PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن وب کم و دکمه های Media کیبورد لب تاب

p30 arman
03-06-2015, 19:34
سلام دوستان مشکلی که برای لب تاب یکی از اشنا ها پیش اومده این بود که به یه ویروس مخرب آلوده شده بود که مجبور شد ویندوز رو عوض کنه بعد از نصب ویندوز طبق معمول نوبت به نصب دایور ها رسید که بوسیله سی دی های بک اپ نتونستم درایور ها رو نصب کنم توی خود سایت sony هم مدل لبتاب موجود نیست ! نمیدونم چرا !
از نرم افزار drive booster استفاده کردیم و تغریبا همه درایور ها رو خودش پیدا و نصب کرد ولی حتی بعد از نصب شدن هم دکمه های مدیا ی کیبورد ( pause next .... ) کار نمیکنن
همچنین وب کم هم شناسایی نمیشه کلا!

هرچی گشتم نتونستم مشکل رو رفع کنم گفتم یه سری هم اینجا بزنیم شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن

مدل لبتاب VGN-CS36GJ هست ویندوز هم 7 32 بیت

با تشکر

shengo_k
03-06-2015, 19:53
موقع ویندوز زدن تمام پارتیشن هارو فرمت کردید؟ از آخرین ورژن درایور پک سلوشن استفاده کنید واسه نصب کامل درایورها

p30 arman
03-06-2015, 20:52
موقع ویندوز زدن تمام پارتیشن هارو فرمت کردید؟ از آخرین ورژن درایور پک سلوشن استفاده کنید واسه نصب کامل درایورها

بعله مثل اینکه از اول پارتیشن بندی کردن ، شناسایی نکرد

shengo_k
03-06-2015, 21:21
از Driver max هم استفاده کردید؟
معمولا کیبورد جزو سخت افزارهایی نیست که نیاز به درایور داشته باشه شما زا این نرم افزار هم استفاده کنید اگه مشکل حل نشد لپ تاپتون رو ببرید تعمیر ببینید کیبردش مشکلی براش پیش اومده یا نه اگه ویروس خطرناک بوده باشه ممکنه آسیب زده به کیبورد با کیبرد رو بسته باشه