PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هدیه

Atghia
07-05-2015, 10:36
سلام دوستان
صرفا جهت سرگرمی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و شاید هم بتونه ایده ای برای هدیه هایی باشه که در آینده میخوایم تقدیم عزیزانمون کنیم!
هدیه گرفتن و هدیه دادن جز مواردی هست که انرژی و حس خوبی به آدم میده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تاپیک سه بخش داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول بگید اگر بخواید به کسی هدیه بدید اون کادو چه خواهد بود؟
دوم اینکه اگر کادو بخواید بگیرید ترجیح میدید چی باشه؟
و در نهایت هم به این سوال پاسخ بدید:

هدیه گرفتن حس بهتری بهتون میده یا هدیه دادن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
07-05-2015, 10:43
برای شروع خودم میگم:

من اگر بخوام هدیه بدم

مادرم: روسری
پدرم: پیراهن
برادرم: عطر
دوستم : عروسک :دی + شال
کسی که دوستش دارم: عطر و فقط عطر :n12:

من اگر بخوام هدیه بگیرم

از مادرم: لباس
پدرم: طلا
برادرم: ساعت مچی
دوستم: دستبند و گردنبند از این فانتزی ها
کسی که دوستش دارم: گردنبند یا عطر

و در نهایت من از هدیه دادن لذت بیشتری میبرم:n16:

Rossin
07-05-2015, 11:47
من اگر میخواستم هدیه بدم :

مادرم : عطر/لباس
پدرم : عطر /کتاب
برادرم : عطر/کتاب
اونی که دوسش دارم : لباس/ساعت/پیرهن یا تیشرت
دوستام: جینگیل پینگیل دستبند و گوشواره اینا و کتاب
من اگر میخواستم هدیه بگیرم :

متاسفانه و یا خوشبختانه من همه چی پسندم،هر چیزی از هر رنگی و استایلی در تمام زمینه ها :n01:

شده یه مداد یا یه فندک ساده منو خوشحال کرده!گل و طلا و ... که جای خود داره:n02:

هرچه از دوست رسد نیکوست :n12:

هدیه دادن منو بیشتر خوشحال میکنه چون وقتی ببینم طرفم خوشحال و راضی از هدیه ای هست که گرفته حس خوبی بهم دست میده

mjorh
07-05-2015, 12:08
بخوام هدیه بدم :

برادر / خواهر / مادر / پدر = پول !

دوست : یه چیزی که بهش علاقه داشته باشه ...مثلا گیم (نسخه اصلی البته ، نه کرکی:n02:)

و به The One (اونی که دوستش دارم) : گردنبند و انگشتر و خلاصه جواهرات + Perfume + هر چی که دوست داشته باشه ....

بخوام هدیه بگیرم :

برادر / خواهر / مادر / پدر = پول !

دوست : یه چیزی که من بهش علاقه داشته باشم ....مثلا گیم.

از The One : هر چی که باشه .... مهم اینه که از طرف اون باشه.

در رابطه با حسشم این که کدوم لذت بیشتری داره ... دوست و خانواده فرقی نمیکنه ..... ولی The One ... هدیه دادن حس توصیف ناپذیری داره...و...

New Ray
07-05-2015, 16:26
من هیچوقت دندون اسب پیشکش رو نمیشمرم و از بقیه هم میخوام هیچوقت بعد از دریافت هدیه اصلا در موردش صحبت نکنن ( البته تلاشم خیلی تاثیرگذار نبوده! :n02: )

برای هدیه دادن زیاد تجربه ندارم، بستگی داره به کاربردی بودن و خانمها هم چیزی که خوششون بیاد ؛ چیزای کوچیک و هنری و غیره ...
از هدیه گرفتن حس خوبی ندارم مخصوصا اگه کمی گرون باشه کاملا احساس بدی پیدا میکنم! :n09:

Morteza4SN
07-05-2015, 18:05
سلام

اگه طرفم اهل کتاب باشه اولین چیزی که به نظرم میاد هدیه دادن کتاب هست به شرطی که هم خودش و هم خودم اون کتاب رو نخونده باشیم (خودم برای اینکه بعداً ازش بگیرم بخونم :دی)
هدیه دادن کتاب مخصوصاً به بچه‌ها خیلی خووبه همون موقع هم می‌شه دوتایی نشست یه کم باهاش کتابو خوند :دی (یه بار کتاب من و بابام هدیه دادم دفعه بعدش مدادرنگی، گفتم حالا بشین نقاشیای کتابتو رنگ کن خیلی هم جواب داد:n12:)

اینکه فقط من دارم برای طرف مقابل هدیه می‌گیرم یا مثلاً برای تولدش هست هم تأثیرگذاره چون اون موقع ممکنه هدیه زیاد تکراری باشه، دیگه نخوای پول کادو کنی فکرت می‌ره سمت چیزای خاص! مورد داشتیم لواشک شیره‌دار کادو دادیم خیلی هم خوشحال شده البته تا چند روز :دی
برای پدر و مادر هدیه‌های رسمی‌تر، برای دوست و خواهر برادر بیشتر هدیه فانتزی، بامزه اگورپگور :دی در مواردی به شرط ناراحت نشدنش با چاشنی شوخی مثلاً پکیج کارتون +کتاب کودک +پستونک :n09:

عروسک هم هدیه خوبیه ننه‌قمر و کلاه‌قرمزی و پاتریک و اینا :دی

هدیه دادن لذتبخش‌تره اما هر دو حالت کیف داره به شرطی که زیاد سختش نکنیم :n39:

mobile101
07-05-2015, 18:42
هدیه دادن به کسی باید با شناخت علایق طرف مقابل باشه و بدون درک این مطلب امکان خوشحال کردن طرف بسیار کمه.برای مثال دوست عزیز mjorh فرمودند گیم.چون این دوستمون به گیم علاقه داره پس برای هدیه دادن به ایشون باید گزینه ای رو انتخاب کرد که مربوط به علایقشون باشه.
اما در مورد هدیه دادن پول.من با این قضیه شدیدا مخالفم چون تصور می کنم اگر به کسی اهمیت داده می شه پس با صرف یه مقدار وقت هدیه مناسب براش می گیریم نه اینکه با پرداخت چند صد هزار تومن مسئولیت گرفتن هدیه رو به دوش خودش بندازیم.
من بشخصه اگر بخوام برا خانوادم هدیه بدم دنبال چیزی می ریم که به هش احتیاج یا علاقه دار.اما برا دوست معمولا با کتاب یا دعوت به رستوران این کار رو میکنم.
در مورد هدیه گرفتنم باید بگم هرچه از دوست رسد نیکوست.