PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میتینگ کاربران پی سی ورلد

banii
04-05-2015, 10:00
سلام دوستان .
نمیخواید برنامه ای چیزی بگذارید یه روز دور هم جمع بشیم ؟! :n26:

پ ن : در گذشته و متفرقه قدیم چنین تاپیکهایی فعال بوده و بچه ها دور هم جمع میشدند ... این تاپیک حالت رسمی نداره و من فقط میخواستم بپرسم میشه از این میتینگ ها راه بندازیم یا نه ؟! آیا اصولا براتون جالبه که دوستان مجازیتونو ببینید از نزدیک یا خیر ؟!

پ ن : بنده شاید آخر این هفته یک مسافرت یک روزه به تهران داشته باشم ... تنهام توی شهر غریب و از همینجا دوستان تهرانیمو دعوت میکنم که همدیگه رو زیارت کنیم البته در صورتیکه افتخار بدند ! :n26:

@Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Mr_100_dolari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و سایر دوستان ...

موفق باشید .

aghazadeh_hastam
04-05-2015, 10:37
ميتينگ رفتين عكس هم بندازين بزارين اينجا :n19:

hp722
04-05-2015, 11:45
بنظرم چنین میتینگ هایی میتونه جالب باشه و اگر تایپیک مجزایی داشته باشه خوبه ولی اکثرا دوستان از اومدن سر باز میزنند

dourtarin
04-05-2015, 11:55
این جور میتینگ ها واسه دوستانی خوبه که قبلا یه شناخت تقریبی از هم دارن:n18:

من تو یکی از گروه ها تازه عضو شده بودم با دوستم رفتم دیدن دوستان دیگه گروه( البته دختر بودن:n02:)
مثل وصله ناجور میمونه..ادم حس خفگی بهش دست میده:n27:

hp722
04-05-2015, 12:17
این جور میتینگ ها واسه دوستانی خوبه که قبلا یه شناخت تقریبی از هم دارن:n18:

من تو یکی از گروه ها تازه عضو شده بودم با دوستم رفتم دیدن دوستان دیگه گروه( البته دختر بودن:n02:)
مثل وصله ناجور میمونه..ادم حس خفگی بهش دست میده:n27:

کاملا با این حرف موافقم.باید دیدارها با اشخاصی باشه که باهاشون دوست هستی و شناخت داری و در سطح نت باهاشون نشست و برخواست داشتی

پ.ن: کماکان دارم اون موزبک بابک مافی رو گوش میدم.ممنونم بابت پیشنهادتون.خیلی ازش لذت میبرم کلا گذاشتم رو repeat

banii
04-05-2015, 12:21
کاملا با این حرف موافقم.باید دیدارها با اشخاصی باشه که باهاشون دوست هستی و شناخت داری و در سطح نت باهاشون نشست و برخواست داشتی

پ.ن: کماکان دارم اون موزبک بابک مافی رو گوش میدم.ممنونم بابت پیشنهادتون.خیلی ازش لذت میبرم کلا گذاشتم رو repeat

منم صرفا به این دلیل که شما از اون آهنگ تعریف و تمجید کردی دانلود نمودمش اما به نظرم صدا و خواننده و شعر و ... مزخرف بود و حتی یه دور کامل هم میل و رغبت گوش دادنش نیومد و سریع حذفش کردم ... :n02:
بالاخره سلیقه ها متفاوته دیگه ... :)

من اخیر از آهنگایی که از خواننده های جدید گوش دادم از این خوشم اومد : حامد محمود زاده ، هنوزم همونم .

befermatooo
04-05-2015, 12:29
برای اینکه مسیر رو بدونید یه تصویر از میتینگ قبلی میزارم :n31:

اینجا Babak برا همه بستنی خریده بود :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادش بخیر

hp722
04-05-2015, 12:33
منم صرفا به این دلیل که شما از اون آهنگ تعریف و تمجید کردی دانلود نمودمش اما به نظرم صدا و خواننده و شعر و ... مزخرف بود و حتی یه دور کامل هم میل و رغبت گوش دادنش نیومد و سریع حذفش کردم ... :n02:

بنظرم کلمه ی مزخرف انتقاد مناسبی برای علاقه و سلیقه ی دیگران نباشه

Ezel
04-05-2015, 12:49
عاغا این دفعه اگه بابک نیومد من براتون بستنی میگیرم ؛ اگه مشکل صرفا با بستنی حل میشه اونش با من :n31:

Mehrshad-msv
04-05-2015, 13:04

اینجا Babak برا همه بستنی خریده بود :n02:

یادش بخیر

دوست میداریم بیاییم اما تمام دوستان مثبتند ماشاالل... من بیام عکساتون خراب میشه مخصوصا اگر دوربین فلاش بندازه:n02:
ولی مشتاقم بعضی از کاربران قدیمی رو زیارت کنم نخسوزن میثم و مهران و غیره:n19:

نگار بانو
04-05-2015, 15:38
این ها که همه پسرن !
دخترا کجان ؟ :n17:

banii
04-05-2015, 17:57
این ها که همه پسرن !

اون زمونا تعداد دخترا انگشت شمار بوده اینجاها ...

پ ن : نمیشه به ترتیب معرفی کنید این دوستان رو ببینیم کیا بودن ....؟ من فقط بابک رو به قیافه میشناسم ...

raana
04-05-2015, 18:31
من هستم:n02:

زمان و مکان رو اعلام کنید :n02:اتفاقن چند بار خواستم پیشنهاد بدم...بعد پشیمون شدم..گفتم کسی نمیاد....

ولی من میام:V2:

banii
04-05-2015, 18:35
من هستم:n02:

زمان و مکان رو اعلام کنید :n02:اتفاقن چند بار خواستم پیشنهاد بدم...بعد پشیمون شدم..گفتم کسی نمیاد....

ولی من میام:V2:

سلام رعنا جان .
خوش اومدی ...

خب تا اینجا که رعنا و سروش موافقت کردند ... منم که هستم... دیگه کیا میخوان بیان ؟! :happy:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
04-05-2015, 18:48
سلام بر دوستان.:n18:
حالتون خوبه؟:n11:

ایده ی جالبی هست.:n26:

منم پنچ شنبه میخوام برم تهران نمایشگاه.ولی متاسفانه فکر نکنم بهتون سر بزنم.:n27:

- Saman -
04-05-2015, 19:22

اینجا @Babak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برا همه بستنی خریده بود :n02:

یادش بخیر

كيهان جان... خب، يه معرفی هم می‌كردی... بيشتر آشنا می‌شديم!

بابك برای همه بستنی خريده بوده؟! چه خوب... اما توی اين عكس فقط يه بچه بستنی داره كه...!!!

: دی

این ها که همه پسرن !

البته، گفته شده بوده كه دخترا هم بودن... اما از لا-به‌-لای درخت‌ها پسرا رو ديد می‌زدن!

Atghia
04-05-2015, 20:46
سلام
فرهاد جان ایده جالبی هست:n17:
منتهی اینجور قرارها رو با فاصله از تصمیم گیری میزارن تا دوستان برنامه ریزی کنن اونطوری احتمال اومدن تعداد افراد بیشتری هست...

والا منم میام ولی دوتا شرط داره:n31:
اول اینکه تعداد خانمها کم نباشه که من حس نکنم خیلی تنهام
دوم اینکه عکس اگر هم گرفته شد نگذارید انجمن دست به دست بچرخه:n35: چه معنی داره بعضی ها خونه بشینن و فقط عکس ببینن؟:n23:
هر شهر جدا میتینگ بزاره خب :دی
اَمَنم رَشتَ جا اَمَرِ فَرَسَنیم:n09:

+

سامان کی میگه دخترا قایم شدن؟
والا شنیده ها حاکی از آن است که در یک میتینگ گویا سروش اعظم ملقب به هزقل عزیزمان از نظرها پنهان بوده اندی:n33:

- Saman -
04-05-2015, 21:14
والا شنیده ها حاکی از آن است که در یک میتینگ گویا سروش اعظم ملقب به هزقل عزیزمان از نظرها پنهان بوده اندی:n33:

والا چه عرض كنم.

ما كه نه "ديده" و نه شنيده‌-ايم...

.. هر چه گفته شده، شايعه‌ای بيش نبوده!

banii
04-05-2015, 21:56
سلام
فرهاد جان ایده جالبی هست:n17:
منتهی اینجور قرارها رو با فاصله از تصمیم گیری میزارن تا دوستان برنامه ریزی کنن اونطوری احتمال اومدن تعداد افراد بیشتری هست...

والا منم میام ولی دوتا شرط داره:n31:
اول اینکه تعداد خانمها کم نباشه که من حس نکنم خیلی تنهام
دوم اینکه عکس اگر هم گرفته شد نگذارید انجمن دست به دست بچرخه:n35: چه معنی داره بعضی ها خونه بشینن و فقط عکس ببینن؟:n23:
هر شهر جدا میتینگ بزاره خب :دی
اَمَنم رَشتَ جا اَمَرِ فَرَسَنیم:n09:

+

سلام ستاره جان .
با نگذاشتن عکس در تاپیک عمومی موافقم (میتونه یک گروه خصوصی جای مناسب تری باشه...)
بله کاربرا هر کدوماشون که با هم بهتر اند هماهنگ کنند و برن .... زمان و مکانشم خودشون pm بدن به هم و تعیین کنند ...
خب من جمعه میام برنامه ریزی کنید بیاید دیگه ... :n02:

hp722
04-05-2015, 23:03
دیگه کیا میخوان بیان ؟! :happy:

فرهاد عزیز بنده رو هم به لیستتون اضافه کنید البته چند روز قبلش همه چیز هماهنگ بشه

SADEGH 7
05-05-2015, 00:13
جمیعا سلام
یاد اون عکس میتینگ قبلی بخیر.
من قبل بستنی خداحافظی کردم و رفتم. (البته نمی دونستم قراره بستنی بدن :n02:)
انشاا... اگه باز برنامه ای باشه، خوشحال می شم دوستان رو ببینم.

Mr.World.Wide
05-05-2015, 08:26
سلام مجتبی م
میگم اگر روز جمعه این هفته میتینگ بذارید احتمال قوی من میام
جمعه بعدی هم البته میشه
یعنی کلا جمعه ها باشه من حتما میام

befermatooo
05-05-2015, 09:25
كيهان جان... خب، يه معرفی هم می‌كردی... بيشتر آشنا می‌شديم!

بابك برای همه بستنی خريده بوده؟! چه خوب... اما توی اين عكس فقط يه بچه بستنی داره كه...!!!

: دی

شاید رضایت نداشته باشن که کسی بدونه کدومشون کدوم هستن :n13: اما خوب من چندتاشونو میشناسم و بقیش یادم رفته

راستی من خودم که اونجا نبودم . یکی از بچه ها اون موقع عکسش رو داد بهم و منم سیوش کردم :n02:

اونجا همه گفتن بستنی میخوایم و بابک هم مجبور شد براشون بخره :n09: .

مدیرارشد بعدی اگه خواست بره حتما این نکته رو در نظر داشته باشه تا اسیر شکم بچه ها نشه :n02: انسان هست دیگر ، شاید بچه ها هوس کباب کردن :n31:

- Saman -
05-05-2015, 09:32
شاید رضایت نداشته باشن که کسی بدونه کدومشون کدوم هستن :n13: اما خوب من چندتاشونو میشناسم و بقیش یادم رفته

راستی من خودم که اونجا نبودم . یکی از بچه ها اون موقع عکسش رو داد بهم و منم سیوش کردم :n02:

اونجا همه گفتن بستنی میخوایم و بابک هم مجبور شد براشون بخره :n09: .

مدیرارشد بعدی اگه خواست بره حتما این نکته رو در نظر داشته باشه تا اسیر شکم بچه ها نشه :n02: انسان هست دیگر ، شاید بچه ها هوس کباب کردن :n31:

خب، هر طور كه مايل باشن... دوست داشتم كه بدونم.

سروش كه گفت بستنی می‌گيره... پس از قبل طی كرده و حرفی نيست!

ملا نصرالدین
05-05-2015, 13:46
جای خانم ها در این عکس بسی خالی است

من هم میام.فقط 5شنبه و جمعه نمیتونم بیام.

البته اگر ستاره و رعنا و تینا بیان.... منم حتما میام.:n02:

میگم همراه هم میتونیم با خودمون بیاریم؟:n02:یاد اردوهای بخیر

befermatooo
05-05-2015, 13:50
جای خانم ها در این عکس بسی خالی است

من هم میام.فقط 5شنبه و جمعه نمیتونم بیام.

البته اگر ستاره و رعنا و تینا بیان.... منم حتما میام.:n02:

میگم همراه هم میتونیم با خودمون بیاریم؟:n02:یاد اردوهای بخیر

من شنیدم خانم ها هم اومده بودن اما روشون نمیشد بیان جلو . بخاطر همین داشتن نامحسوس آقایون رو دید می زدن :n02:
در این باب دارم ترولی میسازم که انشالله وقتی تموم شد تو تاپیکش می زارم :n31:

Ezel
05-05-2015, 14:40
من شنیدم خانم ها هم اومده بودن اما روشون نمیشد بیان جلو . بخاطر همین داشتن نامحسوس آقایون رو دید می زدن :n02:
در این باب دارم ترولی میسازم که انشالله وقتی تموم شد تو تاپیکش می زارم :n31:

بهرحال این از اون دست افسانه هایی هست که هیچوقت نه تایید شده و نه تکذیب :n31:

ولی خب یکی از تفریحات مورد علاقه ی من قرار گذاشتن و پاییدن نفر ( نفرات ) مقابل از دور هست :n09:

SADEGH 7
05-05-2015, 14:54

ولی خب یکی از تفریحات مورد علاقه ی من قرار گذاشتن و پاییدن نفر ( نفرات ) مقابل از دور هست :n09:

دوستان اگه برنامه 100% شد، تا قبل از شناسایی سروش، هیچکس خودشو نشون نده :n02:

raana
05-05-2015, 15:36

اضافه کنم به غیر از پاییدن..تک تیرانداز هم هست:n09:

کلن گفتم دوره همی حواستون باشه..خخخخ:n02:

ArashMiniStar
05-05-2015, 15:46
اگه مشهد میذارین منم بیام

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

aryna
05-05-2015, 17:16
سلام
اینجور متینگ های خیلی عالی هست اگه بشه

اما یک پیشنهاد از الان هم شده متینگ ها را استان بندی کنید (تاپیک های جداگانه برای استان) که حداقل هم استانی ها هم دیگر را راحتر پیدا کنند

این فقط یک نظر بود

banii
05-05-2015, 18:18
فرهاد عزیز بنده رو هم به لیستتون اضافه کنید البته چند روز قبلش همه چیز هماهنگ بشه

اگه برنامه ریزی شد به روی چشم ...:n40:

بعله ...
قبلا هم ذکر خیرتونو شنیده بودم یه چیزایی! :n02:

@charlize ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed Dz
05-05-2015, 18:34
سلام
منم وقت کنم حتما میام، فقط زمان و مکان رو اعلام کنید

A M ! N
05-05-2015, 19:05

دوستان اگه برنامه 100% شد، تا قبل از شناسایی سروش، هیچکس خودشو نشون نده :n02:

خوشبختانه ایشون نتونستن از زیر دستان همایونی ما قسر در برن ، یعنی در همون وهله ی اول تسلیم اراده ی تور لیدری ما گشتندی و نام خود افشا نمودندی تا از تور جا نماندندندندی :n09:

banii
05-05-2015, 19:08
دوستانیکه (سعید ، سروش ، سید ، رعنا ، ملانصردین ، اتقیا و...) خواسته بودن زمان و مکان رو اعلام کنیم
بگید که روز جمعه موافقید شما ؟!
حالا زمانشو به اتفاق نظر برسیم ... مکانشم مشورت میکنیم با هم ...

1376MAXIMUM
05-05-2015, 19:25
اقا بزارید برای بعد از امتحانای ترم و کنکور منم میام
حتی اگر تهران باشه میام و بر میگردم

Sh-Meteor
05-05-2015, 19:34
سلام :n01:

پیشنهاد خیلی خوبیه و فکر کنم مورد استقبال بچه ها قرار بگیره!

انشاالله اگه یه روز جمعه بندازین منم میام! :n12:

befermatooo
05-05-2015, 19:35
یه پیشنهاد اینکه مثل دفعات قبلی وقتی کاربرا اومدن یه قلم و کاغذ بدین بهشون تا نام کاربری خودشون رو با دستخط خودشون بنویسن و یا اگه یه خط بنویسن هم عالی میشه .

این عکس رو ببینید برای آخرین باری بود که بچه ها همدیگه رو ملاقات کردند :

این تاپیک رو هم ببینید بد نیست :

قرار ملاقات اعضاي P30\/\/OLRD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارزشش رو داره بعضی از پست هاش رو خوند

7 ==> پنج شنبه ي آخر هر ماه، ساعت 16:00 ، پارك لاله، تقاطع بلوار كشاورز و خيابان كارگر. دقيقا در محلي كه در عكس زير با فلش قرمز رنگ نشان داده شده است.

ALI . R
05-05-2015, 20:12
اضافه کنم به غیر از پاییدن..تک تیرانداز هم هست:n09:

کلن گفتم دوره همی حواستون باشه..خخخخ:n02:
بله حواستون به رعنا خانم باشه ها. یادتون باشه یه تیرانداز هم داریم. :n02:
+
آقا فرهاد ممنون بابت این تاپیک و پیشنهادتون. :n01:
منم نظرم همین بود که ستاره خانم گفتن :

من خودم به اتفاق دوستان هر سال سعی داشتیم که از نمایشگاه کتاب تهران بازدید کنیم. ولی سال پیش به خاطر یه سری کارها نشد.
امسال هم خیلی دوست داشتم از نمایشگاه بازدید کنم. ولی به خاطر امتحانات و کنکورم تو این ایام نمیتونم جایی برم فعلا. تا بعد خرداد!
به هرحال اگه قرارتون تو این ایام قطعی شد خیلی خوشحال میشدم که در جمعتون بودم ولی متاسفانه گفتم تا آخر خردادماه نمیتونم:n27:.

با آرزوی بهترین ها ... :n40:

Atghia
05-05-2015, 20:48
یه پیشنهاد اینکه مثل دفعات قبلی وقتی کاربرا اومدن یه قلم و کاغذ بدین بهشون تا نام کاربری خودشون رو با دستخط خودشون بنویسن و یا اگه یه خط بنویسن هم عالی میشه .

این عکس رو ببینید برای آخرین باری بود که بچه ها همدیگه رو ملاقات کردند :

این تاپیک رو هم ببینید بد نیست :

قرار ملاقات اعضاي P30\/\/OLRD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارزشش رو داره بعضی از پست هاش رو خوند

من برم محل نشان داده شده با فلش :دی برم زنبیل بزارم بقیه بیان:n11:

+

این هفته از طرفی چون فرهاد فقط این هفته هست مهمه
ولی
برای هماهنگی بیشتر و احیانا اومدن تعدادی از دوستان از شهرهای دیگه هفته های بعد باشه بهتره
بهرحال برای من فرقی نداره
زمان و مکان معلوم بشه اگر بتونم حتما میام:n16:

hp722
05-05-2015, 22:08
من جمعه با خانواده ام نمیرسم بیام.خوب میشه بیفته بعد از امتحانات دانشگاه

banii
05-05-2015, 23:28
من برم محل نشان داده شده با فلش :دی برم زنبیل بزارم بقیه بیان:n11:

+

این هفته از طرفی چون فرهاد فقط این هفته هست مهمه
ولی
برای هماهنگی بیشتر و احیانا اومدن تعدادی از دوستان از شهرهای دیگه هفته های بعد باشه بهتره
بهرحال برای من فرقی نداره
زمان و مکان معلوم بشه اگر بتونم حتما میام:n16:

مرسی از اینکه حضور من در این جمعه رو یادآوری کردی ...:n02:
خب من یه پیشنهاد در راستای تاپیک دارم میتینگ رسمی اعضا میتونه هر سال توی یک مناسبتهای خاص باشه .... مثلا همین نمایشگاه کتاب که از چند روز دیگه توی تهران شروع میشه ... و افرادی که امسال فرصت نشد سالهای بعد حضور پیدا کنند ... (البته گفتم این میتینگ رسمی باشه .... بقیه رو هم بچه ها مثل گروه سروش اینا خودشون هماهنگ کنند ....) (سروش جان با احمد غیبتتو کردیم راضی باش:n02: ولی هر موقع اون خاطره ی احمدو میخونم میخندم.... امون از دستت....:n26:)

raana
06-05-2015, 00:10
تنها راهی که جواب میده...مثل قدیم...آخر هر ماه یه میتینگ بزاریم....

اینجوری باور کنید به نتیجه نمیرسه:n02:هر کی یه کاری براش پیش میاد..الانم که فصل امتحاناته.....

Mr.World.Wide
06-05-2015, 08:11
برا نمایشگاه کتاب بذارید خب
فرصت خیلی خوبیه
روز جمعه

1376MAXIMUM
06-05-2015, 08:31
دوستان مرتب بزارید میتینگ رو یا که جوری بزارید که همه بتونن بیان:n03:
والا ما کنکوریا و امتحانیا ادم نیستیم:n34:
یه خدا اگر بعد از کنکور و ... باشه از اصفهان میام :n19:

shengo_k
06-05-2015, 09:57
میگن میتینگه و کبابش بدید کبابامونو بخوریم :n02:

pcforlife
08-05-2015, 01:19
عزیزان، قرار آخر هفته باشه، فرصت بشه، منم هستم./
.
مسخره ترین بخش این قرار ها اینه که میری سر قرار، یا میبینی کسی نیست (البته هستند!!:n02: ولی نیستند!!:n09:) یا می رسی میبینی چند نفر هستند و باید با حس مسخره ای بپرسی مثلا "آقا سروش؟":n02: Ezel یا حالا هر اسم دیگه ای!
نتیجتا عزیزانی هم که وایسادن، میتونن با گاوبندی خیلی شیک اسکولت کنن!:n02:
.

Mehran
08-05-2015, 13:28
عزیزان، قرار آخر هفته باشه، فرصت بشه، منم هستم./
.
مسخره ترین بخش این قرار ها اینه که میری سر قرار، یا میبینی کسی نیست (البته هستند!!:n02: ولی نیستند!!:n09:) یا می رسی میبینی چند نفر هستند و باید با حس مسخره ای بپرسی مثلا "آقا سروش؟":n02: Ezel یا حالا هر اسم دیگه ای!
نتیجتا عزیزانی هم که وایسادن، میتونن با گاوبندی خیلی شیک اسکولت کنن!:n02:
.

دقیقا من همین کارو کردم. :happy:

آخه پارک هم هست، یه مکان عمـومیه و ممکنه خیلی ها قرار داشته باشن یا همینجوری اونجا ایستاده باشن.
من دیدم دو نفر کنار هم دارن باهم صحبت میکنن رفتم جلو گفتم "سلام، ببخشید پی سی ورلد؟!" گفت چی؟
گفتم ببخشید اشتباه شد ! زنگ زدم به بابک که آقا کجایی، کسی اینجا نیست. گفت مهرانی، همون دور و برن
بچه ها رفتم پیش یه اکیپ دو نفره ی دیگه گوشامو تیز کردم و دیدم دارن حرف اخطار و بن رو میزنن (حال من در
اون لحظه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) با کلی ذوق گفتم ببخشید، شما از بچه های پی سی ورلد هستین؟! گفتن بله شما هم از بچه ها
ی پی سی هستی؟ و...

یادش بخیر

با تشکر مهران...

Miss Artemis
10-05-2015, 14:00
من اصلا دوست ندارم ذهنیتم از قیافه ی بقیه تغییر بکنه. یکی دو بار عکس بعضیا رو دیدم کلی خورد تو حالم :دی

یعنی تا چند وقت نمیتونستم باهاشون عادی باشم احساس میکردم یه آدم دیگه شدن :دی

ولی حتما تاپیک رو دنبال میکنم ، قرار که مشخص شد میام از دور دید میزنم :دی ( جاست کیدینگ : دی )

Public Enemy
10-05-2015, 14:22
حذف شود ...

Armin.Computer
14-05-2015, 11:20
سلام
آخر قرار گذاشتید؟؟؟؟؟

raana
14-05-2015, 11:32
سلام
آخر قرار گذاشتید؟؟؟؟؟

سلام.....

نه باوو:n02:

قرار گذاشته بودیم که ..الان تاپیک به جای 6صفحه ...106 صفحه داشت....

بچه ها خسته ن ..حال ندارن بیان بیرون:n02:

Armin.Computer
14-05-2015, 11:44
سلام.....

نه باوو:n02:

قرار گذاشته بودیم که ..الان تاپیک به جای 6صفحه ...106 صفحه داشت....

بچه ها خسته ن ..حال ندارن بیان بیرون:n02:

چرا؟:n14:
من تهران نیستم
اگر هم بودم نمی یومدم :n08:
شوخی می کنم:n02:
+
آخرین باری که قرار گذاشتید کی بوده؟؟؟ :n39:

raana
14-05-2015, 12:07
چرا؟:n14:
من تهران نیستم
اگر هم بودم نمی یومدم :n08:
شوخی می کنم:n02:
+

والا من خبر ندارم..از 2008 تا 2012 نبودم انجمن:n02:

احتمالن تو اون بازه ی زمانی ..آخرین قرارها بوده:n02:بعده 2012 هم که خبری نبوده:n02:

Sh-Meteor
14-05-2015, 17:18
والا یه چند بار پیشنهادش شد که بیفته این جمعه که در پیش رو هستش (فردا) اما خوب بقیه نظری ندادن و در نتیجه توافقی حاصل نشد!

اگه بخوایم بندازیم اوایل خرداد چون خیلی ها هستن که یا دانشجو هستن یا دانش آموز و خرداد میشه موقع امتحانات و اینجور داستانا ...
بنابراین خیلی ها شاید باشن که دوست داشته باشن بیان ولی (به همون دلیل تحصیل) نمیان!

اگر هم بندازیم برای تیر به بعد که میشه ماه رمضان و خوب سفر کردن شرایط خاص داره و یه عده که روزه میگیرن نمیان!

به نظرم بندازیم تو تایم بین 20 تا 29 خرداد که هنوز ماه رمضان نشده و امتحانات هم (اکثرا) تموم شده! مثلا 22 خرداد خوبه که جمعه هم هست!

راه بعدی هم اینه که بیفته مرداد به بعد که ماه رمضون هم تموم شده ...

:n01:

Mehran
14-05-2015, 23:04

سلام

پنج شنبه، یک اسفند 87

با تشکر مهران...

ملا نصرالدین
17-05-2015, 16:40
به نظر من چند بازه ی زمانی هر کدام توی یک ماه رو مشخص کنید ببینید کدام رای بیشتری میاره.بعد توی اون بازه بحث میکنیم که چه روزیش میتینگ بذاریم

raana
18-05-2015, 18:03
آقا من هدفم فقط رسیدن به اون بستنی ای هست که Ezel قول داده:V5:

من که هر روزی باشه مشکلی ندارم.....فقط اعلام بشه چه روزی:n02:

Armin.Computer
18-05-2015, 22:16
خوبه من این تاپیک رو بالا آوردم
خخخخخخخخ

1376MAXIMUM
18-05-2015, 22:24
به نظر من چند بازه ی زمانی هر کدام توی یک ماه رو مشخص کنید ببینید کدام رای بیشتری میاره.بعد توی اون بازه بحث میکنیم که چه روزیش میتینگ بذاریم
پیشنهاد خیلی خوبیه چرا عمل نمیکنیم

1376MAXIMUM
21-05-2015, 07:48
چرا عمل نمیکنیم خوب چرا پایه نیستید
من میگم اگر بشه از اصفهان میام تهران اون وقت یه قرار نمیزاریم؟!؟؟!؟!!!؟؟!؟

hp722
21-05-2015, 11:18
اینکار احتیاج به یه لیدر داره.بین افرادی که موافق با اومدن هستن رای گیری بشه و یه نفر بعنوان لیدر انتخاب بشه تا کارها رو هماهنگ کنه

raana
21-05-2015, 12:43
5شنبه...7خرداد....ساعت 6 ...پارک لاله....

من برنامه رو دادم:n02:

حالا موافقین و مخالفین بیان نظر بدن:n02:

تولد vahidgame هم هست..خخخخ:n02:

Saeed Dz
21-05-2015, 16:17
بمونه بعد امتحانات دانشگاه

hp722
21-05-2015, 17:20
من با رعنا خانم موافقم

بمونه بعد امتحانا میشه ماه رمضون بازم اصلا نمیشه

Sh-Meteor
21-05-2015, 20:01
سلام :n01:

منم موافق تاریخ ام و پیشنهاد خوبیه

فقط اگه میشه، ساعتشو یکم بیاریم جلوتر

تا بخوایم صبر کنیم بقیه برسن و بعد یه حرکتی کنیم دیر میشه و هوا تاریک میشه!

dourtarin
21-05-2015, 20:15
5شنبه...7خرداد....ساعت 6 ...پارک لاله....

من موافقم:n02:
ما شهرستانی هم دفعه بعد ان شاء الله:n18:

1376MAXIMUM
21-05-2015, 22:25
من موافقم:n02:
ما شهرستانی هم دفعه بعد ان شاء الله:n18:

همچین میگی شهرستان انگار یه جایی هستیم انگا نه برق داره نه اب داره هیچی نداره و بویی هم از تمدن نبردیم

برای شهرای دیگه اقا تاپیک جدا بزنیم یا همین جا تو اولین پست مثلا مینویسیم تهران مثلا پارک لاله نمیدونم اصفعان مثلا ۳۳ پل و ..... تاریخ هم هماهنگ همه باهم جمع بشیم مثلا پنج شنبه شب همه هر هفته جمع بشیم

dourtarin
21-05-2015, 22:49
همچین میگی شهرستان

خواستم بگم فعلا نیستیم..یه جمله ام این همه معنی داشت؟:n02:

اهنگ همه باهم جمع بشیم مثلا پنج شنبه شب همه هر هفته جمع بشیم

بهتره میتینگ یه جا باشه ...هر کسی تونست بیاد...البته در مورد شهرهای دیگه دوستان خودش اگه خواستن جداست:n18:

Saeed Dz
21-05-2015, 23:08
من با رعنا خانم موافقم

بمونه بعد امتحانا میشه ماه رمضون بازم اصلا نمیشه
البته هرجور اكثريت دوستان مايل هستن ولى خب بنده فرقى بين ماه رمضان و ماه هاى ديگه نميبينم
اگر فقط كارام انجام شده باشه و وقتم آزاد باشه ميام حتما
شايد دوستان نظر ديگه اى دارن، در هر حال هرطور كه اكثريت تصميم ميگيرن
همزمان با امتحانات دانشگاه باشه متاسفانه من نميتونم و از همين جا عذرخواهى ميكنم

EHSANRF
22-05-2015, 00:39
منم موافقم حیف که شهرستانم :n28:
یه تاریخ بذارین حداقل یه ماه وقت بدین
شاید بتونیم همه جمع شیم

raana
22-05-2015, 11:01
والا من می خواستم بگم ساعت 5...گفتم الان همه میگن هوا گرمه......:n02:

.................................................. .....

امتحانات کی تموم میشه؟؟؟

.....................................

فقط 2 نفر اعلام آمادگی کردن:n02:خیلی زیادیم واقعن:n02:

pcforlife
22-05-2015, 11:33
فقط 2 نفر اعلام آمادگی کردن:n02:خیلی زیادیم واقعن:n02:
اگر پنجشنبه برنامه خاصی پیش نیاد، منم هستم./
تشکر از رعنا:n16:

ملا نصرالدین
23-05-2015, 10:27
این هفته نه .خواهش میکنم:n28:

1376MAXIMUM
23-05-2015, 10:39
من تا سه هفته دیگه که باشه ۲۱ ام و این حدودا تا ۲۳ ام نمیتونم و رد میکنم نمیام
همیشه کارم لنگه خخخخخخ
البته ممکنه بعدش هم نتونم جواب مثبت بگیرم و بیام تهران خخخخ
تازگیا کار رو خراب کردم یه خورده دیگه اعتماد قبلی بهم نیست

Mehrshad-msv
23-05-2015, 13:21
اگر قدیمیا بیان منم میام!:n02::n11:

EHSANRF
23-05-2015, 14:00
آقایون خانوما
من کل تاپیکای میتینگ رو زیر و رو کردم
بجز همین عکسی که اول این تاپیک هست عکسی پیدا نکردم!
نکنه سرکاریم :n10:
اونایی که رفتن عکس تمام دوره ها رو بذارن آشناشیم
ما هم شاید اومدیم:n19:

befermatooo
25-05-2015, 16:14
هر وقت مزایده استقلال و پرسپولیس برگذار شد و برنده داشت این تاپیک هم میتینگس برگذار میشه :n31:

*IN*
25-05-2015, 16:37
اگه بد موقع نباشه منم هستم...

raana
26-05-2015, 17:02
این تاریخی که دادم...برای این بود که ببینم چند نفر میان و این داستانا:n02:
فعلن میتینگی در کار نیس...
چون با دو نفر که نمیشه....

حداقل 7-8نفر باشن...

حالا دوستان زمان پیشنهاد بدن...:n26:

Sh-Meteor
26-05-2015, 18:04
این تاریخی که دادم...برای این بود که ببینم چند نفر میان و این داستانا:n02:
فعلن میتینگی در کار نیس...
چون با دو نفر که نمیشه....

حداقل 7-8نفر باشن...

حالا دوستان زمان پیشنهاد بدن...:n26:

موافقم!

تازه گاهی اوقات اونایی که میگن ما میاییم (و بقیه روش حساب می کنن) شاید اتفاقی بیفته که نتونن بیان. :n09:

من با اجازه پیشنهاد می کنم جمعه 21 خرداد باشه.

چون هم اکثر مدارس و دانشگاه ها تقریبا امتحانات شون تموم شده

هم یک هفته قبل از ماه رمضان هست. (و به روزه دار ها هم فشار نمیاد و اذیت نمیشن)

اگه دوستان زمان بهترین سراغ دارن، پیشنهاد بدن! :n01:

Ezel
27-05-2015, 13:52
عاقا زودتر تکلیف ما رو مشخص کنید :n09:

والله من هرموقع میرم بستنی بخورم یاده شماها میفتم و منصرف میشم از بستنی خوردن :n33:

*IN*
27-05-2015, 16:07
من با اجازه پیشنهاد می کنم جمعه 21 خرداد باشه.
وسط امتحانات دانشگاس...

boy iran
27-05-2015, 20:15
منم هستم مثل قدیما :n06:

tajrobenik
11-06-2015, 18:57
چی شد بیست و یک خرداد!؟

Public Enemy
08-07-2015, 12:54
خوب تقریبا به آخر ماه رمضون نزدیک میشیم . خواستم تاپیک رو بالا بیارم برنامه ریزی شه بلاخره کی میاد کی نمیاد :n01:

Ezel
08-07-2015, 17:46
بنظر بنده در روز قدس میتینگ بگذاریم که با یک تیر دو نشون بزنیم ، هم دیداری باشه هم مشت محکمی بر دهان استکبار و مستکبرین :n28:

pcforlife
08-07-2015, 21:51
بنظر بنده در روز قدس میتینگ بگذاریم که با یک تیر دو نشون بزنیم ، هم دیداری باشه هم مشت محکمی بر دهان استکبار و مستکبرین :n28:
این که برای تو خوب میشه که دادایی!!
.
.
اشارتی میکنم به موضوع: بستنی (یا آلترناتیوش کیک ساندیس)!!
.
.
.
به بهانه استکبار و مستکبرین، اسلام و مسلمین روزه دار و روزه خوار رو مچل میفرمایی!؟!
هیهات!

ALI . R
09-07-2015, 15:30
سلام. هفته دیگه روز دوشنبه و سه شنبه احتمالا میایم تهران. حالا هنوز معلوم نیست که چند روز باشیم!
به نظرم روز دقیق رو مشخص کنیم بهتره! آقا سروش گفتن روز قدس. تو تقویم که میبینم جمعه هفته بعد هست. ولی ظاهرا رسانه ها اعلام کردن که فردا هست! دقیق نمیدونم!
به هرحال خیلی دوست داشتم باشم تو میتینگ. :n27:

:n16:

Public Enemy
11-07-2015, 14:20
Ezel جان فکر کنم در P30world اشتباه ترین کار ، مشورت و رای گیری باشه :n09: چون ظاهرا هرگز به نتیجه نمیرسه .

گاهی اوقات همون یه دونه رای ، بهتر از مشورت کار رو راه میندازه :n09:

باید زمان مشخص کرد و تحمیل کرد که فلان روز بیاین . یه روزی تعیین کنین ، قول میدم تو بیمارستانم باشن ( دور از جون ! ) سرم به دست بلند شن بیان میتینگ :n09:

Public Enemy
30-09-2015, 01:01
صرفا جهت بالا اوردن تاپیک این پست رو گذاشتم ...
کلا برنامه میتینگ تعطیل دیگه ؟ :n09: ( سروش نفس راحتی کشید فکر کنم چند ماهی هستش داره پولاشو جمع می کنه خرج بستنی میتینگ کاربرانو بده )

Ezel
01-10-2015, 20:18
صرفا جهت بالا اوردن تاپیک این پست رو گذاشتم ...
کلا برنامه میتینگ تعطیل دیگه ؟ :n09: ( سروش نفس راحتی کشید فکر کنم چند ماهی هستش داره پولاشو جمع می کنه خرج بستنی میتینگ کاربرانو بده )

الان پولام انقدر جمع شده که میتونم همتونو ببرم نایب ، انقدر که پول جمع کردم برا بستنی میتینگ :n31:

mahdi--
01-10-2015, 22:37
منو فک نکنم راه بدن.
اگه هم بدن کلا مسخرم میکنن.
من نمیام:n28: