PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] تجربیات خرید از فروشگاه بامیلو

mojtaba2321
28-05-2015, 12:44
کسی تجربه خرید از فروشگاه بامیلو داره؟
قیمتهای ارسالش از دیجی کالا بیشتره.
کسی پوشاک ازش خریده؟

mxmsam
14-08-2015, 13:17
با سلام
برایی اولین بار از بامیلو خرید کردم که شامل 4تیشرت +پک جوراب + پیراهن
بعد از 8روز که سفارش به دستم رسید 2عدد از تیشرت ها رنگ و طرحی که من سفارش داده بودم اشتباه فرستاده بودن
پک جوراب هم تو بسته نبود
تیشرت هارو چون واسه هدیه میخواستم زمان کافی نداشتم واسه تعویض
پول جوراب ها رو با پیگیری بسیار (هر دفعه حدود 15 دقیقه باید صبر کنی تا به اپراتور وصل شی) بعد از 1هفته به حسابم ریختن
------
دومین خریدم 5مرداد 160هزار تومان لباس خریدم امروز 23 مرداد هنوز به دستم نرسیده
تا حالا 4بار تماس گرفتم واسه کد رهگیری هر دفعه میگن به واحد مربوطه اطلاع رسانی میکنیم

hamidchi
14-08-2015, 13:39
سلام
من 3 بار ازش خرید داشتم که در همه موارد پرداخت در محل بوده و حدود 4 روز طول کشیده
فلش و مونوپاد و ظروف غذا بوده
بسته بندی خوبی داشت
البته هر سه بار با تخفیف بود که ارزش خرید داشت وگرنه باتوجه به هزینه پست بهتره از بازار خرید کرد
در کل راضی بودم

hamid3369
14-08-2015, 15:56
دی جی کالا رو با هیچ سایتی نمیشه مقایسه کرد تو ایران واقعا پیشرفته هستند .. اگه لباس اینجور چیزا میخواید بگیرید بهتره از بیرون بگیرید لامصب لباس تا نپوشی نمیتونی نظر بدی . ولی دی جی کالا هزینه های ارسالش یه ذره بالاست ولی کیفیت داره در عوضش

استاد شیفو
14-08-2015, 19:54
دی جی کالا رو با هیچ سایتی نمیشه مقایسه کرد تو ایران واقعا پیشرفته هستند .. اگه لباس اینجور چیزا میخواید بگیرید بهتره از بیرون بگیرید لامصب لباس تا نپوشی نمیتونی نظر بدی . ولی دی جی کالا هزینه های ارسالش یه ذره بالاست ولی کیفیت داره در عوضش

دقیقا ، بهترین تجربه خریدم فقط از دیجی کالا بوده . بسته بندی واقعا شکیل موقع ارسال ، درسته کمی ممکنه هزینه کالاها یکم گرون تر باشه ولی جنسی که ارسال میکنند واقعا کیفیتش با تو بازار فرق میکنه .

ال دیجیتال هم خیلی خیلی خوب هست . فقط کمی اصولی بسته بندی نمیکنند موقع ارسال . حال شاید بهتر شده باشه ووضعیتش .

در کل ال دیجیتال و دیجیکالا فوق العاده اند .

EHSANRF
15-08-2015, 00:25
بنده بهترین خریدهام از بامیلو بوده
و متاسفانه هیچ وقت سمت دیجی کالا نخواهم رفت، هم پشتیبانی افتضاح و هم چندمشکل تاحالا باهاشون داشتم

از بامیلو این موارد رو تاحالا خرید داشتم:
LG G3 32g Titanium
Apple iPhone 6 Plus
تلفن رومیزی پاناسونیک
فلش 32 گیگ و رم میکرو پرسرعت 32 گیگ
مودم adsl
مودم 4g ایرانسل
ساعت مردونه
هارد اکسترنال
و .. خیلی موارد دیگه که یادم نیست!
ضمنا همیشه تخفیف میده و قیمت هاش نسبت به جاهای دیگه 100% بهتره ( البته آنلاین )
حتی نصف شب روزهای تعطیل هم پشتیبانیش جوابم رو داده و از این مهمتر اینکه هزینه رو میتونی درب خونه حتی تو شهرستان باشی پرداخت کنی.

ali_mohammad1365
20-08-2015, 18:44
منم از بامیلو گوشی خریدم و با تخفیفی که روش بود از بازار هم ارزونتر پام افتاد.
قبل از خرید هم کلی با گروه پشتیبانیش چت کردم و مشاوره گرفتم و خدایی خوب و مناسب جواب دادن و واقعا کمک کردن که نسبت به پولم بهترین انتخاب رو داشته باشم.بسته بندی و زمان تحویل هم خوب بود.پول هم که در محل گرفتن.
دی جی کالا خرید نکردم ولی قیمت هاش مخصوصا با هزینه پست زیاد در میاد.دی جی بیشتر به درد اطلاع و تحقیق و تفحص از جنس مورد نظر میخوره.

mojtaba2321
20-08-2015, 20:13
بحث ما سر پوشاکش هست مثل اینکه اکثریت راضی نبودن.

momo1364
21-08-2015, 16:53
من هواوی اسند میت 7 خریدم... خوب بود.... در مورد لباس هم خوبه.... نگران نباش... خرید داشتم.... فقط بدشانسی بیاری سایزت نباشه اذیت میشی

poorya_2
21-08-2015, 17:10
من تنها مشکلی که باهاشون داشتم توی تاخیر در ارسال بود

تیشرت ازشون خریدم با تاخیر 4 روزه به دستم رسوندن

در کل هر چی باشن از البسکو که بعد از 14 روز سفارش منو تحویل داد بهتر هستن

momo1364
21-08-2015, 17:23
دی جی کالا نون شهرت و بسته بندی شیک میخوره ولی خیلی جنساش گرونه... بامیلو بسته بندی خیلی معمولی داره ولی بن تخفیف داشته باشی واقعا صرف داره برات ازشون بخری.... پرداخت در محل بزن عجله هم نکن

aftab_azad20
21-08-2015, 18:23
چند وقت پیش 50تومن تخفیف خرید از بامیلو از طرف پارس انلاین هدیه گرفتم،تو پیشنهاد ویژه یه حافظه میکرو 32 از این سوپریو ها که سرعتش فوق العاده بالاست به علاوه یه پاور بانک 5200 سیلیکون پاور رو قیمت زده بود 99تومن که با تخفیفی که من داشتم جفتش شد 58تومن.بسته بندی جالبی نداشت ولی خوب بود دیگه.:n02:

hmd
16-12-2015, 00:22
الکی تعریف نکنین بدترین سایت بامیلو دلیلم دارم براش اصلا قابل مقایسه با دیجی کالا نیست .

استاد شیفو
16-12-2015, 11:19
بامیلو خیلی مونده تا به دیجی کالا برسه !!!

پیروز99
17-12-2015, 23:52
من خودم مبلغ دیجیکالا بودم
ولی خداییش الان یه گرونفروش درجه یک شده خودشونم قبول دارن!!
میگن ما چون زیر ذره بین هستیم و مالیات میدیم و... مجبوریم!
خیلی مثالها از قیمت میتونم بزنم که دیگه سرتون رو درد نمیارم:n26:

babakgol70
19-12-2015, 22:14
می دونم موضوع برای قبلهِ ولی شاید مفید باشه

هیچ وقت وقتی که از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنید.اگر دوست دارید خرید موفقی داشته باشید.
پول رو اینترنتی پرداخت نکنید.

اگر پول رو اینترنتی پرداخت کنید دیگه خیالشون راحته و هر بلایی بخوان سرتون میارن.
من هر وقت اینترنتی از دیجی کالا پرداخت کردم جنس رو دیر به دستم رسوندن.
ولی وقتی گفتم درب منزل پرداخت میکنم.یک ساعت هم زودتر برام آوردن.

desperanish
25-12-2015, 11:39
الان من از 100 به دیجیکالا 75 میدم به بامیلو 35 میدم

amir z
25-12-2015, 11:48
سلام
به هیچ وجه سمت بامیلو نرید. خیلی ها تو همین سایت ها ازش ناراضی بودن و تاپیک های زیادی راجبش من خوندم و همچنین جنسای اشغال و تقلبی هم زیاد داره. تا وقتی دیجی کالا هست اشتباهه سمتش رفتن. البته دیجی کالا یه مقدار گرون میده ولی خیلی اوقات بعضی اجناس رو قیمت بازار و حتی کمتر هم میده و باید قبلش بگردی اگه ارزونتر گیر نیاوردی از دیجی بگیری. من که تو همه خرید هام از دیجی راضی بودم. ضمنا ارزش داره 10-20 تومن بیشتر بدی ولی بهت احترام بذارن و بعدش هم گرفتار مشکلات احتمالی نشی

abdolahe
26-12-2015, 11:19
سلام
من یک خرید از بامیلو داشتم همونم کنسل کردم !
بعد از دو هفته تماس گرفتن که جنس ی که میخواستی موجود نیست (خرید اصلی م) بقیه شو براتون میفرستیم منم کنسل کردم!
به هیچ عنوان یرای بامیلو پرداخت انلاین رو انتخاب نکنید و همیشه پرداخت در محل انتخاب کنید
و تجربه بعدی مال یکی از دوستان هست که یه تیشرت رو که 50یا 60 درصد تخفیف خورده بود خرید . وقتی براش اومد فروشنده اون لباس روی محصولات ش قمیت داشته
قیمت واقعی اون لباس دو هزار تومن ارزون تر از قیمت همون با 60 درصد تخفیف توی بامیلو بوده!
کیفیت اجناس اشغال !
به احتمال زیاد خرید های خوبتون کنسل میشن
زمان ارسال اصلا مشخص نیست
و...

+از دیجی کالا خرید داشتم و شدیدا هم ازش راضی م

sepehral
31-12-2015, 15:02
من هم از بامیلو خرید کردم هم از دیجی کالا، از بدو ورود اینا من مشتریشون بودم، اوایل کارشون خیلی خوب بود به خصوص تخفیفای بامیلو. یه جوری بود لباسای مارک با قیمت عالی می داد جوری که تو فکر می کردی حتی ضرر می کنن، ولی این فقط به خاطر این بود که جا بیفتن.الان تقریبا هر دو شون گند خورده توش. ارسال با تاخیر هم از مشکلاتشونه. یلدای شگفت انگیزم لقمه بزرگتر از دهنشون بود

IRAN_KING
18-01-2016, 10:44
سلام
این تخفیف رمز الود بامیلو چیه کسی خبر داره الان برای موبایل زیر 500 تومان چرا تخفیف نداره ؟!

dvd2010
13-04-2016, 18:10
سلام تجربه خریدم از بامیلو را بگم.من دیروز از بامیلو یه کالا خریدم با تخفیف کلا پام 65 تومن افتاد. همان کالا را اگه از دیجی کالا میخواستم بخرم با هزینه ارسالش 95 تومن میشد!!!! چیزی که برام تعجب آور بود این بود موقع تحویل کالا میتونستی پول را پرداخت کنی و تعجب آور تر از اون ارسال رایگان کالاهای بالای 50 هزارتومن و 30 روز امکان برگشت کالا بود!!!!!! نه عین دیجی کالا دزد وقتی دید مشتری هاش زیاد شدن تحویل رایگان را برداشت و فقط 7 روز امکان برگشت کالا داره!خوب بگذریم نیم ساعت پیش تماس گرفتن که بارتون رسیده و ما دم دریم باورم نشد یعنی مگه میشه ظرف کمتر از یک روز کالا به دستم برسه؟!بسته بندی حرف نداشت پر از ضربه گیر بود .کالا را باز و تست کردم خدا را شکر سالم بود. اولین باری که از دیجی کالا خرید داشتم که تبدیل به آخرین بارم شد حدود 1 هفته طول کشید تا کالا به دستم رسید!اونموقعه فقط باید آنلاین پول را واریز میکردی!
به هر حال امیدوارم بامیلو عین دیجی کالا نشه.
نکته مهم:
تا امکانش را دارید حضورا از بازار خرید کنید نه اینترنتی.منم از سر ناچاری چون همچین کالایی تو بازار نبود مجبور به خرید اینترنتی شدم!

الان بامیلو را چک کردم ارسال رایگانش را از 50 تومن به 75 تومن افزایش داده واقعا جای تاسف داره!

EHSANRF
13-04-2016, 22:57
ارسال رایگان همیشه یه قیمت نیست
بعضی روزها برای تمامی بسته هاش ( با هر قیمتی ) رایگان میفرسته
بعضی روزهاش هم قیمت متفاوت داره

به شخصه معتقدم از دیجی کالا خیلی سرتره
هم پشتیبانیش و هم کارش
همش دو سال نیست تاسیس شده داره میترکونه

saeed_136915
22-06-2016, 15:19
اولین خریدم رو از بامیلو انجام دادم و متاسفانه خیلی ناامید شدم ازش...
کارت میکرو اس دی کلاس 10 که هم توی سایت و هم توی فاکتور کلاس 10 زده به جاش کلاس 4 فرستاده...

gaxter
01-10-2016, 12:56
من همه خریدامو از دیجیکالا میکنم معمولا و واقعا راضی هستم.2 بار از بامیلو خرید کردم واقعا واسه 7 پشتم بس بود.هر دو بار بعد 4 روز سفارش رو فرستادن و جمعا 10 روز طول کشید تا برسه دستم.نمیدونم چرا اینقدر کند هستن.سفارش بعد از 4 روز تغییر وضعیت میده.خوبیه دیجیکالا اینه که خودش انبار داره و تامین کننده ست و همون روز که سفارش میدی همون روز هم بسته آماده ارساله.ولی بامیلو زجر کش میکنه تا بفرسته.

mahdi-mo
12-12-2016, 00:26
سلام دوستان
من در روز 5 آذر حراجمه یا جمعه سیاه بامیلو چندتا خرید داشتم که متاسفاته تا به امروز 21 آذر ماه هیچکدوم از اجناس به دستم نرسیده
تازه یک مورد رو هم امروز زده به علت عدم موجودی لغو شد:(((
فکر میکردم بامیلو هم مثل دیجیکالا کارش درست باشه که ناامید شدم ازش
امیدوارم با تلاش بیشتر مشکلاتشون رفع کنن و بتونن با دیجیکالا رقابت کنن
دیگه فکر نکنم برم سراغ بامیلو

afshin b
12-12-2016, 17:58
سلام دوستان
من در روز 5 آذر حراجمه یا جمعه سیاه بامیلو چندتا خرید داشتم که متاسفاته تا به امروز 21 آذر ماه هیچکدوم از اجناس به دستم نرسیده
تازه یک مورد رو هم امروز زده به علت عدم موجودی لغو شد:(((
فکر میکردم بامیلو هم مثل دیجیکالا کارش درست باشه که ناامید شدم ازش
امیدوارم با تلاش بیشتر مشکلاتشون رفع کنن و بتونن با دیجیکالا رقابت کنن
دیگه فکر نکنم برم سراغ بامیلو
منم حراجمعه ازشون چند قلم جنس خرید کردم. مثل اینکه سرشون خیلی شلوغ شده بود برای همین تاخیر در ارسال زیاد بود.
چیز جالب ابن بود که سفارش من رو در سه مرحله ارسال کردن! مثلا یبار یه جنس 8 تومنی برام فرستادن فقط. دلم براشون سوخت با این تخفیفای عالی و ارسال رایگان سه تا هزینه ارسال دادن.
در مجموع من راصی بودم چون چنین تخفیف هایی من هیچجا ندیده بودم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk