PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمیز کردن زیر keyboard

Armin.Computer
10-05-2015, 13:58
سلام دوستان
من لپ تاپ 4530 شرکت hp رو دارم
حدودا 3 ساله دارم
تا به حال زیر keyboard رو تمیز نکردم
حس می کنم زیرش خیلی کثیف شده و کلی خاک باشه
به نظر شما منطقی هست keyboard رو باز کنم زیرش رو تمیز کنم
نظر دوستان چی هست؟

saeed_136915
10-05-2015, 14:30
سلام
با بلوور تمییز کنین... من خودم لپتاپ خودم رو باز کردم ولی کیبرد یه تیکه بیرون اومد... کلیدهاش هم جدا نمیشن از خود کیبرد.... ولی با بلوور کامل تمییز میشه.

Armin.Computer
10-05-2015, 22:29
سلام
با بلوور تمییز کنین... من خودم لپتاپ خودم رو باز کردم ولی کیبرد یه تیکه بیرون اومد... کلیدهاش هم جدا نمیشن از خود کیبرد.... ولی با بلوور کامل تمییز میشه.

با همین دستگاه که گفتی تمیز کردم یه بار
حس می کنم خاک چسبیده
به نظرت باز کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟

saeed_136915
10-05-2015, 22:41
با همین دستگاه که گفتی تمیز کردم یه بار
حس می کنم خاک چسبیده
به نظرت باز کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟

واللا لپتاپ شما رو نمیدونم ولی گفتم که لپتاپ خودم کیبرد یه تیکه بیرون میاد (مال شما هم به احتمال خیلی زیاد همینجوریه)... یعنی بیرون بیاد هم کاری نمیشه کرد باهاش...
شما ببین کلیدهاش تک تک میاد بیرون؟؟ اگه کلیدها جدا بشن بدون دردسر میشه زیرشو پاک کرد.
اگه خواستین کیبرد رو دربیارین و اولین بارتونه، اینو بگم که باز کردن لپتاپ قلق داره... بهتره اول تو اینترنت بگردین آموزش بازکردنشو پیدا کنین...

Armin.Computer
10-05-2015, 22:46
واللا لپتاپ شما رو نمیدونم ولی گفتم که لپتاپ خودم کیبرد یه تیکه بیرون میاد (مال شما هم به احتمال خیلی زیاد همینجوریه)... یعنی بیرون بیاد هم کاری نمیشه کرد باهاش...
شما ببین کلیدهاش تک تک میاد بیرون؟؟ اگه کلیدها جدا بشن بدون دردسر میشه زیرشو پاک کرد.
اگه خواستین کیبرد رو دربیارین و اولین بارتونه، اینو بگم که باز کردن لپتاپ قلق داره... بهتره اول تو اینترنت بگردین آموزش بازکردنشو پیدا کنین...

من ویدیو باز کردن لپ تاپ رو از اینترنت گرفتم
دقیق نمی دونم چه جوریه
با دستگاه تمیزش می کنم ببینم چی میشه
+
برای LCD لپ تاپ چیکار کنم؟؟؟

cho*sunny*hyun
02-06-2015, 15:15
با سلام
منلپتابمو با جاروبرقي خونمون تميز كردم لپ تابو خاموش كردم بعدش با قطعه هاي مخصوصي جاروبرقي براي مثال با اون قطعه كه درز هاي ديوارو ميگيري برداشتم قسمت فن لپ تابو تميز كردم و با قسمت ديگش باند هاشو جواب ميده ها امتحان كن:n20: