PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : To The Moon

brain
04-05-2015, 14:41
سلام. دیدم تاپیک این بازی زیبا نیستش و چون خودم دیروز تمومش کردم و خیلی حال داد، گفتم تاپیکش رو بزنم و یک معرفی مختصری بکنم تا شما هم با این بازی زیبا آشنا بشید و شاید(حتما) آن را تجربه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی To The Moon توسط یک تیم مستقل بنام Freebird Games که 6 سال از تاسیس آن می گذرد ساخته شده است و اولین بازی تجاری این تیم محسوب می شود که در سال 2011 برای ویندوز، مک و لینوکس عرضه شد. شعار اصلی این تیم، ساختن بازی های کاملا داستان محور می باشد که در بازی To the moon این هدف به زیبایی هرچه تمام پیاده سازی شده است. بازی در سبک RPG ولی نه با سبک و سیاق همیشگی و بیشتر یک روایت بسیار زیبا به همراه کمی گیم پلی می باشد که بیشتر شبیه یک داستان interactive می باشد تا یک بازی ولی در نوع خودش بی نظیر است. کارگردان بازی آقای Kan Gao می باشد که مسئولیت نوسیندگی داستان بازی هم بر عهده وی بوده است، فقط کافی است چند دقیقه ای از بازی را آغاز کنید و چنان درگیر آن خواهید شد که تا انتهای بازی میخکوب آن هستید. از دیگر مشخصه های عالی در این بازی موسیقی بسیار زیبای آن، اثر خانم Laura Shigihara ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می باشد که در کنار این داستان و نوع روایت زیبای آن بسیار دلنشین شده است. بازی با موتوربازی سازی RPG Maker Xp ساخته شده است و گرافیک بازی در سبک 16بیتی بازی های rpg قدیمی می باشد. با اینکه شاید خیلی گرافیک آن چشم نواز نباشد اما و با توجه به موضوع داستان بازی به حس و حال بازی بسیار کمک کرده است که وقتی آن را تجربه کنید متوجه می شوید. To the moon با بازخورد خوبی از سوی منتقدین و مخاطبان روبرو شد و توانست جوایز مهمی نظیر جایزه بهترین داستان از سایت gamespot (در کنار رقیبانی چون Portal 2 و Xenoblade Chronicles ) دریافت کند و همچنین در بخش بهترین موسیقی، بهترین نویسندگی و دیالوگ، بهترین پایان و... نیز نامزد شد. تجربه این بازی رو از دست ندید. یک بازی احساسی با داستان و روایتی قوی در کنار یک موسیقی و ملودی های دلنشینی با پیانو، تجربه ای کوتاه، لذت بخش و فراموش نشدنی خواهد بود.

نکته: اگه زبانتون خیلی قوی نیست که بازی نکنید. اوایل بازی هم اگر گرافیکش با سلیقه تون جور نبود سعی کنید کمی ادامه بدید، چون داستانش خیلی درگیر کننده است و خیلی جالب میشه. حجم بازی هم کمه و بازیش خیلی طول نمیکشه، فکر کنید یک فیلم زیبا و تاثیرگذار دارید می بینید. چون داستانش واقعا زیباست، جدی میگم، شاید چند قطره اشکی هم آخرش بریزید و خالی بشید :n02:

اگر با فیلم های Eternal Sunshine of the Spotless Mind و Inception هم حال کردید که 100% بازی کنید :n12:

تصاویر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر بازی:
watch?v=sqkJuSV-23U

Gregar
04-05-2015, 16:36
معلومه خیلی بازی قشنگیه . چند وقت پیش دیدمش منتهی بازی نکردم . چون اون موقع زیاد old school زده بودم دیگه جا واسه این نداشت .
فقط به نظرم گرافیکش یه کم تو ذوق میزنه . واسه بازی ای که محوریت اصلیش داستانشه و المان های RPG کمتر داره باید حداقل گرافیکی مثل بازیهای TTG میداشت . قدیما همچین گرافیکی بود درست چون امکانات گرافیک سه بعدی نبود اما حالا همچین گرافیکی تو ذوق میزنه .
البته نظر شخصی بود و خودم بازی های قدیمی کنسولهای قدیمی رو زیاد بازی کردم . منتهی انتقادم این بود که این بازی نباید حداقل همچین گرافیکی میداشت . بازی های indie جدید دارن سعی میکنن همون تم فانتزی دو بعدیشون رو حفظ کنن و جزییات رو بالا ببرن اونوقت اینا اومدن با گرافیک 20 سال پیش بازی میسازن .

brain
04-05-2015, 16:52
آره منم به همین دلیل هی بازی رو شروع نمیکردم... قبول دارم، اگه سبک گرافیکش امروزی تر بود شاید بهتر میشد. ولی سایت kotaku هم حرف جالبی زده بود که گرافیک بازی چون مربوط به خاطرات و این حرفاس و نوستالژیکه، با این سبک گرافیک هم که قدیمیه و اینا هماهنگه و حس نوستالژیه بیشتری داره و...
حدسم اینه که به این دلیل رفتن سمت این گرافیک و موتوربازی سازی، که هم کم هزینه باشه، هم با تعداد معدودی از افراد بشه بازی رو ساخت. موتورش خیلی آسونه من باهاش یکمی کار کردم...

خلاصه بشین بازی کن، اوایلش یه ذره تحمل کن بعد بهش عادت میکنی و غرق داستانش میشی :n02:

Jeff hardy M
04-05-2015, 16:57
دانلودش رو هم بزار :n29:

brain
04-05-2015, 19:27
دانلودش رو هم بزار :n29:
پخ شد :n23: