PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رام گوشي Huawei Ascend G600

mamaly11
31-03-2015, 12:59
سلام من گوشي G600 دارم نسخه ي يه سيم کارته (U8950-1) و مدتي هست که رامش قاطي کرده. خود شرکت هواوي هم که هيچ اپديتي براش نميده. اگه من برم کافي نت بگم رامشو اپديت کن، به اندرويد 5 اپديت ميکنه؟؟؟ اصن گوشي من ميکشه اندرويد 5رو ؟؟؟ من به اندرويد 4.4.2 هم اگه بشه راضي هستم راستي اين کاستوم رامهايي که اين کافينتيا ميدن باگ نداره؟؟؟ لطفا اگه کاستوم رام خوبي که اندرويدشم اپديت هست داريد بديد ممنون ميشم جواب سوالام رو هم يادتون نره. ببخشيد، سوالام خيلي زياد شدن :n33:
مرسي

befermatooo
31-03-2015, 16:33
سلام

ابتدا ببینید می تونید بوت لودر رو انلاک کنید یا خیر . اگه نتونید این کار رو انجام بدید نمیتونید از کاستوم رام استفاده کنید .

من که تمامی راه ها رو طی کردم اما هنوز نتونستم راهی برای انلاک کردنش پیدا کنم . به هوآوی هم پیام دادم که کد انلاک رو برام بفرستند اما جواب نمیدن .

رام Miui که یک رام گرافیکی و عالی هست و باگ هم نداره . اما رام اصلی که خود شرکت میده بیرون همیشه یه چیز دیگس :n01:

mamaly11
31-03-2015, 18:41
سلام

ابتدا ببینید می تونید بوت لودر رو انلاک کنید یا خیر . اگه نتونید این کار رو انجام بدید نمیتونید از کاستوم رام استفاده کنید .

من که تمامی راه ها رو طی کردم اما هنوز نتونستم راهی برای انلاک کردنش پیدا کنم . به هوآوی هم پیام دادم که کد انلاک رو برام بفرستند اما جواب نمیدن .

رام Miui که یک رام گرافیکی و عالی هست و باگ هم نداره . اما رام اصلی که خود شرکت میده بیرون همیشه یه چیز دیگس :n01:

بله بوت لودر آنلاک میشه تو یه جا دیدم میگفت هواوی گفته وقتی آنلاک میکنید برای گوشیتون ضرر داره. ظاهرا کاستوم به کار من نمیاد فعلا از همین رام رسمی استفاده می کنم تا انشاالله بریم سراغ یه اسمارت فون جدیدتر... بهر حال ممنون :n06: