PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای خاموش شدن خودکار لپتاپ پس از روشن کردن

adelamani
11-04-2015, 07:30
سلام دوستان لطفا به من کمک کنید من یک لپتاپ فوجیتسو ah530دارم که گاهی وقتی اون رو روشن می کنم به صورت خود کار بعداز حدود یک دقیقه خاموش میشه در این مدت چیزی روی صفحه نمیاد اما چراغ تجهیزاتش روشن میشن. میشه بگید مشکل از کجاست؟

tosan622
11-04-2015, 09:55
مواقعی که باهاش در حال کار کردن هستید هم این اتفاق میوفته یا زمانی که باهاش کار نمیکنید خود بخود بعد از یه مدتی خاموش میشه ؟

adelamani
11-04-2015, 10:20
مواقعی که باهاش در حال کار کردن هستید هم این اتفاق میوفته یا زمانی که باهاش کار نمیکنید خود بخود بعد از یه مدتی خاموش میشه ؟

اولا که از توجه شما سپاسگزارم. نه وقتی بالا میاد هیچ مشکلی نداره اما گاهی باید چند بار روشنش کنم خودش خاموش بشه یا چند بار لپتاپ رو جابجا کنم تا بالا بیاد. بعد که بالا اومد خیلی عادی و خوب کار می کنه.

tosan622
11-04-2015, 10:32
پس فقط این اتفاق زمانی که میخواد ویندوز رو بوت کنه میوفته ؟ بعد از اینکه ویندوز بالا اومد مشکل نداره ؟

adelamani
11-04-2015, 14:52
البته وقتی این اتفاق برای سیستمم می افته حتی صفحه ای که برند فوجیتسو روش نوشته شده هم نشون نمیده ( و این به نظر خودم یعنی اینکه حتی وارد فرایند بالا آمدن ویندوز هم نمیشه و توی چک کردن سخت افزار ها باقی میمونه). وقتی اینجوری میشه هیچ چیز روی صفحه نمیاد اما سیستم با صدای طبیعی (بدون اینکه فنش صدا بده ) حدود یک دقیقه روشن میمونه (چراغ سخت افزاراش روشنه) بعد سیستم خود به خود خاموش میشه. همیشه در این حالت یکم که سیستم رو تکون تکونش میدم و بعد روشنش میکنم مثل یک لپتاپ صفر کیلومتر بالا میاد!!!:n27: