PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در یافتن مشکل xbox360

abbas_1m
01-06-2015, 23:36
سلام دوستان 1 ماه پیش درایو و لنز عوض کردم (درایو و لنز سرهم فابریک 5-6 ماه کار کرده به قول فروشندش)از مارک بنکیو هر2.3 روز یه بار یه بازی رو نمیگرفت پلی گیم میزنه بدونه آوردنه عکس بازی و وقتیم اوکی میکنم ارور کلین دیسک میزنه

تا اینکه الان 1و نیم ماه میگذره فقطو فقط 3-4 تا بازی رو کامل بدونه ذره ای دیر لود کردن یا مشکل میگیره(دوستان توجه داشته باشین از صدوخرده بازی فقط 3-4 تا ) سرویسشم کردم مشکلی توی چرخا و کرم چرخش و لنز نیس (البته لنزو زیاد مطمئن نیستم که چقد کارکرده) منم تعمیرکار حرفه ای نیستم ولی تا جایی بتونم خودم مشکلو حل میکنم.دیگه تو این موندم دوستان بنظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

اینم بگم این اواخر هیچی بازی رو نمیگرفت بعد دوباره سرویس کردم کاملاتمیز کردم چرخو ریلاشو و لنزم همینطور بعد یه بازی کمبت که دی وی دی 97 درصد هست و یه 2دونه دیگه که اونم 97 درصد هست و یه دونه xgd3 که اونم بعد از کمی بازی هنگ میکنه

alipsp
01-06-2015, 23:45
شما اشتباه کردی به لنز و درایو دست زدی.
لنز ایکس باکس بدونه مشکل 10 سالم بگذره کار میکنه
اون مشکل شما بیشتر به نرم افزار و کپی خور دستگاه مربوطه که تو ورژن آخر بعضی مواقع
این مسئله پیش میاد.
حتی در مقاطعی با روشن خاموش کردن هم حل نمیشه و باید دستگاه رو چند دقیقه از برق بکشید.
منم این مشکل رو گاهی وقتا دارم فرقی هم نمیکنه بازی چی باشه.پیش میاد.ولی با چند بار تعویض بازی و روشن خاموش دستگاه مثل روز اول درست میشه و کار میکنه.
شما اگر لنز یا درایوت مشکل داشت نه هیچ بازی رو لود میکرد نه میتونستی وارد بازی بشی.
اون فروشنده هم متاسفانه دزدی بیش نبوده...

abbas_1m
02-06-2015, 11:31
شما اشتباه کردی به لنز و درایو دست زدی.
لنز ایکس باکس بدونه مشکل 10 سالم بگذره کار میکنه
اون مشکل شما بیشتر به نرم افزار و کپی خور دستگاه مربوطه که تو ورژن آخر بعضی مواقع
این مسئله پیش میاد.
حتی در مقاطعی با روشن خاموش کردن هم حل نمیشه و باید دستگاه رو چند دقیقه از برق بکشید.
منم این مشکل رو گاهی وقتا دارم فرقی هم نمیکنه بازی چی باشه.پیش میاد.ولی با چند بار تعویض بازی و روشن خاموش دستگاه مثل روز اول درست میشه و کار میکنه.
شما اگر لنز یا درایوت مشکل داشت نه هیچ بازی رو لود میکرد نه میتونستی وارد بازی بشی.
اون فروشنده هم متاسفانه دزدی بیش نبوده...

منظورت همون غلط کردی دس به زدیه دیگه؟ (خیلی باحالی به محض اینکه کلمات اول حرفاتو خوندم گرخیدم واو )

راس میگی دادا واقعا یارو دزد بوده آخه 100 تومن بندم کرده آخه بدبختیش اینه تو به طرف اعتماد داری بعد سر اعتماد و رفاقت به خودت میگی نه بابا به ما نمیندازه ( ههههههههههه)

حدس دومم همین بود که از کپی خور باشه

میگم داداش بهم کامل راهنمایی میکنی خودم راش بندازم؟تو شهر ما فقط همون یارو تعمیرکاره اونم که خب همچین آدمیه خودت بذار جای من و یکم دلسوزیم بکن

داداش خیلی ممنوننت میشم بهم بگی از سیر تا پیازش چیکار باید بکنم سررشته از تعمیرات دارم هم نرم افزارش هم سخت افزارش خرابکاری نمیکنم ولی فقط نیازه یاد بگیرم.

دادا کمکم میکنی؟

abbas_1m
02-06-2015, 14:46
راستی دادا دارم روزای اول یعنی 2 ماه قبل بازیارو کامل میگرفت بعد هر چندروز یبار همون بازی هارو دیگه نمیگرفت مثلا روزا اول 100 تا کامل میگرفت بعد هر2-3 روز 2-3 تا بازی رو دیگه نمیگرفت .1 ماه پیش که دیدم اوضاش دیگه خیلی داغون شده سرویسش کردمو دوباره پند تا بازی که قبلا نمیگرفتو گرفت بعد به نظر شما این از فریمورشه؟

داداش شما تعمیرکاری؟ مطمئنی از خود لنزش نیس؟

alipsp
03-06-2015, 21:17
دوست عزیز مشکلی خاصی نیست.نگران نباش
اول اینکه همیشه سعی کن دستگاهت تمیز باشه تا عمر بیشتری داشته باشه
بعد شما یه بازی که به نظرت همیشه راحت اجرا میشه رو داشته باش که هر وقت دستگاهت
یه بازی رو نخوند اون بازی رو در بیار بعد دستگاه رو خاموش روشن کن بعد اون بازی
که مطمعنی اجرا میکنه بزار بعد وقتی بازی رو خوند همونطور که بازی تو درایوه
دستگاه رو خاموش روشن کن بعد بازی که نمیخونه بزار احتمال زیاد اجرا میکنه

abbas_1m
04-06-2015, 09:47
عجب راه باحالی آفرین درسته درست شد. دادا ناراحت نشیا من میخام تعمیرش کنم که درست شه اونوقت شما راه های خنده دار پیشنهاد میدی؟ که فقط برای یبار موقتی بازی رو بیاره؟

داداش از لنز بود مقاومتش رو به 3.7 k رسوندم کاملا حل شد.

داداشی بازم ناراحت نشیا وقتی از چیزی کاملا اطلاعات نداری هیچوقت مردمو گمراه نکن.فدات

alipsp
04-06-2015, 17:27
عجب راه باحالی آفرین درسته درست شد. دادا ناراحت نشیا من میخام تعمیرش کنم که درست شه اونوقت شما راه های خنده دار پیشنهاد میدی؟ که فقط برای یبار موقتی بازی رو بیاره؟

داداش از لنز بود مقاومتش رو به 3.7 k رسوندم کاملا حل شد.

داداشی بازم ناراحت نشیا وقتی از چیزی کاملا اطلاعات نداری هیچوقت مردمو گمراه نکن.فدات

خوشم میاد اعتماد به سقفت داره کار دستت میده
عزیزم لنز درایو ایکس باکس باید رو 3.4 k باشه.شما راه های ساده تر رو ول کردی رفتی
لنز بد بخت رو از حالت استاندارد خارج کردی.
عباس آقا این کاری که شما کردی کاملا موقتی هست و دیر یا زود لنز خواهد سوخت.
برو خوش باش