PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصیت نامتو بنویس

Saeed Bingo
04-04-2015, 10:44
فکر کن آخرین روز زندگیته وصیت نامتو بنویس ..

بسم تعالی.

من وصیت میکنم وقتی مردم کامپیوترم برسه به فرید داداشم فرید کامپیوتر رو دوست داشته باش. مواظبش باش.موبایلم هم برسه به بهنام دوستم.دیگه چیزی ندارم لباسامو بدین به فقرا.

a_bayan
04-04-2015, 18:07
داش سعید سلام.خداییش درسته ما تو دهکده سرگرمی هر چرت و پرتی مینویسیم اما دیگه وصیت نامه!!!آی مردم من همش 16سالمه...
وصیت نامه :کشو دراورمو اون طبقه دومیهه بازش کنین سمت چپش عیدیامو گذاشتم سمت راست یدونه دفتر خاطرات هست صورتی-بنفشه(خداییش ماهم رفیق داریم هدیه تولد دفترچه خاطرات صورتی میاره...)اونو با تموم متعلقاتش نخونده یا بریزین توی دریای عماناگرم که رسید دست دزدان دریایی خوبه اونا فارسی بلد نیستن.....توی دریای خزر نریزید که همه اونجا فارسی بلدن...به هر حال یک جوری معدومش کنید دیگه...اونو بدن دست قاضی به جرم های زیادی زندم میکنن اعدامم میکنننن!!!!:n02::n02::n02:

Demon King
04-04-2015, 18:17
سلام;

جالبه تا به حال این فکر نکرده بودم که چه وصیت نامه ای میتونم بنویسم. البته وصیت نامه معمولا مال سن های بالاست که فرد به قول معروف یک پاش لبه گوره. ولی خب هرکسی باید وصیت کنه دیگه.

دوست دارم پس از مرگم به جای مراسم تدفین با شکوه, هزینه اش رو به خیریه بدند و زیاد برایم قرآن بخوانند.
رمانی را شروع به نوشتن کرده ام. 20 صفحه از آن را نوشته ام. دوست دارم پس از من خواهر گرامی ام به سلیقه ی خود رمان را ادامه داده و آنرا به نام من ثبت کند.

سیم کارت و موبایلم دست پدرم باشه و لباس هام به نیازمندان داده بشه.
مقدار پولی که تو کیف پولم دارم رو مادرم برداره و خرج خونه کنه. قبرم مجلل نباشه و بی هیج وجه از سنگ قبر زیبا و با شکوه استفاده نشه.

بعد از همه ی اینها یکی از آشنایان در پی سی ثبت نام کنه و وفاتم رو اعلام کنه.

befermatooo
04-04-2015, 19:36
تاپيک جالبه

1 : بعد از مرگم خانه ام کامل به همسرم برسه ، چون نميخوام تو اين شرايط بد زندگي بدون سرپناه باشه

2 : قبرم دو طبقه باشه تا بعد از 120 سال همسرم پيش خودم باشه

3:ويلايي در منطقه کوهستاني بايجان در جاده هراز دارم که ميخوام کامل به پدرم برسه ، چون پدرم عاشق کوه و ... هست

4: حسابهاي بانکي هم که خرج مراسمات و ... بشه و بقيه اش برسه به همسرم . اگه دوست داشت بزنه تو کار خير .

5: نماز و روزه هام که راستش خيلي هاش رو بجا نياوردم اما نميخوام کسي ديگه اداش کنه . مطمئن هستم بخاطر اين چيزا مجازات نميشم

آخيش ، آدم سبک ميشه

Atghia
04-04-2015, 21:06
من وصیت میکنم بعد از مرگم مادرم کامپیوتر و موبایلم رو بسوزونه:n09:
پس اندازم هم اهدا میشه به محک (هراندازه که هست)
چند مکان خاص هم دوست دارم مطلع بشن که من مردم وصیت میکنم و ادرس میدم در اون چند مکان اعلامیه نصب بشه
دیگه همین

Reza Azimy_RW
04-04-2015, 22:11
بعد از مرگم برام نماز میت نخونن کلا اعمال دینی رو اصلا انجام ندن حتی فاتحه .

banii
04-04-2015, 22:24
سر مزارم و در مجالس ترحیم راضی نیستم اگر آخوند ، مداح و ... بیارید . اما اگر کسی به فاتحه خوندن و این چیزها اعتقادی داشت میتونه بخونه ... نداشت هم هیچی ...
هر گورستانی که ارزانتر بود مرا در گورهای همانجا مدفون کنید. هیچ نیازی به گورستان های پرهزینه نیست... همینطور برای مجالس ترحیم هیچ نیازی به مراسم باشکوه و ... نیست ... هر چه ساده تر و کم هزینه تر بهتر و روح من شادتر :)
یه شماره ای چیزی از یه بنده خدا میدم و به یکی از بازماندگانم میگم بعد از فوتم زنگ بزنید بگید فلانی مرد... گذشته ها رو فراموش کن چون ارزشش رو نداشت ... اونم (یعنی من) همیشه از تو با خوبی یاد میکرد و گلایه ای نکرد ...
یه شماره ای هم از یه بنده خدای دیگه میدم و میگم بهش اطلاع بدید توی جوونی هاش دوست داشت اما بهت هیچوقت چیزی نگفت ... و به همه ی کسایی که تو رو با اونها میدید لعنت میفرستاد ...:n21:
برای چندتا از بازماندگانم نامه های خصوصی مینویسم که بعدا بخونند ...
اگر شرایطی پیش بیاد که بدونم آخرای عمرمه (مثلا خدایی ناکرده در شصت یا هفتاد سالگی بیماری ای چیزی داشته باشم) اموالم رو خودم به فرزندانم ، همسرم ، و اگر احساس کردم کس دیگه ای از نزدیکان و عزیزانم نیازی داره منتقل میکنم در غیر این صورت هم به خودشون میگم تقسیم کنند ... اما در کل هم بهشون میگم اینجور مال و ارث به کسی وفا نمیکنه بهش فکر نکنید. :)
برای یاد کردن از من نیازی نیست وقت و هزینه و ترافیک و... صرف کنید و به سر مزارم بیایید ... همینکه اگر به یادم باشید و ازم به خوبی یاد کنید برای من کافیه ...
در پایان ، مرسی و من همه تونو دوست داشتم ... اگرچه افرادی هم دل ما را شکستند اما از آنها نیز گلایه ای نیست ...

amirmahmod
04-04-2015, 22:34
وصیت منم اینکه :
کسی که تا حالا باهاشون رابطه نداشتیم مثل بعضی از فامیلامون اصلا سر خاک من نیان چون دیگه بدردم نمیخورن.
کامپیوترم رو میدم به داداش کوچیکم و گوشی هم همینطور سیم کارتمم تو روغن داغ تفت بدن.
یه مراسم کاملا ساده و کم خرج.
اعلامیمم بزنن در خونه رفیقم که ازش خبری ندارم تو انجمن هم هست تا شاید دلش بسوزه یه سری به ما بزنه.

Public Enemy
04-04-2015, 23:04
بسم الله رحمن رحیم
انا الله و انا علیه راجعون
هر آمدی رفتنی دارد و گلچین عالم اینبار تصمیم به برچیدن بهترین گل عالم نمود ! ( :n09: )
اینجانب hayyan71 در کمال صحت و سلامت عقلی و روانی به تنظیم این وصیت نامه اقدام نموده ام . از متاع دنیا هر آنچه بود را صرف خرچ خریدشارژ اینترنت نموده ام و آنچنان آذوقه ای جز مزرعه ای حقیر در clash of clans برای بازماندگان ندارم . لیکن از آنجا که حد و شرع و قانون به بنده اختیار میدهد ، یک سوم اموال خود را وصیت نموده که هزینه کفن و دفن بنده باید گردد . ضمنا در مراسم دفن حتما اینترنت بیسیم یا همان وای-فای برقرار باشد تا عزادارانم با آسودگی کامل و بدون انباشتگی پیغام های واتس اپ و وایبر و امثالهم بتوانند به عزاداری برای بنده بپردازند .
در هنگام دفن دقت کنید لوج فشرده سوالات جامع شب اول قبر + پاسخنامه با اینجانب دفن گردد .
مابقی پولی که از یک سوم قدرت اختیار بنده باقی مانده به همسر مجازی و خیالی بنده اختصاص دهید . در ضمن در صورتی که زوجه مجازی و خیالی بنده پس از مرگم قصد تجدید فراش را نمود ، خون او را حلال اعلام می نمایم !

و سلام

روانپریش
04-04-2015, 23:07
من دوس دارم جنازه ام رو بسوزونید و خاسکترش رو توی دریا بریزید
کامپیوترم رو هم توی موزه لندن بذارید و روش بنویسد متعلق به یک نابغه شکست خورده