PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك....تو رو خدا.

Man Hunter
11-09-2006, 16:15
سلام...آقا..من دوچار يه تضاد اساسي شدم....

من الان CallOfDuty رو رو لپ تاپم دارم....خوي اجرا ميشه...البته كارتم 64 هست...يه نمه اذيت ميكنه بعضي جاها كه جرييات ميره بالا..وليدر كل راضي هستم....

ولي حالا...واسه Dance E-jay 6 به مشكل خوردم....اين رو اصلا‘‘ تقريبا‘‘ اجرا نميكننه...وقتي وارد محيطش ميشم...صحنه به صحنه اجرا ميشه...

ايشاا..نميخواين بگين كه گرافيك DE6>COD ...شايد به خاطر اين هست كه ويندوزم سرويس پك 2 هست...نه؟
(يه چيزي گفتم..جدي نگيرين....!)..

ولي خداييش كمكم كنين....اون بازي با اون گرافيك رو ميكشه....ولي يه چيز ساده مثل دنس اي جي رو نميكشه...

يا حق ;)

G A B R I E L
11-09-2006, 17:31
شاید مشکل از رمتون باشه ... رمتون چیه ؟ مشخصات کامل ...

Lord_theOne
12-09-2006, 04:33
CallOfDuty عزيز چون بازي بصورت پيش فرض با رزروشن و تنظيمات بسيار پايين براي شما انتخاب كرده و شما مي توانيدبازي كنيد اگر راست مي گي گرافيك بازي را بكش بالا ببين اصلا مي توني صفحه بازي را ببيني
رم هم خيلي تاثير دارد
درايور جديد گرافيكت را بگير و نصب كن

Man Hunter
12-09-2006, 17:52
CallOfDuty عزيز چون بازي بصورت پيش فرض با رزروشن و تنظيمات بسيار پايين براي شما انتخاب كرده و شما مي توانيدبازي كنيد اگر راست مي گي گرافيك بازي را بكش بالا ببين اصلا مي توني صفحه بازي را ببيني
رم هم خيلي تاثير دارد
درايور جديد گرافيكت را بگير و نصب كن

سلام داداش.

ببين..512MB RAM خوب ديگه نه؟

CPU::Celeron M 1.6 GHZ

VGA::ATI Radeon Xpress 200m

تو رو خدا اگه كسي اين درايور ,آپديتش رو داره..به من بگه...كل سايتش رو گشتم,نبود.....

همين ديگه..ميگم ATI به درد نميخوره..بگيد آره.....!!!گندش بزنن.

اين سوال,(واسه آپديت كارتم)..اولين سوالي بود كه تو اين سايت مطرح كردم,,,و تا الن جوابي نگرفتم.

يه ب مرام..كمك كنه..دمتون گرم.

يا حق ;)

Nvidia
12-09-2006, 18:01
معلومه خوب واسه درایور نگشتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Man Hunter
12-09-2006, 21:04
معلومه خوب واسه درایور نگشتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا ممنونتم....دستت درد نكنه...ولي اين گوشش نوشته پاكارد بل,مشكلي كه نداره؟يعني مخصوص لپ تاپهاي اون شركتكه نيست؟

به هر حال...خيلي خيلي ممنوتم.

يا حق ;)