PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت منو براي asp.net

samira455
12-09-2006, 17:25
سلام به همه
من مي خوام براي وب سايتي كه براي يك اداره رسمي با asp.net نوشتم منو بسازم و برام خيلي مهمه كه چيزه خوبي از آب در بياد
لطفا منو راهنمايي كنيد كه چطور مي تونم اين كارو انجام بدم.
البته با يه نرم افزاري كه از اينترنت download كردم اين كارو انجام دادم (اسم اون aspxlab هست) ولي كركشو ندارم مي خوام از يه چيزه ديگه استفاده كنم ولي نمي دونم چطوري و با چي.
ممنونم اگه راهنمايي كنيد

NoneForce
12-09-2006, 18:05
سلام
يك نگاهي به DevExpress DXperience بندازيد.

samira455
13-09-2006, 11:23
سلام noneforce عزيز.من اين نرم افزار را سرچ كردم ولي براي download چيزي پيدا نكردم.بيشتر سايت هايي كه توي سرچ پيدا مي كردم به زبان ‍‍‍‍‍چيني بود.
لطفا راهنمايي كنيد من از كجا مي تونم اين نرم افزارو download كنم.
باز هم ممنون از لطفتون

someone
13-09-2006, 11:30
سلام.
به اين site مراجعه كنيد كه فكر كنم منظور دوستمون اين بوده:
كه ميتونيد درش Component براي asp.net پيدا كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.

NoneForce
13-09-2006, 13:37
سلام به همه
من مي خوام براي وب سايتي كه براي يك اداره رسمي با asp.net نوشتم منو بسازم و برام خيلي مهمه كه چيزه خوبي از آب در بياد
لطفا منو راهنمايي كنيد كه چطور مي تونم اين كارو انجام بدم.
البته با يه نرم افزاري كه از اينترنت download كردم اين كارو انجام دادم (اسم اون aspxlab هست) ولي كركشو ندارم مي خوام از يه چيزه ديگه استفاده كنم ولي نمي دونم چطوري و با چي.
ممنونم اگه راهنمايي كنيد

سلام
فكر كنم پيدا كردن DXperience مشكل باشد.
از اين هم ميتونيد استفاده كنيد :

ComponentArt WebUI 2006.1

لينك دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با اين سريال :

JERQN-JJRJJ-67XQJ

morteza10878
14-09-2009, 17:28
سلام دوستان عزیز
من کامپوننتهای این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو دانلود کردم حالا میخوام به این صورت استفاده کنم :
یک عکس و یک textbox و کامپوننت menu همین سایت رو دارم میخوام در زمان اجرا 1 : کامپوننت دیده نشه 2 : با کلیک روی عکس کامپوننت ظاهر بشه 3 : و با انتخاب تاریخ مورد نظر مقدار اون در textbox قرار بگیرم
ممنون میشم اگر مثالی دارین واسم بزارین

man23
11-08-2010, 20:22
سلام دوست عزیز.من میخوام یه سایت بسازم یه منو میخوام که رسمی باشه و قشنگ تو هر سایتی رفتم نتونستم پیدا کنم میشه اگر کامپوننتشو دارید برام میل کنید یا یه سایت معرفی کنید که برو دانلود کنم.لطفا" کمکم کنید
ممنون میشم واقعا".

L u K e !
12-08-2010, 09:37
پیشنهاد می کنم که بسازید با css و html کار سختی نیست اموزش های زیادی هم هست تو net یه سرچ بزنید چیزای خوبی پیدا می کنید .