PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افت شدید سرعت هنگام باز کردن پی سی ورلد

omid7000
29-04-2015, 04:57
سلام
وقتی پی تی یا پی سی ورلد رو باز می کنم افت شدی سرعت دارم.
با پشتیبانی شاتل امروز حرف زدم فهمیدم مشکل از خط نیست و از سیستم خودمه چون رو لپ تاپ دادشم (کانفیک win 7 ,cpu ci5 2.5 ghz ram 4G)تست کردم سرعت باز کردن پی تی عالی بود.پس مشکل از پی تی ام نیست و100 درصد از سیستم خودمه.کانفیگ :
cpu 2,5 cel intel
ram 512
hdd 320
wireless lan cnet

کلیه قطعات سخت افزاری تا اونجایی که می دونم سالمن
بنظر خودم مشکل بالا بودن cpu usage که عکس شو میزارم غالبا رو 100% ولی از 100 پایین هم میاد(حتی به 30 و 40 هم می رسه) که فکر می کنم علت سالم بودن cpu همینه.حالا موندم چطوری حلش کنم.لطفا راهنمایی کنین.
ضمنا برای اینکه کاملا مطئن شم یه ویروس اسکن با اسمات سکیوریتی 8 آپدیت امروز انجام دادم ویروس نداشت.(ممکنه تو بایوس ویروس باشه و باعث بالا رفتن cpu usege بشه ؟)
ویندوزم کاملا مطمئنه xp sp3 از پک دریاسافت .برای اینکه کاملا از ویندوز مطمئن شم یه ایمیج بدون هیچ نرم افزار اضافی که از قبل داشتم روش گذاشتم یعنی مثل اینکه ویندوز رو نصب کنی و فقط درایوراشو نصب کنی.پس مشکل از ویندوزم نیست.
مرورگر ff37 آخرین ورژن.لطفا راهنمایی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]