PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پارتیشن بندی هارد

hamids68
18-05-2015, 06:42
سلام

یه هارد نو 500 گیگی برای لپ تاپ گرفتم . از برنامه EASEUS Partition Master Pro 4.1.1 دارم استفاده می کنم. مشکلی برای پارتیشن بندی پیش اومده یه کارهائی انجام دادم ... وقتی با این برنامه قسمتهای هارد رو نگاه میکنم یکی c هست به حجم 40 گیگ و بقیش , مابقی هارد 500 گیگی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اگه بدون این برنامه هارد رو باز کنم , سیستم لپ تاپ فقط یه هارد 40 گیگی رو میشناسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان نمیدونم چیکار کنم که بقیه هارد رو بشناسه. ممنون میشم راهنمائی کنید.

vissoto
18-05-2015, 09:58
سلام

برای استفاده از نرم افزارهای پارتیشن بندی بهتر است از آخرین نسخه نرم افزار استفاده کنید.

بر My computer راست کلیک و Manage را بزنید . در پنجره باز شده سمت چپ Disk Managment را انتخاب کنید .

بر درایو 426 گیگابایتی (همان درایو اول از سمت چپ ) راست کلیک و Change Drive Letter and Patch را انتخاب کنید .

در پنجره باز شده Add را بزنید. در پنجره بعدی Assign the following drive letter را انتخاب کنید .( به صورت پیشفرض این

گزینه انتخاب شده است ) یکی از حروف را انتخاب و OK را بزنید.

یا در همین نرم افزار بر پارتیشن اول راست کلیک و Change Drive letter و یکی از حروف را انتخاب و OK را بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamids68
18-05-2015, 13:45
خیلی عجیبه چون نمی تونم my computer رو پیدا کنم.

hamids68
18-05-2015, 13:58
my computer رو هنوز پیدا نکردم ولی computer management رو پیدا کردم. طبق گاید لاین شما جلو رفتم و مشکل حل شد. خیلی خیلی ممنون.

vissoto
18-05-2015, 13:59
خیلی عجیبه چون نمی تونم my computer رو پیدا کنم.

در منوی استارت هم هست .

بر دسکتاپ راست کلیک و personalize را بزنید .در پنجره باز شده سمت چپ Change Desktop icons را بزنید

و سپس تیک Computer را بزنید و OK را انتخاب کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m_fateh20
19-05-2015, 17:15
از نرم افزار partition magic استفاده کنید

m_fateh20
19-05-2015, 17:18
منوی استارت

m_fateh20
19-05-2015, 17:18
در منوی استارت هم هست .

بر دسکتاپ راست کلیک و personalize را بزنید .در پنجره باز شده سمت چپ Change Desktop icons را بزنید

و سپس تیک Computer را بزنید و OK را انتخاب کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بببللللللللللللللللل

m_fateh20
19-05-2015, 17:19
شششششششششششششششششش

m_fateh20
19-05-2015, 17:22
از نرم افزار های مخصوص این کار استفاده کنید