PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید کنسول بازی برای یک آدم نا آشنا به کنسول ها

Amirhos3ein
19-04-2015, 12:48
سلام دوستان

حقیقتا من هیچ آشنایی راجبه کنسول های بازی ندارم و هیچ اطلاعاتی راجب مباحثی ک مطرح میشه از جمله مدل،اسلیم،کپی خور بودن،ریجن و سه چراغه و ..... ندارم و از دوستان آشنا و باتجربه تضاضای راهنمایی دارم:n16::n16:

اولش میخواستم xboxe one بخرم ولی انگار میگن بازیاش خیلی گرونن و خودشم یه مقداری گرونه از ی طرفم میخوام xbox 360 بخرم ولی میگن تا یکی دو ساله آینده دیگه ساپورت نمیکنه و بازی نمیاد واسش

اگه امگانش هست از دوستان عزیز میخوام ک بهترین و مقرونه به صرفه ترین گزینه را به من معرفی کنن :n12::n12:

البته ps3 و ps4 هم مد نظرم هست:n12:

a_bayan
19-04-2015, 22:03
سلام.با وجود شرایط و قیمت این چند مدل معروف من ps4 رو پیشنهاد میکنم...کپی خور نیستش یعنی بازیای کپی و غیر اورجینال نمیخوره ولی خوب چیز مناسبیه...مایکروسافت میشه گفت برای ایکس وان یسری محدودیت ها در نظر گرفته که واسه ما ایرانی ها اصلا خوب نیست...

SamGun
20-04-2015, 11:15
سلام

در حال حاضر خرید کنسول های PS3-PS4 بسیار به صرفه تر هست تا کنسول های شرکت ماکروسافت

مخصوصا PS4 که هم امیدی برای کپی خور شدنش در اینده هست و هم قابلیت های کاربردی بهتر و بیشری نسبت به کنسول ها دیگه داره

Amirhos3ein
21-04-2015, 11:27
سلام

در حال حاضر خرید کنسول های PS3-PS4 بسیار به صرفه تر هست تا کنسول های شرکت ماکروسافت

مخصوصا PS4 که هم امیدی برای کپی خور شدنش در اینده هست و هم قابلیت های کاربردی بهتر و بیشری نسبت به کنسول ها دیگه داره

حال به نظره شما ps3 به صرفه تره یا ps4؟
ps4 ک هم خودش گرونه و هم بازی هاش،ps3 هم که تا یه سال بیشتر ساپورت نمیشه
من بیشتر fifa میخوام بازی کنم و یخورده هم از لحاظ مالی دستم باز نیستا میخوام بهترین انتخابا کنم ک پشیمون نشم

A/|\IR
21-04-2015, 19:51
از نظر بصرفه تر بودن که PS3 با توجه به کپی خور بودنشون بهترِ
ps4 در ازای گرون بودن گرافیک بهتر میده همچنین آنلاین هم میتونین بازی کنین، برای بازی هم میتونین به صورت شیرینگ دو نفره خریداری که پول بازی ها نصف میشه تقریبا، بستگی به خودتون داره هر کدوم بیشتر به شرایطتون میخوره خریداری کنید.

Amirhos3ein
21-04-2015, 20:37
از نظر بصرفه تر بودن که PS3 با توجه به کپی خور بودنشون بهترِ
ps4 در ازای گرون بودن گرافیک بهتر میده همچنین آنلاین هم میتونین بازی کنین، برای بازی هم میتونین به صورت شیرینگ دو نفره خریداری که پول بازی ها نصف میشه تقریبا، بستگی به خودتون داره هر کدوم بیشتر به شرایطتون میخوره خریداری کنید.

ps3 تا کی ساپورت میشه به نظرتون؟
ps4 امکان داره کپی خور بشه یا همیشه باید اورحینال بازی خرید؟

A/|\IR
21-04-2015, 20:55
ps3 تا کی ساپورت میشه به نظرتون؟
ps4 امکان داره کپی خور بشه یا همیشه باید اورحینال بازی خرید؟

چون xbox 360 تا 2016 ساپرت میشه فکر کنم ps3 هم تا اون موقع ساپرت بشه ولی تنها ساپرت شدن نیست که بازی هایی که در آینده برای ps3 و ps4 بیان گرافیکشون زمین تا آسمون فرق میکنه نمیشه زیاد دل خوش کرد
واقعا نمیشه گفت

Amirhos3ein
21-04-2015, 21:02
چون xbox 360 تا 2016 ساپرت میشه فکر کنم ps3 هم تا اون موقع ساپرت بشه ولی تنها ساپرت شدن نیست که بازی هایی که در آینده برای ps3 و ps4 بیان گرافیکشون زمین تا آسمون فرق میکنه نمیشه زیاد دل خوش کرد
واقعا نمیشه گفت

به خدا خیلی گیج شدم داداش اصلا نمیدونم چیکار کنم :n35:
بین چندراهی موندم
شما بودی به جای من چیکار میکردی
راستیاتش من با شغل کارمندی بودجم به صورت نقدی تقریبا به هیچکدوم نمیرسه و مجبورم چکی خرید کنم
به نظرت میارزه ps4 بخرم و خودما زیره چک بندازم؟!؟!؟:n03:

A/|\IR
21-04-2015, 22:09
به هر حال تصميم گيرنده شما هستى
من باشم ps4 ميگيرم چون نسبت به کاراييش قيمت خيلي خوبى داره و جديد هم هست که حالا حالا برقراره
شما اگه بازى هاى زيادى نميکنى ps4 مناسبه ميتونين اولش دو سه تا بازي بخرين بعد بازى کردن عوض کنين

a_bayan
21-04-2015, 22:28
منم باشم ps4 میگیرم...با اختلاف قیمت کمی که دارن می ارزه...البته اگه من شرایط خریدش رو داشتم حتما میخریدم اما متاسفانه بازی توی خونواده ما یه چیزه منفوره...همین که لپتاپم بازی میکنم خودش کلیه.....مثلا با بودجه ای که من لپتاپ گرفتم حدود 3300 میشد یه لپتاپ معمولی با یه ps4 گرفت کیف دنیارو هم برد...اما هنوز تو خونواده های ایرانی جا نیفتاده...

POROMA2008
22-04-2015, 00:37
XBOX 360 نظر من

HOJ-JAT
22-04-2015, 09:52
دوست عزیز ساپورت ps3 -x360 یک حرف تبلیغاتی بیش نیست این دو کنسول همزان با لانچ نسل هشت دیگه مرده محسوب میشوند
هیچ کدوم از بازی های شاخ برای این دو کنسول دیگه نمیاد
مثلا بلاد برن..جاست کاز..اردر۱۸۸۶

Amirhos3ein
22-04-2015, 12:29
تشکر میکنم از همه دوستان
یه سوال دیگه هم داشتم ک آیا ps4 قادر به پخش مالتی مدیا هم هست یا فقط جنبه بازی و سرگرمی داره؟

HOJ-JAT
22-04-2015, 14:03
فیلم پخش میکنه از روی دیویدی و بلوری
وب گردی هم میشه
موزیک هم پخش میکنه