PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاك شدن عكسها در دوربين ديجيتال. كسي مي تونه كمك كنه؟

N-5
12-09-2006, 22:39
سلام.
من براي دوربينم از كارت حافظه 1 گیگا بایتی استفاده می کنم. یه بار که دوربین رو روشن کردم دیگه نتونست عکس های قبلیم رو نشون بده. وقتی دوربین رو به کامپیوتر وصل می کنم هم نمی تونه عکس ها رو بیاره در حالی که حدود 200 مگا بایت از حافظه کارت پره. 2 بار هم تا حالا از کارت ایراد گرفته و گفته باید فورمت بشه. می خواستم بپرسم :
1- این ایراد از کارته یا دوربین؟
2- راهی وجود داره که اون عکسها رو بازیابی کرد؟
ممنون می شم اگه کسی کمکم کنه...

reza.mercury
13-09-2006, 10:57
با نرم افزارهای بازیابی هارد می تونی بازیابی کنی.در ضمن یکبار با نرم افزار خودش full فرمت کن و و هیچوقت با ویندوز یا نرم افزار های دیگه فرمتش نکن.درضمن فرمت از رو خود دوربین هم خوبه.امیدوارم درست بشه

N-5
14-09-2006, 02:44
من از رو خود دوربين فرمت كرده بودم ولي بازم اين مشكل پيش اومد. مي شه يكي دوتا از نرم افزارهاي بازيابي هارد رو معرفي كني؟

امير ويسي
14-09-2006, 15:22
من يه تجربه نصفه و نيمه دارم اگه بخواهيد عرض كنم
بعضي دوربينها با برداشتن باطري حافظه اناه نيز پاك مي شود. :puke:

N-5
15-09-2006, 13:22
ولي اين مشكل براي من قبل از برداشتن باطري پيش اومد!

e.khafan!
16-09-2006, 12:03
سلام دوست خوبم ، مشکل شما اینه : یک بار که داشتید کابل usb خود رو به کام وصل می کردید یک شک قئی به دور بین وارد شده این شک به احتمال زیاد برای نوسان برق بوده که در زمان نوسان برق مادربرد حدودا 1.5 برابر بیشتر از حالت عادی از منبع تغذیه برق می گیرد و این سبب شده تا هارد شما ایجاد یک شک بکند که این شک باید از یک خروجی خارج شود و متاسفانه به دوربین شما رسیده .
برای چک کردن باید یک بار کارتتون رو با فرمت کراخونه فرمت کنید . سپس اگر مشکل ادامه داشت یا با یک کارت دیگر روی همون ئوربین تست کنید یا از یک کارد ریدر استفاده کنید و چند تا عکس رو مموری تون بریزید بعد اون رو دربیارید و دباره وصل کنید اگر مشکل ادامه داشت اشکال از کارت شماست و اگر نه دوربینتون پریده .
رعایت این نکات باعث می شود که احتمال وقوع این مشکلات به 1 درصد برسد : خرید یک کارد ریدر 2- قبل از خروج یو اس بی از کامپیوتر یا باید یو اس بی خاموش بشه یا دوربین 3- استفاده از یک هاب یو ا....

closer
20-09-2006, 16:18
من از رو خود دوربين فرمت كرده بودم ولي بازم اين مشكل پيش اومد. مي شه يكي دوتا از نرم افزارهاي بازيابي هارد رو معرفي كني؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]