PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقدی بر بازی the last of us شاهکاری از ناتی داگ

half life2
30-05-2015, 14:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نکته این مقاله دارای اسپویل های بسیاری است
بهتر است ابتدا این اثر را تجربه کنید

به عنوان یک گیمر بدترین سبک بازی را در بین تمام گیمر ها دارم اگر یک بازی را میخریدم و از آن خوشم نمی آمد مشکلی خاصی وجود نداشت حداکثر این بود که دیگر آن بازی را ادامه نمی دادم

اما مشکل از جایی آغاز میشد که یک بازی می توانست مرا به وجد بیاورد و این چنین من شاید تا سال ها بین دوستانم سوپرفن آن بازی شناخته شده و بازی دیگری انجام نمیدادم

اولین باری که چنین شد زمانی بود که من یک کنسول ps2 داشتم(تقریبا 6 سال پیش) و بر روی آن بازی نیمه جان half life را نصب کردم آنچنان از آن خوشم آمد که تا 2 سال پیش دیگر هیچ بازی نتوانست آنچنان مرا به وجد بیاورد

2 سال پیش در یک همچین زمانی بود که در مجله ای با محوریت بازی پیش نمایش و معرفی از یک بازی را دیدم بازی زامبی محور به نام THE LAST OF US زمانی که این پیش نمایش را دیدم به این فکر افتادم که شاید بهتر باشد آن را تجربه نکنم به نظرم آمد که شاید یک بازی کلیشه ای دیگر باشد مانند هزاران بازی زامبی محور دیگر که مانند سیاهی لشکر بازار کنسول ها را بمباران کرده است

این موضوع گذشت تا زمانی که در منزل یکی از آشنایان گیم پلی این بازی را دیدم و برای اولین بار از گیم پلی آن خوشم و قصد کردم آن را فقط تجربه کنم

این مقاله را من در چند پست و طی چند روز آینده خواهم نوشت از تحلیل پلان به پلان آن امتناع خواهم کرد زیرا دارای داستان بسیار غنی است

قسمتی از بازی را با عنوان مقدمه در همین روز خواهم نوشت
خواهشمندم از قرار دادن نظر تا انتهای بخش زمستان(قسمتی از بازی)خود داری کنید