PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیپهایی که خودت ساختی رو بزار ببینیم بخندیم!

Saeed Bingo
01-04-2015, 11:13
آقا سلام .

من قدیما کلیپ می ساختم با دوربین فیلمبرداری بعد آهنگم میکس میکردم روش خلاصه یه چیزی در میومد از توش..گفتم بیاییم بزاریم دور همی ببینیم شما هم کلیپاتونو بزارین...هر کلیپی دارید گرافیکی خوانندگی..یا هرچی فرقی نمیکنه

اول خودم میزارم این کلیپمو تو 15 سالگی ساختم..الان 25 سالمه

: saeed tekno

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو ضیح : تو این کلیپ مثلا با آهنگ دارم تکنو میزنم مثلا! اصلا بلدم نیستم تکنو الکی مثلا تکنو بلدم!

Saeed Bingo
01-04-2015, 18:38
آقا یه کلیپ دیگه این کلیپم قدیمیه. با داداشم فرید 2 نفره اجرا کردیم..آهنگ آرش و Rebecca به نام Temptation.اونموقع تازه اومده بود آهنگش بیرون 9 سال پیش.

من چادر سرم کردم نقش Rebecca رو بازی کردم صورتمو آرایشم کرده بودم با رژ لب و کرم پودر.:n09:فرید داداش کوچیکم هم نقش آرش . چه قدر آهنک رو گوش دادم تا بتونم درست کلمات خارجی که Rebecca میخونه رو هماهنگ لبخونی

کنم..خلاصه آپلود کردم یه خنده ای به لبتون بیاد.لباس زنونه اندازم پیدا نشد چادر سرم کردم :n08:

روی عکس کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed Bingo
01-04-2015, 19:08
آقا این کلیپ از همه خنده دار تره...من توش نیستم برای فرید و سجاد پسر عموم ساختم فرید داداشم و سجاد پسر عموم..من فیلمبرداری و میکس و آهنگشو ..خیلی باحاله اینو 11 سال پیش ساختم فکر کنم

آهنگ dj maryam که تازه اومده بود...

این کلیپ از اون 2 تا قبلی که گذاشتم خیلی خنده دار تره:اون 2 تا قبلی رو اگر ندیدی فقط اینو ببینید :

کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed Bingo
01-04-2015, 19:26
این کلیپ رو تو 20 سالگیم ساختم یعنی 6 سال پیش..الان 26 سالم شده تو سال نو..این تم آهنگش غمگینه رفتار خودمم جدیه خنده دار نیست اصلا...آهنگ دیگه دارم میمیرم از گروه 0111.تم کلیپ کلا غم و ناراحتی و جدی بودنه

این کلیپ همش خودمم .

کلیک کنید:

شما هم کلیپاتونو بزارید منم ببینم حال کنم.