PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کانورتور

MAHDI_SOS
21-05-2015, 16:11
سلام
من می خواهم فیلم های hd خود را به یکی از فرمت های دیگر مثل avi یا غیره تغییر دهم
ولی هر نرم افزاری پیدا می کنم خیلی طول می کشد تا تبدیل کند یا اینکه به اندازه بخش فیلم این مدت طول می کشد
من یک نرم افزار می خواهم سریع فرمت را تغییر دهد
چون من kmp دارم و وقتی که دارم فیلم hd می بینم سرعت cpu به 100 درصد می رسد و صدا از تصویر جدا می افتد
به همین دلیل باید با یک نرم افزار سریع فرمت hd را تغییر دهم
لطفا کمک کنید

saeed_sg1
21-05-2015, 16:19
سلام. نرم افزار aimersoft video converter برای بعضی فرمتها بسیار سریع عمل میکنه. مثلا mkv به mp4.
ولی در صورتی که سیستم شما ضعیف باشه تفاوت آنچنانی نداره و کمی از بقیه مشابه ها سریعتره.
بنظرم راهی برای مشکل cpu پیدا کنید.
مثلا "کدک"های مختلف تصویری رو امتحان کنید یا از نرم افزار پخش potplayer استفاده کنید سبکتر هست.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

MAHDI_SOS
21-05-2015, 17:14
سلام. نرم افزار aimersoft video converter برای بعضی فرمتها بسیار سریع عمل میکنه. مثلا mkv به mp4.
ولی در صورتی که سیستم شما ضعیف باشه تفاوت آنچنانی نداره و کمی از بقیه مشابه ها سریعتره.
بنظرم راهی برای مشکل cpu پیدا کنید.
مثلا "کدک"های مختلف تصویری رو امتحان کنید یا از نرم افزار پخش potplayer استفاده کنید سبکتر هست.

potplayer را امتحان کردم آن از kmp بدتر بود ، تصویر آهسته شده بود
راه حلی دیگر سراغ ندارید

saeed_sg1
21-05-2015, 17:30
عزیز من الان ۳ تا راه حل گفتم. یکیش potplayer بود.
بنظرم اگه کدک رو امتحان نکردی اونو امتحان کن. کدک k-lite اخرین ورژنشو دانلود و نصب کن.
اگه جوابگو نبود همین راه تبدیل رو امتحان کن. دیگه از این aimersoft من سریعتر ندیدم بشخصه.
ضمنا آیا از ابتدا همینطور بوده سیستمتون ؟ ممکنه مشکل بدافزار با ویندوز داشته باشین.

MAHDI_SOS
21-05-2015, 19:58
سلام
قبلا که اغلب فیلم ها را 480P الی AVI بود اوضاع خوب یود
ولی این روش جدید 720P چه با حجم کوچک کیفیت HD می دهد اوضاع بهم ریخت
حالا اگر کدک جدید سراغ دارید به من بدهید
در ضمن من یک نرم افزار می خواهم که سریع فیلم 720 را به 480 تغییر دهد
این نرم افزار پیشنهادی شما سه ساعت720 را به 480 طول می دهد ولی 720 را از MKV به AVI (720 سریع تغییر می دهد
با تشکر

saeed_sg1
21-05-2015, 23:49
بهرحال تو حد خودش نرم افزار خوبیه تا وقتی که به تنظیمات دست نزنی یا پیشفرض نگهش،داری . اگه شما نرم افزار مشابهی پیدا کردید به منم معرفی کنید.
کدک هم به نظر من همین k-lite مناسب هست و ورژنهای مختلفی هم داره برای استفاده عادی که جوابگو هست.
فرمت mp4 هم امتحان کنید. یا مثلا یک فیلم رو به چند پارت تبدیل کن . این هم ممکنه تاخیر صدا رو کم کنه.
وگرنه باید راه حلهای دیگه رو امتحان کنید . من چیزایی که به ذهنم میرسید رو گفتم. اعم از کدک؛پلیر و بدافزار. در نهایت ویندوز!
موفق باشید.