخورده هست و بر خلاف کنسول های قبلی که آپدیتشون کار بسیار ریسکی بود ، این ها هیچ مشکلی ندارند با آپدیت و تنها ایراد وارد بهشون از نظر ایرانی ها ! اینه که باید بازی اصل به قیمت 200 تومن بگیرید که برای ما خیلیه ولی در عوض بازی اصله و میتونید مولتی پلیر(آنلاین ) بازی کنید و کنسول رو به نت وصل کنید و از بازی هایی که رایگان هستن تو استور اکس باکس استفاده کنید(برای این کار فک کنم سالی 60 دلار باید بدید(با گیفت کارت که راخت هم پیدا میشه پراخت میکنن بعضی ها) ولی اگه ندید ، باز هم مشکلی نداره و فقط فک نکنم بشه باز های رایگان رو دانلود کرد و مولتی پلیر زد )
معمولا کسیایی که این کنسول یا کنسول سونی رو میخرن چند تا بازی که همیشه بازی میکنن رو میخرن و بقیه بازی ها رو کرایه میکنن.قیمت هم بستگی به محل زندگی شما داره ولی از روزی 2 تومن تا 5 تومن دیدم.بعضی ها هم بازی رو میخرن و وقتی بازی تموم شد اون رو 10 یا 20 تومن ارزون تر می فروشن.میتونید باندل بازی مورد نظر رو تهیه منید یعنی کنسول همراه بازی مورد نظر تو جعبه میاد مثلا اگه فیفا خیلی دوست دارید ، باندل فیفا رو میخرید و تو جعبه کنسول یه دیسک فیفا هست.
25 خرداد ، نسخه جدید این کنسول معرفی میشه که فرقش حافظه 1 ترابایتی(1000 گیگ) به جای 500 گیگی و دسته جدید با ورودی جک 3.5 برای هدفون هست.
من خودم هیچ کنسولی ندارم :n38:ولی اکس باکس رو به خاطر کینکتش ترجیح میدم

با تشکر از این دوستمون که خیلی به من کمک کرد و پی گیر بود
رفتیم برای خرید ps4 طرف خودش گفت بازی داره تعویض می کنه قرار شد جمعه این هفته بریم ایکس باکس رو ببریم 500 هزار ازم میخره
عملیات های روز جمعه
1- رفتن به کنسول فروشی
2- فروش ایکس باکس
3- خرید ps4
4- خرید دو عدد بازی احتمالا GTAVو Assassin creed unity
ادامه تایپیک با عنوان ( راهنمای جامع خرید ps4 و مکان خرید ) در قسمت play station 4 که به زودی لینکش رو در آخر تایپیک قرار می دهم

mehdi 78
19-06-2015, 02:13
با تشکر از این دوستمون که خیلی به من کمک کرد و پی گیر بود
رفتیم برای خرید ps4 طرف خودش گفت بازی داره تعویض می کنه قرار شد جمعه این هفته بریم ایکس باکس رو ببریم 500 هزار ازم میخره
عملیات های روز جمعه
1- رفتن به کنسول فروشی
2- فروش ایکس باکس
3- خرید ps4
4- خرید دو عدد بازی احتمالا GTAVو Assassin creed unity
ادامه تایپیک با عنوان ( راهنمای جامع خرید ps4 و مکان خرید ) در قسمت play station 4 که به زودی لینکش رو در آخر تایپیک قرار می دهم
دوست عزیز من xbox رو پیشنهاد میدم.کنترلر جدید و بهتر + کینکت فوق العاده بهتر + دست بازی elite که پاییز امسال میاد و مطمئنم همه ps4 دارا میان دنبالش + بازی های اختصاصی جدید
xbox هم بازی تعویض میکنه
منتظر جوابتم

a.kho
19-06-2015, 17:11
دوست عزیز من xbox رو پیشنهاد میدم.کنترلر جدید و بهتر + کینکت فوق العاده بهتر + دست بازی elite که پاییز امسال میاد و مطمئنم همه ps4 دارا میان دنبالش + بازی های اختصاصی جدید
xbox هم بازی تعویض میکنه
منتظر جوابتم
سلام
1-من از کنترلر ps4 با تاچ پد و بلند گو و اون چراقش و امکان اتصال هدفون به دسته و دکمه شیر بیشتر خوشم میاد تا خوش دست بودن و دکمه های جدید
2-کینکتش به درد عمه اش میخوره با بازی های بچه گانش
3-من اصلا ماشین بازی دوست ندارم و از شستی ها بارای بالا و پایین امدن استفاده می کنم البته اگر بدونی دسته دقیقا چطوریه متوجه حرف من می شی و باید بدونی سونی نمیزاره از یه برنامه نویس عقب بیوفته و تجربه اش بیشتره
4- یه خبر داغ تو مورد چهاهر بهت میدم که شایعه نیست واقعیته کال اف دیوتی بعد از بلک اپس 3 فقط برای ps4 میاد از انحصاریای ایکس باکس خوشم نمی آید :n33:

mehdi 78
19-06-2015, 18:36
سلام
1-من از کنترلر ps4 با تاچ پد و بلند گو و اون چراقش و امکان اتصال هدفون به دسته و دکمه شیر بیشتر خوشم میاد تا خوش دست بودن و دکمه های جدید
3-من اصلا ماشین بازی دوست ندارم و از شستی ها بارای بالا و پایین امدن استفاده می کنم البته اگر بدونی دسته دقیقا چطوریه متوجه حرف من می شی و باید بدونی سونی نمیزاره از یه برنامه نویس عقب بیوفته و تجربه اش بیشتره
4- یه خبر داغ تو مورد چهاهر بهت میدم که شایعه نیست واقعیته کال اف دیوتی بعد از بلک اپس 3 فقط برای ps4 میاد از انحصاریای ایکس باکس خوشم نمی آید :n33:
دسته های جدید اکس باکس هدفون میخورن
اکسباکس وان بازی های 360 رو میاره!!!!!!!!!!!!!!!
دسته جدید اکسباکس وان (نسخه 3)به نام elite 4 تا شاسی تو پشت اضاف داره و دی پد جدید داره.نگا کن ببین دسته های جدیدش رو
کالاف هم محاله برای اکس باکس نیاد

mehdi 78
19-06-2015, 18:47
سلام
یادم رفت بگم که امیدورام هرچی دوست داری رو راحت بخری!!!!!!!!
برای اون سوالت هم(اجرای بازی های 1080 رو تی وی 720 ) باید بهت بگم هیچ مشکلی نداره
راحت بازی کن
اگه خریدی یه خبر بده تو همین تاپیک یکم خوشحال شیم:n19::n20: همینجا منتظر خبر خرید و نظرت در مورد کنسول هستم:n39::n39:

a.kho
20-06-2015, 01:28
دسته های جدید اکس باکس هدفون میخورن
اکسباکس وان بازی های 360 رو میاره!!!!!!!!!!!!!!!
دسته جدید اکسباکس وان (نسخه 3)به نام elite 4 تا شاسی تو پشت اضاف داره و دی پد جدید داره.نگا کن ببین دسته های جدیدش رو
کالاف هم محاله برای اکس باکس نیاد
اونا رو میدونم ویدوش رو تو یوتیوب دیدم ولی کال اف جدا برا ایکس باکس نمیاد انحصاری شده ممنون که گفتی نمیدونستم هدفون می خوره

a.kho
20-06-2015, 01:29
یادم رفت بگم که امیدورام هرچی دوست داری رو راحت بخری!!!!!!!!
برای اون سوالت هم(اجرای بازی های 1080 رو تی وی 720 ) باید بهت بگم هیچ مشکلی نداره
راحت بازی کن
اگه خریدی یه خبر بده تو همین تاپیک یکم خوشحال شیم:n19::n20: همینجا منتظر خبر خرید و نظرت در مورد کنسول هستم:n39::n39:
چشم
شاید بتونم بگم 50% خرید کنسول رو مدیون مشاوره های شما هستم
حتما عکسش رو هم میزارم

mehdi 78
20-06-2015, 01:39
اونا رو میدونم ویدوش رو تو یوتیوب دیدم ولی کال اف جدا برا ایکس باکس نمیاد انحصاری شده ممنون که گفتی نمیدونستم هدفون می خوره
دسته های جدید هدفون با جک 3.5 می خورن.دسته های قدیم با تبدیل هدفون با جک 3.5 میخورن ولی در کل هدفون می خوره و با پورت میکرو یو اس بی بالاش هم می شه هم شارژش کرد هم درایورش رو دانلود کرد و با pc استفاده کرد.
خبر بازی های 360 رو وان رو هم که شنیدی!!!! کنترلر elite رو دیدی؟من که عاشقش شدم.اگه ندیدی بگو لینکش رو بدم.
اگه مثل من انگلیسیت خوبه برو کنفرانس ماکروسافت رو تو e3 2015 ببین.عاشق xbox میشی. من داشتم زنده می دیدم که برق رفت:n30::n14::V4: دسته elite به شدت قابل شخصی سازی هست. کورتنا ویندوز 10 هم با کینکت برا اکس باکس آپدیتش میاد(آپدیت ویندوز 10 تابستون امسال میاد).میل خودته.من بود اکس باکس می بردم. اگه دسته elite رو ندیدی بگو لینک سایت مایکی یا یوتیوبش رو بدم!!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــ
بعد برای کالاف 100 دروغ هست.طرف فن سونی و ps4 بوده این رو گفته .
میگم طرف سیاه پوست نبود که این رو گفت؟ اگه بود اون ویدیو رو دیدم و می گم 100 دروغه

a.kho
25-06-2015, 05:20
خب دیگ ما هم وسیلمون رو خریدیم
sony xperia tablet z3
چرا
چون بازیاش رایگان هستن
خدا وکیلی 200 هزار تومن زیاد نیست
تازه دسته پی اس فور بهش وصل می شه
به تلوزیون وصل می شه
دیگه چی می خای

a.kho
25-06-2015, 05:20