PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Duty: Black Ops III

Killzone2
27-05-2015, 22:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Call of Duty: Black Ops III

سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
سری : Call of Duty
موتور : IW engine
پلتفرم : PC , PlayStation 4 , Xbox One
تاریخ انتشار : November 6, 2015
سبک : First-person shooter
حالت ها : Single-player, multiplayer

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Processor: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

پیش بسوی تکرار
در سال گذشته شاهد انتشار یک Call of Duty بهتر با نام Advanced Warfare نسبت به شماره های اخیر این سری داشتیم و توانست نظرات مختلفی را به خود جلب کند که موضوع آن جنگ آینده و مبارزه با ربات ها بود, مثل همان چیزی که در Titanfall هم دیده بودیم و شباهت های فراوانی نسبت به هم داشتند. از جت ها پرشی تا ربات ها , همه و همه یک جنگ تمام عیار بود که در COD : Advanced Warfare هم وجود داشتند. Sledgehammer's با آوردن فرمول double-jump و انجام حرکات جدید در سری COD با اکتیویژن توانست تا حدودی موضوع تکرار و خسته کننده بودن را در دو بخش تک نفره و چند نفره از این سری تا حدودی دور سازد, اما مساله فقط این نبود. چیزی که خیلی ها خورده گرفته بودند به همین مثله double-jump بود که باز هم موافق و مخالفان خود را داشت.

با گذشت یک سال دیگر انتشار یک Call of Duty جدید را داریم! در اوایل بحث هایی مطرح شد که به نظر می آمد اکتیویژن تصمیم دارد توسط Treyarch ( دیگر ناشر این سری ) که امثال قرار است تا بازی جدید این سری را بسازد , به جنگ جهانی دوم برگردند و این موضوع بسیار هیجان انگیز بود. اما در این بین خیلی ها بر این باور بودند که ادامه ای بر سری Black Ops3 در راه است, تا اینکه Activision بیش از این طرفداران را منتظر نگذاشت و از Black Ops 3 رونمایی کرد. چیزی که به نظر سبک آن آشنا میامد و انتظار آن را تا حدودی داشتیم.

توسعه دهنده عنوان Black Ops 3 یعنی Treyarch که نزد طرفداران این سری بسیار محبوب است وظیفه بسیار سختی دارد. بعد از رونمایی Black Ops 3 صدای خیلی از طرفداران درآمد چرا که انگار به تماشای یک Advanced Warfare جدید نشسته بودیم ولی با کمی تفاوت! خب این موضوع باعث شد نظرات خیلی زیادی توسط کاربران در شبکه های اجتماعی منتشر شود که در این بین اکثر گیمر ها از وجود Exo-Suit در بازی ناراضی بودند چرا که یکبار آن هم در شماره قبلی یعنی AW تجربه کرده اند و میخواهند یک روند جدید یا متفاوت تری را شاهد باشند که در چند رسانه خبری این موضوع بازتاب داده شد که بعدا اکتیویژن به عنوان ناشر این سری گفت خبری از Exo-Suit در Black Ops 3 نیست. پس Treyarch به این راحتی نمیتواند دل طرفداران و همه را بدست بیاورد و به گفته سازنده سخت مشغول پیاده کردن ایده های خود هستند تا به معیار های لازم برسند و با توجه به گفته آن ها چندین تغییر خاص هم در ترکیب بخش ها انجام داده اند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m/images/NI3mtrzTsRTT.878x0.Z-Z96KYq.jpg
جنگ آینده باز هم در شماره جدید Call of Duty , آیا میتواند موفق باشد؟

در طی صحبت هایی سازنده اینطور توضیح میدهد " ما واقعا میخواهیم تا Black Ops 3 بسیار کامل تر و بهتر از Black Ops 2 باشد. ما سعی داریم رو به جلو حرکت کنیم و کل پروژه را سعی میکنیم با قدم های مثبت کنترل کنیم."
" در شروع هر پروژه ای از سری Call of Duty یک سری ارزیابی های اولیه برای ما وجود دارد که میگوییم یک Call of Duty خاص و یک Black Ops مد نظر ما است. در بیشتر اوقات مردم چیزی که انجام میدهند همان جزیات قبلی بوده که شاید به نظر یک سری خوشایند نباشد, اما ما امسال سعی داریم تا آنچه انجام میدهیم منحصر به فرد و خاص باشد"

باید گفت همه چیز Black Ops 3 باعث شد همه به آن خرده بگیرند حتی متهم به شبیه بودن به بازی های دیگر هم شد و کار به جایی رسید که هزاران پست راجب مضمون آینده آن و درخواست گیمر ها از سازنده مبنی بر حذف exo suit از داخل بازی بود که سرانجام خیال طرفداران با جواب های مستقیم سازنده به طرفداران راحت شد.
همچنین سازنده تصمیم دارد یک نسخه بتا بازی رو بصورت دسترسی زودتر و قبل عرضه بازی تدارک ببیند که میتواند هیجان انگیز و جالب باشد. و اما چیزی که در اول اشاره کردیم این که همه چیز آشنا بود , بله Black Ops 3 با دمویی که نشان داد و نمایش پرش ها و حرکت های بلند و چیز های شبیه به این ما را یاد Advanced Warfare انداخت اما Black Ops 3 میتواند روی این حرکات بصورت بهتری کار کند تا در جهت مثبت باشد یا خیر؟ در کل باید دید نمایش های آینده این عنوان بخصوص در نمایشگاه E3 چگونه خواهد بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m/images/g1cAarfkDo0p.878x0.Z-Z96KYq.jpg
سلاح های قدرتمند و پیشرفته بار دیگر در Black Ops 3

جنگ با طعم فوق آینده
اتفاقات و حواشی بازی به سال 2065 و آینده مربوط میشود دقیقا 40 سال بعد از اتفاقات داستانی Black ops 2 . در سال 2065 دانش و تکنولوژی پیشرفت های بسیار چشمگیر تری داشته و انسان ها سوار بر ربات های غول پیکر بیشتر نماد جنگ شده اند. با توجه به پیشرفت دانش بشر در زمینه تولیدات وسایل جنگی اعتراض های زیادی شکل گرفته چرا که روزبروز این تجهیزات خطرناک تر و قوی تر میشوند که برای هر کشوری میتواند خطرساز باشد.
داستان اینچینی برای سری COD همان چیزی هست که انتظار میرود. پس باید گفت روند داستانی برای ترقیب گیمر در این سری خوب بوده و به نظر میرسد این شماره هم در جلب رضایت کاربر برای پیشبرد خط داستانی به اندازه کافی خوب باشد.

در کل ایده یک جنگ آینده دیگر آن هم بعد از یک سال به نظر ایده احمقانه ای میرسد چرا که روند تکراری این سری خودبخود منجر به کم شدن ایده ها شده است اما همین انتخاب مضمون تا حدودی تاثیرات بیشتری هم در بازی اعمال میکند. خود Treyarch میگوید حرکات و رفتار ها تا حدودی شبیه به Advanced Warfare اما با جزیات بهتر و ساده تر.
در کل پرش به هوا و راه رفتن سریع به خودی خود دلیلی بر اینکه این یک Advanced Warfare دیگر است , نیست چرا که ما تغییرات بیشتری را در بازی اعمال کرده ایم.

Treyarch میگوید روند بازی ارام تر و بهتر صورت گرفته آن هم نسبت به Advanced Warfare که اما نه به خوبی Titanfall , و وجود مشکلات مختلف در هر صورت سعی در طراحی نقشه های جالب تر و بهتر هستیم.

شاید بعد از دیدن Black Ops 3 خیلی میشد دید این عنوان با Advanced Warfare در تشابه است اما واقعا همه چیز شبیه آن نیست. جنبش ها و پریدن ها و همینطور سیستم تعامل با دشمن ها با اینکه اسکلت کلی آن شبیه به AW میباشد اما در بخش های مختلف خشونت و تغییر حرکات بهتر جهت مقابله با دشمن بهتر صورت گرفته است.
با سرعت ناحدود دویدن , انیمیشن های جدید و دیگر تغییرات کوچک و جزیاتی دیگر از Black Ops 3 نیز است. یک سری جزیات دیگر نیز شامل لگد زدن و پرت کردن هم قبلا دیده بودیم که با این حال تجربه دوباره آن تا حدودی لذت بخش میباشد.

در یک نگاه کلی میشود گفت بخش تک نفره شامل نقشه های به مراتب بزرگ تر و بهتری را دارد و بخش چند نفره هم نقشه های خوبی را طراحی کرده و در کل از شماره قبلی بزرگ تر خواهد بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m/images/krQM1EsCiTT1.878x0.Z-Z96KYq.jpg

ربات های غول پیکر اینبار حرف های زیادی خواهند داشت!

شاید یکی از مسائلی که خیلی ها به آن توجه کنند نوع طراحی نقشه های بازی است که هنوز هم همان استایل همیشگی این سری را دارد که شامل نقاط تو در تو و محیط های نسبتا باز میباشد که در کنار این ها نقاط ارتباطی بازی را شامل میشود که دیوار های اطراف نقشه و غیر هست که راه رفتن و بالا رفتن از آن را ممکن میسازد. اما باید گفت سازنده اشاره زیادی کرده است که اینبار نقشه ها تغییراتی در آن اعمال شده که منجر به بزرگتر شدن آن شده است.
یک بخش جالب در این بین دیده شد آن هم شنا کردن زیر آب و تیر اندازی زیر آب بود که ایده جالب و خوبی به نظر میرسد و با توجه به روند سرعتی که در گیم پلی صورت بگیرد میتواند کارساز باشد.

آب در همه قسمت های نقشه وجود ندارد اما به نظر میرسد در قسمت هایی از نقشه میشود با جت پک یک شیرجه زیبا به داخل آب زد و فرصتی بیشتر برای زنده ماندن داشت اما کسانی هستند که در زیر آب در کمین هستند تا شما را با یک تیر بکشند! Black Ops 3 همینطور اسلحه های زیادی دارد که بشود از آن استفاده کرد همینطور آن ها را شخصی سازی کرد و به آن جزیاتی مثل دوربین و صدا خفه کن و غیره اظافه کرد.
در کل بخش شخصی سازی بخصوص در بخش چند نفره بسیار جالب صورت گرفته و اسلحه و شخصیت بازی را میشود تا قسمتی و حتی کامل شخصی سازی کرد. در این بخش شما میتوانید از دیوار ها بالا بروید و اسلحه خود را آماده شلیک کنید همینطور کنترل یک هواپیمای کوچک را به اختیار بگیرید و دشمنان را یک به یک نابود سازید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om/images/5TgPjttPgOc6.878x0.Z-Z96KYq.jpg

کارکتر های جدید اینبار در Black Ops 3

همکاری 4 نفره , مبارزه با دشمن
ایده قرار دادن چهار بازیکن در نقشه و مبارزه با دشمنان ایده بسیار خوب و تاثیر گذاری هست که این روز ها در بازی های مختلف نیز میبینیم و حالا در سری COD هم این بخش روز به روز بهتر و کامل تر میشود. قبلا در سری BO فقط محدود به بخش زامبی بوده ولی اینبار سازنده سعی دارد تغییرات بیشتری را در بخش Co-Op ایجاد کند.
Call of Duty: Black Ops 3 برای شما یک ایده ناب دیگر تدارک دیده است آن هم بازی کردن بخش campaign بصورت co-op است و همینطور مانند قبل بخش Zombie هم در بازی وجود دارد که یک بخش بسیار جزاب و دیدنی دیگر در این سری میباشد.
نکته دیگر وجود کارکتر زن و مرد و انتخاب آن به عنوان کارکتر قابل بازی در این بخش میباشد. همینطور نقشه ها طراحی بهتری دارند که میشود حرکات تکمیل کننده زیادی در آن انجام داد و در کنار همه این موراد بخش زامبی همچنان از طرفداران زیادی برخوردار میباشد که در این شماره نیز حضور دارد و چند مپ محبوب از سری قبل BO هم به نظر میرسد در این شماره قابل دسترسی باشد و بتوان در آن به انجام بازی پرداخت.

تصاویر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منابع
Gameinformer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pcgamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mjorh
27-05-2015, 23:50
یک فِیل دیگر در راه است ...

ممنون بابت تاپیک.

™...
29-05-2015, 04:46
کال او استار افکت ورژن بلک 3 :n02: . کلا COD خودشو فراموش کرده ! . شخصا حالم از هرچی جنگ مدرنه بهم میخوره .

mosolim
29-05-2015, 18:57
سلام
ممنون بابت تاپیک فوق العادت . اما حیف که نسخه نسل هفتی نداره چون واقعا ارزش نداره 200 بدی برا این بازی . امیدوارم موقع ریلیزش جایی باشه کرایه بدن (شک دارم کرایه کردنشم چندان خوشایند باشه ).

alone_boy
29-05-2015, 20:25
یادش بخیر یه زمانی 6 مرتبه COD 2 رو تا آخر رفتم و هر بار برام تارگی داشت...
هیچوقت نتونستم با سری Black Ops ارتباط برقرار کنم...

ممنون بابت تاپیک

B.3.S.T
18-06-2015, 00:00
مثل اینکه جنگ های مدرن فروشش قابل توجیه بوده واسه تکرار ! God Luck :n27:

FOURTH RETURN
17-09-2015, 16:16
کال آف دیوتی مرد و رفت برای من هیچی کال آف دیوتی های 1 و 2 نمیشه چهار هم خوب بود هر چند مدرن بود

hwak sea
27-09-2015, 14:06
حیف باشه دیگه برای نسل هفتم بخش تک نفره نداره

امید رض
01-10-2015, 23:56
کال آف دیوتی مرد و رفت برای من هیچی کال آف دیوتی های 1 و 2 نمیشه چهار هم خوب بود هر چند مدرن بود
هربازی زمانه خودشو داره هرچی بروز تر هیجان بالاتر
اتفاقا جنگ هایه مدرنش عالی هست حرف نداره
هرچی میسازه Activision اونم کالف دیوتی عالیه
هرچی گرافیک وداستان بالاتر وقشنگ ترمیشه نسخه هایه قبلی کمتر بچشم میاد:n09:

FOURTH RETURN
04-10-2015, 18:19
هربازی زمانه خودشو داره هرچی بروز تر هیجان بالاتر
اتفاقا جنگ هایه مدرنش عالی هست حرف نداره
هرچی میسازه Activision اونم کالف دیوتی عالیه
هرچی گرافیک وداستان بالاتر وقشنگ ترمیشه نسخه هایه قبلی کمتر بچشم میاد:n09:

کجاشون قشنگه مثلا ؟ داستان غیر واقعیشون یا بکش برو جلوشون؟

Karistias
06-11-2015, 13:10
نمرات بازی اومد
+
اینکه تاپیک هم منتقل شه

GamingTrend: 100

Gamers Temple: 95

EGM: 95

Digital Chumps: 92

Game Trailers: 92

Hobby Consolas: 91

Psx-Sense.nl :90

Meristation: 90

IGN Spain: 90

Hardcore Gamer: 90

Lazygamer: 90

We Got This Covered: 90

God Is a Geek: 90

Game Informer: 90

PlayStation LifeStyle: 90

XGN: 90

LaPS4: 88

AusGamers: 88

Vandal Online: 87

Destructoid: 85

Multiplayer.it: 84

Gameblog.fr : 80

The Escapist: 80

Eurogamer Italy: 80

GamesRadar+: 80

TheSixthAxis: 80

Everyeye.it: 80

Gamespot: 70

Giant Bomb: 60

Killzone2
06-11-2015, 13:21
خب نمرات واقعا خوبه برا همچین بازیی!

مشکل فقط اینجاس سرور های آنلاینش به سرانجام AW دچار نشه که ظرف 10 ماه کاملا خالی شد...
بلک اپس 2 همچنان پلیر داره و به نظر میرسه این شماره هم تا مدت های تو صدر چارت بازیکنان بمونه. زامبی مود و ایناش هم به نظر مثل همیشه خوب از آب در اومده.

سرور های آنلاین بسیار خوبی هم داره رو PC فقط مشکل فعلی مصرف بیش از حد Vram و Ram سیستم هست که رو تنظیمات بالا 8.4 گیگ وی رم و 16 گیگ رم میخواد! البته با آپدیت صدرصد مشکلش حل میشه.

Killzone2
08-11-2015, 11:57
جدی جدی این بازی واقعا خوب شده! سایت IGN هم نمره 9.2 رو به بازی داد.

نکاتی که بهش اشاره شده :

Fun powers
Great co-op
Tons to unlock
Smooth mobility
Full Zombies mode

+

کسی پایه هست اینو کوآپ بریم؟ به شدت کوآپ زامبی اش حال میده, مولتی پلیر اش رو پی سی سرور های قدرتمندی داره زیر 10 ثانیه بازیکن پیدا میکنه!

اون مشکل هم که بالا گفتم 16 گیگ رم و اینا میخواد واسه نهایت تنظیمات گویا با آپدیت جدیدی که داده مشکل پرفرمنسش هم حل شده :n01:

pharm
09-11-2015, 20:37
جدی جدی این بازی واقعا خوب شده! سایت IGN هم نمره 9.2 رو به بازی داد.

نکاتی که بهش اشاره شده :

Fun powers
Great co-op
Tons to unlock
Smooth mobility
Full Zombies mode

+

کسی پایه هست اینو کوآپ بریم؟ به شدت کوآپ زامبی اش حال میده, مولتی پلیر اش رو پی سی سرور های قدرتمندی داره زیر 10 ثانیه بازیکن پیدا میکنه!

اون مشکل هم که بالا گفتم 16 گیگ رم و اینا میخواد واسه نهایت تنظیمات گویا با آپدیت جدیدی که داده مشکل پرفرمنسش هم حل شده :n01:

بزار استیم یه تخفیف 30 درصد بخوره یه 1000 تا ایرانی میخرن همین الانش هم خیلی از گیمر های حرفه ای اوریج پیش خرید کرده بودن و دارن الان بازی میکنن
واقعا نمرات عجیبیه هر سال کپی پیست از بازی های دیگه ولی این بار...
ولی خدایی قبول کنید این boost jump رو از titan fall کپی کردن تو بازیشون و خیلی از مکانیسم اسلحه هاشو شبیه titan fall کردن

worldclass
10-11-2015, 02:09
سلام به دوستان
من با E7500 و 4 گیگ رم و R7 250 2gb بازی رو روی low میتونم انجام بدم؟
COD-AW رو انجام دادم به این شکل.

Pitbull2015
10-11-2015, 07:34
سلام به دوستان
من با E7500 و 4 گیگ رم و R7 250 2gb بازی رو روی low میتونم انجام بدم؟
COD-AW رو انجام دادم به این شکل.

سلام. نه عزیز! کمترین مقدار RAM برای پایین ترین حد کیفیّت تو این بازی 6 گیگه! :n04:

worldclass
10-11-2015, 12:34
سلام. نه عزیز! کمترین مقدار RAM برای پایین ترین حد کیفیّت تو این بازی 6 گیگه! :n04:

برای AW هم همین بود اما بازی کردم.
فقط میخوام مطمئن بشم که بازی بالا میاد یا نه؟

katlots
10-11-2015, 12:40
سلام با این سیستم میشه بازی کرد
ram 6gig
cpu and phenome x4 945
gpu msi 5850 1gig

rammmy
10-11-2015, 15:07
مثل اینکه این بازی احتیاج به اکانت داره!! من ایکس باکس دارم.دیروز رفتم بخرم.فروشنده گفت فقط آنلاین میتونی بازی کنی و باید اکانت گلد داشته باشی!!! کسی از این موضوع خبر داره؟

Pitbull2015
10-11-2015, 15:45
برای AW هم همین بود اما بازی کردم.
فقط میخوام مطمئن بشم که بازی بالا میاد یا نه؟

در مورد Advanced Warfare که میگید، برا اونم در حالت عادی نمی تونستید اجراش کنید. براش یه Patch اومده بود که کیفیّت رو می آورد پایین که بشه با RAM 4 هم بازی کرد.
نه، با این وضعیّت نمی تونید.

سلام با این سیستم میشه بازی کرد
ram 6gig
cpu and phenome x4 945
gpu msi 5850 1gig

سلام. در مورد RAM بله، می تونید؛ ولی نمی دونم CPU و گرافیکتون پایین ترین هست یا نه! اگه از پایین ترین هم پایین تر باشه، نمی تونید!

worldclass
10-11-2015, 16:31
در مورد Advanced Warfare که میگید، برا اونم در حالت عادی نمی تونستید اجراش کنید. براش یه Patch اومده بود که کیفیّت رو می آورد پایین که بشه با RAM 4 هم بازی کرد.
نه، با این وضعیّت نمی تونید.

دوست عزیز
من میخوام ببینم کسی ارور رم کمتر از 6 گیگ خورده یا نه؟
چون تا زمانی که این ارور نیاد نمیشه قطعا گفت.
Unity رو هم با رم 4 بازی کردم.

Pitbull2015
10-11-2015, 16:54
دوست عزیز
من میخوام ببینم کسی ارور رم کمتر از 6 گیگ خورده یا نه؟
چون تا زمانی که این ارور نیاد نمیشه قطعا گفت.
Unity رو هم با رم 4 بازی کردم.

وقتی خود شرکت میگه نمیشه، به احتمال 90% بدونید نمیشه!

Killzone2
10-11-2015, 19:21
مثل اینکه این بازی احتیاج به اکانت داره!! من ایکس باکس دارم.دیروز رفتم بخرم.فروشنده گفت فقط آنلاین میتونی بازی کنی و باید اکانت گلد داشته باشی!!! کسی از این موضوع خبر داره؟
روی نسخه نسل قبلی به دلیل محدودیت های سازنده بخش داستانی رو حذف کردن از بازی و فقط قسمت زامبی و مولتی پلیر هست.

بنا بر همین سینگل پلیری نداره که کرک شده روی کنسول بشه به صورت آفلاین زد برای همین فقط بخش چند نفره و زامبی میمونه که نیاز به نسخه اصلی داره.

sajad-tnt
10-11-2015, 19:23
سلام.
دوست عزیزم این بازی برای Xbox360 و PS3 فقط بخش Multiplayer یا همون "آنلاین" در دسترس هست,
و اصلا بخش SinglePlayer یا "مرحله ای" برای این دو کنسول ساخته نشده است!...
فروشنده هم درست گفته, برای بخش آنلاین (این بازی یا هربازی دیگه ای) باید اکانت لایو تهیه کنید...
.
.
مـوفق باشــید.
.
.
ویرایش: مثل اینکه 2دقیقه دیرتر از دوست بالایی جواب دادم:دی.

HOJ-JAT
11-11-2015, 09:28
سایپا مطمعن :n09::n09::n09::n09::n09::n09::n07::n07::n07::n07: :n08::n08::n08::n08::n08:

- - - Updated - - -

پ ن : عکس رو خودم گرفتم گیم پلی بازی محشره

Pitbull2015
11-11-2015, 11:27
سایپا مطمعن :n09::n09::n09::n09::n09::n09::n07::n07::n07::n07: :n08::n08::n08::n08::n08:

پ ن : عکس رو خودم گرفتم گیم پلی بازی محشره

:n02: :n31: :n02:

می دونم عالیه! تریلرشو دیدم...
خوش به حالت! دانلودت تموم شد، داری بازی می کنی! مال من دقیقاً نصف بازی دانلود شد. با سرعت 64 کیلوبایت باید 25 گیگ دیگه هم دانلود کنم!!! :n14: :n14: :n14:

TimeWarp
11-11-2015, 23:34
:n02: :n31: :n02:

می دونم عالیه! تریلرشو دیدم...
خوش به حالت! دانلودت تموم شد، داری بازی می کنی! مال من دقیقاً نصف بازی دانلود شد. با سرعت 64 کیلوبایت باید 25 گیگ دیگه هم دانلود کنم!!! :n14: :n14: :n14:

آخه چه خبره !!!!!!!!!!!54 گیگ!!!!!!!!!!کم کم گیگم داره بی معنی میشه :n23:

Pitbull2015
12-11-2015, 02:36
آخه چه خبره !!!!!!!!!!!54 گیگ!!!!!!!!!!کم کم گیگم داره بی معنی میشه :n23:

سلام. من با ماشین حساب، حساب کردم، حجم دقیق نسخه ی Reloaded در حالت فشرده شده که باید دانلود کنیم، 50 گیگ و 701 مگابایته!!! :n33: بعد از Extract نمی دونم چند گیگ میشه! :n05:

dvd2010
12-11-2015, 22:57
کال افم دورانش تموم شده!نویسنده بازی تخیلات سنگینی داره کنار امدن با این تخیلات سخته:)

Pitbull2015
13-11-2015, 14:49
کال افم دورانش تموم شده!نویسنده بازی تخیلات سنگینی داره کنار امدن با این تخیلات سخته:)

سلام. خب عزیز! داره جنگ های آینده رو نشون میده دیگه. همچین بعید هم نیست دنیا انقد پیشرفت نکنه!

HOJ-JAT
13-11-2015, 19:51
80درصدارزش این بازی انلاینش هست طبیعی افلانیش جالب نباشه

حیزون
22-11-2015, 11:49
جالبیه کاد فقط به مولتی پلیر هست که اونم تو ایران ....

به نظر من advanced warfare باحال تر بود

madmaster_3d
01-12-2015, 10:04
به عنوان کسی که همیشه روی کال اف دیوتی تعصب داشته میتونم بگم از وقتی اینفیتی ادج از کال آف بیرون اومد. دقیقا از بعد از کال اف مدرن 2 . بازی کال اف ریدمون شد
البته بلک اپس 2 قشنگ بود
ولی لامصب این بلک اپس 3 خیلی خیلی ریدمون تشریف داره
من انلاینش رو بازی نکردم؟ مجانی میشه بازی کرد ؟

Pitbull2015
01-12-2015, 11:03
به عنوان کسی که همیشه روی کال اف دیوتی تعصب داشته میتونم بگم از وقتی اینفیتی ادج از کال آف بیرون اومد. دقیقا از بعد از کال اف مدرن 2 . بازی کال اف ریدمون شد
البته بلک اپس 2 قشنگ بود
ولی لامصب این بلک اپس 3 خیلی خیلی ریدمون تشریف داره
من انلاینش رو بازی نکردم؟ مجانی میشه بازی کرد ؟

سلام. دقیقاً زدی تو هدف. گند زد تو این سری. بدجور تخیّلی ساخت بازی رو. Advanced Warfare از این خیلی بهتر بود...

alone_son
01-12-2015, 11:59
دوستان من بازیا نصب کردم 3 تا آپدیت که اومده را هم نصب کردم ولی توی بازی یه نور بنفش رنگ هست که خیلی هم پرشت داره و خیلی چشم را میزنه اما وقتی esc میزنم کاملا سالمه یعنی فقط وقتی بازی
میکنم و توی محیط بازی هستم این مشکل را دارم میخواستم ببینم کسی این مشکل را داره یا کسی راه حلی سراغ داره واسه این مشکل؟
سیستمم هم:
cpu i5
gpu 970
ram 8
==============================================
مشکل با update گرافیک حل شد

vahidreza2007
04-12-2015, 17:00
دوستان من بازیم پاک شد و دوباره بازی رو نصب کردم ومجبورم از اول بازی کنم

ممنون یشم یکی از دوستان پوشه سیو های خودش رو برام بفرسته فکر کنم حدود 60 تا 70 درصد بازی رو رفته بودم و تقریبا اخراش بودم .

Pitbull2015
04-12-2015, 18:30
دوستان من بازیم پاک شد و دوباره بازی رو نصب کردم ومجبورم از اول بازی کنم

ممنون یشم یکی از دوستان پوشه سیو های خودش رو برام بفرسته فکر کنم حدود 60 تا 70 درصد بازی رو رفته بودم و تقریبا اخراش بودم .

سلام. من تا آخر مرحله ی 7 رفتم. پوشه ی Save کجاست، بگیرم برات آپلود کنم؟

neon_91
04-12-2015, 20:27
دیگه دوره بازی هایی که هر ساله شماره جدید میدن بیرون به سر آمده اون.البته کال با این وجود سال های زیادی بازی هاش خوب بود ولی این هم پایانی داره

vahidreza2007
04-12-2015, 21:36
سلام. من تا آخر مرحله ی 7 رفتم. پوشه ی Save کجاست، بگیرم برات آپلود کنم؟

ممنون داداش تو این مسیر هستش باید پوشه پلیر رو الود کنی دستت درست

C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty – Black Ops 3\players

Pitbull2015
05-12-2015, 15:35
ممنون داداش تو این مسیر هستش باید پوشه پلیر رو الود کنی دستت درست

C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty – Black Ops 3\players

خواهش می کنم. :n16: خدمت شما، وحید جان: کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

vahidreza2007
06-12-2015, 11:51
خواهش می کنم. :n16: خدمت شما، وحید جان: کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

دم شما واقعا گرم:n11: . واقعا حوصله نداشتم از اول دوباره برم بازی رو :n20:

Pitbull2015
06-12-2015, 14:16
دم شما واقعا گرم:n11: . واقعا حوصله نداشتم از اول دوباره برم بازی رو :n20:

خواهش می کنم. :n16: من که بازی رو تموم کردم، دیگه نمی خوام برم. واقعاً چرت شده. COD داره هر سال بدتر از سال قبل میشه!!! :n27: امسال هم اگه می دونستم در این حد تخیّلی ساختنش، اصلاً دانلودش نمی کردم...

iilliya
06-12-2015, 22:51
دوستان گرافیک این بازی انقدر بالا که این سایت میگه من با این سیستم نمی تونم بازی کنم ؟؟؟؟ من ورژن بتا رو توی استیم راحت آنلاین بازی میکردم بدونه هیچ لگی!!! الان این سایت میگه من نمیتونم بازی کنم !!!

سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات :
cpu : i7 4710HQ
ram : 8G
gpu :GTX 850m 4G

win 10

این لپتاپ من هست میشه بازی کرد ؟

دوستم روی لپتاپ با

مشخصات :
cpu : i7 4700HQ
ram : 8G
gpu :GT 840m 4G

win 8.1 لگ داره ناجور !

من برام عجیبه من نسخه تست رو بازی کردم با همین لپ تاپ بعد این سایت میگه نمیشه ! گرافیک نسخه تست کمتر بوده تا این ورژن ؟

vahidreza2007
06-12-2015, 23:26
خواهش می کنم. :n16: من که بازی رو تموم کردم، دیگه نمی خوام برم. واقعاً چرت شده. COD داره هر سال بدتر از سال قبل میشه!!! :n27: امسال هم اگه می دونستم در این حد تخیّلی ساختنش، اصلاً دانلودش نمی کردم...

اقا بازی خدایش خیلی چرت شده ! حال ادم بهم میخوره ! اسم کال اف رو رسما گند زدن توش !

الان رسیدم به اون جاییکه خونه داره میسوزه و زامبی های نازی :n21: میان بیرون از در و دیوار !

خیلی مونده به اخر بازی ؟ اگر کم مونده ادامه بدم اگرنه پاک کنم بره باو این چیه اخه :n21:

Pitbull2015
07-12-2015, 00:45
اقا بازی خدایش خیلی چرت شده ! حال ادم بهم میخوره ! اسم کال اف رو رسما گند زدن توش !

الان رسیدم به اون جاییکه خونه داره میسوزه و زامبی های نازی :n21: میان بیرون از در و دیوار !

خیلی مونده به اخر بازی ؟ اگر کم مونده ادامه بدم اگرنه پاک کنم بره باو این چیه اخه :n21:

تا این Save که من بهت دادم، آخر مرحله هفته. 4 تا مرحله دیگه بیشتر نمونده.

pay_man_utd
10-12-2015, 16:36
سلام دوستان
من الان وسطای مرحله demon within هستم همونجایی که سارا هال تو هوا میره و ما دنبالش اصلا نه میشه اسلحه تو عوض کنی نه هیچی اگر هم esc بزنی تو منوهاش تصویر هست ولی نوشته نیست بعد هم که از همون منو نمینوتی بیای بیرون چون هیچ دکمه ای کار نمیکنه مجبوری بیای بیرون از بازی
اگه مشکل منو متوجه شدین کمکم کنید که برطرفش کنم
مرسی

Pitbull2015
11-12-2015, 01:27
سلام دوستان
من الان وسطای مرحله demon within هستم همونجایی که سارا هال تو هوا میره و ما دنبالش اصلا نه میشه اسلحه تو عوض کنی نه هیچی اگر هم esc بزنی تو منوهاش تصویر هست ولی نوشته نیست بعد هم که از همون منو نمینوتی بیای بیرون چون هیچ دکمه ای کار نمیکنه مجبوری بیای بیرون از بازی
اگه مشکل منو متوجه شدین کمکم کنید که برطرفش کنم
مرسی

سلام. مرحله ی چنده اینی که گفتی؟ اصلاً یادم نمیاد!

محمد88
25-12-2015, 16:42
سناریو کامل بازی رو کسی داره ؟
میخوام ببینم داریم چیکار میکنیم انگلیسی یه چیزایی بلغور میکنن درست نمیفهمم :n19:
انقدر هم داغون نیست بازی تخیلی بودنش هم خب باید بدونید موقع خرید !
گرافیک بازی عالیه فقط سیستم بکش برو جلو به دلم نمیشینه
بازی باید فکر و تکنیک داشته باشه نه دستتو بزاری رو تیر راه بری :n37:

BEHZAD WESKER
09-01-2016, 11:05
بخش تک نفره بازی واقعا افتضاح بود

sajjadorgadimi
14-01-2016, 22:54
سلام
این مشخصات سیستم منه:
CPU:Intel Core i3 2100 @ 3.10GHz
RAM:8GB
GPU:GTX750 2GB
به نظرتون میتونم این بازی رو روی ultra اجرا کنم؟
البته لازم به ذکره که بازی Call of Duty: Advanced Warfare رو با همین مشخصات (به جز گرافیک که اون موقع GTS 450 بود یعنی ضعیفتر!) روی Ultra اجرا کردم فقط شاهد کمی افت فریم بودم.
این حداقل سیستمی هم که شرکت میده بیرون ولش کنین یعنی اونو تقسیم بر 2 کنین سیستم اجرا میکنه!
میدونین که چی میگم:n19:

Killzone2
14-01-2016, 23:16
سلام
این مشخصات سیستم منه:
CPU:Intel Core i3 2100 @ 3.10GHz
RAM:8GB
GPU:GTX750 2GB
به نظرتون میتونم این بازی رو روی ultra اجرا کنم؟
البته لازم به ذکره که بازی Call of Duty: Advanced Warfare رو با همین مشخصات (به جز گرافیک که اون موقع GTS 450 بود یعنی ضعیفتر!) روی Ultra اجرا کردم فقط شاهد کمی افت فریم بودم.
این حداقل سیستمی هم که شرکت میده بیرون ولش کنین یعنی اونو تقسیم بر 2 کنین سیستم اجرا میکنه!
میدونین که چی میگم:n19:
این نسخه پورتش افتضاحه... یعنی اگر AW رو با تنظیمات حداکثر اجرا کردید, روی بلک اپس 3 قضیه فرق میکنه.

روی رزولوشن زیر 1080 و تنظیمات مدیوم میتونید... البته بازم نیاز به تجربه شخصی خودتون هست تا تنظیمات رو بالا پایین کنید برا گرفتن فریم بهتر!

اما الترا فکر نمیکنم اجرا کنه, دلیلش هم کیفیت بد پورت بازی هست که زیاد پرفرمنس خوبی روی سیستم ها نداره.

mojtaba57
22-01-2016, 22:30
دوستانی که از بازی ایراد می گیرن نمی دونم بازی باید دیگه چطور باشه تا بگن خوبه. این بازی به نوبه خودش خیلی خوب و خوش ساخته فقط کافیه با بقیه بازی ها مقایسه بشه. به نظر من دو چیز ناقابل تو این بازی کمه: شروع خوب و حماسی بازی. داستان سرراست که تو این سری داستان بازی برای کسانی که زبانشون خوب نیست کاملا گیج کننده است.

sajjadorgadimi
15-03-2016, 20:33
آقا من یه سوال دارم
این سیستم منه:
رم 8 گیگابایت
کارت گرافیک GTX950 2GB
cpu core i3 2100
به پیشنهاد دوستان من این کارت گرافیک رو خریدم و دارم روی آخرین تنظیمات گرافیکی این بازی رو اجرا می کنه
خیلی هم روون اجرا میشه
ولی سیستم من ضعیفتر از سیستم پیشنهادی بازیه
چرا همیشه سازندگان بازی سیستم پیشنهادی رو خیلی قوی میگن؟
مطمئنم با کارت گرافیک 750 ti هم میشه این بازی رو روون اجرا کرد
ممنون

erfan ghobadi
23-08-2016, 12:40
سلام سیستم من لپ تاپ لنوو z 50 با کانفیگ
cpu i5
4 گیگ گرافیکه 920 gt
ram 6
هستش
بازی رو نصب میکنم اجرا هم میشه ولی خیلی کنده و انگار گرافیکش مشکل داره
وقتی بازی رو باز میکنم بعد از اینکه لود میشه و اونجایی که میخوای بزنی بازی شروع بشه روی زمینش جنگجو هست که تفنگ دستشه وقتی تکون میخوره یا دستش تکون میخوره ردش میمونه طوری که انگار گرافیکم ضعیفه !!!
کارت گرافیکمم اپدیته

چیکار کنم مهندسین:n12::n12:
:n12:

mahddi
06-05-2017, 19:11
سلام
این بازی مگه صحنه ناجوری داره که در بعضی سایت ها مطالبی در موردش نوشتن؟

Canadian
06-05-2017, 19:41
این نسخه پورتش افتضاحه... یعنی اگر AW رو با تنظیمات حداکثر اجرا کردید, روی بلک اپس 3 قضیه فرق میکنه.

روی رزولوشن زیر 1080 و تنظیمات مدیوم میتونید... البته بازم نیاز به تجربه شخصی خودتون هست تا تنظیمات رو بالا پایین کنید برا گرفتن فریم بهتر!

اما الترا فکر نمیکنم اجرا کنه, دلیلش هم کیفیت بد پورت بازی هست که زیاد پرفرمنس خوبی روی سیستم ها نداره.

دقیقااااا
من بازی بتلفیلد 1 رو بدون کوچکترین لگی روی آلترا با gtx 960 2gb اجرا کردم
اما تو سری کالاف دیوتی از ghosts به بعد سیستم رو آلترا اصلا نمیکشه!!!
این در حالیکه گرافیک بتلفیلد خیلی بهتر از کالافه:n41:

Canadian
06-05-2017, 19:43
سلام
این بازی مگه صحنه ناجوری داره که در بعضی سایت ها مطالبی در موردش نوشتن؟

ایرانو میشناسی که.....
صحنه داشته باشه یا نه فیلتر میشه!!
من یه بار هم تو سایت از ادمینا پرسیدم که دلیل حذف این بازی چیه
اونا هم گفتن که کمیته فیلترینگ دلیلی به ما ارائه نمیده و فقط میگن حذف کنین:n35: