PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / لیگ جهانی والیبال | FIVB World League 2015

صفحه ها : [1] 2 3

Reza31001
28-05-2015, 20:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی خوب دوستان، لیگ جهانی 2015 هم آغاز شده و بحث های مربوط رو تو این تاپیک انجام میدیم

لیگ امسال 26 امین دوره بازیهاس که پرافتخارترین تیم هم برزیل هست با 9 قهرمانی
سال گذشته هم که با قهرمانی آمریکا به پایان رسید

فرمت لیگ همانند پارسال و در 3 دسته برگزار میشه که تیم ما هم در دسته اول و و در گروه دوم قرار داره

فینال مسابقات در برزیل برگزار خواهد شد (میزبانی جام جهانی فوتبال+لیگ جهانی+ المپیک= 2 سال فوق العاده و فراموش نشدنی برای ورزش برزیل)
6 تیم برتر هم به این صورته که تیم اول دسته دوم + برزیل + دو تیم از هر یک از گروه های A,B

اما یکی از اتفاقات مسابقات امسال کناره گیری آلمان بود
آلمانی ها اعلام کردن که تمرکز اصلیشون المپیک ریو هست که در این راه مسابقات اروپایی براشون اهمیت بیشتری داره تا لیگ جهانی بنابراین از لیگ جهانی انصراف میدن (منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
در پی این اتفاق ژاپن جایگزین آلمان در دسته دوم و ونزوئلا جایگزین ژاپن در دسته دوم شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیها در دور مقدماتی به صورت رفت و برگشت هست و در هر دور هم 2 مسابقه بنابراین هر تیم در مجموع 12 مسابقه خواهد داشت(4 مسابقه برابر هر حریف) که 6 تای اونها رو میزبان هست
مسابقه اول ایران هم برابر آمریکا (مدافع عنوان قهرمانی) و در کشور اونهاست که شاید بشه گفت سخت ترین مسابقه ما خواهد بود
گرچه با وجود روسیه و لهستان در این گروه، مسابقات یکی از یکی سخت تر و حتما جذاب تر خواهد بود

سایت رسمی مسابقات
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برنامه و نتایج مسابقات
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برنامه و نتایج تیم ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_0_wcgridpadgridpad1_1_wcmenucontent_3_ Schedule)

Ahmad
29-05-2015, 18:47
شبکه‌هایی که بازی‌ها رو پخش می‌کنند رو کسی می‌دونه؟ :n06:

دیدن از شبکه‌ی 3 یا ورزش حکم اعدام با اعمال شاقه را دارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman.dragon
29-05-2015, 19:57
اتفاقاٌ منم دنبال شبکه هاب پخس کننده ابن مسابقات هستم.
اگر دوستان اطلاع دارند، هم شبکه موجود در گیرنده های فول اچ دی و هم گیرنده های معمولی (اسم شبکه ها) رو اعلام کنید لطفاً

SNOW PATROL
29-05-2015, 20:06
اتفاقاٌ منم دنبال شبکه هاب پخس کننده ابن مسابقات هستم.
اگر دوستان اطلاع دارند، هم شبکه موجود در گیرنده های فول اچ دی و هم گیرنده های معمولی (اسم شبکه ها) رو اعلام کنید لطفاً
مثل همیشه پکیج polsat لهستان به همراه rai ایتالیا پوشش این مسایقات را بر عهده دارند rai sd و پلست هم اچدی و هم اس دی

بازی ایران امریکا هم از شبکه پلست اسپورت اکسترا به صورت فول اچدی روی ایر میره

شبکه‌هایی که بازی‌ها رو پخش می‌کنند رو کسی می‌دونه؟ :n06:

دیدن از شبکه‌ی 3 یا ورزش حکم اعدام با اعمال شاقه را دارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
29-05-2015, 21:44
البته یادمه رای اینالیا دور قبل فقط بازیهای ایتالیا رو نشون میداد

امیدوارم امسال کامل پخش کنه

:n06:

piishii
30-05-2015, 00:48
من دیشب بازی لهستان و روسیه را مستقیم از شبکه ی لهستان دیدم.
روسیه خیلی ضعیف بود، اون بازیکن غولشون هم نبود
لهستان مثل آب شکستش داد و البته عجیب سرویس می زدند یعنی فوق العاده بودند
جو وحشتناک سالن هم تاثیر خاص خودش رو گذشته بود
یک اتفاق جالب هم این بود از یکی از Cheerleader ها بین گیم دوم و سوم توسط یک فیلم بردار بود فکر کنم دقیق یادم نیست خواستگاری شد :n09: حلقه رو در آورد زانو زد جلوش :n20:
امشب البته روسیه به نظر آنالیز خوبی داشته و البته من از بیرون آمدم خسته ام بازی رو نگاه نکردم...
به امید موفقیت ایران، هیچ ورزشی به اندازه والیبال ایران برای من در ایران جذابیت ندارد
فوتبال شده بچه بازی و باند بازی و مسخره بازی
بقیه هم هیچی

befermatooo
30-05-2015, 00:50
کاش زودتر تاپیک رو میدیدم !

به آخرین امتیاز روسیه و لهستان رسیدم !

عجب صحنه های زیبایی :n02:

Mohammad
30-05-2015, 11:00
روسیه بازیکنای اصلیش رو برای بازی با لهستان نبرده و این رو مربیشون اعلام کرده بود، چراش رو متوجه نشدم.
دوباره هیجان والیبال از بامداد فردا شروع میشه :n02:
امیدوارم بر خلاف همیشه این بار تورنومنت رو خوب شروع کنیم و نتیجه رو حداقل 3-0 واگذار نکنیم (این رو می گم تا ایشالا 3-2 ببریم :n02:)

D o l f i n
30-05-2015, 14:38
رو باهست کانالی هست ؟که پخش کنه

XENON24
30-05-2015, 17:14
رو باهست کانالی هست ؟که پخش کنه

خیر

دوستانی که دسترسی به ماهواره ندارند نیز می توانند این بازیها را به صورت انلاین از سایت زیر مشاهده نمایند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]… ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud King
30-05-2015, 23:12
روسیه بازیکنای اصلیش رو برای بازی با لهستان نبرده و این رو مربیشون اعلام کرده بود، چراش رو متوجه نشدم.
لیگ قبلی هم همین کار رو کردن
انشالله این سری صعود نکن :دی
اینطور که تو خبرها معلومه بازیکنای ما هم خیلی آماده نیستن مگه اینکه تو یک هفته گذشته خبرایی شده باشه.

Mohammad
31-05-2015, 01:16
والا تویه دو سه روز اخیر هر خبری بوده مصدومیت بوده که آخرینش حمزه زرینی و موسوی بود؛ البته موسوی یه مصدومیت کهنه داره که هنوز خوب نشده؛ ولی چیزی که مشخصه روحیه بالای تیم برای شروعی متفاوت هست که البته باید اون رو تویه بازی ببینیم.

jamalu
31-05-2015, 05:46
به به!
لیگ جهانی شروع شد و حماسه ی صدا و سیما!
بازی هم تو لس انجلس جهانخوار... نور علی نور!

به امید افتخار و پیروزی:n20:

mehdig20
31-05-2015, 06:20
خب طبق معمول داریم بازی ها رو بد شروع میکنیم،و هنوزم اون ضعف همیشگیمون رو داریم،یعنی ضعف دریافت که باعث میشه توپ خوب به پاسور نرسه و نتونیم از همه داشته هامون استفاده کنیم.امیدوارم این بار سنت شکنی بشه و سه صفر نبازیم!

piishii
31-05-2015, 06:45
شانس ما اون کانال لهستانی باید همین الان سیگنال نده .جای دیگه نمیذاره بازی رو ؟ ری اسپورت تکرار بازی ایتالیا رو داره میذاره.اقلا ست سوم رو مثل ادم ببینیم

piishii
31-05-2015, 06:47
خدایا عبادیپور باز امد !

Gilopa
31-05-2015, 06:50
به به مستر اعصابی پور باز هم اومده تیمهای دیگه رو برنده زمین کنه:n02:

mehdig20
31-05-2015, 06:51
کلا عبادیپور این ست رو برای امریکایی ها در آورد،چندتا امتیاز خیلی حساس خراب کرد!
ولی در کل خسته نباشن،سخت واقعا.

piishii
31-05-2015, 07:16
نحسی 13 ایران رو خورد کرد 13-6 شد 13-15 !!!!!:n35::n34:

piishii
31-05-2015, 07:28
خون به دلمون کردند ولی بردند خدا رو شکر.کسی هنوز نمیدونه جدا از پالست اسپورت دیگه کدام کانال میذاره؟

piishii
31-05-2015, 07:48
زمانی که ست چهارم 4-0 جلویی بلد نیستی حفظ کنی همینه !

alish78
31-05-2015, 07:51
خب خداروشکر اوضاع بهتر شد

alish78
31-05-2015, 07:57
دوستان ما که ماهواره نداریم بدلیل مخالفت پدر گرامی[emoji24]
حالا شما شبکه ای سراغ ندارید که پخش اینترنتی داشته باشه؟

mehdig20
31-05-2015, 08:08
باختیم ولی بالاخره ی بار شد ما بازی اول لیگ جهانی رو سه هیچ نبازیم :-D
دوستان نظر شما راجع به قائمی چیه؟ به نظر من تو آبشار زدن ی چیزی تو مایه های عبادیپور یا حتی بدتره،ولی چون بقیه مهارتهاش خوبه این ضعف آبشار زنیش خیلی مثل عبادیپور به چشم نمیاد! این ست آخر چقدر توپ خراب کرد و دفاع شد.
در کل واسه شروع خوب بود،خسته نباشن بچه‌ها.
به امید آینده و بازی های بهتر.

Mohammad
31-05-2015, 08:14
شروع تورنومنت و باخت 3-1 به آمریکا؛
اگه تویه دریافت ها فقط کمی بهتر بودیم قطعا می تونستیم حداقل 2 ست از آمریکا بگیریم ولی ضعف در دریافت ها کمر تیم رو شکست !
قائمی، غفور و محمودی هنوز از شرایط ایده آل خیلی دور هستن و شاید درصد آمادگی تیم چیزی حدود 60 باشه.

عبادی پور هنوز بزرگ نشده و ترک عادت هم نکرده ! در امتیازهای حساس میاد کار خودش رو می کنه رو میره ! البته برای تیم حریف !

befermatooo
31-05-2015, 08:29
یک چیزی که واقعا واسم جالبه و باعث خنده هم میشه اینه که عبادی پور کلا رو مخه و اکثر موقعیت های خوبمون رو خراب میکنه اما وقتی بازیکنان ما امتیاز میگرن چنان میاد بینشون خوشحالی میکنه که انگار نقشی داشته تو امتیاز !

به نظر من این شخص آینده دار نیست یا حداقل تو لیگ های معتبر . بهتره کواچ زودتر متوجه بشه و دست از سرمایه گذاری روش برداره . حتما هستند تو لیگ افرادی که بالاتر از این بازیکنن

piishii
31-05-2015, 08:43
ایران همانطور که اشاره شد می تونست حداقل دو ست را گرفته باشد.

ما هنوز با یک تیم در سطح کلاس جهانی اختلاف داریم، مشخص است زمانی که شما 13-6 جلو باشی و 15-13 عقب بیافتی یعنی اینکه توی دریافت مشکل زیادی داری، قبول دارم سرویس ها بسیار کوبنده بود ولی کمتر پیش میاد در این سطح بازی ها چنین چیزهایی دیده بشه برای تیم های دیگه.

زمانی که ست چهارم رو 4-0 جلو هستی این یعنی یک برد 90% برای هر تیمی ولی اون ست را می بازی

اونم زمانی که امتیاز های 23-23 شانس ایران خیلی خوب بود ولی باز هم فرصت رو از دست میده

عبادیپور توی ست دوم یک توپ برگشتی که یک بازیکن آس با یک ضربه محکم می خوابونه یا یک ضربه محکم توی اوت میزنه و تیم رو نابود میکنه !

این یعنی ایران هنوز جای رشد زیاد داره ولی باز هم نشون میده با پتانسیلی که داره جای رشد زیاد داره چون حداقل افرادی مثل من که از بچگی ورزش اولشون فوتبال بوده این روزا اگر فوتبال ایران این ساعات بازی داشت از خواب بیدار نمیشد ولی برای والیبال حتی اگر 2.5 شب هم خوابیده باشه بازم بیدار میشه !

به امید برد امشب و امیدوارم امشب دیگه سیگنال درست داشته باشم آرزو به دل نمونم یک بازی ایران رو بدون سانسور ببینم

amir deja vu
31-05-2015, 11:25
ست به ست بهتر شدن بچه ها ولی خوب بازی اول رو باختیم.

یه چیزی که به نظرم اومد احساسی بازی کردن تیم ما بود .وقتی 3،4 امتیاز از حریف جلو بودن به محض از دست دادن یک امتیاز سریع اون اختلاف چندتایی رو هم از دست میدادن...

سرویس اصلا خوب نزدیم! درحالی که نقطه قوت امریکا سرویس های پرشی خوب زدنش بود ...به نظرم تیم هیج پیشرفتی تو سرویس زدن نداشته...که امیدوارم به خاطر شرایط بازی اول اینجور بوده باشه...

بچه ها خیلی خوب نبودن ولی علیزاده و عبادی پور بد بودن واقعا! علیزاده که خوب توجیه داشت آوردنش اونم مصدومیت ظریف بود که بازم دمش گرم خودش اومد 4تا دریافت خوب کرد...ولی واقعا فلسفه آوردن عبادی پور رو نمیفهمم؟! اونم به جای میرزاجانپوری که داشت خوب کار میکرد...تا کی میخواد کسب تجربه کنه آخه؟!

در کل امیدوارم بازی بعد بهتر باشن و با اعتماد ب نفس بیشتر...

Mohammad
31-05-2015, 12:03
از نظر فنی تغییر محسوسی تویه تیم ندیدم، یعنی نحوه سرویس زدن، نقشه ها و حتی نقاط ضعف همه و همه مثل قبل بودن و ظاهرا پیشرفت خاصی نداشتیم. در حالی که کواچ در مصاحبه بعد بازی اعلام کرد که آمریکا با بازی دادن به راسل، ما رو سورپرایز کرده(به نوعی خود مربی آمریکا هم از بازی راسل سورپرایز شد!) در مقابل ما سورپرایز خاصی نداشتیم.

قطعا ما بازی به بازی بهتر میشیم و باید دید در بازی فردا و بازی های بعدی چقدر عملکردمون در زدن سرویس و دریافت ها تغییر می کنه.

hamidreza785
31-05-2015, 12:19
یه نگاهی به امار بازی بندازیم

محمودی امتیاز اور ترین بازیکن ایران شد در حالیکه فقط 41 درصد اسپک موفق داشت و 9 خطا هم داشت که برای بازیکن پشت خط زن که نوک پیکان حمله ی تیمه اصلا امار خوبی نیست
برای مقایسه ببینید امریکا از دو پشت خط زن استفاده کرد که هر دو امار بالای 50 درصد ثبت کردن

موسوی با 52 درصد اسپک موفق روز خوبی به عنوان یک دفاع پشت سر گذاشت
میرزاجانپور هم خوب نبود برای قدرتی زنی که دفاعش خوب نیست امار 50 درصدی قابل قبول نیست

میزان خطای فردی تیم برای ایران 32 درمقابل 22 خطای امریکا است که تفاوت نتیجه رو هم نشون میده

Masoud King
31-05-2015, 13:36
ما هنوز با یک تیم در سطح کلاس جهانی اختلاف داریم، مشخص است زمانی که شما 13-6 جلو باشی و 15-13 عقب بیافتی یعنی اینکه توی دریافت مشکل زیادی داری، قبول دارم سرویس ها بسیار کوبنده بود ولی کمتر پیش میاد در این سطح بازی ها چنین چیزهایی دیده بشه برای تیم های دیگه.
برای ایران هم کم پیش میومد که 10 امتیاز رو پشت سر هم رو دریافت بخوره. جای تعجب داشت که قائمی به عنوان بهترین دریافت کننده ایران و حتی جز بهترین های جهان اینطور رو سرویس ها امتیاز بده.
کلا تیم هنوز آماده نیست و تنها دو دست رو خوب بازی کردن و البته با همین تیم نا آماده هم می شد یک امتیاز گرفت که متاسفانه اشتباهی فردی باعث شد فقط یک ست بگیریم.

از نظر فنی تغییر محسوسی تویه تیم ندیدم، یعنی نحوه سرویس زدن، نقشه ها و حتی نقاط ضعف همه و همه مثل قبل بودن و ظاهرا پیشرفت خاصی نداشتیم. در حالی که کواچ در مصاحبه بعد بازی اعلام کرد که آمریکا با بازی دادن به راسل، ما رو سورپرایز کرده(به نوعی خود مربی آمریکا هم از بازی راسل سورپرایز شد!) در مقابل ما سورپرایز خاصی نداشتیم.
مگه قراره چکار کنیم؟ :دی
سورپرایز ما هم عبادی بود که دوتا توپ بدون دفاع رو به زیبایی خراب کرد :n09:

البته تیز های پشتی که شهرام میزد رو قبلا به این صورت ندیده بودیم.

ولی در کل به نظرم برای شروع خوب بود

campuzlit
31-05-2015, 21:13
ست سوم رو اگه میباختن باس میرفتن از لیگ انصراف بدن.
به نظرم هر کدوم از اون تماشاچی ها از جناب عبادی پور بهتر باشن.
کواچ خیلی تشخیصش ضعیفه که نمی تونه نداشتن استعداد تو بازیکن رو متوجه بشه.

piishii
31-05-2015, 22:09
این کانال لهستانی کوفتی به نظر درست بشو نیست ! فقط همون شب بازی لهستان روسیه درست بود لعنتی
همه کانال های کارتیم درسته جز این
دوستان یعنی هیچ شبکه ی دیگری نیست این بازی امشب رو پخش کنه:n13::n13:
من به خاطر این کوفتی گفتم این نصاب بیاد این رو درست کنه آرزو به دلم میمونه یک کیفیت فوق اچ دی بدون سانسور ببینم حالا واستا:n28::n28:

SNOW PATROL
31-05-2015, 22:22
این کانال لهستانی کوفتی به نظر درست بشو نیست ! فقط همون شب بازی لهستان روسیه درست بود لعنتی
همه کانال های کارتیم درسته جز این
دوستان یعنی هیچ شبکه ی دیگری نیست این بازی امشب رو پخش کنه:n13::n13:
من به خاطر این کوفتی گفتم این نصاب بیاد این رو درست کنه آرزو به دلم میمونه یک کیفیت فوق اچ دی بدون سانسور ببینم حالا واستا:n28::n28:
پکیج پلست در حال حاضر مشکلی از نظر سطح سیگنال ندارد مشکل از گیرنده خودتان هست
بازی از جای دیگه هم پخش نمیشه متاسفانه فقط اینکه بازی امشب به جای شبکه اسپورت اکسترا از polsat sport /hd پخش میشه

befermatooo
31-05-2015, 22:47
اینم چند تا سی سی کم فول 2 روزه برای مشاهده بدون فریز شبکه های کارتی :

62856

فقط در جهت مصالح مسالمت آمیز استفاده شود :n31:

piishii
31-05-2015, 23:29
پکیج پلست در حال حاضر مشکلی از نظر سطح سیگنال ندارد مشکل از گیرنده خودتان هست
بازی از جای دیگه هم پخش نمیشه متاسفانه فقط اینکه بازی امشب به جای شبکه اسپورت اکسترا از polsat sport /hd پخش میشه
میدونم مشکل از منطقه ی ماست که پارازیت زیاد داره و خیلی از کانال ها یا میان یا میرن این رو من کاملا متوجه هستم
حالا شاید مثل اون شب که بازی لهستان روسیه درست بود امشب هم شانس ما بگیره درست باشه
گفتم شاید یک کانال دیگه هم پیدا بشه که نشد :(

Kamyar_AnathemA
01-06-2015, 00:17
بازم مثل همیشه باید کار به جاهای باریک بکشه که کواچ بفهمه باید امیر غفور تو زمین باشه ! نه شهرام محمودی...
معلوم نیست چرا !

alish78
01-06-2015, 00:18
دوستان ما که ماهواره نداریم بدلیل مخالفت پدر گرامی[emoji24]
حالا شما شبکه ای سراغ ندارید که پخش اینترنتی داشته باشه؟
کسی جوابی نداره؟

hamidreza785
01-06-2015, 02:15
بازم مثل همیشه باید کار به جاهای باریک بکشه که کواچ بفهمه باید امیر غفور تو زمین باشه ! نه شهرام محمودی...
معلوم نیست چرا !
غفور قبل بازیها مصدوم شده به خاطر همین از امادگی صد در صد بدور بوده و کواچ ریسک نکرده باید ببینیم بازی امروز چه ترکیبی استفاده میکنه

به شخصه امیدی به گرفتن امتیاز ندارم تیم امریکا خیلی امادست و برخلاف ما نیمکت خیلی قوی هم داره و احتمال داره حتی تو گروه اول بشه
امیدوارم بچه های ما باز هم با غیرتشون شگفتی ساز بشن و معادلات گروهو به هم بزنند

hamidreza785
01-06-2015, 02:18
لینک پخش زنده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

piishii
01-06-2015, 03:33
کاشکی میخوابیدم........

Mohammad
01-06-2015, 04:11
دو ست اول رو ضعیف بازی کردیم؛ ولی باز هم مثل بازی قبل ست سوم رو خیلی خوب بازی کردیم و با اقتدار بردیم، با این تفاوت که از بازیکنان جوونمون استفاده کردیم. حالا ست چهارم ! :n25:

MoJtaBa.R
01-06-2015, 04:38
اون امتیاز ۱۳ درست بود ? ۱۴ نبودیم ? تو ست۴

omidscafild
01-06-2015, 04:56
با این بازی جایگاهی بهتر از چهارم قطعا نصیبمون نمیشه . قائمی از پارسال تا امسال نمیدونم براش چه اتفاقی افتاده که گند زده به بازیش . قدرتی زن هامونم که ماشاا... یکی از یکی دیگه سوتی تر . جلوی لهستان با این بازی حقیقتا شانسی نداریم . (با اون تشویق و جو سنگین) با روسیه هم که نهایتا جارو میشیم . انصافا تیممون افت کرده . مگه تو 6 بازی آخر یکاری بکنیم . کریستینسن حقیقتا تو مسلمون نیستی ! :n03:

befermatooo
01-06-2015, 10:16
به نظر من ما تو همین مرحله مقدماتی حذف میشیم

اصلا زمین تا آسمون فرق کردند نسبت به سال گذشته .

حالا چه اصراریه از شهرام محمودی استفاده بشه ؟ بابا دیگه دورانش گذشت و نمیتونم برگرده . بیخیالش شو دیگه

خیلی ناراحتم :n35:

البته خدا را شکر میگیرم که بعد از ست اول خوابیدم و وقتمو هدر ندادم اما دلم به بازی بودا ! تو خواب تا صبح داشتم در مورد والیبال رویا میدیدم و دم صبح هم خواب دیدم بازی 3 1 به نفع ایران شد و خیلی خوشحال بودم :n02:

Masoud King
01-06-2015, 14:07
ساندر میره رو نیمکت ولی اصلا نبودش احساس نمیشه
ماشالله اون اندرسون انگار بدون دفاع اسپک می زد..

تا وقتی ملی پوشا توی لیگ خودمون بازی کنن نمیشه توقع زیادی داشت.

گرچه به نظرم زیاد بد هم نبود این دو بازی و تیم آماده تر بشه جای امیدواری هست
+
گزارشگر تلوزیون ایران من نمی دونم چه مشکلی با کواچ داره .. همش یه ریز غرغر میکنه.

MOHAMMAD2010
01-06-2015, 14:29
البته خدا را شکر میگیرم که بعد از ست اول خوابیدم و وقتمو هدر ندادم اما دلم به بازی بودا ! تو خواب تا صبح داشتم در مورد والیبال رویا میدیدم و دم صبح هم خواب دیدم بازی 3 1 به نفع ایران شد و خیلی خوشحال بودم
خوش به حالت که فکرو خیالت ایناس !

Mohammad
01-06-2015, 15:01
اصلا توقع بیجایی نیست اگه بگیم خیلی بهتر باید بازی می کردیم و حداقل باید 2 امتیاز از آمریکا می گرفتیم. نمی دونم چرا نمی خوایم باور کنیم که ما یکی از قدرت های والیبال جهان هستیم و باخت با چنین نتایجی حتی مقابل تیمی مثل آمریکا، نتیجه خیلی بدی هست.

توقع این بود که حداقل تویه نقاط ضعف های واضحی که داشتیم کمی پیشرفت کرده باشیم ولی هیچ پیشرفت محسوسی احساس نشد. حالا باید ببینیم بازی با لهستان چیکار می کنیم. به نظرم اگه 6 امتیاز بازی با لهستان رو هم از دست بدیم دیگه امیدمون برای صعود خیلی کمرنگ میشه.

بازیکنی مثل شهرام محمودی از جمله بازیکنان مطمئن ماست، به نظر من که دورانش تموم نشده و هنوزم خیلی وقت ها می تونه گره گشا باشه.

sale2000
01-06-2015, 15:36
کوچ ما زیادی بی خیال نیست!؟ یکباره 6 امتیاز از دست دادیم تایم استراحت خواست! نتیجه هم بد و خیلی غیر عادی نبود بالاخره با تیم امریکا زمین خودش بازی می کردیم زمین خودمون می بریمش.

اون مسئول ثبت امتیاز هم خیلی با حال بود و تو یه حال دیگه بود از شیوه نوین بهره می جست!!هر تیمی امتیاز می گرفت اول امتیاز رو میداد به تیم دیگه بعد دوباره بر می گشت درست می کرد :n31:

aghazadeh_hastam
01-06-2015, 16:00
اینا بعد از موفقیتهایی که کسب کردن غرور ورشون داشته به جای اینکه به تمرین بپردازن رفتن پی عشق و حال که نتیجش شده این .

smohs
01-06-2015, 16:06
به نظر من ما باید به این بازیا به چشم بازی تدارکاتی برای انتخابی المپیک نگاه کنیم
البته تلاشمونو بکنیم که صعود کنیم ولی هدفمون باید فقط صعود به المپیک باشه
حذف توی لیگ جهانی درسته که رنک ایران رو برای یه سال خراب می کنه ولی نرفتن به المپیک خیلی بدتره و 4 سال والیبال ایرانو عقب میندازه (هر چند همونطور که گفتم بچه ها تلاش خودشونو بکنن تا در هر دو عرصه موفق بشیم)

amir deja vu
01-06-2015, 18:17
بازي دومم باختيم كه!:n02:

امروز بچه ها بد بازي نكردن به نظرم. ولي مشكله اين بود كه حريف امريكا بود! كه براي بردنش بد نبودن كافي نيست بايد عالي بازي كرد...

خيلي تو دريافت بد بوديم( يا شايد امريكا خيلي خوب بود تو سرويس ها!) و به نظر مياد تيم پيشرفتي نكرده نسبت به دوره
قبل! تو دوره هاي قبل گفتيم خوب اولين تجاربمون هست در ليگ جهاني..اشكالي نداره! تجربه ميشه! دوره هاي بعدي بهتر ميشيم! الان چي بگيم؟:n27:

ديگه وقتشه كه فقط صرف بودن در ليگ جهاني برامون كافي نباشه! ديگه بايد به فكر برد و كسب مقام بود! به نظر مياد اين دوره به خوبي دوره قبل نباشه برامون و از گروهمون هم نتونيم صعود كنيم...

ولي من به شخصه خوش بينم! اميدوارم بازي به بازي بهتر بشن.رو نقاط ضعفشون كار كنن(نه اينكه تو هر بازي از يه جا ضربه بخورن) ببينيم تو استاديوم خوفناك(:n28:) لهستان چه ميكنن...

Mohammad
01-06-2015, 18:26
کواچ دست به تغییر زد؛ صنوبر راهی لهستان شد

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران که بعد از اردو فنلاند به تهران بازگردانده شد یک بار دیگر برای پیوستن به سایر ملی پوشان راهی لهستان شد.
دو شکست مقابل آمریکا دلیلی شد تا کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان دست به تصمیماتی جدید بزند. او در اولین تغییر تصمیم گرفت حسن صنوبر سرعتی زن تیم ب را که هم اکنون در تهران به سر می برد را به سایر ملی پوشان اضافه کند.
صنوبر قبل از سفر به لسهتان گفت: شرایط خوبی داشتم و دارم. فکر می کنم اصلی ترین دلیل حضور نداشتنم در دو بازی مقابل آمریکا نداشتن ویزای این کشور بود اما حالا آماده هستم و می روم تا بتوانم به تیم کمک کنم.
او در مورد دو بازی ابتدایی ایران و نقش او در بهبود روند تیمی افزود : ما قرار نبود در دو بازی اول آمریکا را شکست دهیم. آمریکا تیمی بسیار قدرتمند و سیستماتیک است و بازی در خانه خودش برای همه تیم ها مشکل بوده. من آماده هستم و می روم تا در صورت نیاز به تیم کمک کنم اما قول می دهم شرایط بازی به بازی بهتر خواهد شد.

محمد حسن صنوبری (زاده ۱۳۶۸ در پاکدشت) بازیکن والیبال اهل ایران است. او سابقه عضویت در تیم ملی والیبال ایران را دارد و در حال حاضر عضو تیم ملی ب ایران است. صنوبری با ۲.۱۰ سانتی متر قد بلندقدترین بازیکن سوپر لیگ ایران است. صنوبری سابقه حضور در تیم های نوجوانان برق تهران و پاس تهران، جوانان پیکان، آلومینیوم اراک، مقاومت سمنان، ارتعاشات صنعتی ایران، باریج اسانس کاشان را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر عضو باشگاه شهرداری تبریز است. او در لیگ ۱۳۹۰ به عنوان بهترین مدافع میانی انتخاب شد و جزو بازیکن های سال قرار گرفتند.

majid322
01-06-2015, 20:12
به نظرم کواچ تصمیم خیلی خوبی گرفته...از این جهت که صنوبری با توجه به قد بلندش روی دفاع واقعا تاثیر گذاره از طرفی تو کارهای سرعتی هم خیلی خوبه .... در کل بازیکن خیلی خوبیه

تعجب کردم که چرا تو ترکیب اصلی نیست ... شاید یکی از دلایلش وجود دو تا سرعتی زن خیلی خوبی بود که داریم موسوی و فائزی .

این دو تا بازی هم که واقعا ما به سرویس خوب امریکایی ها و دریافتهای بد خودمون باختیم.....انصافا تو حمله هم خیلی خوب نبودیم شهرام محمودی با اینکه تو بازی اول

بیشترین امتیاز رو اورد برا تیم ولی فقط مچ میزد اصلا اون پرش و اسپکی که ازش توقع داشتیم رو نداشت ... بازی دوم هم به نظرم سرویسای پرش خیلی بهمون کمک کرد .

فکر میکنم امادگی لازم رو تو تیممون فقط معروف داره اونم به خاطر مسابقاتی که تو روسیه با زنیت داشت ولی بقیه چند ماهی از مسابقات دور بودن .

MƐΛИĪИƓĿƐSS
02-06-2015, 10:33
خب طبق انتظاری که داشتیم ایران هر دو بازی رو باخت،هنوز گزم نشده موتورش
:n02:
،احتمالا بازی های بعدی برد هاش شروع بشه ولی باید اینو قبول داشته باشیم ایران تو سخت ترین گروه افتاده،و همین که در گروه تیم های سطح 1 حضور داریم خودش افتخاریه
:n12:

تصاویر

10 بازی بعدیمون
:n16:

piishii
02-06-2015, 11:56
دوستان یک طوری صحبت می کنند که ما همین که توی گروه سطح بالایی قرار گرفتیم باید خدارو شکر باشیم و .... که انگار چشماشون رو دوست دارند ببنند یا اینکه میگن آمریکا خیلی قویه !
بنده هر دو بازی را دیدم و به خاطرشون هم بیدار موندم هم بیدار شدم
ایران هم قدرت بالایی داره ولی حرفه ای نیست ما طوری بازی می کنیم که انگار با تیم های آسیایی داریم بازی می کنیم
زمانی که جلو می افتیم زود جو می گیره ما رو دور زمین می دویم و هیاهو راه می اندازیم و سر و صدا می کنیم و بالا پایین می پریم ! این توی طبیعت گرممون و هیجانی مون است
درسته این چیزها برای ضعیف کردن روحیه ی حریف است ولی اونها آنقدر حرفه ای هستند که این چیزها تاثیر چندانی نمی ذاره
حالا زمانی که عقب می افتند زود روحیه می بازند
زود وا میرن، زود تمرکز به هم می ریزه
نمونه اش ست سوم با آمریکا که 6 7 پوینت دوباره ایران جلو بود ولی طوری شد که اختلاف به 2 تا رسید
در حالیکه دیدیم در ست چهارم آمریکا 3 پوینت جلو افتاد دیگه ایران نتونست برسه
این چیزها نشان از قدرت بیش از حد آمریکا نیست نشان از عدم تمرکز بیش از حد ایران و حرفه ای نبودن است
وگرنه ایران قدرت این را داشت که حداقل هر دو بازی را 3-2 ببازه نه 3-1
من هنوز افسوس اون ستی که 4-0 جلو بودیم در بازی اول رو میخورم
این انتظار زیادی نیست که ما از والیبال داشته باشیم این انتظاری است که ما در قبال تبدیل شدن عامل بالقوه به بالفعل در این نسل والیبال داریم.
ما هنوز در دریافت ها ضعف داریم، هنوز ضرب های سوم را با بی دقتی می زنیم، بماند که بعضی اوقات بدن و دست و کلا شخصیت افرادی نظیر عبادی پور روی اعصاب ما هستند که به هر دلیلی پوینت را از دست میدن، ولی همه ی این ها باعث نمیشه فکر کنیم حریفان هم فوق العاده آس تر از ما هستند.
دیدیم که آمریکا در ست نمیدونم چندم بود در همون پوینت های ابتدایی از 5 سرویس 2 تاش رو به تور زده بود.
ولی فرق اونا با ما اندکی بیشتر حرفه ای بودن، اندکی بیشتر روی مسائل روانی کار کردن است وگرنه ما هم بازیکنان طراز اولی داریم.....

Kamyar_AnathemA
03-06-2015, 02:48
اصلا توقع بیجایی نیست اگه بگیم خیلی بهتر باید بازی می کردیم و حداقل باید 2 امتیاز از آمریکا می گرفتیم. نمی دونم چرا نمی خوایم باور کنیم که ما یکی از قدرت های والیبال جهان هستیم و باخت با چنین نتایجی حتی مقابل تیمی مثل آمریکا، نتیجه خیلی بدی هست.

توقع این بود که حداقل تویه نقاط ضعف های واضحی که داشتیم کمی پیشرفت کرده باشیم ولی هیچ پیشرفت محسوسی احساس نشد. حالا باید ببینیم بازی با لهستان چیکار می کنیم. به نظرم اگه 6 امتیاز بازی با لهستان رو هم از دست بدیم دیگه امیدمون برای صعود خیلی کمرنگ میشه.

بازیکنی مثل شهرام محمودی از جمله بازیکنان مطمئن ماست، به نظر من که دورانش تموم نشده و هنوزم خیلی وقت ها می تونه گره گشا باشه.

تیم ایران تیم خوبی هست و شکی در این نیست اما من تیم ایرانو یکی از قدرت های والیبال جهان نمیدونم
به نظرم تیم ایران یک سری از فاکتور های ابر قدرت مثل برزیل یا آمریکا یا روسیه و لهستانو نداره که مهمترینش آمادگی بدنیه !

یه نگاه به فیزیک بدنی بازیکن های تیم هایی مثل برزیل یا حتی همون آلمان که ابر قدرت هم نیست بندازین تفاوت ها مشخص میشه
گروزر یادتونه ! همون آلمانیه که با سرویس زندش 7-8 امتیاز پشت سر هم از ایران گرفت ! آمادگیه بدنیشو یادتونه چقدر بود
این آمادگی بدنیو بزارین کنار مهارت
جام جهانی پارسال چند بازی آخر مشخص بود تیم ایران کم آورده به لحاظ بدنی

بازی دوم با آمریکا هر وقت آمریکا عقب میفتاد با سرویس پرشی جبران میکرد اما ایران چی !
بهترین پرشی زن ایران فرهاد قایمی که ضرباتش اصلا قدرته لازمو نداره و یکی دیگه از مشکلات ایران هم همین مهارت نداشتن در سرویس پرشی هست

ایران نیمکت خوبی نداره و فاصله بین بازیکن های اصلی و نیمکت زیاده اما ابر قدرت ها اینجوری نیستن

یه سری چیزای دیگه هم هست که حوصله تایپ ندارم :n02:

Mohammad
03-06-2015, 03:46
تیم ایران تیم خوبی هست و شکی در این نیست اما من تیم ایرانو یکی از قدرت های والیبال جهان نمیدونم
به نظرم تیم ایران یک سری از فاکتور های ابر قدرت مثل برزیل یا آمریکا یا روسیه و لهستانو نداره که مهمترینش آمادگی بدنیه !

یه نگاه به فیزیک بدنی بازیکن های تیم هایی مثل برزیل یا حتی همون آلمان که ابر قدرت هم نیست بندازین تفاوت ها مشخص میشه
گروزر یادتونه ! همون آلمانیه که با سرویس زندش 7-8 امتیاز پشت سر هم از ایران گرفت ! آمادگیه بدنیشو یادتونه چقدر بود
این آمادگی بدنیو بزارین کنار مهارت
جام جهانی پارسال چند بازی آخر مشخص بود تیم ایران کم آورده به لحاظ بدنی

بازی دوم با آمریکا هر وقت آمریکا عقب میفتاد با سرویس پرشی جبران میکرد اما ایران چی !
بهترین پرشی زن ایران فرهاد قایمی که ضرباتش اصلا قدرته لازمو نداره و یکی دیگه از مشکلات ایران هم همین مهارت نداشتن در سرویس پرشی هست

ایران نیمکت خوبی نداره و فاصله بین بازیکن های اصلی و نیمکت زیاده اما ابر قدرت ها اینجوری نیستن

یه سری چیزای دیگه هم هست که حوصله تایپ ندارم :n02:

درسته، شاید ما الان در مقایسه با تیم هایی مثل آمریکا، روسیه و ... که پیشینه بسیار قوی دارن (چیزی که ما اصلا نداریم) فاکتورهای بسیاری رو نداریم، ولی بدون شک در چند سال اخیر این والیبال ایران بوده که بیشترین پیشرفت رو داشته و الان همه اون رو تیمی قوی می دونن. اینکه الان در بالاترین سطح والیبال دنیا داریم بازی می کنیم خودش نشون دهنده سطج والیبالمون هست.
این مواردی که شما فرمودین قطعا به مرور باید بهتر و بهتر بشه تا به یکی از قدرت های همیشگی والیبال تبدیل بشیم. در واقع ما اول راه هستیم، در صورتی که به این موارد توجه ای نشه، تبدیل میشیم به یه ستاره نوظهور که عمرش تنها چند سال خواهد بود !

piishii
03-06-2015, 16:17
از کجا بدونیم کدوم کانال ها بازی ایران رو پخش میکنند؟

SNOW PATROL
03-06-2015, 19:15
از کجا بدونیم کدوم کانال ها بازی ایران رو پخش میکنند؟
دوست عزیز به عیر شبکه های پلست در هیچ یک از ماهواره های دارای بیم و قابل دریافت در ایران بازی ها پخش نمی شوند ( به غیر از شبکه های داخلی)

البته معمولا فرکانس های فید هم برای این رقابت ها مشخص میشوند

Masoud King
03-06-2015, 19:28
زمانی که جلو می افتیم زود جو می گیره ما رو دور زمین می دویم و هیاهو راه می اندازیم و سر و صدا می کنیم و بالا پایین می پریم ! این توی طبیعت گرممون و هیجانی مون است
درسته این چیزها برای ضعیف کردن روحیه ی حریف است ولی اونها آنقدر حرفه ای هستند که این چیزها تاثیر چندانی نمی ذاره
حالا زمانی که عقب می افتند زود روحیه می بازند
زود وا میرن، زود تمرکز به هم می ریزه
اینکه خوشحالی بکنن بعد امتیاز که خیلی خوبه .. تو روحیه خود تیم خیلی تاثیر داره. تیمای دیگه امتیاز از دست میدن هم سریع وسط زمین جمع میشن و یه سر صدایی می کنن ...
اتفاقا زیاد پیش اومده ما اختلاف های زیاد رو جبران کردیم .. بعضی وقتا بازیکن از خودش راضی نیست و همین باعث میشه اون حالت افت پیش بیاد. دلیل باخت جلو آمریکا اصلا این چیزا نیست. بازیکنا واقعا تلاش می کردن و حتی وقتی چندین امتیاز عقب بودن و ست تموم شده بود ولی بازم برای یک توپ کلی تلاش می کردن.

تیم آماده نیست. شهرام محمودی اصلا در حد 50 درصد خودش هم نبود مخصوصا بازی دوم که معروف هم زیاد به کار نمی گرفتش. قائمی تو دریافت مشکل پیدا کرده بود، کسیکه یکی از مطمئن ترین دریافت های ما رو داشت.
من مطمئن هستم که شرایط تیم بازی به بازی بهتر میشه.

ولی همه ی این ها باعث نمیشه فکر کنیم حریفان هم فوق العاده آس تر از ما هستند.
واقعا همینطور هم هست و اونا سرتر هستند

befermatooo
03-06-2015, 19:46
نظر یکی از کاربران فارس :

تیمی که کواچ با اون چهارم لیگ جهانی شد متعلق به ولاسکو بود

امسال اگه کواچ چهارم شد درسته؟

Masoud King
03-06-2015, 21:22
نظر یکی از کاربران فارس :

تیمی که کواچ با اون چهارم لیگ جهانی شد متعلق به ولاسکو بود

امسال اگه کواچ چهارم شد درسته؟

از این حرف مسخره تر نمیشه واقعا
این تیم بعد از لیگی شکل گرفت که بیشتر انتقادها رو عملکرد بازیکنای ملی پوش بود.
چند وقت پیش هم کواچ مصاحبه ای داشته و گفته بازیکنان باید برن لیگ های خارج چون اونجا با کسی تعارف ندارن و مهم نیست تو کی هستی و عملکردت خوب باشه بازی میکنی و همین باعث میشه بازیکن همیشه آماده باشه نه مثل الان.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-06-2015, 23:25
کاپیتان لهستان: والیبال ایران سطح بالایی دارد

کاپیتان تیم والیبال لهستان گفت: والیبالیست‌های ایران سطح بالایی دارند و هر تیمی نمی‌تواند مقابل آن‌ها موفق عمل کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ،کارول کلاس کاپیتان لهستان در نشست خبری امروز: ورود ایران به چستوچوا را تبریک می‌گویم. می‌دانیم که ایرانی‌ها چقدر خوب هستند؛‌ آن‌چه در سال گذشته آنان از خود در

لیگ چهانی و قهرمانی جهان بروز داده‌اند را به خوبی می‌دانیم. همگی می‌دانیم که ایران در سطح بالایی بازی می‌کند. آن‌ها همیشه‌ هماوردهای خوبی بوده‌اند اما این چالشی بزرگ است که ما برابر ایران بازی کنیم.

به گمانم هر کسی نمی‌تواند و یارای آن را ندارد که مقابل ایرانی‌ها بازی کند.

گفتنی است که تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۲:۵۵ روزهای جمعه و شنبه در هفته دوم لیگ جهانی والیبال به مصاف لهستان می‌رود.

Mohammad
05-06-2015, 00:28
14 بازیکن کواچ برابر لهستان معرفی شدند
سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 14 بازیکن تیم ایران برابر لهستان در هفته چهارم لیگ جهانی را اعلام کرد.
تیم ملی والیبال در هفته چهارم لیگ جهانی به مصاف لهستان می رود.این دیدارها روزهای جمعه و شنبه 15 و 16 خردادماه در سالن اسپورتوا شهر جنستوهوا لهستان برگزار می شود.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال از جمع 15 بازیکن حاضر در لهستان اسامی 14 نفر را برای جدال با این تیم اعلام کرد که به قرار زیر است:
سعید معروف (کاپیتان)، فرهاد ظریف (لیبرو)، سید محمد موسوی، امیر غفور، شهرام محمودی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، عبدالرضا علیزاده، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، محمد حسن صنوبر، محمد جواد معنوی نژاد،مهدی مهدوی و سامان فائزی.

لهستان در هفته گذشته موفق به شکست روسیه قهرمان المپیک 2012 در دو دیدار خود شد و تیم ملی والیبال ایران نیز مغلوب آمریکا قهرمان لیگ جهانی سال 2014 شد.تیم ملی والیبال ایران از ساعت 20 و 25 دقیقه روز جمعه به وقت لهستان و 22 و 55 دقیقه به وقت تهران در نخستین مسابقه خود به مصاف لهستان می رود.
تیم ملی والیبال لهستان که قهرمانی جهان در سال 2014 را در پرونده کاری خود دارد، در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی با تجربه 17 دوره متوالی شرکت می کند.نخستین دوره لیگ جهانی والیبال سال 1990 در اوزاکای ژاپن آغاز شد و تیم ملی والیبال لهستان در سال 1998 (نهمین دوره) برای نخستین بار در لیگ جهانی شرکت کرد.
ملی پوشان والیبال لهستان از آن زمان تا کنون در 17 دوره لیگ جهانی والیبال شرکت کردند و امسال برای کسب تجربه هجدهم به میدان می روند.مدال طلای سال 2012 در شهر سوفیای بلغارستان، نشان برنز سال 2011 در شهر کدانسگ لهستان دو مدال این کشور در لیگ جهانی والیبال محسوب می شود و در 14 دوره دیگر تیم ملی والیبال لهستان بر روی سکو نرفته است اما دو عنوان چهارمی و دو عنوان پنجمی از جمله افتخارات این تیم در لیگ جهانی والیبال است.

این در حالی است که تیم ملی والیبال ایران سومین حضور خود در لیگ جهانی والیبال را تجربه می کند که در نخستین دوره رتبه نهمی را به خود اختصاص داد، در دومین دوره به مقام چهارم رسید.

Mohammad
05-06-2015, 10:31
امیر غفور پیشنهاد 250 هزار یورویی را رد کرد

یک تیم لهستانی پیشنهادی به ارزش 250 هزار یورو در سال به امیر غفور داد اما وقتی او مبلغ این پیشنهاد را شنید، حتی حاضر به ادامه مذاکره نشد!
جاکوب مالکه، یک مدیر ورزشی شناخته شده در لهستان است. او اطلاعات جالبی از بازار نقل و انتقالات اروپا و پیشنهادهای تیم‌های قاره سبز به ملی پوشان والیبال ایران دارد.
مالکه در این باره گفت: سال گذشته، یک تیم لهستانی پیشنهادی به ارزش 250 هزار یورو در سال به امیر غفور داد اما وقتی او مبلغ این پیشنهاد را شنید، حتی حاضر به ادامه مذاکره نشد. این پیشنهاد خیلی کمی برای او بود.
مالکه ادامه داد: همین موضوع برای سید محمد موسوی هم اتفاق افتاد. او پیشنهادی از لیگ روسیه داشت که به دلیل چشمگیر نبودن مبلغ آن،‌ قید بازی در لیگ روسیه را زد. سعید معروف اما تنها بازیکنی بود که به پیشنهادش از لیگ روسیه جواب مثبت داد ولی تیم زنیت،‌ مبلغ خیلی خیلی زیادی برای این نقل و انتقال هزینه کرد.
جاکوب مالکه، نام تیم‌های لهستانی و روسی که خواهان امیر غفور و محمد موسوی بودند را فاش نکرد. موسوی فصل گذشته با تیم پیکان، قهرمان لیگ برتر ایران شد و امیر غفور بیشتر فصل قبل را با مصدومیت در تیم متین ورامین گذراند.

===

250 هزار یورو چیزی حدود 800 میلیون تومان میشه ( اگه یورو رو 3200 در نظر بگیریم) و این یعنی غفور در لیگ ایران چیزی حدود 1 میلیارد می گیره، احتمالا 200 300 میلیون بیشتر از پیشنهاد خارجیش.
معروف با مبلغی در حدود 1 میلیون یورو رفت زنیت و خود معروف هم قبلا پیشنهاد 200 هزار دلاری رو رد کرده بود.
هر چند کیفیت لیگ ما بد نیست ولی همین عدم تمایل لژیونر شدن بازیکنان والیبال به دلیل مسایل مالی یکی از دلایل عدم پیشرفت اونها هست ! چیزی که الان داریم نتیجش رو در تیم ملی می بینیم !

MƐΛИĪИƓĿƐSS
05-06-2015, 15:59
آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران برگزار شد

شاگردان اسلوبودان کواچ آخرین تمرین خود قبل از دیدار برابر لهستان را برگزار کردند.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی والیبال ایران که دو دیدار ابتدایی خود در فصل جدید لیگ جهانی را برابر آمریکا واگذار کرده بود، شنبه شب در سومین بازی به مصاف تیم ملی لهستان خواهد رفت.

به همین جهت ملی پوشان کشورمان از چند روز پیش در لهستان حضور پیدا کرده اند و تمرینات آماده سازی خود را پیگیری می کنند. شاگردان کواچ ظهر امروز جمعه آخرین تمرین خود قبل از این مسابقه را برگزار کردند.

در این تمرین کواچ تذکرات فنی لازم را به بازیکنان منتقل می کرد تا ایرادهای دیدار برابر آمریکا برطرف شود. البته خستگی بازیکنان به خاطر سفر طولانی از آمریکا به لهستان و اختلاف ساعتی که وجود

دارد یکی از مشکلات تیم ملی است.

majid322
05-06-2015, 16:34
لهستان دو تا بازیکن خیلی خطرناک داره کورک و میکا البته پاسورشونم حرف نداره.

یکی از سه چهار پاسور برتر دنیاست.

بازی لهستان با روسیه رو که نگاه میکردم خیلی برام جالب بود که روسیه خیلی از سرعتی زنش استفاده نمیکرد از سرویسای جهشی موجی هم استفاده میکردن

که این کار رو یکم برا ما اسونتر میکنه...چون امریکا به غیر از سرویس پرشی از نوع دیگه ای استفاده نمیکرد .

اینقدر هم خوب میزد که واقعا ترسناک بود سرویساشون ولی لهستان از این بابت مطمئنا کمتر فشار میاره به ما .

در کل پیروزی مقابل لهستان برای ما اسونتره تا امریکا .... ولی لهستان هم خیلی قویه تو بازیه اول نسخه روسیه رو بدجور پیچید .

albertxx
05-06-2015, 22:00
جو سالن خیلی سنگینه !
:n37:

باید دید تا کجا ادامه داره !

Haniiii
05-06-2015, 22:03
این چیرلیدر ها هم مشکل ساز شدن ... کدوم شبکه این بازی رو میده ؟

Gilopa
05-06-2015, 22:23
نمیدونم کواچ داره با تیم چکار میکنه ! نقطه قوت ایران همیشه دفاع روی تورش بوده اما وحشتناک دفاع بدی داریم تو این دوره (البته تا اینجا )

and-roid2
05-06-2015, 22:30
سانســــور بدجور رو مخه......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون دخترای قرمز پوش اگه گذاشتن یه بازی خوب ببینیم:n02:..بدجوری سانسورچی رو مشغول کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
05-06-2015, 22:46
دلم برای تیم والیبال خودمون تنگ شده !
خطای سرویس نداشتیم که تا الان دوبار قائمی انجام داده ! سرویس زدن هم داره یادمون میره فکر کنم !
خیلی بد داریم بازی می کنیم؛ این لهستان رو میشد برد.

dourtarin
05-06-2015, 22:51
سلام
لهستان دوره قبل خیلی قوی تر از این تیم بود..از طرفی چند تا از بازیکن های قبلی رو نداره
راحت می تونیم ببریم:n01:

aghazadeh_hastam
05-06-2015, 22:54
هم بازی خوبی رو شاهد نیستیم هم دافا رو شاهد نیستیم. کلا بریم بخوابیم[emoji1]

and-roid2
05-06-2015, 23:00
دفاع روی تور در حد صفــــــــــــر:n04:
نشد یه امتیاز ازشون جلو بیفتیم! تا اختلاف 1 میشد سریع اختلاف به 2-3 میرسید:n29:
سرعتی هم که خیلی کم استفاده میکنن.
چرا اینطوری شدن بچه ها؟؟؟:n03:

Gilopa
05-06-2015, 23:03
طبق معمول باید سرآخر حسرت این امتیازهای از دست رفته رو بخوریم . خیلی مسخره 2 ست واگذار کردیم ..
کلا آدمی نیستم مربی رو بهونه کنم ! اما انصافا مربی کار درستی نداریم و کاملا مشخصه خیلی دیر نکات بازی رو میگیره .از ارنج تیم معلومه دفاع روی تور تو تمرینات خوب کار نشده . دریافتها عجیب و غریبه . سرویسها که دیگه آخرشه به قول مجری یه بار پرشی میزنند یه بار موجی ! تا الان بیاد ندارم توی تیم دیگه ای این حرکت غیر حرفه ای رو .

میدونم که در آینده تیم بهتر میشه .. اما حیفه واقعا حیفه انقدر راحت سه امتیازی دادن .

TranceaweSome
05-06-2015, 23:04
دفاع روی تور در حد لیگ محلات ه!
فقط و فقط رو اشتباهات فردی داریم میبازیم
سا نس*ور هم بدجوری رو مخه! کسی شبکه دیگه ای سراغ نداره؟

mehdig20
05-06-2015, 23:07
چرا اینا دفاع نمیتونن بکنن و چرا اونا این همه مارو دفاع میکنن!
اونا معمولی بازی میکنن،و سرویس هاشون هم معمولی و ضعیفتر از امریکا،ما خوب نیستیم که این دو ست رو باختیم!

Mohammad
05-06-2015, 23:08
بازی رو از اینجا دارم می بینم :

صحبت های کارشناسان واقعا مزخرفه ! الان داره میگه معروف آماده نیست ! هماهنگ نیست !! مهدوی رو باید بذاره !! :n08:

campuzlit
05-06-2015, 23:12
بازی رو پخش نکنن بهتره.چیه بالا حاامون بد شد از سانسور

دفاع ایران زیر صفره. قایمی دو تا خطای ...

موسوی چرا اینجوریه. کورک کلا هر توپی بهش دادن امتیاز گرفت.

اون لهستانی که پارسال جهانی باهاشون بازی کردیم یه سرو گردن بالاتر بود. تیم ایران واقعا افت کرده این لهستان رو میشه برد واقعا حیف.

lieee
05-06-2015, 23:16
بازی الان ست چندمه؟ چند چندیم؟

befermatooo
05-06-2015, 23:19
از حق نباید غافل بشیم که لهستانی ها واقعا زیبا هستند :n01:

Mohammad
05-06-2015, 23:22
از حق نباید غافل بشیم که لهستانی ها واقعا زیبا هستند :n01:

حواست رو بذار رویه بازی، بلکه این ست (ببخشید دست !) رو ببریم :n02:
محمودی گره گشا شده فعلا !

aghazadeh_hastam
05-06-2015, 23:25
شهرام داره جور میکشه

Mohammad
05-06-2015, 23:42
اگه بازی های ایران 2-1 به نفع حریف شروع بشه به نظر هیچ اتفاق خاصی نمی افته چون عادت کردیم دو ست رو راحت واگذار کنیم و بعد به سختی ست سوم رو ببریم ! حالا باید دید در ست چهارم سنتی شکنی می کنن یا نه؟ (بعید می دونم)
این ست معنوی نژاد، معروف و شهرام محمودی خیلی خوب بودن. ظریف هم مثل همیشه از جون مایه می ذاره.

TranceaweSome
05-06-2015, 23:43
این معنوی نژاد خیلی بهتر از میرزاجان پوره!سرویسمون کرد ست قبلی میرزاجان پور
محمودی خیلی خوب بود

Gilopa
05-06-2015, 23:43
آخیش محمودی و معنوی نژاد یه تنه تیمو خریدند ...

aghazadeh_hastam
05-06-2015, 23:47
اوه اوه باز سرویس شروع شد

Mohammad
05-06-2015, 23:52
دفاع به معنای واقعی تعطیل (نقطه قوت سابقمون)؛ این رو به دریافت و اسپک ضعیف(تنها میشه به شهرام محمودی اعتماد کرد که اونم دیگه خسته شده) اضافه کنید، چیزی نمی مونه. تا بدین جا اختلاف 5 امتیاز شده و بعیده دیگه جبران بشه. یه 3-1 دیگه احتمالا !!

albertxx
06-06-2015, 00:09
خارج از این مسائل
یه سوال جالب پیش میاد اینکه این گروه بندی ها چطور انجام میشه ؟؟؟
تو گروهی مثل ایران که آمریکا و لهستان و روسیه و ایران یه جا میفتن و 2 تا باید حذف بشه

از اون طرف 4 تیم که میشه گفت اصلا قابل مقایسه با این گروه B نیست !

گروه بندی هاشون هم جالبه در نوع خودش !

Gilopa
06-06-2015, 00:20
هی وای من 6 امتیاز عقب بودیم . خداییش حقمون باخت نبود

aghazadeh_hastam
06-06-2015, 00:21
[emoji35] [emoji51] [emoji51] [emoji51]

befermatooo
06-06-2015, 00:22
انشالله فردا شب

خیلی حیف شد . کواچ با سماجت در ویدیو چک ما رو به بازی برگردوند اما حیف که قدرشو ندونستیم !

and-roid2
06-06-2015, 00:28
افسوس افسوس!
دفاع روی تور واقعا ضعیف! در اکثر حمله های کورک یک مدافع در برابرش قرار داشت |:
------------
موسوی هم افت شدیدی داشته..اگه در شرایط ایده عالش قرار داشت دفاع روی تورمون اینطوری نمیشد ):

omidscafild
06-06-2015, 00:40
رو امتیاز آخر خود گزارشگر لهستانی ـه دید سر کورک خورد به تور اصن قلبش رگ به مثانه شد . بعد چجوری اون احمق های پشت مانیتور با تصویر فریزری (!) ندیدن ! :n04: یعنی دو امتیاز فقط از ویدئوچکی که به نفع ما بود گرفتن تو زمان حساس !
من بازی فردا راضیم سید ، میرسعید و میرزا اصن گرم هم نکنن . افتضاح . یه دفاع روی تور نکردن دلمون خوش بشه . بهترین مدافع سال پیش تو 3 ست یه دفاع هم نتونست بکنه ! :n03: بهترین بازیکنمون هم که بدون شک معنوی نژاد بود . خیلی خوب سرویس میزنه انصافا . تا وقتی دفاع روی تور نداشته باشیم انتظار برد داشتن خیلی سخته .

MR.CART
06-06-2015, 00:58
دفاع روی تور خیلی ضعیف در حد صفر:n21:

MR.CART
06-06-2015, 01:25
اینم از آمار بازی

sale2000
06-06-2015, 01:49
امروز هم دفاع روی تورمون نقطه ضعف اصلی بود! چطور میشه کورک رو نشه گرفت؟:n21: چندین و چند امتیاز دفاع تک نفره جلوش بود! هر چند از سه نفهر هم رد می شد! از سانسور چی ها هم تشکر میکنیم
که عملشون بیشتر از باخت ضد حال بود:n21:

campuzlit
06-06-2015, 09:56
دو بازیکن کورک و میکا ایران رو به معنای واقعی ...... چرا تیم ما یه بازیکن مطمئن نداره؟ همه تیم ها وقتی کارشون گره می خوره و دریافت هاشون با سختی صورت میگیره پاس رو به بازیکن مطمئنشون که قدرتی زن ها هستن می دن اما ایران....

دوستان یه سوال برام پیش اومده:

سطح بندی گروه ها بر چه مبنایی انجام میشه؟

منظورم اینه ایران چجوری اومد به سطح یک لیگ جهانی؟

اگه امسال چهارم بشیم (که قطعا میشیم) سال بعدی چجوری میشه؟

befermatooo
06-06-2015, 10:12
برا بازی امشب بهتره بجای میرزاجانپور از معنوی نژاد استفاده بشه . واقعا بازیکن خوبیه .

دوستان از این گروه چند تیم صعود میکنن ؟ دو تیم یا سه تیم ؟

کاش تو گروه برزیل بودیم . اینجوری بخاطراینکه میزبان بود یک تیم بیشتر صعود می کرد .

اما نمیدونم چرا حس میکنم امشب بازی رو می بریم .

اگه بخوایم صعود کنیم لااقل باید تو خونه حریف امتیاز بگیریم .

Mohammad
06-06-2015, 10:26
از گروه ما دو تیم صعود می کنه.
آمریکا هم روسیه رو برد.
تیم ما اگه امشب یه کم خودش باشه قطعا می تونه لهستان رو ببره. اصلا دوست ندارم مثل مجری دیشب اینطوری توجیه کنم که افتخارات لهستان در یک صفحه جا نمیشه !!

campuzlit
06-06-2015, 10:31
برا بازی امشب بهتره بجای میرزاجانپور از معنوی نژاد استفاده بشه . واقعا بازیکن خوبیه .

دوستان از این گروه چند تیم صعود میکنن ؟ دو تیم یا سه تیم ؟

کاش تو گروه برزیل بودیم . اینجوری بخاطراینکه میزبان بود یک تیم بیشتر صعود می کرد .

اما نمیدونم چرا حس میکنم امشب بازی رو می بریم .

اگه بخوایم صعود کنیم لااقل باید تو خونه حریف امتیاز بگیریم .

اگه توی گروه A بودیم وضعمون بهتر بود. ایران با برزیل و ایتالیا راحت تر بازی می کنه تا روسیه و آمریکا. احتمال صعودمون بیشتر بود.

امکان بردن ایران امشب هست. حتی دیشب هم اگه آقای سرمربی می تونست بعد از ست اول ترکیب رو درست کنه حداقل یه امتیاز تو جیبمون بود.

من اصلا این کواچ رو قبول ندارم. ایران با این مربی نمی تونه تبدیل به یک تیم حرفه ای بشه. حتی در بازی های پارسال هم که نتایج خیلی خوبی گرفتیم ضعف مربیگری کواچ معلوم بود و به خاط نتایج خوب زیاد دیده نشد.

and-roid2
06-06-2015, 10:49
از گروه ما دو تیم صعود می کنه.
آمریکا هم روسیه رو برد.
تیم ما اگه امشب یه کم خودش باشه قطعا می تونه لهستان رو ببره. اصلا دوست ندارم مثل مجری دیشب اینطوری توجیه کنم که افتخارات لهستان در یک صفحه جا نمیشه !!
اگه امشب بچه ها بازی رو نبرن کار سخت تر میشه....در برابر روسیه هم یاد ندارم ایران تا بجال اونو برده باشه....واقعا در گروه سختی قرار داریم....
امیدوارم بچه ها از امشب به خودشون بیان و شاهد بازی طلائیشون باشیم...از جمله موسوی که خیلی دلم برای سرعتیاش و دفاع روی تورش تنگ شده.

and-roid2
06-06-2015, 10:55
زرینی تقاضای ویدئو چک کرد

"ورزش سه"- زرینی که با مصدومیتی جزئی مواچه شده در 3 بازی اخیر ایران جزو 14 بازیکن اصلی تیم قرار نگرفت اما در کنار زمین هم آرام و قرار نداشت و در مقاطعی از بازی درخواست ویدئو چک می کرد.

and-roid2
06-06-2015, 10:57
والیبال ایــران و تکرار تاریخ

تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل لهستان روند امتیازگیری اش در بازی های گذشته امسال و سال گذشته را تکرار کرد.

به گزارش "ورزش سه" شاگردان کواچ در دیدار مقابل لهستان اتفاقاتی را رقم زدند که با توجه به سابقه تیم ملی در لیگ جهانی سال گذشته و امسال قابل پیش بینی بود.
ایران در 3 بازی اخیر خود 2 ست ابتدایی را واگذار کرده است و موفق به پیروزی در ست سوم شده و مثل همیشه ست چهارم آخرین ست برای ایران بوده است چرا که حریف همیشه در چهارمین ست بهتر از ایران کار کرده است.
ایران در 3 سال اخیر هیچ گاه نتوانسته است در 3 بازی اول خود پیروز شود و اولین پیروزی ها از دیدار چهارم به بعد شروع می شد.
ایران رکورد ست های برد خود را در لیگ جهانی به 51 افزایش داد.

ایران و لهستان در تعداد بردهای متقابل در عدد 2 برابر بودند که لهستان با این پیروزی از ایران پیشی گرفت.

MR.CART
06-06-2015, 11:34
اگه ایران شش بازی اخر که میزبانه رو هز 6 بازی سه امتیاز بگیره یعنی 18 امتیاز احتمال صعودش هست؟

Mohammad
06-06-2015, 12:08
.واقعا در گروه سختی قرار داریم....
فراموش نکنیم در بالاترین سطح والیبال دنیا داریم بازی می کنیم. هر چی گروه سخت تر، بهتر ! ما به این بازی های سخت نیاز داریم. یه زمانی ایتالیا برای ما کابوس بود؛ الان ما کابوس اونا هستیم ! این روند باید برای لهستان و روسیه هم تکرار بشه. حداقل انتظار ما این هست که اون روند رو به جلو قبل رو ادامه بدیم و اون بازی های همیشگی رو انجام بدیم وگرنه قرار نیست همه بازی هامون رو ببریم. چیزی که هست اینه که الان تیم، اصلا خوب بازی نمی کنه تا جایی که نقطه قوت ما که دفاع رویه تور بود الان هیچ اثری ازش نیست.

اگه ایران شش بازی اخر که میزبانه رو هز 6 بازی سه امتیاز بگیره یعنی 18 امتیاز احتمال صعودش هست؟

نکته اول اینکه خیلی سخته که بشه همه 18 امتیاز بازی های خونگی رو گرفت. نکته دوم اینکه به فرض اینکه 18 امتیاز رو هم بگیریم، احتمالش خیلی ضعیفه(تقریبا صفر) که بتونیم فقط با اون امتیاز ها صعود کنیم. با فرض اینکه آمریکا و لهستان بازی های دوم خودشون مقابل روسیه و ایران رو ببرن، به ترتیب 12 و 11 امتیازی میشن. اگر فرض کنیم که در بازی مستقیم هم یه بازی رو آمریکا 2 امتیازی ببره و یه بازی رو لهستان 2 امتیازی، در نهایت به ترتیب میشن 15 و 14 امتیازی که همونطور که می بینید چیزی با 18 امتیاز فاصله ندارن و خیلی راحت می تونن اون سقف مد نظر ما رو رد کنن. بنابراین ما به امتیاز بازی امشب مقابل لهستان و 2 بازی مقابل روسیه نیاز مبرم داریم.

XENON24
06-06-2015, 13:06
ایران - لهستان

ساعت 22:50

polsat sport
شبکه ورزش
شبکه یک

majid322
06-06-2015, 17:06
بازی دیشب به نظرم نقطه امیدی برای ایران بود ... خیلی ها از دفاع روی تور ایران انتقاد می کنن که درستم هست ولی شما یه نگاه به قد و فیزیک بدنی
لهستانی ها داشته باشید کورک با 206 سانتی متر قد !! میتونه به عنوان سرعتی زن بازی کنه ولی دریافت کننده قدرتیه این یعنی دفاع کردن این بازیکن
رو تور واقعا سخته ... از اون طرف میکا هم 206 سانتی متر قدشه پس بیخود نیست این دو بازیکن هر اسپکی میزنن میخوابه .... میانگین قدی دفاع ما حداقل
سه چهار سانتی از این دو بازیکن کوتاه تره ... بازی دیشب ست سوم و چهارم بیشتر از بازیکنا کواچ خیلی خوب عمل کرد با اون تعویضهای به موقعی که انجام داد .
معنوی نژاد اول خوب نبود ولی نمایشش تو سرویس و اعتماد به نفسی که داشت به تیم بیشترین کمک رو کرد.

یکی دیگه از ضعفایی که تیم داشت ولی نشنیدم کسی ازش صحبت کنه این بود که بازیکنای ما تو استفاده از توپهایی که به هر دلیل خوب پاس داده نمیشد
خیلی خیلی ضعیف عمل میکردن یعنی فقط توپهای که دقیقا روی تور ارسال میشد رو امتیاز میکردیم و توپهایی که یکم عقب میومد رو انقدر محکم میزدیم که دفاع
لهستان به راحتی امتیاز می گرفت شاید اگه با این توپا با تاکتیک بیشتری رفتار میکردیم نتیجه بازی تغییر میکرد همونطور که دیدیم نمایش کورک در استفاده از
این توپها فوق العاده بود در بیشتر دریافتها لهستان مشکل داشت و پاسور هم خوب نبود اما کورک ضعف بازیکنای دیگه رو جبران کرد.

در کل به نسبت بازی با امریکا بازی بهتری داشتیم شاید بیشتر لهستانی ها ضعیف بازی کردن تا اینکه ما خوب بازی کرده باشیم ولی امید به پیروزی در بازی امشب
از هر سه بازی قبلی که داشتیم بیشتره.

teraktor2003
06-06-2015, 17:27
به نظر من مشکل تیم اینه که کلا نمیتونه با تیم های قدرتی خوب بازی کنه...پارسال هم به روسیه باختیم هم امریکا هم لهستان خارج خونه...کلا سبک بازی ما با این تیم ها نمی خونه و حل مشکلش زمان بر هست با مربی ای کاربلد...من کواچ رو مربی متوسطی میدونم...اگه مربی خوبی بود می تونست این ضعف ها رو تو یه سال پوشش بده,از اول هم قرعه کشی شد من امیدم به سوم شدن تو این گروه بود...در واقع برزیل و ایتالیا رو ایران خیلی راحت تر می تونه ببره تا این تیم ها...حتی با همین تیم اگه می رفتیم اون گروه حداقل تا الان 2 امتیاز داشتیم...بلاخره یه سال مثه سال قبل تیم شانس میاره یه سال هم نه...امیدوارم سوم بشیم و به زیر گروه سقوط نکنیم امسال...

majid322
06-06-2015, 17:49
فائزی و موسوی غایبان بازی امروز فائزی به تهران برمی گردد

دو سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقه دیروز مقابل لهستان مصدوم شدند و به بازی امروز در مقابل این تیم به میدان نخواهند رفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شب گذشته در دیدار نخست لهستان و ایران در لیگ جهانی 2015 در چنستوهوا سامان فائزی و محمد موسوی دو سرعتی زن تیم ملی کشورمان مصدوم و بازی خارج شدند.

سامان فائزی در اواخر ست چهارم از ناحیه مج پا مصدو شد و از زمین بیرون رفت و محمد موسوی در ست سوم به علت افزایش درد از ناحیه مچ پا که مصدومیتی کهنه بود، قادر به ادامه بازی نبود و با صلاح دید پزشک و سرمربی تیم از زمین مسابقه بیرون رفت.

دکتر افروزی پزشک تیم ملی والیبال در این خصوص گفت: شب گذشته تا 3 بامداد همراه با آقای خوش خبر در بیمارستان پیگیر انجام سی تی اسکن از مچ پای فائزی بودیم و از جواب سی تی اسکن مشخص شد که لیگامان دلتویید مچ پای راست دچار آسیب شده و حداقل 2 هفته این بازیکن را در اختیار نخواهیم داشت.
وی در مورد سید محمد موسوی دیگر سرعتی زن تیم ملی والیبال اظهار داشت که سید چند وقتی است که از درد استخوان تالوس مچ پای راست رنج می برد که علیرغم توصیه به استراحت به خاطر تیم ملی اصرار به انجام بازی و تمرین داشت و به همین علت درمان ها اثر خاصی برای وی نداشت چون استخوان تحت فشار قرار گرفته بود و متاسفانه در بازی دیروز کار به جایی کشید که دیگر قادر به ادامه بازی نشد و تصمیم بنده از لحاظ درمانی برای ایشان علاوه بر درمان های تخصصی که انجام خواهد شد استراحت و اجتناب از پرش می باشد.

بر اساس اعلام امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی سامان فائزی روز دوشنبه به تهران باز خواهد گشت.
همچنین در صورت موافقت فدراسیون جهانی با توجه به اینکه در این مسابقه ایران تنها 12 بازیکن در لیست خود دارد حمزه زرینی به جمع نفرات اضافه خواهد شد. ولی گفته می شود احتمال موافقت فدراسیون جهانی با توجه به مقررات مسابقات کم است.

majid322
06-06-2015, 17:57
کواچ: نمی دانم چرا بازیکنان تغییر کرده‌اند/ داور لهستانی بود!

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال و به نقل از ایلنا، اسلوبودان کواچ در نشست خبری بعد از دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان که با نتیجه 3 بر 1 به سود میزبان به پایان رسید، افزود: به لهستان تبریک می گویم. والیبال خوبی را در زمین از آنان شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: بازی خوب ما از ست دوم شروع شد. وقتی در زدن سرویس خوب کار کردیم نتیجه بهتری گرفتیم. تیم مقابل نیز بسیار خوب ظاهر شد و از توپ های بلند بهترین نتیجه را گرفت.
سرمربی تیم ملی والیبال تاکید کرد: باید فردا بهتر بازی کنیم و سرویس های بهتری بزنیم و از آبشارها و توپ های برگشتی نیز نهایت استفاده را ببریم.

وی در باره درخواست های ویدیو چک در این مسابقه گفت: من عملکرد داور این بازی را قبول ندارم. همه در سالن می گویند که توپ به دست بازیکنانم برخورد نکرده ولی او به تنهایی یک تنه می گوید که برخورد کرده و این طریقه داوری نیست.

کواچ در باره عکس العمل داوران این مسابقه نسبت به اعتراض های او گفت: فقط می‌گفتند جلو نیا. البته من فکر می کنم فردا خیلی بهتر بازی کنیم. نمی دانم چرا اینطور می شود. ما خیلی خوب تمرین کردیم. شرایط تیم خوب است. نمی دانم چرا نسبت به سال گذشته این بازیکنان تغییر کرده‌اند. البته من امیدوارم در بازی امروز، تغییراتی نویدبخش بدهم.
تیم ملی والیبال ایران امروز شنبه در چهارمین دیدار خود در لیگ جهانی برای دومین بار به مصاف لهستان قهرمان جهان می رود.

majid322
06-06-2015, 17:59
صحبت های کاپیتان و سرمربی لهستان/عملکرد کورک ستودنی است

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، استفان آنتیگا در نشست خبری بعد از نخستین مسابقه تیم ملی والیبال ایران و لهستان در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال گفت: از کسب این پیروزی بسیار خوشحال هستم، اما باید بگویم که بسیار سخت بود.

وی با بیان اینکه لهستان در اواخر بازی تحت فشار زیادی بود، گفت: از نظر تکنیکی می‌توانستیم در دریافت‌ها بهتر کار کنیم. سعی می‌کنیم در دیدار دوم نیز بازی را خوب شروع کنیم.
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان تاکید کرد: از قبل می‌دانستیم که ایران در دفاع تیم بسیار قدرتمند و خوبی است، بنابراین تلاش کردیم توپ را به نقاط مختلف زمین ببریم تا بتوانیم از زوایای دیگر آنها را تحت فشار بگذاریم.
وی در پایان گفت: سطح بازی «بارتوژ کورِک» امتیازآورترین بازیکن این دیدار واقعاً ستودنی است. به او تبریک می‌گویم؛ عملکردش بسیار عالی بود.

همچنین میکال کوبیاک در نشست خبری بعد از نخستین دیدار ایران و لهستان گفت: بابت تبریک کاپیتان ایران از او تشکر می‌کنم. کسب سه امتیاز این بازی برایمان بسیار با اهمیت بود.
وی با بیان اینکه کسب سه امتیاز در مقابل طرفداران تیم اهمیت این پیروزی را دو چندان می‌کند، گفت: این پیروزی را مدیون «بارتوژ کورک» هستیم و به او تبریک می‌گویم.
سرگروه تیم ملی والیبال لهستان تصریح کرد: کورک در ایجاد تعادل و تمرکز تیم بسیار مسئولانه رفتار کرد و بار همه را به دوش کشید.
تیم ملی والیبال ایران امروز شنبه در چهارمین دیدار خود در لیگ جهانی برای دومین بار به مصاف لهستان قهرمان جهان می‌رود.

majid322
06-06-2015, 18:06
بد نیست یه نگاه کامل به جدول گروهمون داشته باشیم البته اکثرا از نتایج اطلاع دارید امریکا با برد 3-1 مقابل روسیه امتیازش رو از 6 به 9 رسوند
و تا به اینجای کار صدرنشین گروه هست .

Mohammad
06-06-2015, 18:23
این مصدومیت ها در این شرایط کار رو خیلی سخت کرده. البته تا قبل از شروع مسابقات هم کم مصدوم نداشتیم و یکی از دلایل عدم آمادگی بعضی از بازیکنان هم همینه. امشب هم با نبود موسوی (یکی از بهترین مدافع های دنیا) کار سختی داریم؛ ولی محکی هست برای بازیکنان جانشین.
صحبت های مصطفی کارخانه هم جالبه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gilopa
06-06-2015, 18:44
بهترین مدافعمون همیشه موسوی بود .. الان که وضعیت تیم مساعد نیست سید هم مصدوم شد . منطق میگه باید قید دفاع روی تور رو بزنیم و امشب هم بیشتر به فکر 1 امتیاز گرفتن باشیم تا برد .. سرعتی زنمون هم فقط عادل غلامیه که میشه روش تکیه کرد و بازیکن تقریباٌ مطمئنیه .

+

وضعیت جدول رو که نگاه میکنم اگر روسیه در بازیهای آینده نتونه امریکا یا لهستان رو حداق در یک بازی شکست بده ما هم نمیتونیم صعود کنیم . چون خیلی خوشبینانست که در تهران بتونیم لهستان و امریکا و حتی روسیه ناقص رو سه امتیازی ببریم . معمولاٌ ایران اگر تیمی رو هم ببره 2 امتیازیه و کمتر دیدیم بتونند 3 امتیازی تیمی رو شکست بدند و همین موضوع میتونه به راحتی مانع صعودمون بشه .

پ.ن :
درسته لیگ جهانی از اهمیت بالایی برخورداره اما از نظر شخصیم ازونجایی که هدف فدراسیون والیبال از 10 سال پیش قرار گرفتن بر سکوی المپیک برزیل بوده . به نظرم باید آینده نگر باشم و رویای المپیک و حداقل قرار گرفتن در بین 4 تیم رو در اولویت قرار بدیم . لیگ جهانی بیشتر باید جهت آزمون و خطا باشه .حتی روسیه هم به نظر میرسه هدفش بیشتر المپیکه و میخواد مجدداٌ قهرمان بشه .

majid322
06-06-2015, 19:13
نحوه گروه بندی تو مسابقات جهانی باید تغییراتی داشته باشه.... این نوع گروه بندی باعث میشه تیمی که واقعا شایستگی صعود و حضور در نیمه نهایی رو داره نتونه بالا بیاد

الان چهار تا از بهترین تیمها تو گروه B قرار دارن که مطمئنا اگه تو گروههای دیگه تقسیم میشدن احتمالا همشون بالا میومدن ولی حالا با قرار دادن این تیما کنار همدیگه

تیمهای قوی حذف میشن و تیمهای ضعیف بالا میان که هم سطح مسابقه رو پایین میاره و هم جذابیت رو کم میکنه .

هدف از برگزاری مسابقات مقدماتی چیزی جز حذف تیمهای ضعیف و حضور تیمهای قوی تر در دوره های نهایی نمیتونه باشه اما این نحوه گروه ببندی رو واقعا درک نمیکنم .

کلا مسئولان برگزارکننده لیگ جهانی سبک خاصی برای اجرای مسابقات دارن زمان کم بین هر مسابقه ، گروه بندی به این شکل ، بازی های زیاد که البته از نقاط مثبته .

alish78
06-06-2015, 21:49
دوستان یه لینک درست و حسابی واسه پخش زنده بازی بدین
هر لینکی دیدم سرعتش پوکیده

navid_fo
06-06-2015, 22:02
دوستان یه لینک درست و حسابی واسه پخش زنده بازی بدین
هر لینکی دیدم سرعتش پوکیده
سلام
اینا خوبن؟

Kamyar_AnathemA
06-06-2015, 22:15
موتور ایران داره راه میفته
دفاع هم خوب شده
سرویس هم خوب شده

نمیدونم والیبالو نگاه کنم یا اختتامیه لیگ قهرمانانو:n13:

smahdis
06-06-2015, 22:48
یادم میاد پارسال چقدر حرف پشت سر عبادیپور بود، امسال امتیازآورترین شده.

چقدر خرابک میکنن بچه ها، انتظارای بیشتری ازشون میره...

befermatooo
06-06-2015, 22:53
شباهت عجیب ۲ ستاره: معنوی نژاد >> ماکسیم میخائیلوف ایرانی

اما چیزی که بیش از هرچیزی شاید توجه والیبال‌دوستان ایرانی و روسی را به خود جلب کند وجود شباهت‌های فراوان میان او و ستاره ملی پوش زنیت کازان روسیه یعنی ماکسیم میخائیلوف است که علاوه بر شباهت ظاهری و فیزیکی در ویژگی‌های زیر هم به یکدیگر شبیه هستند
– هر دو بازیکن قابلیت بازی در پست‌ دریافت کننده قدرتی بازی می‌کنند
– هر دو بازیکن با تیم خود به مقام قهرمانی کشورشان رسیده‌اند
– هر دو بازیکن ۲۰۲ سانتی متر قد دارند
– هر دو بازیکن به یک سبک سرویس می‌زنند
– هر دو می‌توانند در پست پشت‌خط زن هم بازی کنند

معنوی نژاد کماکان نباید بیاد تو زمین ؟ :n34:

smahdis
06-06-2015, 23:08
این ریش معروف هم کار دست ما داد، ریشش گیر کرده بود به تور اصلا (شوخی)، صورتش خورده بود به تور روی یه امتیاز حساس بودیم، خطا محسوب شد.

mohammadirani
06-06-2015, 23:25
پست حذف شود

befermatooo
06-06-2015, 23:30
تاسف داره تو لیگ جهانی 2 بار توپ برگشتی رو از دست بدی

واقعا تاسف داره این موضوع

همچین تیم شاخی هم نیست این لهستان . ما داریم بد بازی میکنیم و چهارمین بازی ما هست و هنوز دوستان میگن باید فرصت داد !

الان قاطیم من :n34:

alish78
06-06-2015, 23:35
باز یه ست بردن جو گرفتشون

Dadashmohammad22
06-06-2015, 23:39
من به علیزاده حساسیت دارم کامل. میبینمش استرس میگیرتم

MƐΛИĪИƓĿƐSS
07-06-2015, 00:12
ایران اولین امتیاز رو از لیگ جهانی دشت کرد ! :n01:

Gilopa
07-06-2015, 00:15
بابا زشته اینا چرا دارن سرود پخش میکنند . هنوز بازی تموم نشده :n04:

Reza31001
07-06-2015, 00:16
در مورد بازیها:
بحث نتایج این 3-4 بازی نیست ولی این لیگ جهانی برای من اون ارزشی که لیگ های 2013 و 2014 رو داشتن نداره
الان ما مسابقات سال قبل المپیک رو داریم
از لحاظ نتیجه گرفتن فکر میکنم یه جورایی مثل جام جهانی کشتی بعد از المپیک باشه که همه تیمها با جوون گرایی برای 4 سال بعدی سرمایه گذاری میکنن و به فکر کسب مقام نیستن
یا مثل جام ملتهای آسیا که همیشه میبینیم ژاپن میاد و بدون توجه به کسب مقام از اون مسابقات به عنوان آماده سازی برای موفقیت در جام جهانی استفاده میکنه
شاید این که میبینیم سایر تیمها هم نسبت به سال گذشته کمی افت داشتن به همین خاطر باشه
شما ببینید آلمان که یکی از شانس های اصلی قهرمانی دسته دوم و رسیدن به 6 تیم بود به خاطر برنامه ریزی برای المپیک این بازیها رو ترک کرد
لیگ جهانی والیبال هر سال برگزار میشه و این یعنی اگه امسال نتیجه نگرفتیم کمتر از 12 ماه دیگه مجددا شانس کسب موفقیت وجود داره
با این حال لازمه که عملکرد کادرفنی هم با دقت بررسی بشه. همین وسط بازیها نه؛ منتها در آخر بازیها باید مشخص بشه که تو این یه سال چه چیزی به والیبالمون اضافه شده
پارسال چهارم شدیم و امسال ممکنه به 6 تیم هم نرسیم تا اینجا مشکل نداره ولی حداقل تیم باید نشون بده نقاط ضعفش رو برطرف کرده و نقاط قوتش بهتر شده تا بشه به سال آینده امیدوار بود

در مورد لیگ امسال به نظر من ما اگه میتونستیم میزبانی امسال رو بگیریم ارزشش فوق العاده بالا بود
الان دیگه ما تونستیم خودمون رو تو لیگ جهانی اثبات کنیم رسیدن به 4 تیم در سال گذشته نتیجه فوق العاده ای بود و نشون میده حالا حالاها تو سطح بالای والیبال هستیم اما در کنارش مسائلی مثل گرفتن میزبانی هست که دیگه اعتبارمون رو کامل میکنه
به نظر من حتی اگه تیممون در دسته دوم قرار داشت(که اونجا هم تیمهای خوبی مثل بلغارستان و فرانسه و کانادا و آرژانتین قرار داشتن) اما میزبانی فینال دسته دوم رو به ما میدادن باز ارزش خاص خودش رو داشت به خصوص اینکه میشد با قهرمانی در دسته دوم به جمع 6 تیم نهایی هم رسید
در کل از لیگ 2015 شخصا انتظار مدال ندارم شاید بستن تیم برای المپیک اهمیت بیشتری داشته باشه چون لیگ 2016 دیگه در کمتر 2 ماه به المپیک برگزار میشه و صرفا مسابقات تدارکاتی محسوب میشه و جایی برای تغییرات بزرگ نخواهد بود
تو این گروه هم احتمال اینکه سوم بشیم بیشتر به نظر میرسه چون یه جورایی عادت کردیم که سخت ببریم و آسون ببازیم در واقع پیروزیهامون 2 امتیازی هست و باختهامون صفر امتیازی
این رویه باعث میشه در مسابقات که به صورت دوره ای برگزار میشه ضربه بخوریم که عادت شده دیگه!

غیر از این تورنومنت قهرمانی آسیا رو داریم که در تهران هم هست و برای اولین بار قراره قهرمان مستقیما بره المپیک که شانس بسیار بسیار خوبی برای کسب سهمیه هست و هیچ رقمه نباید از دستش داد
بعد از اون هم world cup 2015 ژاپن هست که اونجا هم 3 تا سهمیه المپیک داره و اگه دوستان یادشون باشه استارت موفقیتهامون 4 سال پیش با برد 3-2 مقابل آرژانتین و فکر کنم ایتالیا و لهستان تو همین مسابقات رقم خورد امسال میشه با شرایی کاملا متفاوت نسبت به اون بازیها عمل کرد

نحوه گروه بندی تو مسابقات جهانی باید تغییراتی داشته باشه.... این نوع گروه بندی باعث میشه تیمی که واقعا شایستگی صعود و حضور در نیمه نهایی رو داره نتونه بالا بیاد

الان چهار تا از بهترین تیمها تو گروه B قرار دارن که مطمئنا اگه تو گروههای دیگه تقسیم میشدن احتمالا همشون بالا میومدن ولی حالا با قرار دادن این تیما کنار همدیگه

تیمهای قوی حذف میشن و تیمهای ضعیف بالا میان که هم سطح مسابقه رو پایین میاره و هم جذابیت رو کم میکنه .

هدف از برگزاری مسابقات مقدماتی چیزی جز حذف تیمهای ضعیف و حضور تیمهای قوی تر در دوره های نهایی نمیتونه باشه اما این نحوه گروه ببندی رو واقعا درک نمیکنم .

کلا مسئولان برگزارکننده لیگ جهانی سبک خاصی برای اجرای مسابقات دارن زمان کم بین هر مسابقه ، گروه بندی به این شکل ، بازی های زیاد که البته از نقاط مثبته .
حدس می زنم برنامه دقیق بازیها رو نمیدونید
عملا اینکه میگین "گروه های دیگه" یا "نیمه نهایی" به اون صورت معنی پیدا نمیکنه
بازیهای نهایی با 6 تیم برگزار میشه که برزیل میزبان + دو تیم از گروه ما + دو تیم از گروه A که احتمالا ایتالیا و صربستان باشن و تیم برتر گروه های C,D,E این 6 تیم رو تشکیل میدن

تمام تیمها به 3 دسته تقسیم شدن که دسته اول 8 تیم داره (در دو گروه) و البته از این 8 تیم، 4 تا+ میزبان میان به فینال 6 تیم و برای کسب مدال مسابقه میدن
اون یه تیم دیگه هم از بین 12 تیم دسته دوم انتخاب میشه که خوب برای اینکه جایی برای مبارزه و پیشرفت باشه منطقیه که این امتیاز رو برای دسته دوم در نظر گرفتن

ممکنه حضور استرالیا در گروه اول یکم سوال برانگیز باشه ولی خوب استرالیا سال گذشته در بین همون تسم های دسته دوم قهرمان شد و تونست خودش رو به جمع 6 تیم برتر نهایی برسونه و مجددا منطقی بوده که امسال بیاد جایگزین بلغارستان در دسته اول بشه و بیاد بین 8 تیم

با این حال به نظر من هم شاید برنامه ریزی در حالت ایده آل خودش نباشه و اصلا اینکه میزبان بازیهای نهایی هم تو دور مقدماتی بازی میکنه کمی جای سوال داره چون در قرعه کشی ممکنه مثل همین بازیهای امسال گروه بندی طوری باشه که هم اون تیمی که کمی نسبت به بقیه ضعیف تره (در اینجا استرالیا) و هم تیم میزبان (که اینجا برزیل باشه) تو یه گروه باشن و اون وقت دو تیم دیگه (صرستان و ایتالیا؛ که البته اونها هم کم تیمهایی نیستن) کار راحتی برای صعود داشته باشن در حالی که در گروه دیگه 4 تیم همزمان شرایط یکسانی برای صعود دارند و بالاجبار دوتاشون حذف میشن

Gilopa
07-06-2015, 00:39
پیش بینیه خودم متاسفانه درست در اومد و 3-2 باختیم از کجموع 2 بازی نکات زیر قابل برداشته :
-دریافتهای تیم خیلی مشکل داره و فاجعست..
-خطاهای فردی و آماتورگونه در این 2 بازی زیاد به چشم اومد.
-امروز اگر دفاع روی تورمون تقریباٌ خوب عمل نمیکرد خیلی راحت تر مثل دیروز باخته بودیم ..
-تیم ثبات نداره و طبق معمول همیشه در توپهای برگشتی احساسی هستیم و به راحتی از دستش میدیم!
-بازیکن مطمئن در هیچ پستی نداریم ( شاید تا حدودی محمودی مطمئن باشه )و مربی پی در پی در حال عوض کردن ارنج تیم هست تا شاید نتیجه بگیره و این اصلا در والیبال مدرن (به قول محتشمیان ) قابل قبول نیست .
-عبادی پور پیشرفت خوبی داشته ولی همچنان در امتیازهای حساس تیم رو دچار دردسر میکنه و حتی باعث باخت یک ست میشه ...
-جای آرمین تشکری به شدت احساس شد در مواقع حساس بازی .

+

متاسفم برای صدا و سیمایی که به خاطر دشت یک امتیاز سرود پخش میکنه ! هیچ وقت این حرکت مسخره رو فراموش نخواهم کرد

omidscafild
07-06-2015, 01:10
متأسفانه اشتباه مهدوی و کواچ روی امتیاز 7 که در ست 5 برای لهستان بدست اومد کاملا مشهود بود . کورک توپو زد به تور و رفت بیرون و بازهم گزارشگر لهستانی وقتی صحنه رو دید خندش گرفت که چطوری ایران تقاضای ویدئوچک نکرد .
آخه من موندم مهدوی نفهمید که توپو لمس نکرده که به کواچ بگه ؟!
بعد اون پوئن یهو بازی یه طرفه شد . اگه اون امتیازو میگرفتیم 6 - 4 میشدیم و شاید برمیگشتیم به بازی .
متأسفم واسه این مربی که بعد از اینکه 5 6 اسپک متوالی عبادی پور در ست حساس پنجم به امتیاز تبدیل نشد ، هیچ عکس العملی انجام نداد . امیدوارم کواچ دقتشو یکم تو بازی های آتی ببره بالا . انصافا مربی خوبی هست . فقط ...
این بازی رو باید میبردیم تا امیدی به صعود داشته باشیم که نشد . قطعا دیگه صعود نمیکنیم مگر اینکه روند نتیجه گیری لهستان کلا عوض بشه که بعید بنظر میرسه .

پ.ن : ضمن اینکه وقتی دفاع روی تور خوب باشه ببینید چقد مفید هست . تا یه قدمی پیروزی رفتیم .

amir deja vu
07-06-2015, 11:58
دوستان الان شرايط بالا رفتن از اين گروه چيه؟ شانسي هست هنوز يا نه ؟ :n27: چه اتفاقاتي بايد بيفته كه صعود كنيم ؟ اصلا چند تا تيم از گروه ما صعود ميكنن؟

campuzlit
07-06-2015, 12:03
دوستان الان شرايط بالا رفتان از اين گروه چيه؟ شانسي هست هنوز يا نه ؟ :n27: چه اتفاقاتي بايد بيفته كه صعود كنيم ؟ اصلا چند تا تيم از گروه ما صعود ميكنن؟

شانس روی کاغذ وجود داره. ولی باید اما و اگرهای زیادی اتفاق بیفته ضمن اینکه ایران دیگه جایی برای باخت و حتی برد 2 امتیازی نداره. برد سه امتیازی آمریکا مقابل روسیه تقریبا تکلیف گروه رو مشخص کرد. احتمالا آمریکا و لهستان صعود می کنن. و ایران و روسیه باید برای سومی مبارزه کنن.

Mohammad
07-06-2015, 12:17
دوستان الان شرايط بالا رفتن از اين گروه چيه؟ شانسي هست هنوز يا نه ؟ :n27: چه اتفاقاتي بايد بيفته كه صعود كنيم ؟ اصلا چند تا تيم از گروه ما صعود ميكنن؟

به صورت اجمالی تویه پست های قبل در این مورد صحبت شد.
با توجه به شرایط کنونی گروه، ما تنها در شرایطی می تونیم امیدهامون رو زنده نگه داریم که حداکثر امتیاز رو از 2 بازی پیش رو با روسیه بگیریم و از اونور، آمریکا هم بتونه دو برد 3 امتیازی مقابل لهستان بیاره. در اون صورت آمریکا 18، لهستان 10، ایران 7 و روسیه 1 امتیاز خواهد داشت (خوب می دونیم این احتمالات خیلی خوشبینانه هست). لهستان بعد از بازی با آمریکا در زمین آمریکا، باید بره روسیه و بعد بیاد ایران. در مقابل ایران بعد از بازی با روسیه همه بازی هاش خونگی هست و می دونیم شرایط خیلی متفاوت هست + اینکه قطعا تا اون موقع تیم بهتر هم شده. پس بازی با روسیه، به نوعی مهم ترین بازی ما هست؛ چه برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود (هر چند خیلی کمرنگ) و چه برای کسب مقام سوم گروه که قطعا ارزشمند هست.

omidscafild
07-06-2015, 13:59
خب خوشبختانه آمریکا دوباره برد روسیه رو و امیدوارم همین روند رو حفظ کنه و لهستان رو هم ببره . باخت امروز روسیه نشون داد که بالاخره فرصتی پیش اومده تا ببریم این تیم رو و بسیار امیدوار به صعود بشیم .
تنها شانسمون برای صعود هم اینه که آمریکا تمام بازیاشو ببره و ماهم در مقابل از روسیه امتیاز بگیریم . (دقیقا مثل گروه جام جهانی فوتبال که آرژانتین این کارو کرد)
بعد تو 6 بازی متوالی خونگی باید خودمونو نشون بدیم . اونوقت همه چی بدست خودمون رقم میخوره .
خلاصه اینکه بازی با روسیه مهمترین بازیمون هست . میتونه امیدوارمون کنه و همچنین میتونه ناامیدمون کنه .

پ.ن : خدایی دلم طاقت نمیاره امسال بدون بازی با برزیل خداحافظی کنیم . فک کنم شما هم خیلی دلتون میخواد استاد رزنده رو یبار دیگه در حال حرص خوردن ببینید .

Mohammad
07-06-2015, 18:45
یک سرعتی و یک لیبروی ایرانی در راه روسیه

با شکستی دیگر برای ایران، اسلبودان کواچ سرمربی تیم تصمیم به ایجاد چند تغییر گرفت.
تیم ملی والیبال ایران با شکست چهارمش در لیگ جهانی با کسب یک امتیاز به روسیه خواهد رفت تا در دیداری حساس شانس خود را برای نزدیک شدن به صدر جدول زیاد کند. بازی با روسیه از ابعاد مختلفی برای ایران حائز اهمیت است و تیم با بیشترین انگیزه راهی کازان می شود.
به همین دلیل کواچ تصمیم به ایجاد چند تغییر گرفت و در پی آن علی شفیعی و سیامک مرندی راهی کشور میزبان خواهند شد تا تیم را در آن بازی کمک کنند. جا به جایی فائزی و شفیعی با توجه به مصدومیت شماره 3 تیم ملی محتمل بود اما کواچ با فراخواندن مرندی به روسیه این احتمال را به وجود آورد از لیبرو ها و در نتیجه دریافت و توپگیری راضی نیست.
این دو بازیکن بامداد فردا راهی شهر کازان می شوند تا تیم ملی را در آنجا همراهی کنند.

and-roid2
07-06-2015, 21:14
تیم ملی والیبال ایران شنبه هفته آینده به مصاف روسیه، تیم چهارم گروه می رود و با کسب امتیاز در آن بازی می تواند شانس خود را برای صعود افزایش دهد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران بعد از 4 شکست مقابل لهستان و آمریکا حالا و در دیدار پنجم باید رو در روی روسیه ای قرار بگیرد که شرایطی کاملا نزدیک به ایران دارد. نتایج همان نتایج و امتیازت با ایران برابر اما حریف به دلیل تفاضل پایین تر امتیازات در رتبه چهارم قرار دارد.

جمعه هفته جاری لهستان و آمریکا تیم های صدر جدولی گروه به مصاف هم می روند که حالا با 12 و 10 امتیاز در جایگاه اول و دوم قرار دارند و فاصله ای زیاد با روسیه و ایران یک امتیازی ایجاد کردند. اما در هر صورت جمعه یک تیم مجبور به شکست بین آنها می شود و روند رو به جلوشان قطع می شود. با توجه به اینکه بازی در آمریکا برگزار می شود اگر فرض را بر این گرفت که آمریکا برنده این دو بازی شود و لهستان نتواند امتیازی کسب کند آن وقت تیم برنده بازی های روسیه می تواند با 6 امتیاز خود را به 3 امتیازی تیم دوم برساند.

در هر صورت بین تیم های صدر نشین یک تیم خواهد باخت و یک تیم از جنگ قعرنشینان امتیازاتی خواهد کسب کند. حالا اگر آن تیم ایران باشد شرایط برای ما کاملا متفاوت خواهد شد و پس از بازی روسیه تمام دیدارهای پیش رو به میزبانی ایران برگزار خواهد شد و همین موضوع شانس برای صعود را بیش از پیش می کند.

البته روسیه قهرمانی المپیک لندن را در کارنامه دارد و بازیکنان بسیار خوبی را در خود می بیند و گرفتن امتیاز از این تیم بسیار مشکل است اما در صورت کسب امتیاز مسیر صعود بسیار راحت تر خواهد شد.

befermatooo
08-06-2015, 00:22
شور ایرانی های حاضر در لهستان (عکس)
لهستان هم مثل سایر کشورها تماشاگران ایرانی بسیاری داشت که برای دیدن بازی تیم ملی والیبال کشورمان به سالن آمده بودند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران دو دیدار نزدیک را در سالن هالا اسپرتوا شهر چنستوهوا مقابل لسهتان انجام داد که تماشاگران ایرانی زیادی برای دیدن بازی آنجا رفتند. در طول بازی صدا و تصویر آنها دیده می شد که با همان حال و هوای ایرانی تیم ملی والیبال را تشویق می کردند.

befermatooo
08-06-2015, 00:23
جهت یادآوری

12265 عمودی 27500

Polsat Sport HD

11158 عمودی 27500

Polsat Sport SD

* اکثر دستگاه های جدید دارای شیرینگ رایگان هستند و میتونند باز کنند این شبکه ها رو . در صورتی که شیرینگ نداشته باشه می تونید از سی سی کم استفاده کنید که با کمی سرچ تو نت می تونید پیدا کنید . ( سی سی کم های رایگان ثبات ندارند و بهتره خریداری بشه )

تفاوتی که در هیجان مشاهده بازی ها از شبکه ملی و Polsat وجود داره و تجربه منه :

بازی اول با لهستان رو از شبکه 3 دیدم . تنها بودم و رفتم رو مبل لم دادم و بدون هیچ گونه حس شور و هیجانی فقط دعا میکردم بازی رو ایران ببره . در همین حد !

اما بازی دوم رو از شبکه Polsat دیدم . باز هم تنها بودم اما وقتی با اون کیفیت و صدای فوق العاده و مطلوب بازی رو نگاه میکردم نمیتونستم یک جا بشینم . هی می پریدم بالا و کلا هیجان وصف ناپذیری داشتم . دیگه خبری از صحنه های مولتی اهسته نیست . همه چی زنده و شاداب . با اون گزارش زیبا . توصیه میکنم حتما در صورتی که مقدوره از این شبکه بازی رو ببینید .

and-roid2
08-06-2015, 06:17
جهت یادآوری

12265 عمودی 27500
Polsat Sport HD

11158 عمودی 27500
Polsat Sport SD

* اکثر دستگاه های جدید دارای شیرینگ رایگان هستند و میتونند باز کنند این شبکه ها رو . در صورتی که شیرینگ نداشته باشه می تونید از سی سی کم استفاده کنید که با کمی سرچ تو نت می تونید پیدا کنید . ( سی سی کم های رایگان ثبات ندارند و بهتره خریداری بشه )

تفاوتی که در هیجان مشاهده بازی ها از شبکه ملی و Polsat وجود داره و تجربه منه :

بازی اول با لهستان رو از شبکه 3 دیدم . تنها بودم و رفتم رو مبل لم دادم و بدون هیچ گونه حس شور و هیجانی فقط دعا میکردم بازی رو ایران ببره . در همین حد !

اما بازی دوم رو از شبکه Polsat دیدم . باز هم تنها بودم اما وقتی با اون کیفیت و صدای فوق العاده و مطلوب بازی رو نگاه میکردم نمیتونستم یک جا بشینم . هی می پریدم بالا و کلا هیجان وصف ناپذیری داشتم . دیگه خبری از صحنه های مولتی اهسته نیست . همه چی زنده و شاداب . با اون گزارش زیبا . توصیه میکنم حتما در صورتی که مقدوره از این شبکه بازی رو ببینید .

دوست عزیز از کجا میشه مسابقات رو با کیفیت HD دانلود کرد؟ من هر چی اینترنت رو زیر و رو کردم چیز بدردبخوری پیدا نکردم

and-roid2
08-06-2015, 10:37
رندی و شفیعی، تیم ملی والیبال کشورمان را در دیدار مقابل روسیه در شهر کازان همراهی خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال کشورمان که برای برگزاری پنجمین و ششمین مسابقه خود در لیگ جهانی2015 صبح امروز چنستوهوا را ترک کرد و عازم کازان شد، ساعت 19:40 روز های شنبه و یکشنبه مورخ 23 و 24 خرداد ماه به مصاف تیم ملی روسیه قهرمان المپیک خواهد رفت.

بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی، با توجه به مصدومیت فرهاد ظریف و سامان فائزی، مهدی مرندی و علی شفیعی در دیدار مقابل روسیه در شهر کازان در لیست تیم ایران قرار خواهند گرفت و بدین ترتیب ظریف و فائزی امروز راهی تهران خواهند شد و مرندی و شفیعی تهران را به مقصد کازان ترک خواهند کرد.

misagh8900
08-06-2015, 12:53
دوست عزیز از کجا میشه مسابقات رو با کیفیت HD دانلود کرد؟ من هر چی اینترنت رو زیر و رو کردم چیز بدردبخوری پیدا نکردم

D o l f i n
09-06-2015, 23:11
منکه فقط
نایلست رو دارم و یاهست

befermatooo
10-06-2015, 10:48
نمیخوام بد بین باشم اما احتمال برد ما برابر روسیه به نظرم کمتر از 20 درصده !

خیلی ها میگن روسیه تو 4 بازی اخیری که انجام داد ضعیف بوده و 4 شکست داشته اما اینو هم باید در نظر بگیریم تیمش کامل نبوده و بازیکنان اصلیش رو نفرستاده بود !

اما تو این 2 بازی خونگی خودش قطعا از بازیکنان بزرگی مثل موزرسکی و اسپردینوف استفاده میکنه !

یعنی اگه بتونیم روسیه رو ببریم مطمئن باشیم صعودمون قطعی هست . واقعا شاخیه واسه خودش

and-roid2
10-06-2015, 11:18
Top 5 Rallies of the Week - FIVB Volleyball World League 2015

and-roid2
10-06-2015, 11:22
سرمربی تیم ملی والیبال روسیه ترکیب این تیم را برای دو دیدار خانگی مقابل ایران در رقابتهای لیگ جهانی اعلام کرد که مثل چهار دیدار قبلی این تیم خبری از مورزسکی نیست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، تیم ملی روسیه که هفته گذشته به آمریکا سفر کرده بود و هر دو دیدار خود را برابر این تیم را در چارچوب دیدارهای گروه B لیگ جهانی به مدافع قهرمانی واگذار کرده بود به شهر کازان برگشت تا تمرینات خود را برای برگزاری دو مسابقه خانگی مقابل ایران پی بگیرد.

به گزارش سایت والیبال روسیه، این تیم که یک هفت بعد دو دیدار خود را مقابل لهستان در کازان برگزار خواهد کرد هر چهار بازی ابتدایی خود را واگذار کرده و نیازمند برد در همه دیدارهای خانگی خود است. آندری ورونکوف سرمربی تیم ملی روسیه فهرست بازیکنان خود را برای دو بازی برابر ایران اعلام کرد که مثل دیدارهای قبل خبری از موزرسکی و آپالیکوف نیست. این در حالی است که روس‌ها سال گذشته در دیدارهای خانگی از تمامی ستاره‌های خود بهره بردند.

اسامی بازیکنان روسیه برای بازی با ایران به شرح زیر است:

* پاسور: ایگو کولودینسکی، الکساندر بوتکو، سرگی آنتیپکین
* قدرتی زن: ماکسیم میخائیلوف، پاول موروز، پاول کروگلوف
* پشت خط زن: اوگن سیووژلز، سرگی ساوین، دیمیتی ایلنیخ، الکسی اسپیریدینوف و دنیس بیریوکوف
* لیبرو: الکسی وربوف، الکسی اوبوشائف

piishii
10-06-2015, 11:48
روسیه هدفش المپیک و بازی های جام جهانی است. اونها زیاد به این بازی ها اهمیتی نمی دن وگرنه به خوبی میتونستند برای لهستان مشکل ساز باشند.
ما اگر می خواهیم واقعا صعود کنیم 5 امتیاز و در حالت خوشبینانه 6 امتیاز کامل رو از روسیه بگیریم
3 امتیاز هم به درد ما نمیخوره

amin_947
10-06-2015, 12:41
بازی با روسیه کی هست ؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
10-06-2015, 12:48
بازی با روسیه کی هست ؟

23 خرداد ساعت 19:40 دقیقه:n16:

and-roid2
10-06-2015, 16:11
سرگی گرانکین و دیمتری موزرسکی، دو بازیکن کلیدی تیم ملی والیبال روسیه به دلیل مصدومیت نتوانستند سایر بازیکنان را در لیگ جهانی همراهی کنند.

به گزارش "ورزش سه" آلکنو ورونکو، سرمربی تیم ملی والیبال روسیه قبل از آغاز لیگ جهانی اعلام کرده بود لیگ جهانی برای ما اهمیت چندانی ندارد و ما خود را برای جام جهانی آماده می کنیم. بعد از چند شکست برای روس ها آنها کم کم بازیکنان اصلی خود را به مسابقات آوردند اما تیم دیگر رنگ پیروزی را ندید و شرایط آنقدر برای آنها سخت شد که ورونکو در مصاحبه بعدی اش با چرخشی جالب گفت: « من خیلی به این مساله امیدوارم که گرانخین و موزرسکی در بازی مقابل ایران آماده حضور در میدان شوند.»

موزرسکی را همه اکثر علاقه مندان به والیبال از قد 2 متر و 17 سانتی او می شناسند که همیشه موثرترین بازیکن این تیم بوده است و سرگی گرانکین، پاسور آنهاست که به نوعی روسیه همیشه روی انگشت او چرخیده است. حالا این دو بازیکن در بازی مقابل ایران هم غایب هستند و همین مساله یک امتیاز برای ایران محسوب می شود.

[*=center]

and-roid2
10-06-2015, 16:13
تیم ملی والیبال روسیه، حریف بعدی ایران در لیگ جهانی والیبال حالا با یک امتیاز پایین تر از کشورمان در رده چهارم جدول گروه B ایستاده اما شرایط آنها برای بازی روز شنبه مقابل ایران کاملا متفاوت است.

به گزارش "ورزش سه" لیگ جهانی است و بازی های خانگی. نکته تیم های صدر نشین گروه B، که ایران هم در آن قرار دارد همان میزبانی آنهاست یعنی تا به امروز فقط تیم های میزبان برنده بازی ها بودند و این موضوعی کاملا طبیعی در لیگ جهانی است. تیمی مثل ایران بعد از 20 ساعت پرواز مقابل آمریکا قرار می گیرد و بعد از دو بازی سنگین 18 ساعت به لسهتان سفر می کند و پس از آن 20 ساعت دیگر به روسیه. هر کدام از این کشورها شرایط و موقعیت خاص خودش را دارد و در چنین مسابقاتی مسائل فنی در الویت های اول قرار نمی گیرد.

بازی ایران مقابل روسیه اولین دیدار خانگی این تیم است و قطعا آنها مشکلات بازی گذشته را نخواهند داشت و یکی از مهمترین دلایل شکست آنها در دیدارهای گذشته برطرف شده است. اینکه روسیه پایین تر از ایران قرار دارد و در تمامی بازی های خود شکسا خورده یک دلیل عمده داشت و آن هم سفر و شرایط مهمانی بود اما روسیه مقابل ایران با تیم سابق تفاوت دارد و نباید به دلیل شکست های قبلی این تیم توقع پیروزی مقابل آنها را داشت.

بعد از بازی مقابل روسیه ایران هم دیگر تیمی همیشه میزبان تا آخر لیگ جهانی می شود و ارزش بازی در خانه در آن بازی ها مشخص خواهد شد. البته از سال گذشته هم می توان مسائلی را متوجه شد که در تهران هیچ تیمی حتی برزیل موفق به کسب امتیاز مقابل ایران نشد چه برسد به پیروزی. حالا شرایط برای روسیه هم این طور است و آنها برای استفاده از این امتیاز مقابل ایران قرار می گیرند و تیم بازنده گذشته نیستند.

and-roid2
11-06-2015, 19:29
سعید معروف و شهرام محمودی در تیم ایران بازیکنانی هستند که از نظر آمار عملکرد فوق العاده ای حتی نسبت به بازیکنان روسیه داشته اند و در بازی روز شنبه نقطه قوت ایران محسوب می شوند.

به گزارش "ورزش سه" در مقایسه آماری دو تیم ملی والیبال ایران و روسیه، حریف در بیشتر فاکتورها از ایران عملکرد بهترین داشت اما شهرام محمودی و سعید معروف در بازی روز جمعه نقطه قوت ایران محسوب می شوند. معروف با اینکه توپگیری در الویت وظایفش قرار ندارد اما بهترین آمار این تکنیک را در بین بازیکنان ایرانی دارد و حتی از فرهاد ظریف و عبدالرضا علیزاده، دو لیبرو تیم هم عملکرد بهترین داشته است. البته وظیفه اصلی او توپ تغذیه مهاجمین و طراحی حملات ایران است که در این موضوع در دنیا جزو بهترین ها قرار دارد و با توجه به تجربه یک ساله اش در لیگ روسیه بسیاری از نگاه ها روی او است.

اما دیگر ستاره والیبال ایران مقابل روسیه شهرام محمودی است. او که به دلیل پست بازی اش بار حمله تیم را به دوش می کشد تا به اینجای کار عملکرد خوبی داشته و موفق به کسب 32 امتیاز از راه اسپک شده است در حالی که 59 بار اقدام به حمله کرده اما پاول موروز هم پستی او در تیم ملی والیبال روسیه که ستاره این روزهای آنها به شمار می رود تنها 27 امتیاز را برای تیمش از حملاتش به دست آورده و این امتیاز در حالی است که موروز 64 بار اقدام به زدن اسپک کرده اما درصد موفقیتش به مراتب از شهرام پایین تر است. با این حال موروز بهترین اسپکر تیمش محسوب می شود اما بازیکنان بلند قامت روس همیشه با دفاع خوب شان این نقیصه خود را برطرف می کنند و مجموع امتیازات آنها همیشه در حمله، دفاع و سرویس تقسیم می شود.

ایران در حمله بهتر از روس ها بوده و در سرویس دو تیم برابر هستند و شاگردان کواچ اگر قصد پیروزی در این دیدار را دارند باید فکری به حال دفاع روی تور کنند.شایعات مبنی بر این است که محمد موسوی امید اول دفاع ایران در تمامی مسابقات قادر به همراهی تیم در بازی روسیه نیست اما در هر صورت باید در این جلو روس ها ایستاد.

and-roid2
11-06-2015, 19:30
ایران پنجمین دیدار خود در لیگ جهانی را شنبه مقابل روسیه ای برگزار خواهد کرد که طلسم های زیادی برای شکستن دارد.

به گزارش "ورزش سه" تیم ملی والیبال ایران با چهار شکستی که در چهار بازی گذشته خود به جا گذاشت تا به اینجا عملکرد خوبی حداقل از نظر نتیجه ای در لیگ جهانی نداشت اما امیدها برای صعود همچنان زنده است. پیروزی در دیدارهای خانگی و کسب چند امتیاز دیگر از آخرین بازی خارج از خانه می تواند شانس حضور در جمع 6 تیم برتر را به اندازه سایر تیم ها افرایش دهد اما بازی با روسیه همیشه برای ایران سخت بوده و تمامی آمار های روی کاغذ نشان از برتری میزبان مقابل ایران دارد.

درست است دو تیم تا به اینجای لیگ چهار شکست و یک امتیاز دارند اما روسیه از نظر عددی برتری محسوسی نسبت به ایران دارد مخصوصا در دفاع. ایران در چهار بازی اخیر خود تنها 16 بار موفق به دفاع منجر به امتیاز حریفان شده اما روسیه مقابل همان تیم هایی که ایران رو در روی آنها قرار گرفته است 40 امتیاز مستقیم را از دفاع روی تور کسب کرده که اختلاف بسیار زیاد است. واقعیت این است که ایران در دفاع اصلا عملکرد خوبی نداشته است و روسیه در این فاکتور عملکردی عالی از خود به جا گذاشته است.

ایران در طول 4 بازی گذشته خود 126 امتیاز کسب کرده است اما تیم حریف با به دست آوردن 200 امتیاز بازهم اختلاف زیادی را ایجاد کرده است که دلیل اساسی به وجود آمدن این اختلاف اسپک و دفاع ضعیف ایران بوده است. روسیه 152 امتیاز از مجموع 200 امتیاز خود را از اسپک کسب کرده و این در حالی است که حملات ایران تنها 98 امتیاز برای آنها در بر داشته است. دفاع خوب و البته سرویس برابر که ایران تعدادی بیشتر موفق به کسب امتیاز در آن شده است از دیگر دلایل برتری امتیازی مجموع روسیه نسبت به ایران است.

سه دلیل روی کاغذ شانس روسیه برای پیروزی در بازی شنبه را بیشتر می کند که شکست نخوردن آنها در ورزشگاه شهر کازان، پیروز نشدن ایران در هیچ بازی رو در رو مقابل آنها و برد همیشگی روسیه در پنجمین بازی لیگ جهانی خود از جمله آنهاست.

البته هیچ یک از این دلایل شانس قطعی را به روسیه نمی دهد و در این سوی میدان سعید معروفی حضور دارد که با بازی در تیم اول شهر کازان و قهرمانی در لیگ این کشور حرف های زیادی برای گفتن در بازی روز شنبه دارد. کسب 3 امتیاز از 2 بازی مقابل روسیه می تواند بهترین نتیجه برای ایران باشد تا در بازی های خانگی مثل سال های گذشته برای صعود کسب امتیاز کنند. رکوردهای زیادی برای شکست در این دیدار وجود دارد که همین موضوع می تواند انگیزه بچه های والیبال ایران را بیشتر کند و در صورت بر هم زدن یکی از این سه طلسم اتفاق بزرگی در والیبال ایران و روسیه خواهد افتاد.

بازی دو تیم ملی والیبال ایران و روسیه روز شنبه هفته آینده ساعت 19:30 در سالن سی وی سنت پترزبورگ شهر کازان برگزار می شود.

در حال حاضر ایران و روسیه با کسب یک امتیاز و به دلیل تفاضل امتیازی بهتر در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

[*=center]

campuzlit
11-06-2015, 20:58
دوستان یه سوال.

اگه ایزان چهارم بشه سال بعدی باید در دسته 2 بازی کنه؟

سیستم گروه بندی و سطح بندی ها چیه؟

Sh-Meteor
12-06-2015, 00:54
در مورد این عکس من فقط سکوت می کنم:

بعلاوه این شکلک: :41:

chekmate
12-06-2015, 01:16
دوستان یه سوال.

اگه ایزان چهارم بشه سال بعدی باید در دسته 2 بازی کنه؟

سیستم گروه بندی و سطح بندی ها چیه؟
ضعیف ترین تیم دسته یک (یعنی گروههای اول و دوم)سقوط میکنه به دسته دو. یعنی از بین تیم چهارم گروه ما و تیم چهارم گروه دوم که احتمال زیاد استرالیا خواهد بود اونی که نتایج ضعیف تری بگیره سقوط میکنه به دسته دو.
و از اون طرف تیم قهرمان دسته دو ، سال دیگه میاد دسته یک.

and-roid2
12-06-2015, 20:04
14 بازیکن ایران در مقابل روسیه:
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 14بازیکن ایران جهت دو دیدار نخست با تیم ملی روسیه در لیگ جهانی 2015 را اعلام کرد.
بر این اساس سعید معروف، سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میزرزاجانپور، مهدی مهدوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، امیر غفور، محمد حسن صنوبری، محمد جواد معنوی‌نژاد، میلاد عبادی‌‌پور، سیامک مرند و رضا شفیعی 14بازیکن ایران در این دو مسابقه خواهند بود.
============================

زرینی همچنان غایب

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران که مدتی به دلیل مصدومیت نتوانسته بود تیم ملی را همراه کند از اولین بازی ایران در لیگ جهانی تا به حال در لست چهارده نفر اصلی قرار نگرفته است و در بازی مقابل روسیه هم غایب خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه" در هر بازی رسمی لیگ جهانی تمامی تیم ها موظف به معرفی چهارده بازیکن هستند که همیشه چهارده بازیکن ایران در بازی های متفاوت یکی نبوده است اما همیشه در کنار تیم ملی دریافت کننده ای با سابقه و اخیرا مصدوم حضور دارد که نه به دلیل مصدومیت یا عدم آمادگی به تهران باز می گردد و نه در ترکیب تیم ملی جا می گیرد.

حمزه زرینی در بین والیبالی ها طرفداران بسیاری دارد و بازی های خوب او در ذهن همه علاقه مندان نقش بسته است و پس از مصدومیت او همگی برای بازگشتش به تیم ملی لحظه شماری می کردند اما او در بازی با روسیه هم در چهارده نفر اصلی قرار نگرفت. به نظر می رسد او مشکل آسیب دیدگی ندارد چرا که در این صورت مثل سایرین به تهران بازمی گشت اما اگر از نظر فنی هم بدون مشکل بود می شد او را در تیم دید که بازهم به تصمیم کواچ این اتفاق نیافتاد. حالا باید دید در بازی های برگشت از حضور این بازیکن استفاده خواهد شد یا خیر.

==================

نشست داورزنی با ملی‌پوشان والیبال در کازان
رئیس فدراسیون والیبال امروز (جمعه) در نشستی صمیمی با ملی‌پوشان گفت‌وگو خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی صبح امروز به کاروان والیبال ایران در کازان پیوست. داورزنی بامداد امروز برای تماشای مسابقه روسیه و ایران در چارچوب لیگ جهانی والیبال 2015 و ایجاد انگیزه و حمایت روحی از ملی‌پوشان وارد شهر کازان شد.

رئیس فدراسیون والیبال امروز همچنین در نشستی صمیمی با ملی‌پوشان گفت‌وگو خواهد کرد

chekmate
13-06-2015, 02:22
استرالیا ایتالیا رو سه هیچ توی ایتالیا شکست داد.
به جان خودم ای استرالیا باز هم توی انتخابی المپیک برامون شاخ میشه.

Mohammad
13-06-2015, 05:44
حضور موسوی در دیدار با روسیه در هاله‌ای از ابهام است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سید محمد موسوی، سرعتی‌زن مصدوم تیم ملی والیبال ایران است. وی در دیدار دوم برابر لهستان قرار بود به میدان نرود، اما به اصرار خودش، با تایید کادر فنی و با تزریق مسکن توسط دکتر افروزی در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت، اما حالا حضورش در دیدار برابر روسیه هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
سیامک افروزی درباره وضعیت سید محمد موسوی گفت: موسوی از مصدومیت کهنه خود رنج می‌برد و در مسابقه دوم با لهستان نیز تا آخرین لحظات قرار بود شرکت نکند، اما خودش اصرار به حضور در میدان داشت و در بازی شرکت کرد.
پزشک تیم ملی والیبال تصریح کرد: موسوی برای دو مسابقه با روسیه نیز اصرار به بازی کردن دارد، اما از نظر من نباید در مسابقه شرکت کند و باید هر چه زودتر درمان شود.
افروزی با بیان اینکه موسوی باز هم با این شرایط اصرار به مسابقه دارد، گفت: در نهایت سرمربی تیم ملی والیبال باید تصمیم بگیرد که این بازیکن به میدان برود یا نه استراحت کند.

omidscafild
13-06-2015, 07:27
آمریکا 3 - 2 برد لهستان رو تو بازی اول . تک تک امتیازهایی که لهستان میگیره برامون مشکل ساز میشه . امیدوارم تو بازی فردا نتونه امتیاز بگیره و در عوض ما هم بتونیم امشب روسیه رو ببریم .
همونطور که قبلا گفتم تنها راه صعود اینه که آمریکا با اقتدار همه بازی هارو ببره تا ما بتونیم خودمونو نزدیک کنیم به صدر .
این آنتیگا لعنتی عجب مربی خفنی ـه ! همه تیم هارو حداقل یکی دوبار برده . فوق العادست . قیافش هم که شبیه ادوارد نورتون ـه ! دیگه از یه مربی چی میخوای ! :n09:

befermatooo
13-06-2015, 08:09
سلام

بازی ایتالیا و استرالیا رو دیدم . تیم استرالیا همچین قدر هم نبود و بهتره بگیم ایتالیا افتضاح بود ! واقعا بد بازی کرد . ولی استرالیا سرویس های خوبی می زد .

دوستان بازی امشب رو چه شبکه ای پخش داره ؟ Polsat مثل اینکه فقط بازی لهستان رو پخش میکنه ! چون بازی های دیشب رو پخش نکردن !

amin_947
13-06-2015, 08:34
سلام

بازی ایتالیا و استرالیا رو دیدم . تیم استرالیا همچین قدر هم نبود و بهتره بگیم ایتالیا افتضاح بود ! واقعا بد بازی کرد . ولی استرالیا سرویس های خوبی می زد .

دوستان بازی امشب رو چه شبکه ای پخش داره ؟ Polsat مثل اینکه فقط بازی لهستان رو پخش میکنه ! چون بازی های دیشب رو پخش نکردن !

polsat واسه Poland یا همون لهستان هست.
بازی ما رو قاعدتا باید یه شبکه روسی بذاره

Mohammad
13-06-2015, 10:45
معروف: تنها مشغولیت ذهنی بازیکنان امتیاز است

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: دو مسابقه حساس با روسیه داریم و تنها موضوعی که ذهن بازیکنان را مشغول کرده، گرفتن امتیاز از این تیم قدرتمند است.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف قبل از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و روسیه در هفته پنجم لیگ جهانی، اظهار داشت: دو تیم ایران و روسیه در شرایط یکسانی قرار دارند و وضعیت خوبی در جدول ندارند. هر دو تیم چهار شکست داشتند و با یک امتیاز به مصاف یکدیگر می روند.
وی با بیان اینکه هر تیمی ببازد از جدول حذف می‌شود و دیگر امیدی به صعود نخواهد داشت، گفت: تمام تلاش بازیکنان ایران کسب حداقل دو تا سه امتیاز از روسیه است و اگر همه 6 امتیاز را به دست آوریم که عالی می‌شود. باید به گونه‌ای امتیاز بگیریم که امید به صعود در 6 مسابقه خانگی در ایران داشته باشیم.
سرگروه تیم ملی والیبال تصریح کرد: در روسیه خوب تمرین کردیم و اتفاق خاصی هم از بازی با لهستان نداشتیم. بازیکنان از نظر روحی و روانی روی خود کار می کنند و نتیجه بازی با روسیه بستگی به نحوه قرار گرفتن این تیم برابر ایران دارد.
وی در ارزیابی از تیم روسیه گفت: روسیه نسبت به تیم ایران تجارب بین المللی بیشتری دارد. خیلی با اعتماد به نفس بازی می‌کند و شاید باخت قبلی این تیم در بازی مقابل ایران زیاد تاثیرگذار نباشد، چون در بازی‌های بیرون از خانه باختند. بازیکنان جدیدی نسبت به مسابقه با لهستان و آمریکا اضافه کرده‌اند. یک بازیکن سرعتی خیلی خوب و دو بلندزن جدید این تیم نیز فردا به میدان می‌آیند ضمن اینکه میخایلف شرایط خوبی دارد، البته اگر بازی کند.
معروف در مجموع وضعیت تیم روسیه را خوب ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: روسیه همیشه روسیه و امید اول صعود است. هر تیمی که شروع خوبی داشته باشد در ادامه بهتر عمل خواهد کرد و انشاالله ایران از شروع مسابقه خوب عمل کند.
وی درباره برخی اظهار نظرها مبنی بر اینکه روسیه برای لیگ جهانی و صعود امید و برنامه‌ای ندارد، گفت: این‌گونه نظریه‌ها همیشه برای تیم ایران بوده است. وقتی ببریم، می‌گویند حریف ضعیف بوده و اگر ببازیم باز می‌گویند چرا باختید؟ برای بازیکنان تیم ملی مردم مهم هستند که تلاش آنان را می‌بینند.
سرگروه تیم ملی والیبال در باره حضور نداشتن برخی بازیکنان روسیه برابر ایران تصریح کرد: تیم روسیه وابسته به شخص نیست که با نبود یک نفر به مشکل برخورد کند. به نظر من مربی روسیه انگیزه زیادی برای شکست ایران دارد زیرا این مسابقه را تعیین کننده می‌داند. من حرف‌هایی که از زبان افرادی موافق یا مخالف مبنی بر اینکه فلان تیم بازیکن اصلی خود را ندارد، قبول ندارم چون این شرایط برای ما هم وجود دارد. خودم هم بعد از شکست در مسابقه‌ای درباره مصدومیت‌ها چیزی نمی‌گویم. اصلا دوست ندارم فکر کنم که تیم‌های دیگر چه بازیکنی دارند یا ندارند.
معروف در پایان گفت: دو دیدار با روسیه آخرین امیدمان است. تمام تلاش خودمان را برای کسب امتیاز خواهیم کرد، اگر موفق به کسب 6 امتیاز این بازی‌ها شویم شانس صعود به عنوان تیم دوم را خواهیم داشت زیرا در ایران حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت اما اگر نتیجه مسابقه جور دیگری اتفاق بیفتد بحث دیگری است. تنها چیزی که ذهن بازیکنان را مشغول کرده، گرفتن بیشترین امتیاز ممکن از روسیه است و قطعا مردم هم در سالن 12 هزار نفری منتظر مسابقات خواهند بود و ما هم با حداکثر توان به میدان خواهیم رفت.

piishii
13-06-2015, 10:54
سلام

منم امیدوارم یک شبکه ی روسی یا شبکه ی دیگری هم بگذاره چون پالست رو دستگاه من یکروز میاره یکروز نه
اینجا پارازیت زیاده و کاریش نمیشه کرد ولی به نظر این شبکه کل بازی های این گروه رو فقط میذاره شاید هم من اشتباه میکنم
اگر کسی میدونه یک شبکه ی روسی بازی امشب رو میذاره خواهشا بگه
من از صدا و سیمای مسخره خودمون خسته شدم

befermatooo
13-06-2015, 12:50
بازی امشب از شبکه Polsat پخش نمیشه متاسفانه ( تو کنداکتور پخشش نیست )

در حال حاضر خبری از پوشش ماهواری ای نیست . اگه شبکه ای پیدا شد قرار میدم .

پخش زنده اینترنتی هم : ( نیم ساعت مانده به بازی لینک زیر فعال میشه )

:n27:

and-roid2
13-06-2015, 20:55
عجب بازی نفس گیری بود امشب....این اخر بازی نزدیک بود کار دستمون بدن:n02::n04:
این برد بسیار شیرین رو به همه تبریکــــــ میگم و اولین برد در برابر روسیه نصیبمون شد.
امشب بچه ها عالی بودن.بخصوص میرزانپور و عبادی پور که خوب بازی کردن..مرندی هم بخوبی جای ظریف رو پر کرد.:n01:

Masoud King
13-06-2015, 20:55
بعد از چهار باخت متوالی، عجب بازی ای و عجب تیمی رو بردیم

امشب تو سرویس خیلی عالی کار کردن بچه ها ... شجاعانه ترین تصمیم رو کواچ گرفت و قائمی رو نیمکت نشین کرد که خیلی عالی جواب داد.

عبادی هم امشب تو حمله خیلی حرفه ای عمل کرد

در مجموع عالی بودیم و دستشون درد نکنه

maziyarkhani
13-06-2015, 20:56
تبریک ... طلسم بردن روسیه شکست

aliano
13-06-2015, 21:06
رمز پیروزی تصمیم عالی کواچ در نیمکت نشینی قائمی و حضور همزمان عبادی پور و میرزاجان پور بود که برای اولین بار رخ داد.کلاً این حرکت برنامه های روسیه رو به هم ریخت.مرسی کواچ!

campuzlit
13-06-2015, 21:21
بچه ها خیلی خوب سرویس زدن.
ست آخر هم نباید میزاشتن کار به جاهای باریک برسه و باید کار رو همون اول که 7-8 امتیاز جلو بودیم یکسره می کردن. متاسفانه بچه ها یه دفعه شل می گیرن و دقت نمی کنن که تیم مقابل تیم حرفه ای هست و سریع خودش رو جمع می کنه.

چیزی که معلومه بازی فردا مطمئنا به آسونی امشب نیست. امیدوارم با همین جنگندگی و روحیه بازی فردا رو هم 3 امتیازی ببرن و آمریکا هم لهستان رو 3 امتیازی کنه.

امید رض
13-06-2015, 21:25
یعنی کیف کردم
لامصب لذتی که تو 3امتیاز گرفتن جلو روس هاهست ..تو 1000تا امتیاز گرفتن جلو آمریکا نیست
اصلا نباید رحم کرد به روس ها بزنن بترکوننشون
......

Gilopa
13-06-2015, 22:14
تبریک میگم اولین بردمون مقابل روسیه رو با این نتیجه درخشان..:n16:
سرویسهای عالی سازماندهی روسها رو بهم ریخت . امریکا تقریباٌ خودش رو آماده این سرویسها کرده بود اما روسیه نه ! باز هم در تیم ضعفهایی دیده میشه که نیاز نیست الان بهش پرداخته بشه .
ار طرفی این روسها همه جا میگند ما با تیم ذخیره هستیم . این تیم کجاش ذخیره بود ؟؟ فقط سرعتی زن بلندشون رو ندیدم الباقی دقیقاٌ همون بازیکنایی بودند که همیشه جلو ما بازی میکردند . اشتباه میکنم ؟؟

teraktor2003
13-06-2015, 22:35
انصافا بردن روسیه یه حس و حال دیگه ای داره! ضمنا حرکت اماتور کواچ در دست ندادن در اخر بازی با مربی روسیه هم حرکت بسیار زشتی بود که شاید فردا به ضررمون تموم شه...جفت امتیازهایی که با ویدیو چک روس ها برگردوندن درست بود...مشکل خود ایرانی ها احساسی بودن و تصمیم گرفتنه و کواچ هم دست کمی از خودمون نداره!

امید رض
13-06-2015, 22:45
دوستان بلیط خریدن چجوریه؟ برانگاه کردن بازی ایران در ورزشگاه ازادی:n36:

omidscafild
13-06-2015, 22:48
انصافا دم بچه ها گرم . ست اول افتضاح بودیم . یکی از بدترین شروع های ممکن بود . بچه ها بعد ست اول بخودشون اومدن و بازی رو در هر 3 ست بعدی بدست گرفتن .
اون مشت خوشحالی کواچ آخر بازی اگه فردا روسیه رو جری نکنه به احتمال زیاد فردا هم امتیاز میگیریم و با امتیاز خوب میایم برا جنگ در تهران .
فقط امیدوارم نیروهای انتظامی به اندازه کافی باشه تا این شورش در شهر که قراره از سمت طلابیون صورت بگیره کنترل بشه تا دوباره ذهنیت بد از مردم ما در آمریکا و جهان ایجاد نشه . چون بازی اولمون هم مقابل آمریکاست .
تو بازی امشب به هر دلیلی میرسعید روحیش دو برابر شده بود و پاس هارو با کمترین خطا میرسوند . (ست اول رو فاکتور بگیریم)
ضمن اینکه من شخصا از میلاد انتظار همچین شگفتی رو نداشتم . یه لحظه به چشمام شک کردم که این همون عبادی پور ـه خودمونه !
مرندی هم به خوبی از عهده کار براومد . حقیقتا فک نمیکردم اینقد رو فرم باشه .
نقطه عطف بازی هم همونطور که دوستان اشاره کردن تعویض طلایی قائمی با میرزاجانپور بود که روند بازی رو تغییر داد .
فقط امیدوارم لهستان تا بازی مقابل ما امتیازی کسب نکنه تا امیدها همچنان زنده بمونه .

پ.ن : عمو سانسورچی هم امشب حال مارو نگرفت خداروشکر . اولین بازی بود که از پلست ندیدم . بدشانسی هست که فقط همین یدونه پکیج این مسابقات رو پوشش میده !

Mohammad
13-06-2015, 23:33
بعد از ست اول می دونستم که به بازی برمی گردیم، ولی انصافا ست اول فاجعه بودیم.
کل تیم ست اول بد بود؛ ولی در ادامه کل تیم خوب بود. اصلا نمیشه برد رو به یه نفر نسبت داد، اونم در والیبال که همه چیز به هم وابستست.
مرندی با توجه به اولین بازیش، خوب بود. عبادی پور عالی ! این پتانسیل واقعیش بود، چیزی که کواچ در اون دیده بود و همچنان بهش اعتماد داره. این پسر مثل امشب اگه خودش رو باور داشته باشه و از مغزش بیشتر استفاده کنه، همیشه می تونه در همین سطح بازی کنه و یکی از بهترین های ما باشه، برای سالیان سال. نوسانش باید کم بشه.

کواچ خیلی تحت فشار بود، بازی هم که آخرش اینطوری تموم شد ولی رفتارش توجیهی نداشت و باید به سمت مربی روسیه می رفت. جالب زمان دست دادن دو تیم بود که روس ها خندون خوش و بش می کردن ! هنوز مونده ما به این تفکر حرفه ای برسیم.

بازی امروز (یکشنبه) یه جنگ و رقابت دیدنی و تمام عیار هست. امیدوارم با همین روحیه جنگنده فقط و فقط به دنبال 3 امتیاز باشیم. اگه لهستان از آمریکا امتیاز نگیره و ما بتونیم روسیه رو ببریم، شرایطمون برای صعود خیلی بهتر میشه.

Masoud King
13-06-2015, 23:35
.جفت امتیازهایی که با ویدیو چک روس ها برگردوندن درست بود..
دومی درست بود ولی اولی واقعا مسخره بود
مهاجم داره توپ رو فشار میده تو دست مدافع و مسیر توپ کاملا مشخصه که از ضربه محمودی توپ به اوت رفته یعنی امتیاز مال ایران بود ولی آخرش داور به جا داد و رو همون بازی نزدیک بود از دست بره.

teraktor2003
13-06-2015, 23:40
دومی درست بود ولی اولی واقعا مسخره بود
مهاجم داره توپ رو فشار میده تو دست مدافع و مسیر توپ کاملا مشخصه که از ضربه محمودی توپ به اوت رفته یعنی امتیاز مال ایران بود ولی آخرش داور به جا داد و رو همون بازی نزدیک بود از دست بره.

اولی سخت گیرانه بود ولی نمیشه گف اشتباه بود...اگه می خواست تعمدی باشه میتونست خطای حمل بگیره عوض بجا...این چیزی که شما میگی فشار می داد دقیقا معادل خطای حمل ه...

and-roid2
14-06-2015, 06:28
خداروشکر امریکا امروز لهستانو 3-1 شکست داد....
حالا امروز بچه ها باید با تمام قدرت بازی کنن و 3 امتیاز بازی رو بگیرن تا به لهستان نزدیک تر بشیم....

Masoud King
14-06-2015, 10:53
اولی سخت گیرانه بود ولی نمیشه گف اشتباه بود...اگه می خواست تعمدی باشه میتونست خطای حمل بگیره عوض بجا...این چیزی که شما میگی فشار می داد دقیقا معادل خطای حمل ه...
بحث حمل که اصلا وارد موضوع نیست چون خیلی واضح بود. اگه محمودی توپ رو با فاصله از دست مدافعین می گرفت و می برد سمت دست دفاع اونوقت می شد در مورد حمل بحث کرد ولی توپ رو تور بود.
کلا ارفاقی بود به روسیه..
مثه صحنه ای که جلو لهستان تور معروف رو گرفتن در صورتیکه معلوم نبود قبلش توپ به زمین خورده یا نه ... اونجا امتیاز رو دادن به لهستان ولی اینجا به جا داد داور. امیدوارم میزبانی از این امتیازا هم برای ما داشته باشه.

امید رض
14-06-2015, 11:33
توتهران 100درصد لهستانو میبره چون لهستان بیرون ازخونش هیچی نیست
این دوتا اصل کارین. روسیه وامریکا!:n33:

دوستان بلیط خریدن چجوریه؟ برانگاه کردن بازی ایران در ورزشگاه ازادی:n36:
اینو یکی جواب بده!

hojjatinho
14-06-2015, 12:25
تبریک می گم برد مقابل روسیه رو . الان با بردن این تیم می تونیم بگیم تیم ایران در این سالها تونسته همه تیمهای صاحب نام والیبال دنیا رو حداقل یک بار ببره . انصافا ۴-۵ سال قبل کسی فکرش رو نمی کرد به این اندازه توی والیبال خوب رشد کنیم .

نقطه عطف بازی دیروز و برد ایران به نظرم سرویس های خوب و موجی بچه ها بود . کلا روسها سابقا هم نشون داده بودند مقابل این نوع سرویس ها دریافت های ضعیفی دارند . و البته بازی خوب میلاد عبادی که هر چقدر مورد انتقاد قرار گرفته بود دیروز نشون داد که می تونه عالی هم کار کنه

من دوست دارم کواچ ار صنوبر هم بیشتر استفاده کنه و از معنوی نژاد که بازی هایی که ازش دیدم به نظرم خیلی با استعداد اومد .

به امید موفقیت در بازی امروز ...

Masoud King
14-06-2015, 13:50
در مورد دست ندادن کواچ
امروز تو اخبار ورزشی نشون داد که کواچ بعد از خوشحالی دوباره میره سمت مربی روسیه. چیزی که تو بازی دیشب زودی قطع شد و نشون نداد..

Konkuri 95 R
14-06-2015, 15:27
بازی دیشب بسیار زیبا بود لذت بردیم...
میرزاجانپور و عبادیپور خیلی خوب بودن ، خصوصا عبادیپور که پارسال خیلیا رو حرص میداد :دی
امیدوارم امشبم ببریم چون این بازی به شدت مهمه...

Mohammad
14-06-2015, 16:57
عبادی پور بالاتر از راسل در صدر بهترین اسپکرها

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در رده بندی فدراسیون جهانی به عنوان بهترین اسپکر مسابقات تا پایان هفته پنجم نام گرفت.
بازی استثنایی میلاد عبادی پور در دیدار شب گذشته مقابل روسیه دلیلی شد تا نام او در صدر بهترین اسپکرهای لیگ جهانی قرار بگیرد. در ارزیابی سایت فدراسیون جهانی تعداد امتیازات کسب شده ملاک نیست بلکه آنها درصد موفقیت اسپکرها را در نظر می گیرند که عبادی پور در این مورد بهترین بود. او در حال حاضر با 55.93 درصد موفیقت در رده اول قرار دارد و ستاره هایی چون آرون راسل و کورک پایین تر از او قرار دارند.
در سایر تکنیک ها ایران نماینده ای ندارد و فقط سید محمد موسوی، دفاع وسط ایران در رده سوم بهترین دفاع کننده های مسابقات تا پایان هفته پنجم لیگ جهانی قرار دارد.

Sh-Meteor
14-06-2015, 18:41
انشاالله که بتونیم تو بازی دوم هم روسیه رو شکست بدیم و اختلاف مون رو با تیم های اول و دوم کم کنیم.

مطمئنا تو بازی های خونگی میتونیم امتیازات رو جبران کنیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

Konkuri 95 R
14-06-2015, 19:30
چیزی که عمری حسرتشو میخوردیم
دریافت و حمایت قدرتمند...تا اینجا (وقت استراحت دوم ست2) عالی بودیم...مرندی خیلی خوبه

aghazadeh_hastam
14-06-2015, 20:17
تبریک میگم[emoji7]

Demon King
14-06-2015, 20:19
به همه تبریک میگم؛

با این شیش امتیاز امیدمون به صعود خیلی بیشتر شد. خدا رو شکر هر بازی بهتر از بازی قبل هستیم واگه روند پیشرفتمون ادامه پیدا کنه تا صعود فاصله ی نزدیکی خواهیم داشت.

بازی با آمریکا خیلی کلیدیه امیدوارم خوب ازش امتیاز بگیریم.

befermatooo
14-06-2015, 20:24
سوتی سایت ورزش 3 !

یه لحظه هنگ کردم :n02: خوشحالی موقت بود خوب :n10:

خدایی دمشون گرم . خیلی عالی بود . بنده به شخصه اصلا امید نداشتم و تو پستهای قبل هم مشهود بود . به این نتیجه رسیدم وقتی تحلیل بلد نیستم نیازی نیست اظهار نظر کنم :دی

رزنده ما داریم می آیم :n31:

aghazadeh_hastam
14-06-2015, 20:25
کلا با تیم هایی که سرویس پرشی میزنن مشکل داریم.تو این بازی هم چندتا سرویس پرشی خوردیم عقب افتادیم ولی بچه ها خوب جبران کردن

امید رض
14-06-2015, 20:31
بردیم ؟بردیم؟ بردیم؟ ما بردیم
روسیه هم هیچی شد :n33:
تبریک تبریک

Mohammad
14-06-2015, 20:34
در یک کلمه عالی بودیم؛ از هر نظر.
مهم نبود چند امتیاز عقب باشیم چون فقط می خواستیم ببریم و با اون روحیه خیلی سریع همه چیز عوض می شد.
تعویض ها هم خیلی خوب بود. در کل یکی از بهترین بازی های ایران، همین بازی بود. غول خفته بیدار شد ! حالا ما هستیم و 6 بازی و 18 امتیاز و بهشت آزادی ! (سایر تیم ها بخوانند: جهنم آزادی !)

بعید روسیه همینطور به این روند ضعیفش ادامه بده و این احتمال هست که لهستان رو در روسیه زمین گیر کنه. از طرف دیگه ما باید بتونیم از آمریکا امتیازهای لازم رو بگیریم؛ اونوقت بازی با لهستان میشه فینال صعود ما تا بتونیم امتیازهای عقب افتاده رو جبران کنیم و جایگاه دوم رو از لهستان بگیریم. در بازی آخر هم لهستان با آمریکا بازی داره که البته چون احتمالا صعود آمریکا تا اون موقع قطعی شده و بازی هم در لهستان هست، نمیشه رویه از دست دادن امتیاز لهستان خیلی حساب کرد، هر چند با این روند و تا اون بازی سرنوشت ما دست خودمونه.

Gilopa
14-06-2015, 20:38
تبریک میگم . گرفتن 6 امتیاز از روسیه چه حالی داد .:n12:
چه میکنه این مرندی .. چقدر دریافت تو رحیه تیمی تاثیر گذاره ! وقتی دریافتها خوب باشه موتور پاسور روشن میشه .. معروف تو این 2 بازی بدون شک در سطخ یک جهانی و ایده آل خودش بود !
از طرفی سرویسهامون عالی بودند اما نکته اینجاست این سرویسها رو روسیه جواب میده و بعید میدونم لهستان و امریکا اسیر این سرویسهای کنترلی ایران بشند .
اگر یادتون باشه علیزاده هم در لیگ جهانی قبلی در 2 بازی برابر برزیل عالی بود . مرندی هم تو این 2 بازی مثل علیزاده سال قبل عالی بود اما مهم اینه که تداوم داشته و مقطعی نباشه .
امروز سرویس زن پرشیشون درسته عالی میزد اما دریافتهامون عالی بودند مشکل از خط حمله بود که چند کهن رو ضعیف عمل کردند

+
روسیه بدون موزرسکی یعنی هیچ ! واقعاٌ یه تنه این تیم رو میچرخوند .
+
عبادی پور هرچقدر در گذشته ضعیف بود این 2 بازی در سطح یک کلاس جهانی بود .بهش تبریک میگم بالاخره خودش رو پیدا کرد .

D o l f i n
14-06-2015, 20:49
منم تبریک میگم
بازی از یه لحاظ چسبید که برگشتیم به جدول
از یه لحاظ هم چون روسیه ضعیف بود همچین 100% نشد مزه اش:n02:

and-roid2
14-06-2015, 20:50
Russia-vs-Iran-FIVB-World-League-Highlights

Masoud King
14-06-2015, 21:04
تبریک بابت این برد ارزشمند :n12:
همونطور که انتظار داشتم بازی به بازی بهتر شدیم و بایدم همینطوری می شد..

از طرفی سرویسهامون عالی بودند اما نکته اینجاست این سرویسها رو روسیه جواب میده و بعید میدونم لهستان و امریکا اسیر این سرویسهای کنترلی ایران بشند .
آمریکا از ترس همین سرویس ها تو بازی اول 4 تا دریافت کننده داشت. مخصوصا اندرسون که صاعد ضعیفی هم داشت تو بازی رفت. سرویس های موجی ایرانی خیلی عالی زده میشه. چیزی که تو بازی های قبل ازش خبر خاصی نبود.
روسا تو دریافت خیلی قوی هستن و این دو بازی واقعا عالی سرویس زدیم.
جلو هر تیمی اینطور سرویس بزنیم بدون شک گرفتن امتیاز قطعیه

Gilopa
14-06-2015, 22:14
تبریک بابت این برد ارزشمند :n12:
همونطور که انتظار داشتم بازی به بازی بهتر شدیم و بایدم همینطوری می شد..

آمریکا از ترس همین سرویس ها تو بازی اول 4 تا دریافت کننده داشت. مخصوصا اندرسون که صاعد ضعیفی هم داشت تو بازی رفت. سرویس های موجی ایرانی خیلی عالی زده میشه. چیزی که تو بازی های قبل ازش خبر خاصی نبود.
روسا تو دریافت خیلی قوی هستن و این دو بازی واقعا عالی سرویس زدیم.
جلو هر تیمی اینطور سرویس بزنیم بدون شک گرفتن امتیاز قطعیه

در اینکه امروز سرویسهای ایران عالی و بهتر از قبل بودن هیچ شکی نیست اما شک نکن آنالیز روسیه رو تیم ما خیلی ضعیفتر از لهستان و امریکا بود .کلا این روسیه بدون موزرسکی دچار نوسان شدید شده و هدف سرمربیشون هم دقیقاٌ همین بود که انقدر به موزرسکی وابسته نباشند و در المپیک چوب این موضوع رو نخورند . شما اگر فیلم بازی با امریکا رو مخصوصاٌ آنالیز کنید میبینید که دریافت کننده های امریکا فوق العاده بودند و اصلا هیچ گونه سرویسی روشون جواب نمیداد به طوری که تیم ایران رو ناامید کردند کاملاٌ و اجازه خودنمایی ندادند . یا لهستان چون میدونست دفاع ایران خیلی خوب عمل میکنه پاسورشون تمام توپها رو عقب زمین میفرستاد تا پشت خط زنشون با دفاع روبرو نشه . کاری که روسها در این 2 بازی به هیچ وجه انجام ندادند و عجیب بود.
کلا امروز خیلی خوب بودیم و امیدوارم تداوم داشته باشه

Mohammad
14-06-2015, 22:34
تیتر و عکس خبر FIVB از بازی امروز :

Mirzajanpour majestic as Iran crush Russia

Reza31001
14-06-2015, 23:00
خوب این بازی اولین بازی ای بود که به صورت کامل دیدم:n02:

نکاتی که در مجموع این بازیها به نظرم اومده:

الان تیممون در سطحیه که توانایی برد هر تیمی رو داره یعنی برای قهرمانی در هر تورنومنتی کافیه با شرایط روحی و جسمی مناسب وارد بشیم و دیگه مهم نیست قرعه کشی چطوریه و حریفمون کیه فقط اگه خودمون باشیم برنده ایم این موضع خیلی خیلی خوبه آدم کلا حال میکنه :n02:
بازم دم مجموعه والیبال گرم؛ شاید فقط کمی بعدتر از شروع موفقیتها این سوال پیش اومد که این نسل طلایی تا کی میخواد ادامه داشته باشه؟ آیا یه تیم 10-12 نفره داریم که 2-3 سال دیگه کنار میرن و تموم میشن؟ اما طی این سالها هر کسی رفته به جاش فرد جدیدی اومده و به خوبی هم جای قبلی رو پر کرده

مرندی واقعا عالی بود تو این بازی و البته ست آخر بازی دیروز که من دیدم یعنی همیشه نگرانی جانشینی ظریف وجود داشته ولی حالا نه علیزاده که لیبرو سوم تیم میاد و این طوری بازی میکنه؟ عالیه!
میرزاجانپور فوق العاده پیشرفت کرده
امروز شده بود یه مهاجم مطمئن برای سعید معروف؛ یه مهاجم شش دانگ که میدونه چه وقت قدرتی بزنه، کی با دقت و مهمتر از اینها (که مثلا شهرام محمودی هم به خوبی این چیزا رو میدونه) تقریبا هر چی زد خوابید
عبادی پور؟ پیشرفت فوق العاده که اوجش تو سرویسهاش بود این پسر قشنگ یاد گرفته وقتی یکی دو تا سرویس محکم و خوب زد و وقفه ای تو بازی افتاده وقتشه که کنترل شده بزنه چون احتمال اینکه سرویس پرشیش خراب بشه زیاده + اینکه سرویسهاش و کلا بازیش پیشرفت کرده و همین حالا قائمی رو نیمکت نشین کرده!! پشتوانه سازی یعنی همین؛ یعنی قبل از اینکه دوران بازیکنی مثل قائمی تموم بشه و اون موقع تازه به فکر جایگزین باشیم، بازیکنی مثل عبادی پور رو رو کنیم تا خودش عاملی بشه برای پیشرفت بیشتر قائمی
تنها نکته ای که تو این بحث میمونه جایگزینی سعید معروف هست که واقعا واقعا نباید انتظار داشته باشیم یه سعید معروف دیگه از تو چنته در بیاد (به خصوص اینکه علی الحساب پاسور دوم ما هم مهدویه که فاصله داره با معروف)
به نظر من سعید بهترین پاسور حال حاضر دنیاس و باید تا جایی که میشه حفظش کرد و نگهش داشت
خوشبختانه پاسوری تو والیبال یه جورایی مثل دروازه بانی تو فوتباله و پستیه که بازیکن میتونه چند سالی دیرتر بازنشست بشه

چقدر بازیکن داریم ما!!
هر سال داره تعدادی بازیکن جدید به 12 نفر اضافه میشه بعضیهاشون بعد از تورنومنت بیرون میرن، بعضیها تو تیم میمونن اما نمیتونن فیکس بشن و بعضیها هم فیکس میشن
خیلی خوبه که تیم ملی ما بیشتر از 10-12 بازیکنه و این نشون میده رقابت برای رسیدن به پیراهن تیم ملی شدیده و کادر فنی هم به خوبی بازیکنها رو زیر نظر داره
این موضوع کاملا پیشرفت ادامه دار والیبالمون رو تضمین میکنه

javad2015
15-06-2015, 01:42
زمان پستت تو حلقم...........

امید رض
15-06-2015, 09:06
لشکر کشی آمریکایی ها به ایران!/ بزرگترین کاروان ورزشی یانکی ها در پایتختوبسایت رسمی برنامه نود - بزرگترین کاروان ورزشی آمریکا برای لیگ جهانی والیبال وارد تهران می شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، تیم ملی والیبال آمریکا اولین تیم خارجی است که برای لیگ جهانی ۲۰۱۵ به ایران می آید.
این تیم در هفته ششم لیگ جهانی دو بازی جمعه و شنبه آینده با ایران دارد . این تیم که سفرش را از هفته ششم شروع کرده ، ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد فردا با ۲۵ نفر و پرواز ترکیش وارد تهران می شود. رکوردی که تا قبل از این حتی در تیم های کشتی این کشور سابقه نداشته است. آمریکایی ها به خاطر اینکه در ادامه سفر و با مصدومیت بازیکنانشان دستشان در پوست گردو نماند با ۲۵ بازیکن و به ایران می آیند.
فدراسیون والیبال ایران به تلافی استقبال خوب آنها در بازی رفت،از آمریکایی ها در بخش cip پذیرایی می کنند. میثم جعفری مدیر تشریفات فدراسیون والیبال در این باره می گوید:« برای اولین بار است که تیمی ۲۵ نفره از آمریکا به ایران می آید. داگ بیل رئیس فدراسیون والیبال آمریکا هم تیمش را در سفر به تهران همراهی می کند. این تیم را در هتل المپیک اسکان می دهیم.» تیم ملی والیبال آمریکا که حالا با ۱۷ امتیاز صدرنشین گروه b است ،ساعت ۴ بامداد یکشنبه هفته آینده با پرواز ایر فلوت به مسکو می رود.

and-roid2
15-06-2015, 11:56
با پایان یافتن دور رفت رقابتهای لیگ جهانی والیبال، بهترین بازیکنان هر پست معرفی شدند که در بین آنها هیچ بازیکنی از تیم ایران به چشم نمی‌آید و سعید معروف بهترین پاسور دوره قبل نیز در رده سوم قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، دور رفت رقابتهای لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۵ خاتمه یافت و تیم‌ها بلافاصله خود را برای برگزاری دیدارهای دور برگشت آماده می‌کنند. در این بین تیم ملی ایران هم با کسب یک امتیاز از جدال برابر لهستان و شش امتیاز در خانه روسیه در رده سوم جدول رده‌بندی گروه B قرار گرفته و کاملا امیدوار است با برگزاری شش بازی متوالی دور برگشت در تهران زمینه‌های صعود به مرحله نهایی این مسابقات را فراهم کند.

در پایان دور رفت این مسابقات بهترین‌های هر پست بر اساس آمارهای دیدارهای برگزار شده معرفی شدند که در این بین هیچ بازیکنی از تیم کشورمان دیده نمی‌شود و تنها سعید معروف در رده سوم بهترین پاسورهای این دوره قرار گرفته است. این در حالی است که وی سال گذشته عنوان بهترین پاسور لیگ جهانی را به خود اختصاص داده بود. البته بازیکنان ایران امیدوارند در دور برگشت و با برگزاری شش بازی مقابل تماشاگران خودی در بخش انفرادی نیز شرایط خوبی را پیدا کنند.

اما بهترین بازیکنان دور رفت لیگ جهانی کدام هستند؟ بر اساس آمارهای منتشر شده فهرست بهترین ها به شرح زیر است:

امتیازآورترین بازیکن
۱- بارتوژ کورک (لهستان - ۸۹ امتیاز)، ۲- توماس ادگار (استرالیا - ۷۵ امتیاز)، ۳- ماتیوژ میکا (لهستان - ۶۱ امتیاز)، ۴- متئو اندرسون (آمریکا - ۵۶ امتیاز)، ۵- فیلیپه لانزا (ایتالیا- ۵۳ امتیاز)، ۶- شهرام محمودی (ایران - ۵۳ امتیاز)، ۷- لوکا وروتی (ایتالیا - ۴۶ امتیاز)، ۸- پل ساندرسون (لهستان - ۴۵ امتیاز)، ۹- ریکاردو لوکارلی (برزیل - ۴۵ امتیاز)، ۱۰- آرون لاسل (آمریکا - ۴۳)

بهترین اسپکر
۱- بارتوژ کورک (لهستان - ۵۶.۱۲)، ۲- ماتیوژ میکا (لهستان - ۵۳.۹۲)، ۳- تیلور ساندر (آمریکا - ۵۳.۳۳)، ۴- میلاد عبادی‌پور ( ایران - ۵۱.۱۶)، ۵- فیلیپه لانزا (ایتالیا - ۵۱.۱۱)، ۶- ریکاردو لوکارلی (برزیل - ۵۰.۶۳)، ۷- آرون راسل (آمریکا - ۵۰.۰۰)، ۸- لوکا وروتی (ایتالیا - ۴۹.۴۰)، ۹- مورفی تروی (آمریکا - ۴۹.۲۷)، ۱۰- پل ساندرسون (استرالیا - ۴۷.۵۶)

بهترین مدافع
۱- سیمونه آنزانی (ایتالیا - ۰.۸۸)، ۲- مکسول هالت (آمریکا - ۰.۶۷)، ۳- مارکو پودراسکانین( صربستان - ۰.۶۱)، ۴- دیوید اسمیت (آمریکا - ۰.۶۰)، ۵- سیدمحمد موسوی (ایران - ۰.۵۹)، ۶- آندری آشف (روسیه - ۰.۴۷)، ۷- آرتم اسمولیار (روسیه - ۰.۴۷)، ۸- متئو اندرسون (آمریکا - ۰.۴۷)، ۹- سرکو لیسانیچ (صربستان - ۰.۴۴)، ۱۰- میکال کوبیاک (لهستان - ۰.۴۱) و ماتیوژ بینیاک (لهستان - ۰.۴۱)

بهترین سرویس
۱- میشا کریستین‌سن( آمریکا - ۰.۸۰)، ۲- میکال کوبیاک (لهستان - ۰.۴۱)، ۳- ماتیوژ بینیاک (لهستان - ۰.۴۱)، ۴- متئو اندرسون (آمریکا - ۰.۳۳)، ۵- دیوید اسمیت (آمریکا - ۰.۳۳)، ۶- ساموئل والکر (استرالیا - ۰.۳۳)، ۷- فیلیپو لانزا (ایتالیا - ۰.۲۸)، ۸- امانوئل بیرارلی (ایتالیا - ۰.۲۸)، ۹- بارتوژ کورک (لهستان - ۰.۲۸)، ۱۰ - سرکو لیسیناچ (لهستان - ۰.۲۸)

بهترین پاسور
۱- میشا کریستین‌سن (آمریکا - ۷.۸۷)، ۲- فابیان دریژگا (لهستان - ۶.۱۲)، ۳- سعید معروف (۵.۸۲)، ۴- ایگور کولودینسکی (روسیه - ۴.۱۳)، ۵- ویلیام آرخونا (۳.۷۵)، ۶- رافائل دی اولیویرا (برزیل - ۳.۶۳)، ۷- دراگان تراویکا (۳.۳۵)، ۸- گریگورژ لوکاکژ (لهستان - ۲.۸۲)، ۹- الکسا بردوویچ( صربستان - ۲.۸۷)، ۱۰- نیکلا یوونیچ(صربستان - ۲.۱۱)

بهترین دریافت کننده
۱- متئو اندرسون (آمریکا - ۷۲.۸۴)، ۲- آرون راسل (آمریکا - ۷۱.۲۱)، ۳- اریک شوجی (آمریکا - ۶۷.۲۱)، ۴- فیلیپو لانزا (ایتالیا - ۵۳.۷۲)، ۵- مارکو لوونیچ (صربستان - ۵۳.۶۶)، ۶- میکال کوبیاک (لهستان - ۴۷.۷۸)، ۷- ماسیمو کولاچی (ایتالیا - ۴۶.۶۷)، پل ساندرسون (استرالیا - ۴۴.۸۳)، ۹- فرهاد قائمی (ایران - ۴۳.۹۶)، ۱۰- پاول زوتروسکی (لهستان - ۳۹.۰۲)

بهترین توپگیر
۱- پاول زاتروسکی (لهستان - ۳.۲۹)، ۲- میکا کوبیاک (لهستان - ۲.۲۹)، ۳- اریک شوجی (آمریکا - ۲.۶۷)، ۴- الکسی اوبموشائف (روسیه - ۲.۱۳)، ۵- سعید معروف (ایران - ۲.۰۰)، ۶- فرهاد قائمی (ایران - ۱.۸۲)، ۷- سرجیو سانتوس (برزیل - ۱.۷۵)، ۸- فرهاد ظریف (ایران - ۱.۷۱)، ۹- ماتیوژ میکا (لهستان - ۱.۶۵)، ۱۰- متئو اندرسون (آمریکا - ۱.۶۰).

befermatooo
15-06-2015, 12:24
نظر یکی از کاربران در وبسایت ورزش3 :

سخت ترین گروه واقعا گروه ما هست پنج سرویس زن برتر و 4 اسپکر برتر و 4 پاسور برتر و 3 دریافت کننده برتر و از همه جالبتر 6 توپگیر برتر مسابقات همه تو گروه ما هستن ایران واقعا قدرتمنده که بین این غول ها داره امتیاز میگیره با 6 بازی که تو ایران داریم میتونیم از این گروه که فکر کنم تو تاریخ باید ثبت بشه از نظر سختی صعود کنیم

Masoud King
15-06-2015, 13:31
در اینکه امروز سرویسهای ایران عالی و بهتر از قبل بودن هیچ شکی نیست اما شک نکن آنالیز روسیه رو تیم ما خیلی ضعیفتر از لهستان و امریکا بود .کلا این روسیه بدون موزرسکی دچار نوسان شدید شده و هدف سرمربیشون هم دقیقاٌ همین بود که انقدر به موزرسکی وابسته نباشند و در المپیک چوب این موضوع رو نخورند . شما اگر فیلم بازی با امریکا رو مخصوصاٌ آنالیز کنید میبینید که دریافت کننده های امریکا فوق العاده بودند و اصلا هیچ گونه سرویسی روشون جواب نمیداد به طوری که تیم ایران رو ناامید کردند کاملاٌ و اجازه خودنمایی ندادند . یا لهستان چون میدونست دفاع ایران خیلی خوب عمل میکنه پاسورشون تمام توپها رو عقب زمین میفرستاد تا پشت خط زنشون با دفاع روبرو نشه . کاری که روسها در این 2 بازی به هیچ وجه انجام ندادند و عجیب بود.
کلا امروز خیلی خوب بودیم و امیدوارم تداوم داشته باشه
روسیه جدا از موزرسکی پاسور اصلیشون هم نیست و این خودش به نظرم مهم تر از نبود موزرسکی نباشه کم اهمیت تر هم نیست. پاسور دوم روسیه تو این بازیها که واقعا در حد مسابقات آسیایی هم نبود.

بازی با آمریکا اصلا ایران سرویس خاصی نزد. حتی مربیشون هم گفته بود که سرویس های ایران افت کرده بود و منتظر یک چیز دیگه ای بودن. نه تنها سرویس نزدیم بلکه کلی دریافت خراب کردیم. کلا بازی با آمریکا تو دور رفت رو نباید ملاک عملکرد تیم قرار داد چون اصلا تیم آماده نبود. البته نباید از دریافت خوب آمریکا هم صرف نظر کرد چون آمار میگه قدرتی زن های این تیم به علاوه لیبروشون سه دریافت کننده برتر مسابقات تا اینجا هستند.

کورک و میکا خیلی خوب ضربه می زنند مخصوصا کورک که با دو دفاع انگار بدون دفاع هست و از رو دست میزنه و خیلی ارتفاع داره و خودم به شخصه فکر نمی کردم کورک هنوز همون بازیکن سابق باشه.
کلا وقتی سرویس خوب زده نشه و پاس سالم برسه به پاسور،برای کسی مثه اندرسون و ساندر و کورک امتیاز گرفتن از اون توپ کار مشکلی نیست. مهار این بازیکنا رو تور کار خیلی سختیه و فقط میشه با سرویس پاسشون رو خراب کرد تا بلکه بشه به دفاع کردنشون رسید.

chekmate
16-06-2015, 00:49
.
.
.
رحمانی فضلی در پایان گفت: هیچ دستورالعمل جدیدی برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها نداریم و بر طبق قانون گذشته عمل خواهیم کرد. رسانه‌ها این مساله را منعکس کنند تا در بازی پیش‌ روی والیبال مشکلی در استادیوم ورزشی پیش نیاید.
خبرگزاری ایسنا

اینا که می گفتن مشکل رفتن بانوان به ورزشگاه حل شده و از این حرفا.

befermatooo
16-06-2015, 08:46
برنامه بلیط‌فروشی

دیدار
زمان مسابقه
زمان بلیط‌فروشی

ایران - آمریکا
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
سه‌شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - آمریکا
یک‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - لهستان
جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
پنج‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - لهستان
یک‌شنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - روسیه
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
پنج‌شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - روسیه
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰:۰۰ (نیمه‌شب)

برای خرید کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

* تا اونجایی که من اطلاع دارم مثل اینکه بلیط امسال 15000 تومن هست . واقعا ستمه ! تو این گرونی و ..

* ظرفیت بانوان فقط 500 نفر هست

and-roid2
16-06-2015, 09:37
برنامه بلیط‌فروشی

دیدار
زمان مسابقه
زمان بلیط‌فروشی

ایران - آمریکا
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
سه‌شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - آمریکا
یک‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - لهستان
جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
پنج‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - لهستان
یک‌شنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - روسیه
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
پنج‌شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

ایران - روسیه
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰:۰۰ (نیمه‌شب)

برای خرید کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

* تا اونجایی که من اطلاع دارم مثل اینکه بلیط امسال 15000 تومن هست . واقعا ستمه ! تو این گرونی و ..

* ظرفیت بانوان فقط 500 نفر هست

قیمت هر بلیط با کارت عضویت : مبلغ ١٨٠,٠٠٠ ریال

قیمت هر بلیط با کارت ملی : مبلغ ٢٠٠,٠٠٠ ریال

Reza31001
16-06-2015, 19:22
نمی دونم چرا همیشه این قدر دیر بلیت فروشی میکنن
کسی از شهر دیگه بخواد بیاد هم تو خریدش ممکنه دچار مشکل بشه هم ممکنه بلیت بهش نرسه و اومدنش هم بی فایده میشه

یه هفته زودتر بلیت فروشی رو شروع کنن چه اتفاقی میفته خوب؟

befermatooo
17-06-2015, 10:13
اتمام فروش بلیط مسابقات والیبال برای خانمها ، 10 دقیقه قبل از شروع بلیط فروشی!
:n23:

به گزارش پارسینه، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عده ای زیادی از خانمها که از ساعات ابتدایی امروز منتظر خرید بلیط بازی های والیبال ایران بودند غافلگیر شدند.

حدودا ده دقیقه قبل از ساعت 10 صبح که زمان فروش اینترنتی بلیطهای این مسابقات اعلام شده بود ،یک بند به بندهای اطلاعیه اضافه شد:

«فروش بلیت بانوان به دلیل تکمیل ظرفیت امکان پذیر نیست!»

پیشتر در سایت فروش بلیت اعلام شده بود بلیت بانوان با ظرفیت محدود 500 نفر فروخته می شود.

در چند روز اخیر حواشی گوناگونی برای حضور یا عدم حضور بانوان در مسابقات ورزشی ایجاد شده بود

پیش از این نیز پیامک ها و اطلاعیه هایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای مخالفت با حضور زنان در ورزشگاه آزادی ارسال و منتشر شده بود!

MOHAMMAD2010
17-06-2015, 11:02
حضور زنان تماشاگر در مسابقه والیبال ایران-آمریکا ممنوع شد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C%DA%A9%D8%A7-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9-%D8%B4%D8%AF)

teraktor2003
17-06-2015, 11:10
یعنی حاضرن والیبال ایران رو محروم کنن ولی 4 تا خانم نیان ورزشگا!!! یعنی خرتر از این مسئولین تو کهکشان راه شیری وجود نداره...افغانستان هم اینجوری نیس...30 ساله کجا داریم میریم؟

Reza31001
17-06-2015, 11:22
امسال رو که گذروندیم ولی سال آینده معلوم نیست بهمون اجازه میزبانی بدن یا نه
منو بگو که داشتم به میزبانی دور نهایی فکر میکردم :n29:

یعنی خرتر از این مسئولین تو کهکشان راه شیری وجود نداره

مسئولین زورشون نمیرسه

teraktor2003
17-06-2015, 11:52
امسال رو که گذروندیم ولی سال آینده معلوم نیست بهمون اجازه میزبانی بدن یا نه
منو بگو که داشتم به میزبانی دور نهایی فکر میکردم :n29:

مسئولین زورشون نمیرسه

اره به خودشون زورشون نمی رسه! خیالت جمع اینا ممکنه در جزئیات اختلافاتی داشته باشن ولی در کلیات همه مثل همن...

MOHAMMAD2010
17-06-2015, 12:01
بابا به خدا چند سال پیش ( دقیقشو یادم نیست ) زن ها تو ورزشگاه میومدن خیلی هم میومدن نه 500 نفر ! هیچ مشکلی هم پیش نمیومد ! آقایون آخ وند روز به روز دارن سخت گیر تر مییشن ! البته نتیجه سخت گیری ها هم شده این جامعه پاک که همه داریم میبینیم !

befermatooo
17-06-2015, 12:01
منم اگه ماهی میلیون ها تومن می گرفتم و جد و آبادم رو از نظر شغلی تامین میدیدم و فرزندانم هم بهترین دانشگاهها و ... میدیدم عمرم میزاشتم خانوما بیان ورزشگاه :n02:

به نظر من باید تمامی سهمیه های خانواده شهدا و ... حذف بشه . از حقو.ق ماهیانه گرفته تا غیره .

برام اصلا هم مهم نیست کی بودند و چی شدن . یکی شهید شده خدا پدرشو بیامرزه اما دیگه قرار نیست جدوآبادش تو رفاه باشن و هز اتفاقی بی افته کفن بپوشن و تو هر اموری دخالت کنن .

دهنمون سرویس شد بخدا . بابا سنمون داره از 30 میگذره و دریغ از خوشی و آزادی .

Gilopa
17-06-2015, 14:51
اینطوری که ورزش 3 اعلام کرده فقط 5 هزار بلیط پیش فروش شده . اگر استادیوم آزادی رو 12 هزار نفری فرض کنیم 7000 بلیط باقی میمونه ! پس چطوری میگند ظرفیت تکمیل شده ؟ حتی اگر بر فرض بخوایم مهمانان ویژه و احتمالا چند طرفدار امریکا رو کنار بزاریم باز هزاران بلیط باقی میمونه

+

فاتحه میزبانی سال بعد در تمام سنین رو باید بخونیم و اگر فدراسیون جهانی بخوادلج کنه حتی میتونه میزبانی بازی برگشت روسیه رو از ایران بگیره . به لهستان نمیرسه چون فرصتی برای تغییر برنامه ندارند .

hojjatinho
17-06-2015, 19:27
حال والیبال هم بخواد خوب باشه هستن دوستانی که نمی گذارند .

همین لب مرز استارا اون طرف تر الان یک کشوری که یه زمان استان این ایران بود داره بازیهای اروپایی رو برگزار می کنه به چه قشنگی ...
خانما می ان خانمها می رن تازه ورزش هم می کنن :دی

اون وقت اینور ....

بزرگواران بیانیه می دن و خانمهای این مملکت رو که علاقه به حضور تو ورزشگاه دارند رو معذرت می خوام فاحشه و مفسد و ... می خونن اون وقت یکی از به ظاهر علما پیدا نمی شه بگه به چه جراتی اصلا نه به چه دین و مذهب و قانونی هم وطنت رو ، دختران این سرزمین رو اینگونه خطاب می کنی؟

جالبه با دوستی صحبت می کردیم می گفت اگه تو خیابون به یکی این گونه انگ بچسبونی جرمش زندان و شلاغه ولی اینجا گروهی که از همین مسولین مجوز فعالیتهای این چنینی ! داره اینگونه دختران همین مسولین رو مورد لطف قرار می ده و انگار که نه انگار و اب همان جایی است که اول بوده است !

امیدوارم امسال سال اخر خوش والیبالمون نباشه ...!

J@viD
17-06-2015, 19:35
اینا فقط حرف زور میفهمن اگه مردم حقشونو به زور ازین جماعت نگیرن اینا از حماقتهاشون کوتاه نمیان.
20000 نفر تجمع میکردن جلو استادیوم آزادی حساب کار دستشون میومد.
حق گرفتنیه دادنی نیست.

and-roid2
17-06-2015, 21:05
با کمی تاخیر:
(Russia - Iran (Highlights, 2nd match

دیدنش ضرر نداره....

MƐΛИĪИƓĿƐSS
18-06-2015, 18:34

campuzlit
18-06-2015, 21:02
واقعا متاسفم برای عدم حضور خانمها در ورزشگاه.

یعنی با این حرکت شعور انسانی زیر سوال برده شده.

مطمئن باشید آخرین بازی های خانگی تیم والیبال کشورمون رو می بینیم و فاتحه تمام میزبانی های جهانی از همین الان خوندست. بهترین تیم ورزشهای گروهی رو داریم با مسائلی خیلی پیش افتاده وارد حاشیه می کینم.

مطمئنا آیندگان این مرزو بوم به این روزهای ما می خندند.

befermatooo
18-06-2015, 21:30
دوستان بازی امشب استرالیا و صربستان رور چه شبکه ای پخش میکنه ؟

متسفانه این المپیک اروپایی :n02: باکو باعث شده تا کنداکتور پولست و رای تغییر کنه و وقتشونو صرف تحلیل و پخش اون بازی ها کنند و فعلا پخش نککن بازی های ما رو .

and-roid2
18-06-2015, 22:12
کنفرانس خبری پیش از بازی بازی ایران-آمریکا

and-roid2
19-06-2015, 02:51
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 14 بازیکن ایران برای دو دیدار با آمریکا در هفته ششم لیگ جهانی را به این شرح اعلام کرد:

سعید معروف، سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور، مهدی مهدوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، امیر غفور، محمد حسن صنوبر، محمد جواد معنوی‌نژاد، میلاد عبادی‌پور، مهدی مرندی و علی شفیعی.

befermatooo
19-06-2015, 10:39
روسیه VS لهستان

شبکه Plosat Sport HD

12265 عمودی 27500 ( هاتبرد )

ساعت 19:40

Pejvak61
19-06-2015, 12:21
براي من خيلي جالبه كه اينها چطور حاضر شدن با وجود اينكه ميدونستن درصورت ممنوعيت ورود بانوان به راحتي از عرصه واليبال كنار گذاشته ميشن باز هم اين كارو كردن؟

به نظرم بايد از اين به بعد تمام بازيهاي خانگي را در جايي مثل دوبي برگزار كنيم.

alish78
19-06-2015, 13:41
براي من خيلي جالبه كه اينها چطور حاضر شدن با وجود اينكه ميدونستن درصورت ممنوعيت ورود بانوان به راحتي از عرصه واليبال كنار گذاشته ميشن باز هم اين كارو كردن؟

به نظرم بايد از اين به بعد تمام بازيهاي خانگي را در جايي مثل دوبي برگزار كنيم.
عقل نباشد جان در عذاب است
اصلا کلا این قانون منع ورود بانوان چیز مسخره ایه
مگه فرق استادیوم با جاهای دیگه چیه؟

majid322
19-06-2015, 17:53
دوستان مطلع باشید بازی روسیه و لهستان امشب از شبکه ورزش به صورت زنده پخش میشه .

befermatooo
19-06-2015, 18:05
پخش زنده مسابقه

ایران - آمریکا

11158 عمودی 27500
Polsat Sport Extra SD + Polsat Sport SD

12265 عمودی 27500
Polsat Sport Extra HD + Polsat Sport HD

ماهواره هاتبرد

پخش زنده مسابقه

ایتالیا- برزیل ( پخش رایگان )

11804 عمودی 27500

Rai Sport 2

ماهواره هاتبرد

* لازم به ذکر هست بازی روسیه - لهستان هم از شبکه Polsat Sport در ساعت 19:40 دقیقه پخش میشه .

teraktor2003
19-06-2015, 19:35
عقل نباشد جان در عذاب است
اصلا کلا این قانون منع ورود بانوان چیز مسخره ایه
مگه فرق استادیوم با جاهای دیگه چیه؟

اینا با خوشحالی مشکل دارن! اگه عزا داری بود مختلط هم بود مشکلی نداشت!

hojjatinho
19-06-2015, 19:38
دوستانی که ماهواره 7 درجه شرقی رو دارند این فرکانس فید رو امتحان کنند فکر کنم جذاب باشه از همین الان دوربین نمای بالای سالن رو داره نشون می ده

لیگ جهانی والیبال
ایران - آمریکا
Euelsat 7A 7E
11061.5
V
7200

منبع : عصرجوان

MR.CART
19-06-2015, 19:57
روسیه و لهستان فعلا یک یک مساوی هستند و ست سوم در پنج چهار لهستان جلویه

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

statue of liberty
19-06-2015, 19:57
دوستانی که ماهواره 7 درجه شرقی رو دارند این فرکانس فید رو امتحان کنند فکر کنم جذاب باشه از همین الان دوربین نمای بالای سالن رو داره نشون می ده

لیگ جهانی والیبال
ایران - آمریکا
Euelsat 7A 7E
11061.5
V
7200

منبع : عصرجوان

تشکر دوست عزیز/ ب امید برد ۳-۰

پ ن : دمت گرم با عکس امضات/ زنده باید آلمان کبیر

teraktor2003
19-06-2015, 20:05
بی شخصیت های گرامی موقع پخش سرود امریکا صدا رو قطع کردن!!! واقعا جای تاسفه.

king_darkness
19-06-2015, 20:20
این شبکه hd که تبلیغ میکنن روی ماهواره هم میگیره یا فقط دیحیتاله ؟!

Reza31001
19-06-2015, 20:24
ضرب اول رو جا خالی انداختن جلوی آمریکا خیلی حرفه! خیلیییییییییی

statue of liberty
19-06-2015, 20:39
ست اول بردیم:n19:

jack82
19-06-2015, 20:41
هیچ امیدی به روسیه نیست باید حتما از امریکا امتیاز بگیریم:n02:

statue of liberty
19-06-2015, 20:43
روسیه ر...ده . یعنی نمی تونه لهستان رو ببره:n30:

statue of liberty
19-06-2015, 20:44
ست دوم . الهی ب امید تو . :n28:

D o l f i n
19-06-2015, 20:46
جدا از حضوز بانوان که در این دوره از زمان خنده دار و بسیار خنده داره
موضوع بعدی و دردناک اینکه بعد سه سال حضور در لیگ جهانی ما 1درصد هم تجربه و هنر و تکنیک فیلمبرداری مون پیشرفت نداشته و متاسف میشه ادم که همچین بازی با کیفیتی رو باید از دید دوربین هایی نگاه کنیم که اصلا به خودشون زحمت ندادن رو تکنیک های حوزه خودشون کار کنند

jack82
روسیه ر...ده . یعنی نمی تونه لهستان رو ببره:n30:
بعید میدونم یک امتیازم در مجموع بتونه بگیره الانم بازیو تقزیبا سه یک باخته:n03:

omidscafild
ست اولو عالی شروع کردیم ... امیدوارم همین روند حفظ بشه .
به روسیه هم که قطعا امیدی نیست . صعودمون تنها دست خودمونه ...
به امید اولین ۳ امتیاز خونگی .

statue of liberty
19-06-2015, 20:50
لهستان ۳ امتیار رو گرفت.
روسیه بی عرضه

statue of liberty
19-06-2015, 20:51
این ست - دوم - داریم بد امتیاز می دیم

statue of liberty
19-06-2015, 21:26
:n19:بردیم ... دمشون گرم

teraktor2003