PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از پستها و تاپیکهای کدام کاربر خوشتون میاد ؟!

banii
29-03-2015, 01:05
سلام علکم سلام علکم. :n02:

دوستانی که توی نظرسنجی اومدند یه سری از افرادی بودند که حس میشده فعالیت بیشتری توی انجمن دهکده سرگرمی دارند وگرنه دلیل خاصی نداشته و شما میتونید اسم یوزر افراد دیگه ای هم ذکر کنید ...

برای ویرایش نظرسنجی هم اگر نیازی بود موردی نداره اگه خواستید بحث میکنیم در موردش ... :n01:

از دوستانی هم که جای خالیشون توی نظرسنجی حس میشه هم عذرخواهی میکنم ...

banii
29-03-2015, 01:58
You can only add a poll to a thread within 10 minutes of posting the thread.

یه لیست 50 تایی درست کرده بودم:n27:

پ ن: هرکی که زیر پستش تشکر بزنم ...

اما در مجموع :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و...

پ ن : نمیدونم چرا خواستم با آواتار نشون بدم این دوستان رو ... :blink:

Demon King
29-03-2015, 08:23
B.Russel

از پست های جناب راسل لذت میبرم؛ آدم رو به فکر فرو میبره ... ( گرچه با برخیش مخالفم اما همین هم واقعا لذت بخشه؛ فردی که مخالف با نظر شما حرف میزنه گاه برای شما دوست به حساب میاد )

@dedegoli1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست های ایشون هم حتما ارزش خوندن رو دارند؛ من که اگه وقت کنم حتما بحث هاشون در انسانی رو دنبال میکنم.

@Ahmad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک ها و پست های ایشون در ادبیات حتما خواندنی و جذاب و زیباست. البته نه فقط در ادبیات ....

پ.ن:

بیش از سه نفر هستند؛ اما هم اکنون همین بزرگواران در خاطرم بود ....

هدف فقط تو دهکده نباشه، بهتر نیست!؟ من به این نکته دقت نکردم ....

:n16:

Atghia
29-03-2015, 09:29
سلام
فرهاد عزیز باز هم ایده جالبی دارند برای دهکده
مرسی فرهاد:n16:

خب راستش در زمینه استارت تاپیک های جالب من میتونم بگم قطعا خوده فرهاد banii یکی از خوب هاست:n17:

در زمینه های ارسال پست های جالب و بامزه هم با وجود اینکه فعالیتش به نسبت خیلی ها کمتره اما قطعا Ezel یکی از کسانی هست که همواره پست هاش جذابیت داره:n33:

و آرمین عزیز Mr_100_dolari هم همیشه انرژیک در صحنه ها حضور پیدا میکنه و من جنس کلامش رو خیلی میپسندم:n31:

+

البته اگر بخوام کلا بگم داخل انجمن از پست های کیا خوشم میاد قطعا گزینه های دیگری هم وجود دارند
ولی
چون موضوع تاپیک به دهکده سرگرمی محدوده من بیشتر جنبه ی فان بودن قضیه رو لحاظ کردم
مرسی:n40:

پ.ن: فرهاد جان یک ایرادی به گزینه هات وارد میدونم با اجازه بگم همینجا:n39: یکسری از دوستان خب بله از لحاظ فعالیت و پربار بودن پست ها خیلی خوبن ولی من شخصا ندیدم در دهکده فعالیت خاصی داشته باشند! مثل اقا مهران یا مدیر وحید...!!

banii
29-03-2015, 16:49
هدف فقط تو دهکده نباشه، بهتر نیست!؟ من به این نکته دقت نکردم ....

:n16:

پ.ن: فرهاد جان یک ایرادی به گزینه هات وارد میدونم با اجازه بگم همینجا:n39: یکسری از دوستان خب بله از لحاظ فعالیت و پربار بودن پست ها خیلی خوبن ولی من شخصا ندیدم در دهکده فعالیت خاصی داشته باشند! مثل اقا مهران یا مدیر وحید...!!

بله نظر من هم همینه ...

درسته بنده هم منظورم این نبود که فقط دوستانیکه توی انجمن دهکده سرگرمی فعالیت دارند ...
شما میتونید کاربرانی که توی سایر انجمن ها هستند هم نام ببرید ...
قضیه اون نظرسنجی که کلا منهدم شد این بود که من دوستانیکه بیشتر توی این دور و برند رو لیست کردم حد اقل یه دلخوشی ای باشه برای بچه ها ... همین .... چون به نظر من نمیشه لیست واقعی اونهایی که باید باشند رو انتخاب کرد ... خیلیا ممکنه یاد ما نباشند ... مثلا من دیشب برتراند راسل یادم نبود ... اما ایشون هم از کاربرایی اند که من پستهاشونو میخونم و دوست دارم یا احمد ... یا مهرداد (M3hrdad) و یا اون آقای مهرداد دیگه انجمن هنر هفتم که قدیمی تر هستند (mehrdad21) ... همینطور melkemid ... خانم سپیده که ناظر زبان و موسیقی و هنر هفتم و ... بودند ... عمو کلیو (zeitgest) اگرچه توی بعضی موارد هم شاید موافق نباشم با حرفها و باورهاش... shabe saket خوب بود یه شوخ طبعی خاصی داشت و اینکه توی حوزه ی نجوم و موضوعات علمی هم دانش خوبی داشت... اگر اشتباه نکنم و درست یادم باشه توی انجمن های جام جهانی و جام اروپا و ... هم از پستهای اسپانیولی خوشم میومد ... (با اینکه من از تیم اسپانیا زیاد خوشم نمیاد...) ... چند دوست ایتالیایی هم بودند که با پستهاشون حال میکردم اما خوب یادم نمونده، متاسفانه حافظه ام توی این زمینه ها جالب نیست ... توی انجمن موسیقی pandemonium رو دوست داشتم و آهنگای خیلی قشنگی ازش دارم... خیلی دوستان دیگه هم گذشته ها بودند که الان به خاطر کمرنگ شدنشون ممکنه یادم نباشه ازشون یادی کنم... مطمئنا الان به طور کامل حضور ذهن ندارم ...

فرهاد عزیز باز هم ایده جالبی دارند برای دهکده
مرسی فرهاد:n16:

خب راستش در زمینه استارت تاپیک های جالب من میتونم بگم قطعا خوده فرهاد @banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یکی از خوب هاست:n17:

مرسی. نظر لطف شماست ...:n16:

ghomeishi
29-03-2015, 17:17
Mr_100_dolari
و
dourtarin@

Atghia
29-03-2015, 18:59
اقا من نظرم فقط مربوط به دهکده هست:n31:
چون من فکر میکردم فقط استارتر تاپیک های دهکده و ارسال کننده های دهکده ای مد نظرند:n33:
هیچی همینجوری گفتم که گفته باشم بعد دوستانمان شاکی نشن
همین:n17:

Sh-Meteor
29-03-2015, 19:39
از بهترین استارت کننده های تاپیک تو دهکده سرگرمی خوب جناب فرهاد ( @banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) هستش. :n16:

قبلا هم گفته بودم که پست های @Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همیشه نظم خاصی داره و شاید با خط کش میزون میشه :n02: و ازش لذت می برم.
پست های آرمین عزیز Mr_100_dolari

@Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Demon King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
@Ezel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
@raana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هم که خوب و دوست داشتنیه ...

البته قطعا خیلی های دیگه هم هستن که الان متاسفانه حضور ذهن ندارم ... :n40:

Gregar
29-03-2015, 20:33
@Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز با پستهای خوبشون در زمینه کمیک و سریال

javad34
29-03-2015, 20:58
من از تاپیکهای خود استارتر همیشه خوشم میاد
@banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...به نظر من از بقیه افراد انجمن باهوشترند یا هوش هیجانیشون بیشتره...به دلیل اینکه مسائل بسیار زیبایی رو برای تاپیک زدن انتخاب میکنن..

و حقیقتش حسودیم میشه بهشون

فرهاد خان سال نوتون مبارک موفق باشید...:n11:

banii
29-03-2015, 23:35
از بهترین استارت کننده های تاپیک تو دهکده سرگرمی خوب جناب فرهاد ( @banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) هستش. :n16:

من از تاپیکهای خود استارتر همیشه خوشم میاد
@

banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...به نظر من از بقیه افراد انجمن باهوشترند یا هوش هیجانیشون بیشتره...به دلیل اینکه مسائل بسیار زیبایی رو برای تاپیک زدن انتخاب میکنن..

و حقیقتش حسودیم میشه بهشون

فرهاد خان سال نوتون مبارک موفق باشید...:n11:

قربون شما . :n16:

لطف دارید ...

شما هم سال خوبی داشته باشید دوست عزیز ...

من هم امیدوارم از این ایده های خوب بیشتر به ذهنم برسه و برای جوونای این مملکت همینجوری سرگرمی درست کنم :دی !

:)

clau
30-03-2015, 02:42
از پست های خیلی افراد

تاپیک های که banii عزیز میزنه

پست های xtreme ناظر انجمن سخت افزار

پست های Atghia در تاپیک سبک زندگی و انتخاب عطر و ......

پست های ranna در تاپیک سوالات پرشکی

پست های Ali*Reza در مشاوره خرید سخت افزار

در کل از هر پست یا تاپیکی که به اطلاعات آدم چیزی اضافه کنه

خیلی از دوستان هستن همرو بخوام بگم لیست بلندبالایی میشه:n36:

mojtabaivi
04-04-2015, 18:25
پست های جناب B.Russell