PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل ارور های بازی Assassins Creed Rogue

Ali_Hero
03-04-2015, 13:37
سلام و عرض خسته نباشید به کارکنان انجمن

ببخشید یه چند وقتیه که من این بازی رو نصب کردم و وقتی میخوام اجراش کنم این ارور "The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application." رو میده

هرگونه کرک این بازی رو هم امتحان کردم همه ی نرم افزار های مورد نیاز بازی مثل Dirext & Net Framwork رو هم نصب کردم آخرین ورژن کارت گرافیک رو هم نصب کردم اما هنوز این ارور رو میده.....دگ نمیدونم چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید...

ali-u
03-04-2015, 16:17
سلام و عرض خسته نباشید به کارکنان انجمن

ببخشید یه چند وقتیه که من این بازی رو نصب کردم و وقتی میخوام اجراش کنم این ارور"The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application." رو میده

هرگونه کرک این بازی رو هم امتحان کردم همه ی نرم افزار های مورد نیاز بازی مثل Dirext & Net Framwork رو هم نصب کردم آخرین ورژن کارت گرافیک رو هم نصب کردم اما هنوز این ارور رو میده.....دگ نمیدونم چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید...

دوست عزیز

برای کم کردن چنین خطا های

بهتره برای اجرای بازی ها از یک ویندوز بدون کرک ( لایسنس یا اکتیو با اسکایپ ) استفاده کنید

اکثر کرک ها تو فایل های dll سیستم دستکاری می کنن _ موجب بروز چنین خطاها می شن

ویندوز بازی جدا باشد - برای استفاده نرم افزاری از یک ویندوز جدا استفاده کنید

- موقع بازی کابل های رابط غیر از موس و کیبورد رو از سیستم جدا کنید - بهتره از موس و کیبورد ps2 استفاده کنید

پچ زیر و نصب کن _ ریستارت _ ببین خطا رفع میشه یا نه

All in One Runtimes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل بازی رو با run admin اجرا کن

Ali_Hero
04-04-2015, 12:10
سلام ممنون بابات راهنمایی

ولی من نرم افزار رو نصب کردم و بازی رو با Run Admin هم اجرا کردم ولی اجرا نشد دوباره همون ارروره هست
فک کنم مشکل نرم افزاری باشه باید دوباره ویندورز بزنم

moslem1064
04-04-2015, 12:35
سلام ببخشید میشه منو راهنمایی کنید

mahyarSAMSUNG
04-04-2015, 19:38
من کامپیوترم از همه لحاظ آپدیدت و باهاش یه عالمه بازی های دایرکت ایکس 9 و 10 رو بازی میکنم چون دیدم این بازی نیازی به 11 نداره نصبش کردم ولی با اجراش یه لحظه تصویر سیاه میشه و این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])