PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاطرات 13 بدر 1394

banii
02-04-2015, 00:42
سلام دوستان ... خوبید ... زندگی خوش میگذره ؟!

این عید هم تموم شد و یه سال دیگه هم به سلامتی شروع میشه و از شنبه از این بی برنامگی در میایم... من که شخصا حال نمیکنم با روزهای تعطیل ...

"عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز سالی که از آن بی خبر است ..."

به امید اینکه پایان این سال همه مون از زندگی و کارهامون توی یک سال از عمر ارزشمندمون رضایت داشته باشیم...

حالا طبق عادتی که دارم و زیاد اینجا مزاحمتون میشم یه سوال گفتم بپرسم دور هم باشیم به همین بهانه:n02:

از همین الان و تا فردا شب و احیانا روزهای آینده شروع کنید و جزئیات 13 بدرتونو بنویسید ...

جایی قراره برید ؟!

بنظرتون 13 بدر رفتن خوبه اصولا ؟!

از فردا هم بیاید بگید کجا رفتید چطور بود خوش گذشت و ....

من توی یک تاپیک دیگه گفتم :n01:

یک مشت آدم جهان سومی ابله ... :n27:

(فامیلامونو دارم میگم...)

نکبت ها هماهنگ کردند که ساعت 6 صبح راه بیفتند برند 13شونو بدر کنند ! :mellow:

آدما از دهات پا میشدند بیان شهر که توی رفاه و آسایش باشند ... اینها توی شهر پا میشن 6 صبح به دهات میرن و کلی هم مشگلات راه و ترافیک و .... :n21: خب همونو بزار حد اقل 14 برو بلکه خلوت باشه ...:n21:

حیف... فقط به خاطر داداشم که دوست داره بره ما هم گفتیم میایم ... بزار این جوونا خوش باشند ... ما که دیگه هیچی بهمون حال نمیده توی این زنده گی :) .

13 را همه عالم بدر امروز از شهر... من خود آن سیزدهم که از همه عالم به درم...
تا به دیوار و درش تازه کنم عهد قدیم گاهی از کوچه ی معشوقه ی خود میگذرم ...

:n03:

ما بریم ببینیم میتونیم بخوابیم ... ساعت 5.30 باس بیدار بشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed Bingo
02-04-2015, 01:00
ما والا ماشین فعلا نداریم حقیقتش موندیم بریم پارک دم خونمون هر کی یه چیزی میگه مامانم میگه بریم دربند بابام میگه پام درد میکنه نمیتونم راه برم دربند. من تز دادم نریم کلا چون تنهایی حال نمیده دسته جمعی با فامیلا حال میده. خلاصه فردا شب میام تعریف میکنم آخرش چی شد

Mr_100_dolari
02-04-2015, 02:04
سلام فرهاد جان ...

از همین الان و تا فردا شب و احیانا روزهای آینده شروع کنید و جزئیات 13 بدرتونو بنویسید ...

جزئیاتی نداره که یا این پارک یا اون پارک (البته نمیدونم شاید برای بقیه جزئیات داشته باشه) بعضی هام که یه سفره میندازن 2 کیلومتر 500 نفری میشینند در حد تیم ملی میخورند / خیلی از جوونتر هام که فقط به عشق قلیون میان بیرون چه 13 به در باشه یا نه ... بعضی هام که لج آدم و در میارن میان درست همونجا که شما نشستی والیبال بازی میکنند توپشونم دائم وسط سفرتونه :n04: خوب یه کم برید اون ور تر آقا جان :دی

یادم نمیره پارسال بود فکر کنم یارو جوجه آورده بود آنچنان دودی راه انداخته بود که هر کی ندونه فکر میکرد خونه آتیش گرفته :n08:توی رستورانشم رو یه وجب منتقل 50 تا سیخ جوجه رو با هم سرخ نمیکنند ... والا :دی

در کل وقتی تفریح نباشه بهتر از این نمیشه دیگه اینی که گفتم نهایت خوش گذرونی بود که میشد انجام داد که به نظرم رفتنش بهتر از نرفتنش هستش من خودم حتما تبلت و کتاب میبرم که یه کم سرگرم باشم ... البته در کنار آش رشته :n33:

جایی قراره برید ؟!

آره میریم ولی نه زیاد دور که برگشته تو ترافیک اسیر نشیم

بنظرتون 13 بدر رفتن خوبه اصولا ؟!

برای کسایی که 24 ساعت تو دنیای مجازی هستند و یا با مشغله های دیگه مثل کار و درس و ... سر و کله میزنن بیرون رفتن از خونه خوبه 13 به در که جای خود دارد ...

از فردا هم بیاید بگید کجا رفتید چطور بود خوش گذشت و ....

:n41:

من توی یک تاپیک دیگه گفتم
:n01:

اونی که شما گفتی 6 صبح می خواد بره دیگه خیلی قضیه رو جدی گرفته یا کلا آدمهای سحر خیزی هستند نمی دونم والا :n41:

=====================

یه خاطرم بگم یادمه یه سال که ساعت کاریم شیفت شب بود و تا ساعت 2 بعد از ظهر 13 به در سر کار بودم و از سر کار مستقیم رفتم پارکی که خانوادم اونجا بودن ... بعدش انقدر خسته بودم که همونجا گرفتم خوابیدم تا نزدیک ساعت 8 شب که مادرم بیدارم کرد گفت خوب بسه دیگه پاشو بریم بقیش و خونه بخواب :دی

الانم که ساعت 3 نصفه شب شد حالا اگر فردا هم مثل همون سال بشه و من همش خواب باشم تقصیر تو هستش فرهاد :n34::دی :n26:

A/|\IR
02-04-2015, 02:21
استارتر محترم ادبياتون واقعا جالبه

banii
02-04-2015, 02:21
سلام آرمین جان . :n01:

والا من خودم هم که وضعم خیلی خرابه ...

جنبه ی تعطیل بودنو ندارم و تعطیل که میشم ساعتای خوابم به هم میریزه ... :n02:
الان مگه میتونم بخوابم؟!
5.30 ... ای خدا ... یعنی از این فامیلای ما نادون تر نیست ... بقول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم :n02:

بابا خوبه شما میرید پارک های توی شهر ...

ما هر سال این فامیلامون بلند میشن میرن در و دهاتای اطراف شهر :n02:

همونطور که خودت هم گفتی تعدادشون هم زیاده متاسفانه... :n02:

که چی مثلا ؟

واقعا چه آداب و رسوم مسخره ایه که این ملت دارند !؟

کلی هم آتیش درست میکنند و هوا رو آلوده میکنند (حالا آتیش که مساله ای نیست و فتوسنتز میشه) اما آشغالاشونو هم توی دامن طبیعت میریزند :) .

banii
02-04-2015, 02:24
استارتر محترم ادبياتون واقعا جالبه

دوست عزیز من آدم رکی ام شما به دل نگیرید ...

درسته... من گاهی لحن و ادبیات ام ناشی از بی اعصاب بودن ، خشن میشه !

:)

banii
02-04-2015, 02:25
ما بریم ببینیم میتونیم بخوابیم ... ساعت 5.30 باس بیدار بشم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و همچنان طلسم شده و نمیتونم پاشم از این سراب پوچی و انفعال ... :n01:

ملا نصرالدین
02-04-2015, 11:18
ما هیچ جا نمیریم.

من فقط 13 به در رو بخاطر جوجه اش دوست دارم.اصلا رسم من توی این روز جوجه است.یه پرس جوجه به من بدید دیگه فرقی نداره توی پارک باشه یا خونه یا پشت بوم یا کنار اتوبان

Iloveu-ALL
02-04-2015, 11:24
معلوم نیست صبح که هیچ شاید بعد ظهر جایی رفتیم.

الان حس اون این آخری رو دارم: :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed Bingo
02-04-2015, 13:25
ما رفتیم پارک دم خونه خیلی شلوغ بود جای نشستن نبود..اکثرا داشتن جوجه درست میکردن ما حال نداشتیم از رستوران غذا گرفتیم. من تهچین مرغ گرفتم اصلا خوب نبود..تهچینش خشک بود مرغش جدا بود...یک چیزی نتونستم بخورم..

خلاصه الان برگشتیم ساعت 2..

Atghia
02-04-2015, 14:30
کی حوصله ی ترافیک مسیر برگشت رو داره ایا؟ :دی
ما هم همینجوری الکی یه چرخی عصر میزنیم که فقط بیرون زده باشیم همین:n31:
سبزه و رودخونه و این صوبتا توو مرام ما نیست:n17:

XENON24
02-04-2015, 19:13
13 بدر ما هم که از صبح میریم خونه مامان بزرگ! تا غروب که آش می خوریم و برمیگردیم خونه ....یه خونه با صفا با کلی دار و درخت و حوض خلاصه یه خونه کاملا سنتی ایرانی...من دنیا رو با این خونه عوض نمیکنم ...:n12:

الان هم از اونجا برگشتیم

Saeed Bingo
02-04-2015, 19:17
13 بدر ما هم که از صبح میریم خونه مامان بزرگ! تا غروب که آش می خوریم و برمیگردیم خونه ....یه خونه با صفا با کلی دار و درخت و حوض خلاصه یه خونه کاملا سنتی ایرانی...من دنیا رو با این خونه عوض نمیکنم ...:n12:

الان هم از اونجا برگشتیم

من حاضرم کل زندگیمو بدم تو این خونه های ویلایی زندگی کنم خیلی با صفاست...نوش جونت

B.Russell
02-04-2015, 19:57
13 بدر هر سال به کوهنوردی یا باغ و .. میرفتیم.
اما 13 بدر سال 94 من هیچ جا نرفتم.
چرا؟

چون یکسری از آشنایان خانوادگی دو روز پیش به منزل ما اومدن و در حالیکه یک بیماری ویروسی رو هم حمل میکردن به خاطر مهربونی زیاد به من نگفتن مریض هستیم و از سر عطوفت من رو ماچ کردن و ویروس رو فرستادن تو حلقم.

نتیجه:

2 روز هست هم گلو درد دارم هم گیج میزنم و نمیتونم زیاد تحرک داشته باشم.
پی سی ورلد هم در کنار استامینوفن و ... نقش افیون پیدا کرده تا نرفتن به سیزده بدر 94 رو جبران کنه !!

Rossin
02-04-2015, 20:03
سلام
سیزده به درتون مبارک دوستان غم هاتونم در به در :n16:

راستیش مال هیچ سالی با فامیلا بار نکردیم بریم پیکنیک و از این جور حرفا،همیشه یه عده خونه میموندن یه عده میرفتیم بیرون خلاصه همه پایه نبودن:n03::n34:

امسالم منو مادر و پدرم 2 3 ساعتی رفتیم لب ساحل و کاهو سکنجبین خوردیم یه کایتم هوا کردیم یه دوتا بالونم دادیم اسمون و اومدیم خونه.
هوا هم سرد بود و نم نم بارونم میزد ولی خب خوب بود .
این بود از انشای من :n02:

A.M.D.D.E.V.I.L
02-04-2015, 23:34
رفتیم نزدیک یه پارک ماشینو پارک کردیم ، داخلش ساندویچ هامونو خوردیم ، سبزی رو انداختیم تو آجی چای وسط شهر . اومدیم :)) جمعا 45 دقیقه نشد .

N I G H T P E A C E
03-04-2015, 09:53
سیزده بدر و کلن هر تفریحی لذتش به اینه که شلوغ باشه، چندتا رفیق پایه و صمیمی باشین و با خانواده یا بدون خانواده برین بیرون شهر، جنگل، کوه یا دریا، یه دست فوتبال یا والیبال زدن، همون جا غذا پختن و ... واقعا حال میده، روح آدم رو تازه میکنه، و بنظرم اساسی لازمه برای مردم اغلب درگیر و افسرده زمان ما ...

شهر ما از یک طرف مشکل ترافیک و شلوغی رو خیلی نداره و از طرف دیگه هم به کوه نزدیکه هم به دریا و هم به دشت و صحرا به همین دلیل انتخاب های زیادی برای گردش و بیرون رفتن داریم، امسال خدا رو شکر واقعا خوب بود، هم خود ایام عید هم سیزده بدر ...

Demon King
03-04-2015, 10:11
سلام؛

امسال اصلا عید خوبی نبود. ما که جایی نرفتیم. کلا اینقدر مشکلات بود که کسی حوصله بیرون رفتن نداشت. فکر میکنم بدترین عید طول عمرم بود. اتفاقات ناگواری که یک درصد احتمالش رو نمیدادیم افتاد.

این عید دلگیر هیچ وقت از یادم نمیره ....

:n15:

dourtarin
03-04-2015, 14:10
سیزده بدر امسال: ناهار رو خونه خوردیم و عصری با بچه ها رفتیم بیرون.
جاتون خالی..گل کوچیک و وسطی و والیبال:n11:
( منم کاپیتان بچه ها بودم:n02:)

a_bayan
03-04-2015, 22:09
جای شما خالی...ما ک هامسال جایی نرفتیم.مامان بابام بخاطر شیفت دوم سر کار رفتن خسته بودن داداشمم درس داشت منم عین همیشه حال نداشتم.......ولی خوب تو حیاطمون بساط سیخ و منقل(کباب چنجه)باز کردیم و با داداشم انقد چربی گوسفند کباب کردیم خوردیم که با 2 لیتر اب لیمو هم درست نشد چربی خونمون...بعدشم دم غروبی رفتیم پارک کوهستان(طاقبستان)یدونه بستنی عسلی زدیم و در ادامه هم به سمت کاشانه خرامان شدیم....
همین

befermatooo
05-04-2015, 21:42
کوچیکتر که بودیم همه بچه های فامیل مجرد بودن و سیزده رو با هم میرفتیم اما الان همشون متاهل شدن و هر کی باب خانواده همسرش میره و دیگه اون صفا رو نداره

13 امسال ما بیرون نرفتیم اما تو حیاط خونمون با باجناقمون سیزده رو بدر کریدیم . سفره گذاشتیم و کاهو با ترشی خوردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش یهویی تصمیم گرفتیم آش ترش درست کنیم .

جاتون خالی ، حدود 4 ساعت طول کشید تا اماده بشه . خیلی خوشمزه شده بود .

اینم عکسش : ( البته هنوز نپخته )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما فرداش خبری رو شنیدم که هیچوقت از یادم نمیره :n27:

پدر و مادرم هیچ جا نرفته بودن . از شب قبلش مادرم همه وسایل رو اماده کرده بود و اما کسی نبود باهاشون بره بیرون .

هیچ وقت خودم رو نمی بخشم :n35: بقول پدرم وقتی ازدواج کردیم 2 نفر بودیم و حالا بعد این همه سال باز هم 2 نفر شدیم :n37:

انشالله سال بعد جبران میکنم :n40:

sarinaj
05-04-2015, 22:42
اینکه به زور بابام ساعت11 بلندشدم ،مامانم دو روز قبلش پسر خالش فوت شد همه برنامه ریزیامون بهم ریخت به زور بابام ساعت 12 بیرون رفتیم با یکی ازآشناهامون، ساعت 2 وقتی که نهارخوردیم مامان بابام برگشتند که برند خونه پدر بزرگم ماهم همون اطرافی که نشسته بودیم یه دور زدیم وچند تا عکس گرفتیم بعدش ساعت 4 خبر فوت دختردختر دایی بابام دادند برگشتیم خونه وبعدش رفتیم خونه پدر بزرگم :n03: