PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال فوری- مشخصات سیستم

aluminum
10-04-2015, 22:02
با سلام
دوستان من امروز این لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو از سایت دیجی کالا خرید کردم
ولی الان که مشخصات رو چک کردم میبینم با اینی که تو سایت هست متفاوته
نمیدونم من درست دارم تجزیه و نحلیل میکنم یا نه
سی پی در سایت نوشته 2.00GHz up to 3.10GHz ولی در حالی هست که در مشخصات ویندوز خورده 2 تا 2.6
و در قسمت کارت گرافیک هم approx total memory خورده 1792 در صورتی که سایت میزان حافظه را 4GB !!!
من اشتباه میکنم یا اینکه لپ تاپی با مشخصات اشتباه برای من فرستاده
چون برای ارسال هم خیلی من ررا اذیت کردن و بعد از خرید من میبینم که دیگه موجودی نداره بیشتر شک کردم!!!
ممنون میشم سریع راهنماییم کنید

cerita
10-04-2015, 22:09
cpu-z نصب کن مشخصات دقیق بذار . مقایسه کنم

aluminum
10-04-2015, 22:29
ممنون
بنظر در مورد گرافیک من اشتباه میکردم و اون رم 2 مربوطه به چیپست گرافیک بوده و کارت گرافیک خودش 4 گیگ رم را داشته
ولی در مورد سی پی یو هنوز به نتیجه نرسیدم...متوجه نمیشم up to 3.10GHz چرا الان 2.6 هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cerita
10-04-2015, 22:36
مشخصات یکی هست

اون مورد سی پی یو هم حتما با اورکلاک میشه 3.10GHz

aluminum
11-04-2015, 20:52
مشخصات یکی هست

اون مورد سی پی یو هم حتما با اورکلاک میشه 3.10GHz

یعنی اگر اورکلاک نکنم فرکانس س پی یو 2.6 هست؟ یا 2

HOJ-JAT
11-04-2015, 21:58
سلام بار ها دیده شده که سایت های مثل دیجی کالا اشتباه میکنن از نمایشگر بگیر تا ....
شما میبایس از سایت رسمی اطلاعات بگیری...
البته با cpuboos که چک کردم نتیجش این شد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
11-04-2015, 22:31
سلام بار ها دیده شده که سایت های مثل دیجی کالا اشتباه میکنن از نمایشگر بگیر تا ....
شما میبایس از سایت رسمی اطلاعات بگیری...
البته با cpuboos که چک کردم نتیجش این شد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر که یکی میاد...