PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلتم دیروز تا حالا روشن نمیشه . خواهشن کمک کنید

brad pitt
23-03-2015, 10:28
سلام
از دیروز تبلتم روشن نشده . ایسوس asus fe375cg 16gig
آیا ممکنه باتری تبلت به کل تمام شده باشه ؟

چون وقتی اونو میزنم توی شارژ اون درصد شارژ باتری هست که نشون میده ها
اونو به رنگ قرمز و با یه علامت سوال نشون میده

این دلیلش چی میتونه باشه ؟
اگر بخام تبلت و بفرستم برای شرکت گارانتی ویستا باید خودم اقدام کنم یا از طریق اونجایی که خریدم ؟

خواهشن راهنمایی کنید چون من دانشجو شهر دیگه ام . تلویزیونم گوشی م همه چی م این تبلته

ممنونم

ali_mohandes
23-03-2015, 12:48
سلام
از دیروز تبلتم روشن نشده . ایسوس asus fe375cg 16gig
آیا ممکنه باتری تبلت به کل تمام شده باشه ؟

چون وقتی اونو میزنم توی شارژ اون درصد شارژ باتری هست که نشون میده ها
اونو به رنگ قرمز و با یه علامت سوال نشون میده

این دلیلش چی میتونه باشه ؟
اگر بخام تبلت و بفرستم برای شرکت گارانتی ویستا باید خودم اقدام کنم یا از طریق اونجایی که خریدم ؟

خواهشن راهنمایی کنید چون من دانشجو شهر دیگه ام . تلویزیونم گوشی م همه چی م این تبلته

ممنونم
به شارژر متصل کنید کمتر از20ثانیه باید روشن بشه حتی اگه باطری هم خالی باشه حداکثر بعد 1دقیقه باید روشن بشه اگه نشد ببرید نشون بدید

brad pitt
23-03-2015, 14:22
به شارژر متصل کنید کمتر از20ثانیه باید روشن بشه حتی اگه باطری هم خالی باشه حداکثر بعد 1دقیقه باید روشن بشه اگه نشد ببرید نشون بدید

ممنون از پاسختون
دیشب تا حالا زدم تو شارژر اما روشن نمیشه

فقط وقتی میزنمش توی شارژر همون حالتی که درصد شارژ شدن و داره نشون میده یه رنگ قرمز با علامت سوال نشون میده و دوباره خاموش میشه

Sh-Meteor
23-03-2015, 14:41
ممنون از پاسختون

فقط وقتی میزنمش توی شارژر همون حالتی که درصد شارژ شدن و داره نشون میده یه رنگ قرمز با علامت سوال نشون میده و دوباره خاموش میشه

سلام

اگه تبلت تون هنوز گارانتی داره حتما ببرید برای گارانتی!

اول ببرید اونجایی که خریدین تا خودشون ببرن گارانتی، اگه بردن که هیچی اگه نبردن حتما خودتون اقدام کنید.

behishf
23-03-2015, 15:27
سلام.تبلت من وقتی روشنه میزنم تو شارژ تازه از شارژش کم میشه چه ازش استفاده بکنم چه نکنم1حتما باید خاموشش کنمو بزنم تو شارژ.

SADEGH 7
23-03-2015, 19:04
ممنون از پاسختون

شارژش تموم شد، خاموش شد بعد روشن نشد؟
اگه اینطوری شده، ببرین گارانتی. حتی اگه گارانتیش تموم شده باشه، بدون پرداخت هزینه، همونجا میشینید، درستش می کنن.
اگر هم خدایی نکرده باطری خراب شده باشه و گارانتیش تموم شده باشه، 100 تومن هزینش می شه. (البته تبلتتون باید چند روزی اونجا بمونه.)

ali_mohandes
27-03-2015, 10:16
ممنون از پاسختون

یا مشکل از شارژره یا باطری بهتره ببرید نشون بدید
خیلی حواستون رو جمع کنید نزارید شارژ باطری کمتر از20درصد بشه ممکنه اسیب ببینه یعنی می تونه تا 1درصد هم با هاش کار کنی ولی نزار کمتر20درصد بشه من خودم دارم یه تبلت تا حالا نزاشتم کمتر از30درصد بشه
موفق باشی