PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وب گردی و مرورگر

mahdikafshgar
13-05-2015, 13:29
سلام دوستان.بنده مشکلاتی در مورگر ها و وب گردی ها خود دارم.سایت ها کاملا بالا نمیان و تصاویر و آیکون های هر قسمتی از سایت جابه جا میشن و کلا شکل و شمایل سایت تغییر میکنه و همه چی بهم میخوره.از چندتا مرورگر از جمله کروم و اپرا و فایرفاکس استفاده کردم و حتی مجبور به تعویض ویندوز هم شدم ولی بازم مشکل حل نشد.میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟خواهش میکنم کمکم کنید.

mahdikafshgar
13-05-2015, 14:07
کسی راهنمایی نمیکنه؟

MVGroup
13-05-2015, 17:31
سلام.
این اتّفاق برای من هم افتاده. من از اینترنت مخابرات استفاده می‌کنم. یکی از کاربرها گفته به‌خاطر سیستم جدید فیـلـتـرینگ هست.

hack0101
13-05-2015, 18:08
من هم همین مشکل رو دارم! تصاویر به طرز عجیبی جابجا میشن!! استایل وب کاملا بهم میریزه خیلی مسخرست اول فکر کردم ویروسه! چند نوع آنتی ویروس رو نصب و آبدیت و سیستم رو اسکن کردم! ولی چیزی پیدا نکردم و مشکل حل نشد! ویندوز هم عوض کردم ولی بازم حل نشد!! اینترنتم از مخابراته! یعنی ممکنه به خاطر مخابرات باشه؟ !!! دوستانی که این مشکلو دارن بیان ببینیم چیکار باید کرد! کارام لنگ مونده

MVGroup
13-05-2015, 18:32
من هم همین مشکل رو دارم! تصاویر به طرز عجیبی جابجا میشن!! استایل وب کاملا بهم میریزه خیلی مسخرست اول فکر کردم ویروسه! چند نوع آنتی ویروس رو نصب و آبدیت و سیستم رو اسکن کردم! ولی چیزی پیدا نکردم و مشکل حل نشد! ویندوز هم عوض کردم ولی بازم حل نشد!! اینترنتم از مخابراته! یعنی ممکنه به خاطر مخابرات باشه؟ !!! دوستانی که این مشکلو دارن بیان ببینیم چیکار باید کرد! کارام لنگ مونده

یکی از دوستان می‌گفت پارس‌آنلاین این مشکل رو نداره گویا.
من خودم از فیـلـترشـکـن (+Tunnel) استفاده می‌کنم درست می‌شه.

G U L D A N
13-05-2015, 18:54
مشکل سرعت و فیلترینگ هست که الان حدود 3 الی 4 روزه به این صورته . ( پارس افلاین که افتضاحه ) پیشنهاد من اینه که دنبال یه سرویس دهنده خوب باشید مثل فن آوا یا های وب .
پاینده باشید

SaЁeD
13-05-2015, 18:56
سلام دوستان.مشکل از همون مخابراته.زمانی که با پ ر و ک س ی وصل میشی و کش مروگر رو خالی میکنی همه چی اوکی میشه ولی بدون واسطه بخوای وصل بشی سایت ها افتضاح لود میشه.
یکی دیگه از شاهکار های مخابرات:n09:

hack0101
14-05-2015, 08:59
بله مشخص شد که از سرویس دهنده اینترنت هست مشکل! انگار یه عده آدم بی سواد گذاشتن تو مخابرات با آزمون و خطا دارن یه سیستم فیلترینگ جدید ( به قول خودشون ) راه میندازن! پارسال هم وقتی داشتن فیلترینگ رو تغییرات میدادن توش تا چند روز همین مشکلات رو داشتیم!
و اما راه حل : اول کوکی های مرورگر رو به صورت کامل پاک کنین بعد با چیز پی ان کانکت شین حل میشه!
کسی چیز پی ان هم خواست به آیدی من پیام بده jwi.ir@att.net

mahdikafshgar
14-05-2015, 12:01
واقعا عجیبه یعنی درست نمیشه دوستان؟:n03:

lashkhoor2
14-05-2015, 14:28
فعلا سرویس های ------ کلا نو پارس انلاین و مخابرات خیلی مشکل دارن.امیدوارم زود درست بشن