PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دلیل اصلی که اولین بار توی p30world حساب کاربری باز کردین چی بوده؟+اولین سوالتون...

a_bayan
05-04-2015, 23:11
سلام...
خوب من فکر میکنم بعد از عید 93 بود که یه کارایی میخواستم بکنم و هر کدوم از این فروم های مشاوره رو باز میکردم با اخطار ورود به حساب کاربری برای مشاهده بیشتر مواجه میشدم و بعد از یکم سرچ و جست و جو به این نتیجه رسیدم p30world بهترینشونه.....
اولین سوالم هم در مورد سیستم تا 3 میلیون تومن برای مدلینگ 3d مکس بود...

befermatooo
06-04-2015, 07:39
سلام

فکر کنم سال 2006 بود که با P30world آشنا شدم

قشنگ یادمه که هر از چند گاهی تو صفحه اصلی دانلود P30world میرفتم و در ستون راستش چند پست اخر انجمن ها نمایش داده میشد . منم روشون کلیک می کردم و میرفتم تو بخش نرم افزار و اونجا هر چند وقت تاپیک جدید زده میشد و ... . با خودم می گفتم عجب سایتیه ! :n10:

اون موقع اصلا نمیدونستم فروم ، تاپیک و ... چی هست و واسم خیلی عجیب بود :n02:

هر بار یه یوزر درست میکردم تا اینکه تصمیم گرفتم تو انجمن فعالیت کنم . این شد که ....

اولین پستم فکر کنم در مورد بازی ها و هک بازی ها بود .

در کل تجربه عالی بود و یکی از بهترین دوران نت گردی من بود . یعنی 24 ساعته تو فروم بودیم . معتاد شده بودیم .

یادش گرامی:n14:

Amir Hossein
06-04-2015, 09:50
سلام

سال 2008 بود... (با توجه به تاریخ عضویت :31: )
که تو بازی neverhood یه جا گیر کرده بودم... هیچی هم به ذهنم نمیرسید... بازیش فکری بود عاخه... :31:
بعد به نت متوصل شدیم دیگه... یه سرچ کردم اسم بازی رو اولین موردی که گوگل آورد تاپیک خود بازی تو انجمن بود...
تاپیک رو باز کردم جوابمو گرفتمو رفتم... (ثبت نام هم نکردم :31: )
بعد دیدم یکی تو تاپیک هی سوال میزد جواب نمیگرفت... اونم یه جای بازی گیر کرده بود... اونجاشو من بلد بودم... خلاصه عذاب وجدان گرفتم رفتم ثبت نام کردم جوابشو دادم... و.... الانم که اینجام :31:

Iloveu-ALL
06-04-2015, 12:41
فروردین سال 1390 بود بعد عید ...
چند ماهی میشد adsl گرفته بودم ... زمستون 89
اون موقع بازی آنلاین world of warcraft باز میکردم
تو اینترنت دنبال بازی های آنلاین چند نفره یا همون MMO میگشتم
بهترین سایتی ایرانی که اون موقع بود همین انجمن بود ... یک سر و گردن تو این زمینه از بقیه سایت های ایرانی بالاتر بود... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یادش بخیر اون موقع خیلی شلوغ تر بود ... تاپیک wow شلوغ بود تاپیک تی ورلد و بازی های دیگه !
حدود 1-2 هفته بعنوان مهمان میومدم تا اینکه تو تاپیک بازی فوتبال بود بنام Power Soccer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اولین پست رو دادم:دي
قبلش هم بازی آنلاین انجام میدادم ... با اینترنت دیال آپ بدون کارت ... همین موضوع باعث شد پول تلفن یک بار 100 تومان و یک بار 50 تومان بیاد ... اون موقع 100 توان پول خیلی بودا!! زمان ارزونی دلار

SADEGH 7
06-04-2015, 12:51
یعنی با توجه به پست های بالا، انجمن گیم اگه نبود، اعضای انجمن خیلی کمتر بود.:n02:
من یادمه 1-2 سالی بود که p30world رو می شناختم. اکثرا هم توش جوابمو پیدا می کردم ولی دلیلی برای عضویت نمی دیدم.
بعد یه بار یه سوال در مورد آنلاین بازی کردن کانتر داشتم، یادمه تاپیکش هم صفحاتش زیاد بود. این شد که عضو شدم و سوالم رو پرسیدم و به مرور توش فعال تر شدم.
یادش بخیر همون دوران (قبل عضویت) یکی به ما گفت بیا یه انجمن بزنیم تا این انجمنا زیاد نشدن. منم گفتم بزنیم که چی بشه؟ :n27: خلاصه نزدیم و الان نادم و پشیمانم.:n14:

Mohammad
06-04-2015, 13:30
سال 84 بود؛ اون موقع انجمن حدود 6 7 هزار تا عضو داشت و تعداد کمی هم انجمن داشت که مقالات (که بعدا چند سال مدیرش بودم و الان هم ظاهرا وجود خارجی نداره) و نرم افزار بسیار فعال بود. اون زمان هم بیشتر برای استفاده از همین دو انجمن به اینجا سر می زدم و یادمه اولین پستم هم یه ترفند کامپیوتری بود که خیلی هم استقبال شد ازش.
اون زمان بزرگانی مثل مافیا، ساقی، مهدی بست، پاتال و ... (همه عزیزانی که نام کاربریشون رو فراموش کردم) فعال بودن و انجمن از نظر سطح علمی عالی بود. در نهایت تلاش تک تک مدیران، همکاران و کاربران از همون ابتدا تاکنون با پشتیبانی تیم اصلی مدیریت سایت (میثم و سینا و ...) سایت رو به اینجا رسوند و اون رو تویه همون سطح حفظ کرده.

asklt
27-12-2020, 08:06
یه تایک قدیمی رو بالا میارم شرمنده ببخشیدا ولی خیلی جذاب هستش راستش اون زمان ها سال 2006 همش تو نخ
دانلود کردن بودم اونم با چی با دیال آپخلاصه اینکه تا یک گیگ هم دانلود کردم تا این اندازه بگم یک نرم افزار بود عاشقش بودم
چون رنگی رنگی بود و گرافیک خوبی داشت ازش واسه دانلود استفاده می کردم ولی هیچ کرک درستی ازش وجود نداشت این بود که
من با بهترین و بزرگترین انجمن آشنا شدم و این هم اولین پست من که از شانس من تکراری از آب در اومده :laughing::laughing::laughing:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shaahani
27-12-2020, 15:10
من اون زمانی که تازه فروم ها ساخته شده بودن و توی دنیا با استقبال روبرو شده بودن، تقریبا توی تمام فروم های فارسی عضو شده بودم.
یادم نمیاد برای سوال عضو این انجمن شده باشم، اما یادمه که یک اکانت دیگه داشتم دقیقا مثل همین که با یک دونه a نوشته شده بود.
بخاطر علاقه زیادم در بخش نرم افزار و فعال بودن این انجمن در این زمینه واسم تا حدی محبوب بود.
اون موقع ها که ذوق زیادی برای برنامه نویسی داشتم به جهت استفاده دوستان ایرانی چندتا نرم افزار رو که واقعا روشون وقت گذاشته بودم و یادمه یکیشون در حد شش ماه، شب و روز و بیست و چهار ساعته روش کار کرده بودم رو برای دانلود رایگان اینجا قرار دادم
البته دو سه تا انجمن دیگه هم گذاشتم، یه مدت سر نزده بودم، بعد که اومدم در کمال تعجب دیدم اکانتم بن شده :biggrin:
هرچی فکر کردم که چه کاری کردم توی انجمن، چیزی یادم نیومد بجز ساخت همون چندتا تاپیک برای معرفی نرم افزارهام که بصورت رایگان در اختیار گذاشته بودم، راستش لجم گرفت و گفتم خوبی به این مردم نیومده خخخخ اما بعد دو سه سال از ماجرا ناراحتیم فروکش کرد و اینجا دوباره اکانت ساختم.

الان که شبکه های اجتماعی قدرت زیادی گرفتن و اکثر انجمن هایی که روزی حسابی برای خودشون برو بیایی داشتن خاک گرفتن، بازم اینجا تا حدی فعالیت داره و این واسم جذابه :thumbsup:

mehdi_vsgh
27-12-2020, 15:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادش بخیر اولین پستم اینجا بود

italodance
27-12-2020, 19:46
جزو اولین انجمنهای فارسی عصر اینترنت بود، اصلا انجمن فارسی دیگری نمی‌شناختم.

Vallio
09-10-2022, 11:32
والا سال 2004 بود ، با دیال آپ میومدیم ، 17 سال پیش میشه !!! ، یادم نیست خداییش ، توی انجمن موبایل بودیم ، کاربر فعال بودیم ، شبکه های اجتماعی وجود نداشت ، فقط همینجا و موبایل.ستان بود ، تمام خوردو خوراکمون بود . :worried:

روانپریش
02-12-2022, 05:33
والا سال 2004 بود ، با دیال آپ میومدیم ، 17 سال پیش میشه !!! ، یادم نیست خداییش ، توی انجمن موبایل بودیم ، کاربر فعال بودیم ، شبکه های اجتماعی وجود نداشت ، فقط همینجا و موبایل.ستان بود ، تمام خوردو خوراکمون بود . :worried:

من یه سوال پزشکی داشتم از طریق سرچ گوگل با سایت آشنا شدم و عضو شدم
راستی یه پسری بود اسمش سعید اسکای استار بود از قدیمی های همین فاروم بود یه مدته نیستش ازش خبری دارین؟

adin00
02-12-2022, 08:39
برای دانلود انکودر و فیلم و سرگرمی بود .

نمیدونم یادش بخیر انجمن ها شلوغ ترین بودن به قدری شور و تاب داشتند

مثلا انجمن ir tci و موبایل ستان ، هم میهن و ... یادش بخییییر چه دوران زیبایی بود . :sad:

لیونل_مسی
03-12-2022, 17:02
من اومدم ببینم فارغ التحصیل های بیکار تو سایت هایی مثل این چجوری دزدی میکنن

منم یاد بگیرم

هدفی جز این نداشتم

بی کاری و بی پولی

لیونل_مسی
03-12-2022, 17:06
من یه سوال پزشکی داشتم از طریق سرچ گوگل با سایت آشنا شدم و عضو شدم
راستی یه پسری بود اسمش سعید اسکای استار بود از قدیمی های همین فاروم بود یه مدته نیستش ازش خبری دارین؟

اگه اسمش بوده اسکای استار حتما ما*واره باز بود ه و باید تو سایت های ر*سیور دنبالش بگردید .

روانپریش
04-12-2022, 02:37
اگه اسمش بوده اسکای استار حتما ما*واره باز بود ه و باید تو سایت های ر*سیور دنبالش بگردید .

نه عزیزم معنی ایدیش یعنی سعید ستاره آسمان
جزو اصلی ترین اعضای این انجمن بود اما از سال 97 دیگه ازش بی خبرم

ra20222
04-12-2022, 11:04
:D:D:D:D:D

لیونل_مسی
04-12-2022, 12:18

امیدوارم ایشان صحیح و سالم باشن تو هر فرومی که هستن . و دستگیر نشده باشن
ما هم یکی از آشناهای دورمون اسمش ستاره ست

- - - Updated - - -

روانپریش
05-12-2022, 03:39

- - - Updated - - -

نه بابا بیچاره اهل این چیزا نبود مث خودم بیماری پانیک داشت فکر کنم بیماریش عود کرده و راهی بیمارستان اعصاب شده