PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیمه عمر

روانپریش
01-06-2015, 13:02
سلام دوستان
اطلاع دارین که افراد بالای 60 سال رو بیمه عمر میکنن یا نه
بعدش اگه کسی رو بیمه عمر کنیم و به صورت طبیعی فوت کنن بازم مبلغ بیمه به وارثا تعلق میگیره؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-06-2015, 11:36
سلام
توی گوگل بنویسید
بیمه عمر
چندین شرکت بیمه پیدا؟ میکنین
زنگ بزنید به بیمه های معروف و بپرسید

روانپریش
05-06-2015, 11:22
ممنون دوست عزیز
چند بار سرچ کردم
یه سوال داشتم ایا افراد بالای 60 سال رو هم بیمه عمر میکنن؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-06-2015, 11:37
ممنون دوست عزیزچند بار سرچ کردم یه سوال داشتم ایا افراد بالای 60 سال رو هم بیمه عمر میکنن؟
سلام
این شرایط بیمه عمر پاسارگاد هست که زیر 70 سال هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرایط بیمه های عمر شرکتهای دیگه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d9%85%d9%87%20%d8%b9%d9%85%d8%b1

روانپریش
05-06-2015, 22:16
سلام
این شرایط بیمه عمر پاسارگاد هست که زیر 70 سال هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرایط بیمه های عمر شرکتهای دیگه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d9%85%d9%87%20%d8%b9%d9%85%d8%b1

مدت بیمه
این بیمه نامه قراردادی بلند مدت می باشد.
مدت این بیمه نامه بین ۵ تا 30 سال می باشد.
* سن بیمه شده + سال بیمه نباید از 70 بیشتر شود.

این رو من دقیق نتوتسم بفهمم پدر من 64 سالش هست میتونم بیمه عمرش کنم و خودم رو وارثش قرار بدم؟

Reza31001
05-06-2015, 22:52
مدت بیمه
این بیمه نامه قراردادی بلند مدت می باشد.
مدت این بیمه نامه بین ۵ تا 30 سال می باشد.
* سن بیمه شده + سال بیمه نباید از 70 بیشتر شود.

این رو من دقیق نتوتسم بفهمم پدر من 64 سالش هست میتونم بیمه عمرش کنم و خودم رو وارثش قرار بدم؟

بله اما فقط از پلن 5 ساله می تونید استفاده کنید
معمولا گزینه های بیمه عمر این طوریه که هرچه اون تعداد سال بیمه بالاتر بره پاداش بیشتری هم تعلق میگیره
به عنوان مثال شما خودتون رو 10 ساله بیمه می کنید که در طی این مدت مثلا 10 میلیون به بیمه قسط میدین و در پایان اون مدت بیمه به شما 100 میلیون میده (صرف نظر از اینکه شخص فوت شده یا نه)
ضمن اینکه در طول مدت هم شما در برابر حوادث غیرمترقبه، فوت و کلا مواردی که در بیمه نامه ذکر میشه بیمه هستید و اگه اتفاقی بیفته بیمه به شما یا فردی که در بیمه نامه ذکر شده پاسخگو خواهد بود
حالا شما اگه بیاین پلن 30 ساله رو انتخاب کنید مثلا طی این مدت 30 میلیون به بیمه قسط میدین اما در پایان سی سال بیمه به شما 1 میلیارد میده و البته اون بندهای حوادث هم که هست مجددا

حالا در مورد پدرتون شما فقط میتونید از پلن 5 ساله استفاده کنید و پلنهای بالاتر شامل حالشون نمیشه