PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک * نرم افزار جلوگیری از ریکاوری

KiaFakour
30-05-2015, 12:01
سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم:

چطور می تونم از بازیابی فایل هایی که قبلا delete کردم جلوگیری کنم؟ برای حذف دائمی فایل های موجود بر روی کامپیوتر، نرم افزارهایی وجود داره ولی مشکل من اینه که فایل های مورد نظر رو قبلا به تدریج حذف کردم! یعنی الان هیچ اثری ازشون روی سیستم نیست. حالا میخوام لپ تاپم رو بفروشم. میترسم خریدار بتونه اون فایلا رو بازیابی کنه.

خواهش میکنم اگه کسی راهی سراغ داره یا نرم افزار مناسب این کار رو میشناسه بهم معرفی کنه
بازم تاکید میکنم من دنبال حذف غیرقابل برگشت فایلا نیستم، نرم افزاری میخوام که فایلای حذف شده (اونایی که قبلا حذف کردم) رو غیرقابل بازگشت کنه.
خیلی فوریه

mamaly11
30-05-2015, 12:45
سلام دوست عزيز:n12:
يه نرم افزار هست به نام HDD Low Level Format. اين برنامه بسيار خوبه و هيچ ردي از فايل هاي قبلي نميزاره و بود و نبود هاردو فرمت ميکنه. ميتوني تو نت براي اموزش استفاده ازش هم سرچ کني. فقط يه چيزي، با فرمت با اين برنامه ديگه اصلا چه بخواي چه نخواي قابل بازگشت نيست. حتما از آخرين ورژن استفاده کن.

ata.royalfalcon
30-05-2015, 13:14
سلام دوست عزيز:n12:
يه نرم افزار هست به نام HDD Low Level Format. اين برنامه بسيار خوبه و هيچ ردي از فايل هاي قبلي نميزاره و بود و نبود هاردو فرمت ميکنه. ميتوني تو نت براي اموزش استفاده ازش هم سرچ کني. فقط يه چيزي، با فرمت با اين برنامه ديگه اصلا چه بخواي چه نخواي قابل بازگشت نيست. حتما از آخرين ورژن استفاده کن.

ايشان ميخواهند فقط اطلاعاتي كه قبلاً حذف شده را غير قابل بازيابي كنند نه كل اطلاعات موجود در هارد ديسك . با دستور cipher ميشه اين كار را انجام داد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamaly11
30-05-2015, 16:11
ايشان ميخواهند فقط اطلاعاتي كه قبلاً حذف شده را غير قابل بازيابي كنند نه كل اطلاعات موجود در هارد ديسك . با دستور cipher ميشه اين كار را انجام داد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه منظور ايشون فرمت کامل کل هارد و قابل بازيابي نبودن فايل ها باشه يعني هم فايل هايي که روي هارد هستن و هم فايل هايي که قبلا حذف شدن کلا از بين برن، ميتونن از نرم افزاري که بنده گفتم استفاده کنن ولي اگه منظورشون حذف هميشگي فايل هايي که قبلا حذف شدن و موندن بقيه فايل ها رو هارد باشه، بله ميتونن از روش شما استفاده کنن