PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای انتخاب ماشین حساب

Vamp!r3
24-04-2015, 00:39
سلام دوستان

راستش رشتم عمران هست و میخوام یه ماشین حساب بگیرم
یه چیزی که داخل کارم هم به کارم بیاد در آینده
نمیدونم آخرین مدل های کاسیو و تگزاس به کار ماها میاد ؟
بودنش کار رو راحت تر میکنه یا نه ؟!
در کل کلاسپد400 و تگزاس CAS میتونن درس و در آنیده کار رو راحت تر کنن ؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید :)

SNOW PATROL
24-04-2015, 07:40
درود دوست من در جریان باشید که مدل کلاسپد و برخی مدل های تگزاس صفحه رنگی و تاچ دارند و اگر برای درس میخواید مراقبین امتحانات معمولا به این ماشین حساب ها روی خوش نشون نمیدن
من فکر میکنم casio algebra fx2 جوابگوی کار شما باشه

Vamp!r3
24-04-2015, 11:31
درود دوست من در جریان باشید که مدل کلاسپد و برخی مدل های تگزاس صفحه رنگی و تاچ دارند و اگر برای درس میخواید مراقبین امتحانات معمولا به این ماشین حساب ها روی خوش نشون نمیدن
من فکر میکنم casio algebra fx2 جوابگوی کار شما باشه

برای امتحان ماشین حسابی دارم که جوابگو باشه
بیشتر ماشین حسابی میخوام که بتونه در آینده هم کمک کننده باشه (اگر همجین جیزی باشه اصلا!!)

SNOW PATROL
24-04-2015, 12:09
برای امتحان ماشین حسابی دارم که جوابگو باشه
بیشتر ماشین حسابی میخوام که بتونه در آینده هم کمک کننده باشه (اگر همجین جیزی باشه اصلا!!)
والا دوست من.... اینده که مشخص نیست اما نظر من رو میخوای کارهای خارج از درس شما اگر نیاز به محاسبات داشته باشه خب بهتره از کامپیوتر و نرم افزارهای مربوطه استفاده کنید....
اما به طور کلی ماشین حساب های تگزاس حرف اول و اخر رو در زمینه های مهندسی میزنن....

Vamp!r3
24-04-2015, 12:21
والا دوست من.... اینده که مشخص نیست اما نظر من رو میخوای کارهای خارج از درس شما اگر نیاز به محاسبات داشته باشه خب بهتره از کامپیوتر و نرم افزارهای مربوطه استفاده کنید....
اما به طور کلی ماشین حساب های تگزاس حرف اول و اخر رو در زمینه های مهندسی میزنن....

ممنون بابت راهنمایی

کار باهاشون راحته ؟!
چون کاسیو صفحه لمسی داره به هر حال

SNOW PATROL
24-04-2015, 12:26
ممنون بابت راهنمایی

کار باهاشون راحته ؟!
چون کاسیو صفحه لمسی داره به هر حال
حقیقتا کار کردن با ماشین حساب تگزاس چندان راحت نیست ولی اموزش های زیادی ازش وجود داره.. که خب باید برای یادگیریش وقت زیادی بزاری..

اما چون با کلاسپد کار نکردم نمیتونم مقایسه ای بینشون کنم

bijandarbari
24-04-2015, 15:48
سلام

به نظر من ماشین حساب تو دوران تحصیلات تکمیلی کاربردی نداره.
برای شما نهایت ماشین حسابی که بتونه معادلات جبری رو solve کنه و انتگرال بگیره و فرمول ذخیره کنه کافیه. همون کاسیو fx2.0 مناسبه.

edris0131
29-03-2016, 02:21
من خودم کاسیو fx 82 ms رو ترجیح میدم
هم ساده هست و هم کار باهاش راحت
ببرای هنرجوها و حتی دانشجوهای کاردانی من این مدل رو پیشنهاد میکنم