PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر اومد صفحه eset smart security در ویندوز 8.1 لطفا کمکم کنید!

werta
09-05-2015, 18:58
سلام خدمت شما دوستان عزیز من یه مشکلی دارم.
اگه همتون از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنید اگه دقت کرده باشید در هنگامی که تازه سیستم رو روشن کردید و دسکتاپ بالا میاد صفحه نود 32 به صورت اتوماتیک باز میشه منظورم همون صفحه ای که عکس ربات داره فقط همون نه چیز دیگه ای!
من الان یه مشکلی دارم.سیستمم فوق العاده قویه ولی یک روز که خواستم سیستم رو روشن کنم با ارور recovery مواجه شدم ولی من continue to the windows 8.1 رو زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و وارد نشدم پس از چند بار ریستارت این مشکل رو حل کردم و حتی برای مطمئن شدن از درست شدن ارور کامپیوتر یک بار روشن و خاموش کردم و با اروری مواجه نشدم ولی یه مشکلی پیش اومد موقعی که ویندوز بالا میاد صفحه نود 32 خیلی دیر میاد ولی من به اون توجه نداشتم و وارد my computer شدم ولی دیدم my computer هیچ فایلی درونش نیست و در این هنگام تازه صفحه nod بالا اومد و تمامی فایلام بالا اومدن.
قبلا اصلا این مشکل رو نداشتم و به صورت خیلی سریع صفحه آنتی ویروس بالا میومد ولی بعد از اون ارور ریکاوری صفحه آنتی ویروس دیر بالا میاد.
من حتی آنتی ویروسم رو پاک و دوباره نصب کردم ولی همونطوری میشد و حتی یه بارم به کلی آنتی ویروسم رو پاک کردم ولی با این که صفحه آنتی ویروسم دیگه نمیومد ولی تمام فایلای my computer بعد از یک و نیم دقیقه تازه بالا میومد.
اگه میشه خواهشا کمکم کنید.
این مشکل واسم خیلی رو اعصابه.
در ضمن این اولین سوال و پست من تو این انجمنه پس لطفا از الان منو یکی از خودتون بدونین و جوابم رو بدید :)
خیلی ممنون.