PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرفتن هندل تکس باکس برنامه دیگر و فرستادن پیغام به آن

Payman_62
12-09-2006, 02:53
سلام.
فرض کنيد يه برنامه بازه و يه تکس باکس هم داره. من ميخوام از طريق برنامه خودم متن تکس باکس رو عوض کنم. اول با FindWindows هندل اون برنامه رو به دست ميارم. ولي بعد که ميخوام هندل تکس باکس رو به دست بيارم نميتونم.
اولش رو برنامه خودم تست کردم. هندل تکس باکس برنامه خودمو که داشتم. خواستم با PostMessage و SendMessage متنشو عوض کنم ولي نشد.
پس لطفا جواب اين 2 سوال رو بديد. اول اينکه چطور هندل تکس باکس یا کنترل های یه برنامه دیگه رو به دست بيارم دوم بعد که هندل رو به دست اوردم چطور بهش پيغام بفرستم و متنشو عوض کنم.
ممنون.

Romina2006
22-01-2007, 11:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SHOWWND ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majj
13-09-2007, 20:07
ميشه دوستان يكم در مورد اين كدها توضيح بدن
مدتها است كه من از رومينا پستي نميبينم
با تشكر

majj
15-09-2007, 12:12
کسی نمیخواهد کمک کنه
البته من خودم تا حدودی بلدم

Payman_62
16-09-2007, 03:05
سلام.
شما میتونی با تابع FindWindow پنجره مورد نظرتو پیدا کنی و بعد با تابع FindWindowEx یا GetWindow& میتونی تکس باکس رو پیدا کنی.

ولی دقیقا نگفتی میخوای چی کار کنی.

majj
16-09-2007, 11:03
با سلام
چند وقت پیش یک برنامه از تهران امد شیراز که اطلاعات کارت سوخت ماشینها داخلش بود بانکش رو تغییر داده بودن
و روش پسورد گذاشتن حدود یک هفته روش کار کردم پسورد ش رو شکستم اونو باچه مکافاتی تو محیط اکسس باز کردیم و با چه مکافاتی موفق شدیم با یکی از همکاران اونجوری که میخواستیم درش بیاریم
کارمون انجام شد
حالا میخواهم اگه یک برنامه دیگه با اون شرایط فرستاده شد نخواهم دنبال پسورد و اون مشکلات قبلی بشم
البته برنامه با بیسیک بود
ممنون از وقتی که میگذارین
اگه چند تا تکس باکس باشه چطوری باید تکس باکس مورد نظر رو انتخاب کرد

Payman_62
17-09-2007, 01:44
سلام.
شما میخوای پسوردهای مختلف رو داخل تکس باکس ست کنی و امتحان کنی تا پسورد رو به دست بیاری؟

majj
17-09-2007, 10:37
با سلام
منظور من این نیست بلکه میخواهم مقداری که داخل تکس باکس برنامه ارسالی است رو داخل برنامه خودم بیارم
سپس براساس اون مقدار یک جستجو تو برنامه خودم انجام بدم

Payman_62
18-09-2007, 04:30
سلام.
برای پیدا کردن تکس باکس ها که گفتم کدوم ای پی آی ها کارتو راه میندازن.
برای به دست اوردن متن داخل تکس باکس هم SendMessage میتونه کمکت کنه.

Payman_62
18-09-2007, 04:33
سلام.
برای پیدا کردن تکس باکس ها که گفتم کدوم ای پی آی ها کارتو راه میندازن.
برای به دست اوردن متن داخل تکس باکس هم SendMessage میتونه کمکت کنه.

majj
18-09-2007, 08:27
سلام
اما من هنوز متوجه نشدم اگه چند تا تکس باکس باشه چجوری اونهارو از هم جداکنم و تکس باکس مورد نظرم رو انتخاب کنم

_H2_
18-09-2007, 14:21
سلام
با اجازه اساتید:
گرفتن اشاره گر:
FindWindow
FindWindowEx
GetWindow
GetNextWindow
GetTopWindow
WindowFromDC
WindowFromPoint

گرفتن متن داخل:
GetWindowText

این را هم دانلود کنید بد نیست، با کمک dll و در دات نت است!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حتی میتواند مکان و متن دکمه Start را دستکاری کنید یا دکمه Start را Maximize کنید و... !

majj
19-09-2007, 09:53
متشکر از راهنمایی که کردین