PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هیوندای i20

eMer@lD
13-04-2015, 15:09
با سلام

در تاپیک خرید و فروش ماشین مثل اینکه خبری نبود و از سال 2013 راکد مانده.

به هر حال
مدیر محترم تاپیک بنده رو بی احترامی به قوانین تلقی نکنید لطفا
ممنون

پیشنهاد خرید هیوندای i20 شده

خوبه؟

مشکلاتش چیه؟

مزایا داره؟

با سپاس

banii
13-04-2015, 19:21
سلام
بهتره سوالتونو در انجمن مشاوره خرید خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید .
توضیحاتش رو هم باید بدین البته ... اینکه مثلا صفر میخواید بخرید یا کارکرده و توقع و معیارتون در مورد ماشین چیه ؟!

بنده اطلاع چندانی در مورد این ماشین ندارم اما گمان نمیکنم توی رنج قیمت خودش رقیب قابل قبولی داشته باشه ... مگر مدل های MG ...
البته معمولا توی ماشین های این تیپی (خانوم پسند ، جمع و جور و ...) تویوتا یاریس هاچ بک رو ، هم به i20 و هم به i30 ارجح میدونند ... البته مدل پایینترش ... مثلا یاریس 2013 که به قیمت i20 2015 میشه تقریبا ... به هر حال خودروی ژاپنی از کره ای خیلی بهتر خواهد بود...

eMer@lD
14-04-2015, 17:42
سلام
متشکرم

بله صفر کیلومتر مورد نظر هست.

البته

تویوتا یاریس فکر می کنم رنج قیمتش از صد و دو میلیون باشه و هیوندای i20 از هفتادو پنج
تفاوت قیمتی شون زیاد هست

banii
14-04-2015, 19:26
سلام
متشکرم

بله صفر کیلومتر مورد نظر هست.

البته

تویوتا یاریس فکر می کنم رنج قیمتش از صد و دو میلیون باشه و هیوندای i20 از هفتادو پنج
تفاوت قیمتی شون زیاد هست

خواهش.

بله دوست عزیز .

بنده هم گفته بودم :)
البته مدل پایینترش ... مثلا یاریس 2013 که به قیمت i20 2015 میشه تقریبا

یاریس هاچ بک 2013 تمیز و خوب بین 85 تا 90 میلیون هستش که i20 2015 صفر هم همین قیمتاست .

البته شما اگر حتما صفر میخواید همونطور که گفتم گمان نمیشه گزینه های خاص دیگری توی رنج قیمت i20 باشه .

اما حتما توی انجمن مشاوره خرید خودرو هم سوالتونو بپرسید چون دوستان اونجا اطلاعات خیلی خوبی دارند و بهترین راهنمایی رو انجام میدن.

:n40: