PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Assassin's Creed Syndicate

Killzone2
25-05-2015, 16:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Assassin's Creed Syndicate

سازنده : Ubisoft
ناشر : Ubisoft
کارگردان : Marc-Alexis Côté
تهیه کننده : François Pelland
سری : Assassin's Creed
موتور : AnvilNext
پلتفرم : PC , PlayStation 4 , Xbox One
تاریخ انتشار : October 23, 2015
سبک : Action-adventure, stealth
حالت ها : Single-player

مقدمه
با توجه به برنامه های Ubisoft هر سال شاهد انتشار یک عنوان جدید از سری Assassin's Creed برای پلتفرم های نسل حاضر هستیم و امسال هم به همین شکل میباشد و انتظار یک Assassin's Creed جدید را داشتیم. سری Assassin's Creed از ابتدا تا به حال مسیر زیادی را طی کرده است, اما باید گفت هر سال بیشتر نکات بازی فقط تکرار میشوند و داستان و محیط عوض میشود و تغییرات خاص دیگری را شاهد نیستیم و این خود یک پسرفت محسوب میشود.

در شماره قبلی یعنی AC: Unity هم مشخص بود چیزی که انتظار میرفت نشد و تبدیل یه بازی متوسط شد و در کنار آن مشکلاتی هم در بخش فنی داشت که باعث میشد از نظر کیفیت پایینتر از سری های گذشته خود قرار بگیرد. اما ادامه این سری آیا به همین صورت خواهد بود؟ یوبی سافت از جمله شرکت هایی هست که ip های بسیار خوبی را در دست دارد و یک سری مثل AC را بصورت سالانه منتشر میکند چرا که هم از نظر مالی و هم طرفدار بسیار مورد توجه هست و باعث میشه تا به انتشار سالانه روی بیاورد.
با توجه به تفاسیر بالا حال به معرفی نسخه جدید این سری میپردازیم که Assassin's Creed Syndicate نام دارد و با همان سبک همیشگی خود قرار هست اینبار هم دست در برهه ای از تاریخ ببرد.

چیزی که در همه این سری به چشم میخورد پیام " پیروزی " هست. به راستی انتخاب این مضمون و سبک تاریخی بسیار لذت بخش هست اما انتشار سالانه بازی باعث میشود محوریت داستان هم به حاشیه برود. به نظر میرسد اینبار کمی متفاوت تر باشد و شاهد جزیات تغییر یافته به همراه مضمون با کیفیت تری باشیم اما واقعا این موراد و جزیات چیزی در حد تازگی Assassin’s Creed 2 را میتواند نمایش دهد؟ پاسخ به این سوال کمی سخت خواهد بود, چرا که وقتی چند سال پیاپی به انتشار یک بازی بپردازیم کم کم از کیفیت آن کاسته میشود دلیل آن هم کمبود ایده و یکنواخت شدن است. اما هر چه باشد استودیو یوبی سافت میتواند یک رشته جدید و با اهداف جدید تر را در سری Assassin’s Creed پیاده سازی کند.
لندن در آتش میسوزد...

پیش به سوی انتقلاب صنعتی
در سال 1868 در لندن ویکتوریایی که دستخوش تغییرات زیادی شده و تبدیل به یک جهنم صنعی شده است چرا که در شرایطی سخت افراد فقیر مشغول کار و دست و گنجه نرم کردن با دستگاه های فلزی غول پیکر هستند و شرایط سخت آن یعنی 17 ساعت کار در روز واقعا یک جهنم را برای مردم فقیر میسازد. در بیشتر سری Assassin’s Creed دیده بودیم که روایت داستان آن شامل جنگ و درگیری های خونین بود ولی در Assassin's Creed Syndicate کمی روند متفاوت تری را شاهد خواهیم بود.
اولین چیزی که در Syndicate توجه شما را جلب میکند مربوط به مضمون و سبک خاص بیان داستانی و محیط آن هست که شما را ناخودآگاه یاد دوره رنساس ایتالیا میندازد و سازنده هم از معماری دوره لندن در سال 1868 به شکل هنرمندانه بهره برده و توانسه تمام چیزایی که در لندن آن موقع بوده را به تصویر بکشد. حداقل از تصاویر و ویدو های موجود اینطور که مشخص است یوبی سافت قرار است در این بخش سنگ تمام بگذارد.

در این شماره قرار هست تا ستم , کشتار مردم و تاکید روی مردم فقیر و کارگر را به تصویر بکشد تا شاهد درد های آن ها باشیم. اما کارکتر بازی که باید به معرفی آن بپردازیم. این بخش اینبار کمی متحول شده است! اگر بخاطر داشته باشید در GTA V شاهد این بودیم که شما میتوانستید کنترل 3 کارکتر را هر موقع از بازی در اختیار داشته باشید و روی آن ها سوییچ کنید. حال در Assassin's Creed Syndicate قرار هست شما بین دو کارکتر اصلی بازی سوییچ کنید دقیقا به مانند GTA V که قبلا دیده بودیم.
در Syndicate وسیله های جدید برای کشتن هدف وجود دارد.

شخصیت های اصلی بازی Jacob و Evie هستند که جوانان پرشوری هستند که اینبار قرار هست با آن ها آشنا بشویم. هر دو شخصیت یک سری کار منحصر به فرد دارند و از نظر کلی هم با هم تفاوت دارند. Jacob یک فرد خون گرم و جوان بوده که در حومه لندن بزرگ شده است.
در سمت دیگر Evie دیگر کارکتر قابل بازی هست که یک شخصیتی با رمز و راز های زیاد در زندگی خود میباشد. او یک کارکتر زن هست و البته چیز زیادی هم منتشر نشده از این شخصیت ولی گفته شده این شخصیت استاد مخفی کاری میباشد. بر طبق چند منبع نزدیک به پروژه ساخت بازی, گفته شده این کارکتر برای بخش چند نفره نیست و میشود در بخش تک نفره در بخش های مختلف داستانی بین دو کارکنر جیکوب و Evie سوییچ کرد.

اتفاقات Syndicate تقریبا 75 سال پس از Assassin’s Creed: Unity میباشد اما تغییرات و جزیات به شکل خوبی زیاد و با کیفیت میباشد. شهر لندن بسیار بزرگ و پر جزیات است. در شهری که اینبار ما باید در آن به جستجو بپردازیم شامل خیابان های وسیع و ساختمان های بلند تر است. بنا بر همین یوبی سافت یک سری راه و روش برای رسیدن به این ساختمان ها و طی کردن مراحل تدارک دیده است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

اولین قابلیت که به نظر جالب و کاربردی میاید یک gauntlet میباشد مانند چیزی که در سری Batman دیده ایم یک زیپ دارد که به سمت پشت بام ها و مناطق بلد چسبیده و کارکتر با آن به سمت بالا میرود. همچنین شما با این وسیله میتوانید یک طناب بازی راه بیندازید! به این صورت که بالای یک ساختمان با استفاده از دستگاه و شلیک آن به ساختمان روبرو میتوانید روی آن رفته یا از آن اویزان شوید و با سرعت بالایی از بالا سر دشمنان عبور کنید یا روی آن ها پریده و تیغه خود را در گلوی دشمن فرو کنید.
در سطح خیابان نیرو قابلیت هایی جدید وجود دارد , اولین چیزی که توجه شما را جلب میکند درشکه های کنار خیابان هست که میتوانید آن ها را بدزدید و از آن های استفاده کنید. همچنین میتوانید با این گروه وسایل از سفر سریعتر و جنگ های هیجان انگیز تر بهره ببرید.

با وجود اینکه فعلا بخشی از نمایش بازی منتشر شده انتظار میرود از سلاح ها و وسایل نقلیه بیشتری نیز پرده برداری بشود و دنیای بیشتری از لندن را به نمایش بگذارند. در بخش مبارزات نیز همان استایل به همراه یک سری جزیات جدید را شاهد هستیم و انیمیشن های جدیدتر و یک سری کارای هیجان انگیز که هر کدام به جزابیت های گیم پلی اظافه میکند.
لندن با شکوه اینبار مهمان Assassin ها میباشد!

سقوط آزاد
با توجه به اشارات کلی باید گفت سیستم مبارزه چیز بدی نیست و باید در ادامه دید روند کلی آن در بازی چگونه شکل میگیرد. شما یک سلاح گرم هم در اختیار دارید که کاربرد های بیشتری به نظر میاید داشته باشد بخصوص نسبت به سری های قبل و همینطور تیغه مخفی هم به عنوان امضا این سری همیشه با کارکتر همراه بوده است. سایر جزیات هم قبلا در این سری بازی دیده بودیم که شامل دارت سمی و بمب و غیره است. در بخش هایی از بازی ماموریت ها و مناطق را دیدیم که از تنوع خوبی برخوردار بود. در یک مرحله شاهد بودیم که جیکوب هر کاری از دستش بر می آمد. با استفاده از قلاب خاص خود بر روی دشمن پریده و آن را میکشد. درکشه را میدزد و دنبال هدفش میرود.

در کل بخش گیم پلی اینبار شاهد خرابکاری زیاد تری هستیم! وقتی سوار درشکه هستید با سرعت تمام میتوانید از روی هر چیزی رد بشوید و آن را نابود کنید. از تیر های کنار جاده گرفته تا مردم عادی و بقیه موارد. خود درشکه هم دارای سیستم تخریب میباشد و بعد از چند بار برخورد اثار تخریب روی آن ظاهر میشود. باید اشاره کرد شما تنها درشکه سوار در بازی نیستید بلکه دشمنان هم با درشکه با دنبال شما خواهند آمد و حتی در بخشی از مراحل راه شما را خواهند بست.

دموی بازی شامل محیط ها و جزیات فراوانی بود. ساختمان های نیمه کاره , مردمان فقیر کنار خیابان ها و خیلی چیز های دیگر که جزابیت های بازی را دو چندان میکند. خیابان ها نسبت به قبل بزرگتر شده و دلیل آن هم وجود درشکه هایی هست که در گوشه کنار مناطق وجود دارد و میتوانید از آن استفاده کنید. البته به نظر کمی کنترل این درشکه ها سخت میباشد ولی در هر صورت تجربه جالبی است.
همینطور Eagle vision هم در این شماره حضور دارد با نکات و جزیات کامل تر که دشمنان را با رنگ قرمز و اهداف را با رنگ طلایی نمایش میدهد. همینطور سیستم مخفی کاری بازی نیز بخوبی در این بخش گنجانده شده تا برای طرفداران اصلی این سری بخشی جزاب باشد. با ورود به منطقه مورد نظر جیکوب به صورت مخفی میخواست تا هدف خود را ناکار کند پس با کمی صبر دشمنان از هم دور شدند و با یک چاقوی دستی یک به یک توسط جیکوب از پا درآمدند.

نکته جالب این شماره وجود آیتم های سنگین و بزرگ مثل تعدادی زیاد از بشکه های اویزان شده توسط طناب هست که باعث میشود یک مرگ تصادفی را ایجاد کنید که این روش بسیار میتواند لذت بخش باشد. با پرتاب چاقو به سمت طناب و پاره شدن آن اگر دشمنی زیر این جعبه ها و بشکه ها باشد از بین خواهد رفت.

کارکتر زن قابل کنترل در بازی Evie هست که اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده.

سیستم کاور گیری هم قرار دارد و میشود قایم شد و منتظر شخص مورد نظر ماند و با یک حرکت عالی هدف را به گوشه ای کشیده و با تیغه مخفی آن را از بین برد. سیستم مبارزات هم کمی تغییر شکل داده و سریعتر شده است. ترکیب ضربات مشت با تیغه مخفی به همراه استفاده از سلاح گرم کمری که کارکتر با خود حمل میکند هم بخش دیگری از جزابیت های این شماره است.

و اینار در لندن ویکتوریایی...
نمایش Assassin's Creed Syndicate به مانند قبل قشنگ بود اما تا انتشار نسخه نهایی نمیشود نظری داد. یوبی سافت در طی سال های اخیر بخصوص در سری Assassin's Creed مقداری پسرفت داشته که میتواند با کار های جدید خود در Syndicate بخشی از پسرفت ها را جبران کند و دوباره به میدان برگردد. در کل شهر لندن طراحی خوبی داشت و مبارزات هم کیفیت و هیجان خوبی را منتقل میکند. سیستم سواری با درشکه هم شاید کمی خشک و مصنوعی به نظر برسد اما با توجه به قرار داشتن بازی در مرحله اولیه باید تا امدن نسخه نهایی دید این بخش ها بهبود داده میشود یا خیر. ادامه سری Assassin's Creed و از جمله کیفیت Syndicate میتواند برای طرفداران این سری بسیار مفرح و لذت بخش باشد همینطور پلتفرم های نسل جدید و PC برای Syndicate در نظر گرفته شده است.

تصاویر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منابع
pcgamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pcmag ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosolim
25-05-2015, 17:35
بسیار متشکر از معرفی خوب بازی. بماند که دیگه کسی چشمش اب نمی خوره اساسین به اوج برگرده. ولی در هر صورت اساسین هست و من به شخصه به عنوان یکی از عناوینی که هر سال باید بازی کنم حتما میگیرم.

MJ assassins creed
10-06-2015, 10:20
سری اساسین قرار بود اول یه سه گانه باشه.اما تا حالا که ....
فکر کنم وقتی دیدن فروش خوبی داره ادامه دادند ولی این سری های آخر به نظرم اصلا نتونست حداقل انتظارات منو برآورده کنه.تبدیل به یه بازی تکراری شده.
باید ببینیم این دفعه چی میشه.
از معرفی خوبتون هم از بازی تشکر می کنم.

™...
19-07-2015, 11:07
تصاویر .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پوستر .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ubisoft و Activision با هم مسابقه گذاشتن . هر 9 ماه یکی !!! .

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-10-2015, 18:03
این عنوان هم‎اکنون برای کنسول‎های نسل هشتمی پلی‎استیشن۴ و اکس‎باکس‎وان در دسترسه و نسخه رایانه‎های شخصی نیز کمی دیر تر در تاریخ ۱۹ نوامبر منتشر میشه.

Layken
23-10-2015, 20:30
امتیازات بازی:

XGN 9.0/10
GamesVillage.it 9.0/10
GameSpot 9.0/10
Game Informer 9.0/10
God is a Geek 9.0/10
LaPS4 8.8/10
GamePro (German) 8.7/10
Hobby Consolas 8.7/10
PCGames (German) 8.5/10
3DJuegos 8.5/10
Polygon 8.5/10
Post Arcade 8.5/10
IGN 8.2/10
Eurogamer (Polish) 8.0/10
XboxGamer 8.0/10
Power Unlimited 8.0/10
InsideGamer (Dutch) 8.0/10
GamesWelt (German) 8.0/10
XboxAchievements 8.0/10
Dealspwn 8.0/10
Digital Spy 4.0/5.0
GamesRadar 4.0/5.0
Forbes 7.5/10
Gamer (Dutch) 7.5/10
VentureBeat 7.5/10
GamesBeat 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
WeGotThisCovered 3.5/5.0
TheSixthAxis 7.0/10
Push Square 6.0/10
Hardcore Gamer 6.0/10
VideoGamer 5.0/10
Telegraph 2.0/5.0

متای بای: 77

HOJ-JAT
23-10-2015, 20:48
بازی امروز ریلیز شده
منتظر نظر دوستان هستیم که بازی ارزش خرید داره یا نه؟
ظاهرا بازی باگ های گرافیکی یونتی رو نداره

sajad-tnt
19-11-2015, 13:21
سـلام.
دوســتان همزمـان بـا انتشــار نسـخه PC , لینـک دانلـود در تاپیکـ زیـر قـرار گـرفت:
[دانلود] Assassin's Creed: Syndicate | اساسین کرید: سندیکای | PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
.
مـوفق باشــید.

katlots
20-11-2015, 18:57
سلام می خواستم ببینم با این سیستم میشه بازی کرد
ram 6
cpu 4x phenome amd
gpu msi 5850 1gig
سیستم مورد نیاز بازی رو میدونم اما خیلی وقتا سیستم پایینتر هم بخوبی جوابگو هستش

- - - Updated - - -

ram 6
cpu 4x phenome amd
gpu msi 5850 1gig

HOJ-JAT
23-11-2015, 11:30
بازی رو خریدم ۲ ساعت با ps4 بازی کردم
بنظرم نسبت ی یونیتی خیلی بهتره
اولا که اصلا مشکل گرافیکی و افت فریم نداره گرافیکش هم در حد اردر نباشه پایین تر نیست
دوما اینکه میحیطش توی این دو ساعت همش صنعتی هست از محیط خسته کننده شهر که توی یونیتی غوغا میکرد اومده بیرون
بنظرم بازی بدی نمیاد

amirpers
28-11-2015, 21:59
بازم گیم پلی تکراری داره؟

HOJ-JAT
28-11-2015, 23:06
بازم گیم پلی تکراری داره؟
کلا اساسین ها باید بری یکی رو بکشی بجر بلکفلگ
البته این بازی بنظرم بخری ضرر نمیکنی

masbeh
29-11-2015, 20:11
دیگه ...نش دراومد این اساسین:n21:

Sadra007
05-01-2016, 15:44
ram 6
cpu 4x phenome amd
gpu msi 5850 1gig

- - - Updated - - -

ram 6
cpu 4x phenome amd
gpu msi 5850 1gig

سلام....

دادا منم سیستمم مثل تویه....دارم بازی میکنم الان لول 6 هم هستم با جیکوب ...

فقط بعضی از جاها باید چند ثانیه صبر منی تا مپ رو بارگذاری کنه.......

در کل آره میشه بازی کرد و خیلی هم حال میده

BEHZAD WESKER
09-01-2016, 11:03
واقعا عنوان خوبی بود. نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر بود

katlots
10-01-2016, 10:52
سلام....

دادا منم سیستمم مثل تویه....دارم بازی میکنم الان لول 6 هم هستم با جیکوب ...

فقط بعضی از جاها باید چند ثانیه صبر منی تا مپ رو بارگذاری کنه.......

در کل آره میشه بازی کرد و خیلی هم حال میده
من درگیر ارور stop working هستم اونم همون اول بازی که آرم یوبی سافت میاد هنگ میکنه میاد بیرون هر کاری کردم نشد که نشد

alireza3dshadow
10-01-2016, 13:04
من درگیر ارور stop working هستم اونم همون اول بازی که آرم یوبی سافت میاد هنگ میکنه میاد بیرون هر کاری کردم نشد که نشد

مشکل گرافیک و رم پایین هست !
من خودم گرافیکم 2 گیگ هست و رم 8
6 گیگ پر میشه 2 گیگ بقیه share گرافیک میشه بازی سنگین هست

sajjadorgadimi
15-01-2016, 16:13
اینام دیگه شورشو در آوردن
شب میخوابن صبح پا میشن یدونه بازی میدن:n38:

alone_boy
22-03-2016, 14:21
سلام
تاپیک مشکلاتش نبود اینجا سوالمو میپرسم
روی سیستمی که گرافیک GT630 2GB داره موقع اجرا پیغام your graphic doesn't support drectx 11 میده.درایورش رو هم آپدیت کردم ولی بازم همون مشکلو داره
راه حلی براش هست؟

sajjadorgadimi
29-03-2016, 16:02
سلام
من با گرافیک gtx 960 و رم 8 گیگ نمیتونم بازی کنم!(البته وقتی همه ی جزئیات گرافیکی رو میزارم آخر)
باید AA رو غیر فعال کنم تا بشه بازی کرد (تو رزولوشن hd)
مگه سیستم پیشنهادیش چقدره؟
gtx 960 ضعیفه؟

امید رض
28-04-2016, 21:20
سلام
من با گرافیک gtx 960 و رم 8 گیگ نمیتونم بازی کنم!(البته وقتی همه ی جزئیات گرافیکی رو میزارم آخر)
باید AA رو غیر فعال کنم تا بشه بازی کرد (تو رزولوشن hd)
مگه سیستم پیشنهادیش چقدره؟
gtx 960 ضعیفه؟
نمیدونم من با گرافیک r9 270x این مشکلو ندارم......
ابدیت کنید درایور گرافیکتونو شاید درست شه

sajjadorgadimi
28-04-2016, 22:07
نمیدونم من با گرافیک r9 270x این مشکلو ندارم......
ابدیت کنید درایور گرافیکتونو شاید درست شه

کارت گرافیکم اپدیته