PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیابی اطلاعات هارد

mf70
14-05-2015, 15:07
سلام من با برنامه Comfy Partition Recovery تمام اطلاعاتم از قبیل فایل های pdf,word,exe,mp3 رو با اسم خودشون و پوششون برگردونم اما عکس ها هیچ کودمشون کار نمیکنن و ارور میدن چیکار کنم

Zeitgeist
14-05-2015, 15:52
با recuva ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و active@ undelete ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تست کنید در mode های deep scan.

ALI . R
14-05-2015, 20:10
سلام من با برنامه Comfy Partition Recovery تمام اطلاعاتم از قبیل فایل های pdf,word,exe,mp3 رو با اسم خودشون و پوششون برگردونم اما عکس ها هیچ کودمشون کار نمیکنن و ارور میدن چیکار کنم
سلام. تاپیک پایین چند تا برنامه معرفی شده ::n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برنامه های EaseUS Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای کرک کردن هم بعد نصب برنامه به مسیر نصب برنامه برید. بعد فایل EuActiveonline.dll رو به EuActiveOFFline.dll تغییر بدید.
بعد برنامه رو اجرا کنید و توسط سریال پایین برنامه رو اکتیو کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و همچنین میتونید برنامه Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + (پچ نرم افزار = Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) امتحان کنید. :n01:

موفق باشید:n12: