PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بازی های آنلاین

The Dreadnaught
25-04-2015, 00:16
درست از یک روز قبل از عید کل اینترنت مملکت رو مختل کردن، هنوز هم درست نشده.

بازی آنلاین که به کل تعطیل شده با این وضع. ولی ظاهرا یک عده مشکلی ندارند، چون من فقط یک تاپیک تو بازی سنتر دیدم که عده ای از یوزرها این مشکل رو پیگیری می کنند و تعدادشون حتی نسبت به کاربران همون انجمن هم خیلی کمه.

تا جایی که شنیدم این مشکلات روی سرویس های کاهش پینگ هم تاثیر گذار بوده و با اونها نمیشه بازی کرد.

کسی اینجا هست که مشکلی نداشته باشه یا سرویس کاهش پینگش بدون اختلال باشه؟ اگه آره ممنون میشم بگین از کجا سرویس دارین و چه بازی هایی رو تست کردین.

javad2015
25-04-2015, 02:31
من بدون مشکلم کانتر بازی میکنم پینگم حدود 60 تا 80 هست.
2020 مخابرات

Pejii
25-04-2015, 12:19
من هم مشکلی نداشتم با world of warcraft رو سرویس کاهش پینگ iGame که از امین1356 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگیرم (یکی، دو سالی میشه تقریباً از این سرویس استفاده میکنم).

Aryaeiboy
25-04-2015, 12:58
دوست من کلا با نت ایران نمی شه گیم آنلاین زد. باید اعصاب پولادین داشته باشی تا بشه! این دوستانی هم می گن مشکلی ندارن و دارن بازی می کنن توهین محسوب نشه امیدوارم ولی مطمينا به صورت حرفه ای گیم بازی نمی کنن. تفریحی میرن تو گیم٬ لگ و دیلی رو چندان اهمیت نمی دن و به چشممون نمیاد. ۸ ساله گیم آنلاین می زنم همیشه خراب بوده اوضاع ولی بیشتر از دوساله که دیگه رسما تعطیل شده از یکی دو دوز قبل از عید امسال هم اوضاع شدیدا بدتر شد. مخصوصا از وقتی که شروع کردن به انگولک کردن پروتکل udp. حتی با پینگ تایم 90ms هم تاخیر در حد ۱تا ۲ ثانیه توی بازی هست

The Dreadnaught
25-04-2015, 14:41
من بدون مشکلم کانتر بازی میکنم پینگم حدود 60 تا 80 هست.
2020 مخابرات

با سرور داخلی یا خارجی؟

منم از مخابرات سرویس دارم

من هم مشکلی نداشتم با world of warcraft رو سرویس کاهش پینگ iGame که از امین1356 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگیرم (یکی، دو سالی میشه تقریباً از این سرویس استفاده میکنم).

من خودم هم خیلی وقته از سرویس دانلودشون استفاده می کنم. ولی از اونجایی که این اختلالات سراسری هست احتمالا سرویس های کاهش پینگ رو هم شامل میشه.

دوست من کلا با نت ایران نمی شه گیم آنلاین زد. باید اعصاب پولادین داشته باشی تا بشه! این دوستانی هم می گن مشکلی ندارن و دارن بازی می کنن توهین محسوب نشه امیدوارم ولی مطمينا به صورت حرفه ای گیم بازی نمی کنن. تفریحی میرن تو گیم٬ لگ و دیلی رو چندان اهمیت نمی دن و به چشممون نمیاد. ۸ ساله گیم آنلاین می زنم همیشه خراب بوده اوضاع ولی بیشتر از دوساله که دیگه رسما تعطیل شده از یکی دو دوز قبل از عید امسال هم اوضاع شدیدا بدتر شد. مخصوصا از وقتی که شروع کردن به انگولک کردن پروتکل udp. حتی با پینگ تایم 90ms هم تاخیر در حد ۱تا ۲ ثانیه توی بازی هست

من خودم تا قبل از عید بدون مشکل بازی می کردم (Robocraft) ولی بعد از عید به افتضاح کشیده شد همه چیز. پینگ ثابت و بدون time out دارم ولی بدون دلیل وسط بازی DC میشه یا لگ شدید میندازه و مشکلاتی از این دست.

قبلا با این سرویس های کاهش پینگ باز خیلی ها بازی می کردن ولی چند نفر در بازی سنتر می گفتن که بعد از عید دیگه با کاهش پینگ هم مشکل حل نمیشه. چون دیگه اصلا بحث پینگ بالا و packet loss نیست.

javad2015
25-04-2015, 16:26
داخلی یا خارجیشو نمیدونم.
البته گاهی اوقات بازی لگ میشه ولی خیلی کم.درگذشته این یه ذره لگم وجود نداشت.

Pejii
26-04-2015, 13:04
احتمال این هست که گیم هایی از پروتوکول های متفاوت استفاده کنند که سیستم فیلترینگ بهشون گیر میده، همین وار کرافت هم حدود سه سال پیش دچار این مشکل شده بود و بدجوری گیر بود، ولی این سری خوشبختانه مثل اینکه پروتوکول و پورت هاش رو دیگه کاری ندارند.

Aryaeiboy
26-04-2015, 13:22
بیشتر گیم ها دچار مشکل شده. لگ به کنار اصلا نرم افزارها و نتوورکهای گیم مثل psn پلی استیشن یا origin توی پی سی یا اصلا وصل نمیشن یا به سختی وصل میشن. وایبر هم دچار اختلالات شدید شده. حتی google play store هم توی خیلی از isp ها دچار مشکل شده و به سختی باز میشه

J@viD
26-04-2015, 19:41
کاملا تایید میشه من فیفا 15 خریدم ده دست نتونستم بازی کنم از قبل عید.

luches
26-04-2015, 20:27
دقیقا از شب عید به بعد که فاز جدید فیلترینگ هوشمند رو شروع کردند هر دوتا پروتوکل TCP و UDP به شدت دچار اختلال شدند. بعد شب ها اختلال روی یکی از این پروتوکل ها بسیار بدتر میشه و مثلا چند شب بود TCP نابود شده بود و بازیهای مثل world of warcraft , star craft 2 ... که از این پروتوکل استفاده میکنن عملا غیر قابل بازی میشن . بعضی شبها هم UDP به کل نابود میشه که بازیهای انلاین منطبق بر UDP به کل تعطیل میشن و همچنین اینکه میبینید یکهو خیل عظیمی از چیز شکن ها یکهو از کار می افتن به دلیل همین تعطیلی پروتوکل UDP هست !
کاملا معلومه دائما در حال تست این سیستم روی زیر ساخت هستند که عملا میشه دید چقدر تبعات منفی داره. هیچ کار از دست من و شما هم بر نمیاد !

merikhi
21-08-2015, 05:48
من با دومگ نامحدود مخابرات پینگم رفته رو ۴۰۰ افتضاح شده! فکر میکردم اینطوری کردن مجبور شیم بریم رو سرویس حجمی‌هاشون نگو همگانیه! :n02:

ruzbeh1
28-09-2015, 11:26
من با دومگ نامحدود مخابرات پینگم رفته رو ۴۰۰ افتضاح شده! فکر میکردم اینطوری کردن مجبور شیم بریم رو سرویس حجمی‌هاشون نگو همگانیه! :n02:
پینگ شرکتای خصوصی معمولا" بهتره ، سرویس گیم شاتل و پارس آنلاین و فعال کنی معمولا" بیشتر مرکزای مخابراتی پینگ خوبی دارن.