PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ریکاوری :(

pmax
11-04-2015, 18:02
سلام دوستان :(

من یه هارد 500 گیگ داشتم که سه تا درایو داشت و روش ویندوز 7 نصب بود :(
امروز اومدم ویندوز جدید بریزم ارور داد و نصب نمی شد :(
ارورشو سرچ کردم دیدم راه حلهای مختلف براش ارائه شده
یکیش این بود که هنگام نصب شیفت + اف 10 رو بگیریم تا صفحه ای مثل داس باز بشه
بعد دستور diskpart رو تایپ کنیم
بعد از طی مراحلی یه جا تایپ کنیم
clean :(
و تمام
مشکل حل شد . ارور رفت اما سه تا پارتیشنم فرمت شد و شد یه پارتیشن :(
اطلاعاتی که بی اندازه برام مهم بود همه از بین رفت
الان برنامه
get data back
رو نصب کردم اما هیچی رو پیدا نمی کنه
بنظرتون چه گلی به سرم بگیرم ؟
بدبخت شدم رسما :(
راهنمایی لطفا

NEED FOR PC
11-04-2015, 18:17

و تمام
الان برنامه
get data back
راهنمایی لطفا

سلام :n27:

من تمام برنامه هارو دانلود کردم از5 مگ تا یک گیگ تست کردم ... نتیجه:
Active.File.Recovery.Ultimate با حجم 600 مگابایت
راستی بهترین راه اینه که بدی بیرون برات اطلاعات رو بازگردانی کنند تو تهران خبر ندارم ولی تو رشت شرکت هست به اسم آپارات 300گیگ اطلاعات منو تو هارد کاملا ترکیده(سوخته) ریکاوری کرد!
گفت اگه بعد ها بازم خواستی یک فولدری پارتیشنی چیزی ریکاوری کنی بیا غمت نباشه!! البته 150 تومن برام آب خورد!!

pmax
11-04-2015, 19:06
ممنون دوست عزیز . حتما دانلودش می کنم :(
اینجام از این شرکتا هستن . توی پاساژ ایران بهم آدرس دادن با حدود 150 تومن قیمت
ولی من کلی عکس و فیلم خصوصی و خانوادگی داشتم روی هاردم . آخرین گزینه م دادن هارد دست یکی دیگه س :(
مرسی از شما

pmax
11-04-2015, 19:10
الان دارم از نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard 8.8.0 استفاده می کنم
فعلا 8% بیشتر سرچ نکرده . فکر کنم یه دو -سه ساعت دیگه کار داره . اما همین الانم یه چند تا فولدر عکس و فیلم پیدا کرده . داره گریه م می گیره از خوشحالی :(

vissoto
11-04-2015, 19:14

و تمام
الان برنامه
get data back
راهنمایی لطفا

سلام

تا زمانی که از ریکاوری همه اطلاعات خود مطمئن نشده اید هیچ گونه فایلی در هارد (در درایوهای پاک شده سابق )کپی نکنید و فایلهای ریکاور شده را در جای دیگری مانند فلش مموری /هارد اکسترنال و ..... ذخیره کنید.
(مثلا اگر اطلاعات شما در درایو C نبودند می توانید در این درایو ریکاوری کنید.)

پس از ریکاوری کامل اطلاعات می توانید فایلها را به درایوها منتقل کنید.

نرم افزار پیشنهادی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-minitool-power-data-recovery-personal-بازیابی-اطلاعات/

lost partition recovery و Digital media recovery و Undelete Recovery را در این نرم افزار

چک کنید.

NEED FOR PC
11-04-2015, 19:18
الان دارم از نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard 8.8.0 استفاده می کنم
فعلا 8% بیشتر سرچ نکرده . فکر کنم یه دو -سه ساعت دیگه کار داره . اما همین الانم یه چند تا فولدر عکس و فیلم پیدا کرده . داره گریه م می گیره از خوشحالی :(

دوست عزیز فایل هارو همه ی نرم افزارها پیدا میکنن!
ریکاوری هم اکثرا خوبن!
اما مشکل اینه که فایل های حجیم رو این نرم افزار ها نمیتونن ریکاوری کنن! یعنی برا من که نشد پارت های یک گیگ بتلفیلد 4 رو فقط
Active.File.Recovery.Ultimate پیدا و ریکاوری کرد!

pmax
11-04-2015, 19:20
مرسی دوست من . پیشنهادتون درمورد سیو کردن فایلهای ریکاور شده روی هارد اکسترنال عالی بود
آره اینجوری هارد اصلی کمتر تغییر می کنه و شاید فایلهای بیشتری ریکاور بشه
حتما از نرم افزارهای پیشنهادیتون استفاده می کنم .
مرسی دوست عزیز :(

pmax
11-04-2015, 19:23
دوست عزیز فایل هارو همه ی نرم افزارها پیدا میکنن!
ریکاوری هم اکثرا خوبن!
اما مشکل اینه که فایل های حجیم رو این نرم افزار ها نمیتونن ریکاوری کنن! یعنی برا من که نشد پارت های یک گیگ بتلفیلد 4 رو فقط
Active.File.Recovery.Ultimate پیدا و ریکاوری کرد!

ممنون از شما . بله حق باشماست . بعضی فایلا رو بر نمی گردونن با اینکه پیدا می کنن
من کل نرم افزارها رو چک می کنم . علی الخصوص اینی که شما فرمودید
باید بگردم ببینم کجا لینک قابل رجیستر شدنشو داره
مرسی واقعا

sayanermia
11-04-2015, 19:58
اگر می خواید کمپلت درایوهاتون برگرده بهتره با نرم افزار testdisk کار کنید! :) توی اینترنت سرچ کنید آموزشش به زبان فارسی زیاده! من با این نرم افزارها بارها و بارها درایوهای پاک شده توسط دستور clean در محیط diskpart رو برگردوندم!

pmax
12-04-2015, 10:00
اگر می خواید کمپلت درایوهاتون برگرده بهتره با نرم افزار testdisk کار کنید! :) توی اینترنت سرچ کنید آموزشش به زبان فارسی زیاده! من با این نرم افزارها بارها و بارها درایوهای پاک شده توسط دستور clean در محیط diskpart رو برگردوندم!

دوست عزیز ببخشید من واقعا نتونستم یه آموزش خوب برای تست دیسک پیدا کنم
ممکنه لینکشو برام بذارید

من مراحلو می رم . تا یه جاییکه که میگه A میشه اد . L میشه لوکال و ...
اما نمی دونم واقعا باید روی کدوم درایو باشم و چه حرفیو تایپ کنم :(

می بخشیدا

اون نرم افزاز EASEUS DATE RECOVERY هم خیلی چیزا رو پیدا کرد و ریکاور کرد و برگردوند اما هیچکدوم اجرا نمیشن :(
حالا باید از نرم افزار پیشنهادی دوستان هم استفاده کنم

مرسی از کمکتون :(

pmax
12-04-2015, 12:24
الان توی این مرحله گیر کردم :(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
12-04-2015, 12:48
الان توی این مرحله گیر کردم :(

فعلاً كه سه پارتيشن رو پيدا كرده . پارتيشن مورد نظرتون رو انتخاب كنيد و اينتر را بزنيد تا ادامه پيدا كند . توضيحات در قسمت پايين هم نوشته شده بعنوان مثال طبق توضيحاتي كه نوشته شده اگر دكمه P را بزنيد بايستي ليستي از فايل و فولدرهاي موجود در پارتيشن انتخابي ديده شود .

مطالعه پست دوم تاپيك زير هم ميتونه كمكتون كنه . گرچه اون توضيحات براي بازيابي پارتيشنها هست نه بازيابي تك تك اطلاعات .

اينو هم در نظر داشته باشيد كه اگر اطلاعات overwrite شده باشد بازيابي اطلاعات بسيار دشوار و در اكثر موارد اطلاعات بازيابي شده خراب خواهد بود . همچنين ديگه نبايد با ويندوزي كه روي اين هارد ديسك نصب شده بالا بياييد بلكه بايد بعنوان هارد ديسك دوم سيستم (غير ويندوزي) نصب بشه و عمليات ريكاوري را انجام بديد (ظاهراً همين نكته ساده را هم رعايت نكرديد) . حرفه اي ها و شركتهاي بازيابي ديتا معمولاً ابتدا يك Image از هارد ديسك ايجاد ميكنند و چند كپي هم از آن خواهند داشت و همه كارهايي كه ميخواهند انجام بدن روي اين Image انجام ميدن و كاري به هارد ديسك نخواهند داشت چون اگر عمليات به هر دليلي با شكست روبرو شد دوباره ميتونند روي يه Image ديگه كار را تكرار كنند .

sayanermia
12-04-2015, 13:36
ببینید دوست عزیز زمانی که انلایز کردید و پارتیشن هارو براتون لیست کرد ، روی هر پارتیشن میرید و کلید چپ یا راست رو میزنید تا حرف اولشون بشه L یا P
حالا فرقشون چیه؟ درایوهای شما اگر primary بوده باشند باید اون حرف بشه P و اگر logical بودند باید بشند L
حالا وقتی تبدیلشون کردید به L یا P ، دکمه اینتر میزنید که مطابق شکل زیر عبارت Write پایین صفحه میاد ، انتخابش می کنید و اینتر میزنید و به همین راحتی درایوهای شما توی partition table ثبت میشه!
حالا می تونید با یه ویندوز لایو یا حتی نصب ویندوز به درایوهاتون دسترسی داشته باشید

pmax
12-04-2015, 14:18
ببینید دوست عزیز زمانی که انلایز کردید و پارتیشن هارو براتون لیست کرد ، روی هر پارتیشن میرید و کلید چپ یا راست رو میزنید تا حرف اولشون بشه L یا P
حالا فرقشون چیه؟ درایوهای شما اگر primary بوده باشند باید اون حرف بشه P و اگر logical بودند باید بشند L
حالا وقتی تبدیلشون کردید به L یا P ، دکمه اینتر میزنید که مطابق شکل زیر عبارت Write پایین صفحه میاد ، انتخابش می کنید و اینتر میزنید و به همین راحتی درایوهای شما توی partition table ثبت میشه!
حالا می تونید با یه ویندوز لایو یا حتی نصب ویندوز به درایوهاتون دسترسی داشته باشید

خیلی ممنونم

ببینید یکی از درایوها ارور میداد و نمیشد L ش کرد . اکستند موند ینی E
یکی از درایوها * بود که همینطور * باقی گذاشتمش
یکی از درایوها اما D بود که کردمش L ( لیست هم گرفتم فایلای توشو نوشون میداد با P )

اینتر کردم . رایت رو انتخاب کردم و Y رو تایپ کردم
اما
ارور رایت داد ! نوشت رایت ارور و اصلا ننوشت که ری استارت کن و اینا

مشکل چی می تونه باشه ؟

ata.royalfalcon
12-04-2015, 15:05
خیلی ممنونم

ببینید یکی از درایوها ارور میداد و نمیشد L ش کرد . اکستند موند ینی E
یکی از درایوها * بود که همینطور * باقی گذاشتمش
یکی از درایوها اما D بود که کردمش L ( لیست هم گرفتم فایلای توشو نوشون میداد با P )

اینتر کردم . رایت رو انتخاب کردم و Y رو تایپ کردم
اما
ارور رایت داد ! نوشت رایت ارور و اصلا ننوشت که ری استارت کن و اینا

مشکل چی می تونه باشه ؟

نميدونم اهميت اطلاعات براي شما در چه حد هست . اگر خيلي مهم هست بهتره كه بيشتر از اين كاري انجام نديد و ارسال كنيد به مراكز تخصصي ، مطمئن باشيد كه اطلاعات موجود هيچ ارزشي براي اين شركتها ندارد .

ولي اگر خودتان ميخواهيد به هر نحوي كه شده اطلاعات را بازيابي كنيد و يه تجربه اي هم كسب كنيد پس بهتره كه حداقل به روش اصولي اقدام كنيد . ابتدا اين هارد ديسك را روي سيستم ديگر بعنوان هارد ديسك دوم سيستم نصب كنيد و ديگه با ويندوز نصب شده بر روي اين هارد ديسك بالا نياييد . هر بار كه ويندوز را بالا مياريد و هر بار كه فايل و لاگهايي توسط ويندوز ساخته و بر روي هارد ديسك ذخيره ميشه شانس بازيابي مطلوب اطلاعات پايين مياد .

اون نرم افزار test disk و اون روشي كه شما داريد انجام ميديد براي بازيابي كل پارتيشنها هست . پيشنهاد ميكنم اولويت اول بازيابي تك تك اطلاعات باشه نه بازيابي پارتيشنها (مخصوصاً با روشي كه داريد انجام ميديد به نتيجه اي هم نرسيديد) . نرم افزارهاي مختلفي هم براي اينكار موجوده و هر كدومشون معايب و مزايايي دارند . من پيشنهاد ميكنم ابتدا با نرم افزار easeus data recovery wizard professional كار كنيد . اين نرم افزار به همراه كرك و كيجن در اكثر سايتهاي ايراني موجوده و محدوديتي براي بازيابي اطلاعات با هر حجم و فرمتي نخواهيد داشت .

آموزش كامل استفاده از اين برنامه easeus data recovery wizard professional در پست دوم تاپيك زير موجوده .

stabesh
12-04-2015, 19:17
سلام
سی دی active boot disk رو تهیه کنید محیطش مثل ویندوز لایو هست بعد یه با برنامه file recovery خیلی از فایلا رو پیدا میکنه
درایوی که فرمت شده بود و دو تا درایو یه درایو شده بود برای من بازیابی کرد