PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تست کیفیت فیلم های Rapidshare قبل از دانلود کامل!!

Babak_King
11-09-2006, 10:45
خوب با توجه به اینکه این روزها تعداد افرادی که به اینترنت مثلا پرسرعت دسترسی دارن بیشتر شده و متعاقبا و با توجه به اعمال محدودیت هایی در P2P ها ، اکثر دوستان به Rapishshare و یا مکان های مشابه پناهنده شدن لازم دیدم روشی را برای تست کیفیت فیلم ها قبل از دانلود کامل ، به اطلاع دوستان عزیزم برسونم.

خوب همینطوری که اکثر دوستان اطلاع دارن فیلم ها و فایل هایی که روی رپید یا مگا آپلود و یا ... آپلود میشن به چندین بخش تقسیم شده و بصورت ZIP یا RAR فشرده میشن ، خوب خیلی اوقات برای شما پیش اومده که فیلمی رو دانلود کردید و بعد از اتمام و Extract کردن اون دیدید که فیلم اون چیزی نبوده که می خواستید یا اصلا آپلود کننده گفته که فیلم DVD-RIP است ولی بعد از دانلود می بینید که نه تنها DVD-RIP نیست بلکه یه نسخه CAM با کیفیت بسیار پایین است. برای اینکه وقتتون تلف نشه روش زیر می تونه کمکتون کنه ... برای این منظور در ابتدا قسمت اول فایل Part1 رو دانلود می کنیم .....

مثلا اگر فیلمی بصورت زیر داشته باشیم :

rapidshare/aaa.part1.rar
rapidshare/aaa.part2.rar
rapidshare/aaa.part3.rar
rapidshare/aaa.part4.rar
.....

در ابتدا part1 را دانلود می کنیم ... حال مطابق شکل زیر پیش می رویم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این مرحله محلی را که فایل قرار است Extract شود را انتخاب کرده و گزینه Keep broken files را تیک می زنیم و سپس غیر فشرده می کنیم انتخاب این گزینه باعث می شود مقداری از فیلم غیر فشرده شود و از آنجایی که بقیه قسمت های فایل فشرده موجود نیست فایل غیر فشرده ایجاد شده حذف نمی شود ... حال با یک Player همانند BS-Player این تکه فیلم چند دقیقه ای را باز می کنیم و کیفیت صدا و تصویر آنرا بررسی می کنیم .... اگر مورد رضایتمان قرار گرفت اقدام به دریافت بقیه قسمت های آن خواهیم کرد.

منبع:فروم موشهایه سیاه :rambo:

Moh3en_DDD
11-09-2006, 10:56
اين روش توي بعضي از فيلم ها فقط درست هست ... بعضي از فيلم ها همچنان پارت بعدي را مي خواهند .. من از اين روش مي خواستم فيلم CLiCk را كيفيتش را متوجه شوم ولي پارت بعدي را خواست !

Babak_King
11-09-2006, 11:14
سلام محسن جان
یعنی چی بعضی از فیلم ها؟

این میاد هر جور فیلمی که بگی با هر پسوندی رو فقط میاد یه خوردشو نشون میده یعنی میاد تکه تکش میکنه من که امتحان کردم عملی بود !!

نمیدونم والا.

Moh3en_DDD
11-09-2006, 11:27
مثلا فيلم Click :

پارت 1 را كه گفتيد اين كار ها را كردم ولي مي گه پارت 2 را وارد كنيد ... Cancel هم كه مي زنم ميگه هيچ فايلي وجود ندارد و برنامه بسته مي شه ...

leo
11-09-2006, 12:41
babak-king جان من اين كار رو انجام دادم و فايل ايجاد شد . ولي با windows media player باز نميشه , اين BS-Player كه گفتي چيه ؟؟ شايد با اين بتونم پلي كنم !!

يا حق !!

Babak_King
11-09-2006, 12:45
سلام دوسته من
اینم لینکه این نرم افزار:

موفق باشی.

*hamedkhatar*
11-09-2006, 12:59
سلام
شما با jetaudio هم میتونی به راحتی فیلم رو باز کنی
درضمن محسن جان
شما فقط فیلمهایی رو میتونی ببینی که خود فایل ویدیویی رو فشرده کرده باشند
مثلا اگه فیم به صورت ایمیج باشد خوب نمیتونید ببینید
موفق باشید
;)

usfelme
21-09-2007, 02:15
البته jet audio این ورژنای آخرش این قابلیت رو دارن در کل بهترین پلیر برای دیدن فیلمهای ناقص vlc media player می باشد

shasha_ara2001
21-09-2007, 02:48
خیلی کاربردی و بدرد بخور بود. تا حالا کلی یر این مساله خیط شده بودم.
دست شما درد نکنه

Amin
21-09-2007, 02:54
سلام
البته این روش برای اینکه تست کنید پسور فیلم درسته
یا اصلا پسورد داره یا نه هم مفید هستش

mx_2dar
21-09-2007, 03:29
total video player فیلم های ناقص رو نشون می ده فیلم هایی که با هیچ player باز نمیشه
تست شده

ehbas
25-10-2007, 12:25
سلام به همه

همونطوری که بقیه دوستان هم گفتن در بعضی موارد کار نمیکنه. میگه ولوم 001 رو وارد کن. راستی برای این کار حتما باید part 1 رو داشته باشی؟ آخه من part 7 رو میخوام extract کنم.

برنامه دیگه ای سراغ ندارید؟
مرسی

Hamid_PaK
25-10-2007, 12:38
بهترین گزینه برنامه Video Fixer است حتی بخشی از فایل رو از قسمت اول داشته باشید کافیست :31: که با این برنامه تصحیح و مشاهده کنید.
از این جا هم می توانید دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا حق ...

nic_chagal
25-10-2007, 14:15
با سلام می تونین در گوگل بزنین rar player اونقت مجانیه دانلود کنین تمام فایلهای ناقص رو می تونین تا همون جائی که دانلود کردین ببینین

Ehsani
30-10-2007, 13:25
روشی رو که بابک عزیز یاد دادن من امتحان کردم..جواب داد

فقط فایل با برنامه های پلیر عادی باز نمیشد که با VLC media player این مشکل هم رفع شد

بسیار بسیار ممنون

Hamid_PaK
30-10-2007, 13:36

چک کردن قدرت فوق العاده ای در پخش فایلهای AVI داره ...
بزودی همون RaRPlayer رو که از همین کنسول ساخته شده بازنویسی میکنم .

یا حق ...

Hamid_PaK
31-10-2007, 06:31
این هم یک GUI واسه برنامه کنسول MPlayer که با KOL نوشتم دیگه براحتی ازش استفاده کنید ...
دقت کنید مهم نیست چقدر از فایل rar رو دانلود کرده اید و یا دارید دانلود می کنید ، اصلا نیازی به باز کردن rar نیز ندارید تنها آدرس فایل rar رو به برنامه بدید و play رو فشار دهید ، اگه فایل پسورد داشت هم داشت آن را وارد کرده در غیر این صورت متن داخل قسمت پسورد اهمیتی نداره ...
فایلهای avi و divx رو نیز پخش میکنه ولی بیشتر بدرد همون rar می خوره.
توجه اگر پسوند فایل rar که دارید دانلود می کنید rar نبود هم از لیست پسوندها all files رو انتخاب کنید و آدرس همون فایل rar رو بدهید.

Rar Video Player

یا حق ...

symk
10-11-2007, 23:52
سلام
البته این روش برای اینکه تست کنید پسور فیلم درسته
یا اصلا پسورد داره یا نه هم مفید هستش

آخ گفتی که من تو این زمینه خیلی ضد حال خوردم واقعا" ارزش این کارو من خوب میفهمم .
مرسی