PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همین الان تو یخچالت چی داری؟ ( عکسشو بزار) {تحقیق بر مبنای مشاهده}

هاچ
25-03-2015, 16:06
این برای یک تحقیق علمی است. اکثر ماها شنیدیم که ایران جزو کشورهای در حال توسعه یا جهان سوم است. در کشورهای جهان سوم مردم گرسنه هستند و یا شنیدیم غذا کم است.

اما آیا مردم ایران با این ثروت عظیم نفت و گاز و جوانان و دیگر منابع ملی باز هم مانند دیگر کشورهای جهان سوم گرسنه هستند؟ یا حتی شاید از آمریکایی ها هم چاقی در ایران بیشتر باشد؟

بنابر این با گذاشتن یک عکس از یخچالتون من رو در فهمیدن این مهم یاری کنید.

اول خودم :این یخچال من:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fonixhd
25-03-2015, 17:33
اخ ..اخ ..اخ ملت چه پر رو شدن !!
به داخل یخچال ادم هم کار دارن ...اخه حریم خصوصی پس چی ...! بس دیگه همش فکر میکنم دارم کنترل میشم (شوخی) . :n02:

بفرما ...دیگه اگه داخل یخچالم پر نیست به بزرگی خودتون ببخشید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javad34
25-03-2015, 19:31
اینم یخچال من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
26-03-2015, 02:12
اخ ..اخ ..اخ ملت چه پر رو شدن !!
به داخل یخچال ادم هم کار دارن ...اخه حریم خصوصی پس چی ...! بس دیگه همش فکر میکنم دارم کنترل میشم (شوخی) . :n02:

بفرما ...دیگه اگه داخل یخچالم پر نیست به بزرگی خودتون ببخشید ...

اینم یخچال من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماشاللع چه یخچالای پر برکتی... حسودیمان شد! روم نمی شه عکس یخچالو بزارم:n02: بعدی لطفا

masood101
26-03-2015, 12:13
باسلام اینم یخچال خونه ما

fonixhd
27-03-2015, 12:46
باسلام اینم یخچال خونه ما

نکته رو گرفتم ..اگه اشتباه گرفتم عکس یخچال رو بزارید :n31:

Hamed-M1
27-03-2015, 13:23
ما از لحاظ فرهنگ جهانی سومی هستیم نه پول و مال و املاک و غذا. وگرنه اگه مردم بدبخت بودن که تو عید نوروز ماشینا تو شمال تو ویلاها قطار نمیشدن. و مردم هم شکمشون اندازه تریلی 18 چرخ بزرگ نبود و چون فرهنگ کمه برای خوشگل کردن خودمون پسرا میرن بدنسازی البته میرن اونجا قرص های جدید رو بخرن نه واسه تمرین. اونوقت طرف 3 ماهه تبدیل میشه به تیلور لاتنر.