PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] Fallout 4 معرفی شد

Leon-117
04-06-2015, 07:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fallout 4 ادامه ای بر عنوان تحسین شده Bethesda Game Studious برای انتشار بر روی پلتفرم های PC,Xbox One و PS4 معرفی شد.

(ویرایش-16/5/2015 )

-حوادث بازی در زمانی نامعلوم و در شهر Boston اتفاق میفته...
-شخصیت اصلی بازی (vault dweller) برای اولین بار در سری Fallout داری voice acting کامل هست.

-بازی قبل از بمباران اتمی آمریکا شروع میشه،در شروع میتونید شخصیت اصلی خودتون از بین یک زوج انتخاب و ظاهر اون رو شخصی سازی کنید.

-Vault Dweller تنها بازمانده Vault 111 بعد از 200 سال از بمباران اتمی آمریکا هست،طبق اطالاعات منتشر شده در E3 شخصیتی که اول بازی و قبل از بمباران انتخاب کردید طی این مدت 200 سال زنده مونده و بعد از vault خارج میشه.

-مثل Fallout 3 و New Vegas داخل بازی یک companion سگ وجود داره،اما این بار میتونید به سگشتون دستور بدید ت ابه مکان های مختلف بره یا به ایتم های مختلف اشاره کنید تا اون ایتم رو برای شما بیاره.

-V.A.T.S این بار هم به بازی برگشته و تغییراتی نسبت به سیستم V.A.T.S قبلی داره،مهمترین تغییر این هست که وقتی V.A.T.S فعال بشه بازی کاملا pause نمیشه،فقط توی یه حالت اسلو موشن خیلی کند قرار میگیره.

-Pip Boy هم دچار تغییرات زیادی شده و یکی از قابلیت های جالب اون امکان انجام بازی های ساده روی pip boy هست

-یک سیستم ساخت و ساز و Crafting کاملا و جدید داخل بازی وجود داره،میتونید از دنیای بازی هر وسیله ای رو بر دارید و از اون برای ساخت وسایل مختلف استفاده کنید،از آیتم های کوچیک مثل دوربین اسلحه بگیرید تا حتی ساختن پناهگاه!

-میتونید چندین پناهگاه مختلف با انداز های مختلف بسازید و بین اون کاروان های مختلف راه بندازید،Trader های مختلف به settlement های مخالف شما میان و میتونید حتی براشون منبع غذا،اب و ... بزارید.همچنین ممکنه settlement شما مورد حمله قرار بگیره که در این صورت باید ازش دفاع کنید،برای دفاع هم میتونید از افراد متخلف،turret های خودکار و تله های مختلف استفاده کنید.

-سیستم کرفتینگ بازی به ایتم های کوچیک و ساختمون ها محدود نمیشه،برای اسلحه ها هم سیستم کرفیتمگ کامل وجود داره.
داخل بازی بیشتر از 50 اسلحه پایه (base weapon ) و بیشتر از 700 قطعه مختلف برای ساخت و ساز اسلحه ها وجود داره.برای مثال میتونید یک Laser Pistol رو بگیرید و تبدیلش کنید به یک Laser sniper rifle!

-gunplay و سیستم شوتینگ و مبارزات کلی بازی به شدت نسبت به بازی های قبلی پیشرفت داشتن

- بازی 10/11/2015 منتشر خواهد شد

تریلر معرفی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

neon_91
04-06-2015, 10:03
آخ جونمی جون عشقم است این بازی خیلی باهاله تو بازی هاش بدجوری تحت تاثیر جو و محیط بازی قرار می گیرم و به خوبی تونستند شرایط بعد از حمله اتمی رو شبیه سازی کنند

Alireza.M67
06-06-2015, 18:07
what the fog ?
Fallout 4 !!!!!!!!!!!!?
بعد از دارک سولز بهترین آر پی جی ممکن ...
آخه الآن وقت معرفی این بود !!!؟
هی من می خوام کنسول جدید نخرم هی شرایط سخت تر میشه

aghazadeh_hastam
06-06-2015, 18:35
كنسول نميخواد . براي pc هم مياد

vahidgame
09-06-2015, 18:16
چند روز پیش تایید شد که بازی برای کنسول های نسل قبلی منتشر نمیشه که البته این دیگه مشخص بود
اما فکر کنم برای پی سی هم احتمالا سیستم مورد نیازش خیلی خاص نباید باشه و علیرضا ارزش نداره به خاطر این بازی و دارک سولز که مولتی پلتفرم هستن ، کنسول بگیری و حالا برای انحصاری ها بگیری بحثش جداست :دی

این چند وقته کلا زمزمه ها در مورد بازی زیاد بود و مشخص بود دیگه باید به زودی رسما آنونس بشه
ولی الان بهترین زمان بودش و تو E3 هم مطمئنا جزو مورد انتظارترین بازی هاست و خیلی ها منتظر نمایش اون هستن
اینکه امسال هم منتشر بشه یکمی عجیبه و احتمالا باید انتظار داشته باشیم که 2016 بیاد
امسال بیاد معادله goty رو هم بهم می زنه :دی

Dark Soul
10-06-2015, 15:13
شخصیت اصلی بازی (vault dweller) برای اولین بار در سری Fallout حرف میزند
بزرگترین آرزوی من برای این بازی ...

vahidgame
16-06-2015, 10:06
نمایش بازی توی E3 فوق العاده بود!
مشخصه بازی از لحاظ اپن ورلد که همیشه بهتر میشه و از این لحاظ بتزدا حرف نداره
ولی جالبه شخصیت اصلی صحبت می کنه و یه جورایی شبیه بازی های بایوور شده بود و برای شخصیت زن یا مرد بازی کلی دیالوگ طراحی کردن
این قسمت ساخت و ساز توی بازی هم خیلی عالیه و خیلی کارا میشه باهاش کرد
Pip-Boy واقعی هم خیلی جالب بود و همین طور قابلیت استفاده اون با موبایل

الان قیافه مخالفان تاد هاوارد واقعا دیدنیه :دی
با اینکه اول سال من نظرم برای goty بیشتر روی بتمن و ویچر بودش ولی الان این بازی هم به شدت به این عنوان می خوره و رقیب خیلی جدی برای درو کردن این عنوانه...

Mehrshad-msv
16-06-2015, 15:19
این لینکم جالبه حتما اگر ندیدید. ببینید:

Fallout 4 Reveal Trailer - IN DEPTH ANALYSIS! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته اون چیزی که قبلا دیدمو پیدا نکردم اما تو این پیج چیزای جالبی هست.

Leon-117
16-06-2015, 19:07
خوب همونطور که وحید گفت نمایش بازی توی E3 عالی بود :| فکر کنم کلا یه چیزی فراتر از انتظار همه بود...
در کل بتزدا با هر گیم جدید که میسازه استاندارد های خودش رو چند پله میبره بالاتر :دی
به نظر من بهترین نمایش E3 بود تا الان،خیلی خوب به بخش های مختلف بازی پرداختن و همه رو راضی کردن :دی جالبه یه ویدئو هم گیم اسپات گذاشته بود که در مورد نمایش بازی صحبت میکردن ( Kevin vanord و 3 نفر دیگه از staff گیم اسپات ) و میگفتن که یادمون نمیاد معرفی یه بازی انقدر کامل و گسترده بوده باشه.
توی کنفرانس جدا از تریلر ها خود تاد هاوارد هم که در مورد بازی توضیح میداد خیلی عالی در مورد موارد مختلف بازی صحبت کرد،از نشون دادن آرت ورک های بازی شروع کردن و آخر سر با یه تریلر عالی (Kill montage ) نمایش بازی رو تموم کردن.
امسال رسما سال مرگ شد :دی
Witcher,MGS,Batman,Bloodbourne و کلی بازی خوب دیگه که منتشر شدن یا طی 6 ماه آینده منتشر میشن،فکر کنم بعد از این سال به این زودی ها یه سال دیگه شبیه 2015 ببینیم!
و نظر خودم در مورد Fallout 4...چیزی نمیگم فقط به این تیکه از متن آهنگ Atom bomb baby اشاره میکنم که با تریلر پخش شد :دی
She's just the way I want her to be,A million times hotter than TNT

+
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
16-06-2015, 22:09
چند روز پیش تایید شد که بازی برای کنسول های نسل قبلی منتشر نمیشه که البته این دیگه مشخص بود
اما فکر کنم برای پی سی هم احتمالا سیستم مورد نیازش خیلی خاص نباید باشه و علیرضا ارزش نداره به خاطر این بازی و دارک سولز که مولتی پلتفرم هستن ، کنسول بگیری و حالا برای انحصاری ها بگیری بحثش جداست :دی

این چند وقته کلا زمزمه ها در مورد بازی زیاد بود و مشخص بود دیگه باید به زودی رسما آنونس بشه
ولی الان بهترین زمان بودش و تو E3 هم مطمئنا جزو مورد انتظارترین بازی هاست و خیلی ها منتظر نمایش اون هستن
اینکه امسال هم منتشر بشه یکمی عجیبه و احتمالا باید انتظار داشته باشیم که 2016 بیاد
امسال بیاد معادله goty رو هم بهم می زنه :دی

یعنی بدجور عاشق این بازیم.
شماره 3 فوق العاده بود، هیچوقت از ذهنم بیرون نمیره.
هم این هم دارک سولز و هم فیبل برای کامپیوتر میاد.
خدا رو شکر.
علاقه ای به بازی های انحصاری دو کنسول ندارم. مهم دارک سولز و فال اوت بودن .
کنسول منتفیه تا اینجا :n02:
ضمن اینکه یه بازی انحصاری پی سی هم داره میاد : Alone in the dark.
ورژن 2008 فوق العاده بود خداکنه تکرار بشه :n06:
مونده بودم یه لپتاپ گیمینگ بگیرم یا کنسول با یه لپتاپ ضعیف.
احتمالا دیگه برم همون لپتاپ گیمینگ رو بگیرم.
وحید جان اگه زودتر اینا رو گرفتی صبر کن با هم یازی کنیم نری سه سوت تموم کنی.
حامد با تو هم هستم .
:n02::n02::n02:

vahidgame
16-06-2015, 23:21
کنفرانس بتزدا رو دانلود کرده بودم کامل ندیده بودم ولی امشب نشستم کامل دیدم
نمایش های دیگه مثل Doom هم خیلی خوب بود ولی مشخص بود اینکه بتزدا برای اولین بار توی E3 کنفرانس داشت تنها به دلیل همین فال اوت بودش
بازی های دیگه شاید مثلا توی کنفرانس اختصاصی معرفی نمی شدن هم چیز خاصی نمیشد ولی در مورد فال اوت نه

فکر نکنم تا حالا پیش اومده باشه توی کنفرانسی از E3 نصف یک کنفرانس فقط به یه بازی اختصاص پیدا کنه
بعد از دیدن چندین بار ویدئوهای فال اوت واقعا اصلا نمی دونم در موردش چی بگم و حرفی باقی نمی مونه :دی
نکته مهم اینه که سخنرانی تاد هاوارد کاملا حرفه ای و با برنامه ریزی طراحی شده بود و اونایی که سخنرانی زیاد دیدن اینو دقیق می فهمن
دقیقا هر بخش اون برای هدفی بودش و قسمت های مختلف بازی نمایش داده میشد اونم برخلاف بعضی بازی ها به دور از هیچ گونه هایپی
جالبه 5-6 سال روی بازی کردن و بعد از اون یه دفعه از بازی رونمایی می کنن و تاریخ انتشار بازی هم فقط چند ماه بعد می ذارن
یعنی کاملا همه چی حرفه ای طراحی شده بود

امسال رسما سال مرگ شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Witcher,MGS,Batman,Bloodbourne و کلی بازی خوب دیگه که منتشر شدن یا طی 6 ماه آینده منتشر میشن،فکر کنم بعد از این سال به این زودی ها یه سال دیگه شبیه 2015 ببینیم!
و نظر خودم در مورد Fallout 4...چیزی نمیگم فقط به این تیکه از متن آهنگ Atom bomb baby اشاره میکنم که با تریلر پخش شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s just the way I want her to be,A million times hotter than TNT

آره یه دفعه همه بازی جمع شدن امسال منتشر بشن
تازه در نظر بگیر بازی هایی مثل Tomb Raider و Halo و چند تا بازی دیگه هم منتشر میشن و کلا سال کم نظیری میشه و از همین نیمه اولش مشخصه...

در مورد آهنگ هم آره خیلی عالی بود
نمایش های بازی رو چندین بار دیدم به خصوص همین قسمت آخرش که همراه با آهنگه

یعنی بدجور عاشق این بازیم.
شماره 3 فوق العاده بود، هیچوقت از ذهنم بیرون نمیره.
هم این هم دارک سولز و هم فیبل برای کامپیوتر میاد.
خدا رو شکر.
علاقه ای به بازی های انحصاری دو کنسول ندارم. مهم دارک سولز و فال اوت بودن .
کنسول منتفیه تا اینجا :n02:
ضمن اینکه یه بازی انحصاری پی سی هم داره میاد : Alone in the dark.
ورژن 2008 فوق العاده بود خداکنه تکرار بشه :n06:
مونده بودم یه لپتاپ گیمینگ بگیرم یا کنسول با یه لپتاپ ضعیف.
احتمالا دیگه برم همون لپتاپ گیمینگ رو بگیرم.
وحید جان اگه زودتر اینا رو گرفتی صبر کن با هم یازی کنیم نری سه سوت تموم کنی.
حامد با تو هم هستم .
:n02::n02::n02:

آره یه نفر اگه انحصاری ها اون کنسول ها براش مهم نباشه دیگه لازم نیست اونا رو تهیه کنه
توی همین مولتی پلتفرم ها و خود انحصاری های پی سی اونقدر بازی هست که تا ابد هم تموم نمیشن!
ولی خب انحصاری ها اون کنسول ها هم خوب چیزین و نمیشه ازشون گذشت :دی
به نظرم یه سیستم گیمینگ داشته باشی خیلی خوبه و دارک سولز و همین فال اوت و کلی بازی رو می تونی بازی کنی و ازشون لذت ببری
ولی پی اس 4 هم بگیری به خاطر همین بلادبرن و کلی انحصاری تاپ دیگه اونم گزینه خوبیه و فقط مشکل قیمت بازیه که حتی توی پی سی اورجینال هم بخری باز به نسبت اونا بهتره به خاطر استیم...

راستی در مورد فال اوت جالبه نسخه ایکس باکس وان همراهش فال اوت 3 هم هست
اونم به خاطر همین قابلیتی که بازی های 360 روی اون اجرا میشن

vahidgame
20-06-2015, 11:41
تهیه کننده بازی در جریان E3 گفته که حدودا 400 ساعت بازیو رفته ولی هنوز همه چیز بازیو ندیده!
فکر کنم گیم پلی بازی نسبت به بازی های دیگه بتزدا هم باید طولانی تر باشه!
خدا رحم کنه :دی

حسابشو کنید کلی مد هم برای اون میاد
همین طور DLC هم احتمالا به مرور باید بیاد
به خاطر همین باید انتظار داشته باشیم که یه بازی باشه که تا مدت ها بشه بازیش کرد

Reza_1989
24-10-2015, 11:44
دیگه چیزی نمونده:n19:

HOJ-JAT
24-10-2015, 19:45
بازی امروز گلد شد
یعنی ساختش تموم شده

Alireza.M67
10-11-2015, 13:44
وای از روزی که این بازی بیاد و من نتونم بازی کنم :n03:
بازی منتشر شده و من همچنان منتظرم این Lenovo Y700 لعنتیم که توی ایران موجود شه.

- - - Updated - - -

neon_91
10-11-2015, 17:13

- - - Updated - - -

وای به روزی که بازی منتشر بشه(که شده فکر کنم) و هنوز یه تاپیک درست حسابی براش درست نکنند.جالبه تو تاپیک بازی های آینده هم نیست.اگه قراره این بازی به این مهمی اونجا نباشه چه بازی دیگه می خواد باشه.

sajad-tnt
11-11-2015, 13:22
سلام دوستان.
بازی دیروز منتشر شد و لینک دانلود مستقیم برای PC در تاپیک زیر قرار گرفت:
[اختصاصی] دانلود بازی FallOut 4 | فال اوت : قسمت چهارم | PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
.
مـوفق باشــید.

delllvar
14-11-2015, 20:18
یا خود خدا!!!!!!!!!! این دیگه چه سیستمی میخواد؟/////:n04:

Sadra007
06-02-2016, 22:47
بازی باحالیه و گیم پلی فوق العاده..
ولی گرافیک شاخی نداره...
اگر یکم هم روی گراافیک بازی کار میکردن بد نبود..
ساخت و ساز خوونه هم سخته..
من چند روز فقط داشتم روش فکر میکردم آخر مخم هنگ کرد...
ولی پسر عموم ،،بازی رو خورده الان لول 54 یا 55 هست...