PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کجای کره زمین جای مناسب تریه برای زندگی ؟!

banii
30-03-2015, 01:14
در کل :
همه جا هم ممکنه بدبخت باشی و هم خوشبخت ، مثلا نمیشه گفت اگر در آمریکا یا آلمان یا هر کشور خوب دیگه به دنیا اومده بودی به طور حتم خوشبخت و شاد بودی ... همه جای دنیا ، آدم معتاد ، مریض ، بی پول ، جنایتکار و ... وجود داره ... همونطور که توی ایران هم افراد خوشبخت وجود دارند (10 تا 20 درصد به نظرم) :)

اما از طرفی هم مساله رو نباید اینقدر سطحی بهش نگاه کرد ما ساکنین کشورهای خاورمیانه (حالا چندتا کشور خودشونو جدا کردند مثل اسراییل ، ترکیه و متاسفم که بگم چندتا کشور عربی حتی...) با مسایل و موضوعاتی همچون عدم آزادی و دموکراسی ، جنگ ها و درگیری ها ، مسایل زیست محیطی همچون بارندگی کم و آلودگی هوا و آب و خاک و ... کیفیت پایین مواد غذایی و ... هم درگیریم و اینها تاثیر به سزایی در کیفیت و سلامت زندگی انسان داره ...

من دوست داشتم متولد و شهروند یکی از این کشورها میبودم :

یکی از کشورهای اسکاندیناوی ... زیاد فرقی نداره کدومشون...
ایتالیا
بریتانیا (ایرلند و اسکاتلند رو خیلی دوست دارم ...ولی شهر زیبای لندن هم جزو بهترینامه...)
جمهوری چک
هلند
مجارستان
کانادا
اوروگوئه
اسرائیل
گرجستان
ارمنستان
شمال غربی ایران (شهر زیبای ارومیه یا زنجان مثلا) اما در ایران بدون اسلام و حکومت مذهبی و مردم واپسگرا و کم سواد و دهاتی (یعنی فرهنگ شهرنشینی ندارند) (استثنا : با 10 ، 20 یا هر چند درصد مردم که اینطور نیستند قصد جسارت ندارم و عذر میخوام که اینطور میگم... ) ... و البته به شرط کشور پیشرفته و آباد و آزاد نه این خرابه ... (به نظر من اینها تخیلی بیش نیست ، چون با توجه به موقعیت این کشور که در خاورمیانه قرار گرفته و مسایل مذهبی و قومی و... گمان نمیکنم چنین رویاهایی واقعیت پیدا کنه...)

clau
30-03-2015, 01:22
ایتالیا بخصوص شهر میلان

انگلیس شهر منچستر

امریکا هم که خیلی ایده اله:n26:

در کل هر جا غیر این مرز پر گهر :n21:و کشور های درپیت خاورمیانه غیر دبی البته:n15:

Gregar
30-03-2015, 01:32
همیشه دوست داشتم تو مناطق سرسبز سمتای اسکاندیناوی زندگی کنم . به لحاظ مکانش خوبه اما از مردمش خوشم نمیاد :n33:
اروپای غربی مخصوصا انگلیس خیلی خوبه . کلا دوست دارم جایی باشه که اب و هواش خوبه باشه . استرالیا هم خوبه .
امریکا هم به لحاظ فرهنگی جای خوبیه اما یه کم خطرناکه
کلا بهتره همین جا زندگی کنیم .

(گربه دستش به گوش نمیرسه میگه بو میده)

(کشورهای اسلامی فکر کنم چند سال دیگه رای بیاره)

M . Sayid
30-03-2015, 10:32
یک بنده خدایی بود که کره شمالی رو دوست داشت ! فک کنم یوزرشو عوض کرد !
دورانی داشتیم تو جام جهانی 2010 باهاش !
لطفا گزینه هندوراس رو هم به صورت ویژه و جداگانه اضافه کنید ! بعضیا می مردن براش ! :n08:

A.M.D.D.E.V.I.L
30-03-2015, 11:06
هر کجا باشم فقط ذهنیت اونجایی داشته باشم . با ذهنیت غربی نمیشه تو ایران راحت بود . با ذهنیت خاورمیانه ای هم نمیشه تو خارج راحت بود.

به نظرم کانادا گزینه خوبیه

امید رض
30-03-2015, 11:26
هاوایی بهترین جایه دنیا برا زندگیه وبعدش ..لس آنجلس ....نیویورک....
..
هرجا غیراز کشورهایه اسیایی وافریقایی وامریکایه جنوبی :n33:
هرچی احساس میکنم تویه مرغ دونی گیرکردیم وهیچ امیدی نیست:n15:کشورگل و بلبل:n15:

B3NYAMIN
30-03-2015, 11:31
آمریکا به خصوص نیویورک:n37:

ایتالیا رم:n36:

آلماااااان ^_^:n14:

یعنی یه روز مونده باشه عمرم تموم بشه حتما یه سفر به آلمان میرم:n41:حتمااا

و به قول دوستان هر جا به غیر از مرظ پرگحر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
30-03-2015, 13:58
فقط دوست دارم پیش پدر مادرم باشم .همین . هرجا شد
:10:

Mr_100_dolari
30-03-2015, 13:59
آمریکا به خصوص نیویورک:n37:

ایتالیا رم:n36:

آلماااااان ^_^:n14:

یعنی یه روز مونده باشه عمرم تموم بشه حتما یه سفر به آلمان میرم:n41:حتمااا

و به قول دوستان هر جا به غیر از مرظ پرگحر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سید منم باهات میام :دی

==================

شرایط ورود به کشورهای اروپای شرقی به نسبت اروپای غربی راحتره و کشورهای خوبی هم داره ...

خیلی ها رو دیدم که از طریق مختلف رفتن اروپای شرقی و راضی هم بودن ...

Mohammad
30-03-2015, 16:57
این لینک می تونه واستون جالب باشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein blak
30-03-2015, 21:08
من به اروپای غربی رای دادم.

ولی در کل هر جا بیرون از ایران بهشت محصوب میشه....

banii
30-03-2015, 23:16
سوئیس و اتریش یادم نبود بگم (پست اول) ...

Captain_America
31-03-2015, 02:02
هر جا که دل خوش است.

றД ĵ ĭ Đ
01-04-2015, 21:57
دوست دارم بدونم اون شخصی که به " کشورهای اسلامی (ایران ، عربستان ، پاکستان و...) " رای داده هدفش چی بوده ؟ دلیلش چی بوده ؟ بیاد از نظری که داده دفاع کنه

Captain_America
01-04-2015, 22:01
دوست دارم بدونم اون شخصی که به " کشورهای اسلامی (ایران ، عربستان ، پاکستان و...) " رای داده هدفش چی بوده ؟ دلیلش چی بوده ؟ بیاد از نظری که داده دفاع کنه

مگه کسایی که به جاهای دیگه رای دادن اومدن جواب پس دادند که ایشون باید بیان؟

matr!x_2008
01-04-2015, 22:07
سوئد یا امریکا و یا انگلیس.... دوست داشتم اینجا ها باشم... از بین اینا البته انگلیس رو ترجیح میدم

Atghia
01-04-2015, 22:13
والا من نفهیدم بصورت تخیلی مدنظر هست یا شدنی بودنش هم مهمه :دی

در هرصورت من دوست داشتم سوئیس زندگی کنم :n17:

pcforlife
01-04-2015, 23:00
والو ما این ایران خودمون رو کامل ندیدیم که بخوایم راجع به یه جای دیگه از کره زمین صحبت کنیم!
ولی این آمریکای جهان خوار که مرگ به نیرنگش ، کشور بزرگ با انواع اقلیم و آب و هوا و برتر در زمینه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و... و حتی فرهنگی.
خوب به احتمال زیاد شرایط لازم (اگه نگیم آرمانی) برای زندگی رو داره.
تو پرانتز برای فرار از مارس اکبر شدن :n02:: وطنم، پاره ی تنم.:n12:
.
.
البته یکی از آشنایان، به علت شغلشون که در سفارت ایران در کشور سوئیس مشغول بودند، چیزایی رو راجع به سوئیس تعریف کردند که من در ابتدا فکر کردم دارن شوخی میکنن. کلا گویا سوئیس هم شدیدا جای مطلوبیه برای زندگی./

Saeed Bingo
02-04-2015, 16:25
هیچ جا ایران نمیشه.. من عاشق همین دعواهای تو خیابون مردم هستم...همین که خودمم چند وقت یه بار یه دعوایی حالا به صورت یه موقع چشم تو چشم..عاشق تهرانم...و مردم خستش...

றД ĵ ĭ Đ
04-04-2015, 19:20
مگه کسایی که به جاهای دیگه رای دادن اومدن جواب پس دادند که ایشون باید بیان؟

من از شما پرسیدم ؟

soroosh_cz
04-04-2015, 21:59
از بین کشورها، اول همین خوبه که من تو ایران بدنیا اومدم و یه جورایی راضی هستم.
ولی اگر قرار باشه برم کشور دیگه، به ترتیب اولویت:
اول دوست داشتم برم هلند...
بعدش آلمان
بعد دانمارک
بعد سوییس
بعد سوئد

befermatooo
05-04-2015, 11:16
ایران خودمون اگه شرایطش باشه که عالیه اما ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 ماه استکبار جهانی آمریکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 ماه هم پیش روباه پیر انگلیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 سال هم سوئد

بقیه عمر هم سوئیس

پ.ن : گربه دستش به گوشت نمی رسید ..........

M-H2013
10-04-2015, 16:45
ایران چون شیعه هستم
ایران چون معصوم نیستم
ایران چون توی عالم زر هام آدم خوبی بودم که توی یک خانواده شیعه به دنیا آمدم
ایران چون مکان های زیادی هست تا بتونم امام زمانم رو بیشتر و بهتر بشناسم تا به مرگ جاهلیت نمیرم
ولی اشکال هایی هم داره از کجا می فهیم ؟؟به طور ساده برف و بارون نمی آد !!!!! باز نگین چه ربطی به بارو ن داره آقایون و خانوم ها طبق فرموده های پیامبر ربط داره

entezar1
10-04-2015, 17:21
هر جایی به جز آمریکا و اسراییل و انگلیس :n01: