PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] نسخه PC عنوان GTA V کنسل شد...!

Layken
21-03-2015, 00:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز راکستار در خبری اعلام کرد که انتشار عنوان محبوب و پرطرفدار GTA V برای پلتفورم PC کنسل شد.
وب سایت IGN برای تایید این خبر با مدیر ارشد روابط استدیو راکستار آقای روبرتو باجو تماس داشته و از صحت این خبر سوال کردن که ایشون این خبر را تایید کردن.

استدیو راکستار دلیل این کار را وجود برخی مشکلات در پورت بازی اعلام کردن و ادامه دادند که نمی خواستند یک بازی ناقص تحویل گیمرها بدهند بنابراین تصمیم بر کنسل شدن ساخت این عنوان برای PC گرفتن، ضمنا ابراز امیدواری کردند که برای نسخه های آینده ایده های نابی برای نسخه PC خواهند داشت.

منبع
IGN: GTA V...for PC-Cancelled ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3NYAMIN
21-03-2015, 00:46
خیلی باحال بود -_- :دی

CV30
21-03-2015, 01:01
خیلی شوخی بدی بود قلبم داشت از جاش درمیومد :n24:
سال نو مبارک:n12:

*M!L4D*
21-03-2015, 10:11
سال نو شما هم مبارک:n12:

مدیر ارشد روابط استدیو راکستار آقای
روبرتو باجو
تماس داشته

:n08:

p30g
21-03-2015, 11:16
جالب بود
بسی شاد شدیم :n19::n08:

mehrabooni
21-03-2015, 11:54
داداش یعنی تا حد سکته مارو بردی :n04::n19:
شوخی خرکی نداشتیما :n27::n34:

javad34
21-03-2015, 12:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز راکستار در خبری اعلام کرد که انتشار عنوان محبوب و پرطرفدار GTA V برای پلتفورم PC کنسل شد.
وب سایت IGN برای تایید این خبر با مدیر ارشد روابط استدیو راکستار آقای روبرتو باجو تماس داشته و از صحت این خبر سوال کردن که ایشون این خبر را تایید کردن.

استدیو راکستار دلیل این کار را وجود برخی مشکلات در پورت بازی اعلام کردن و ادامه دادند که نمی خواستند یک بازی ناقص تحویل گیمرها بدهند بنابراین تصمیم بر کنسل شدن ساخت این عنوان برای PC گرفتن، ضمنا ابراز امیدواری کردند که برای نسخه های آینده ایده های نابی برای نسخه PC خواهند داشت.

منبع
IGN: GTA V...for PC-Cancelled ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه لحظه 10 سال از عمرم کم شد.....بعد رفتم تو منبع .....دمت گرم با حال بود... پس 13 بدر چه بلایی سرمون میاری شیطون؟ برای دروغ 13 بدر؟از الان خودمو آماده میکنم

vahidgame
21-03-2015, 17:22
دیشب یه نفر بهم پیغام داد که جی تی ای برای پی سی کنسل شده و همون موقع و حتی قبل اینکه به این تاپیک بیام خندم گرفت :دی
آخه مگه آدم هر خبری رو سریع باور می کنه؟ یعنی این خبر مثل این می مونه که یه نفر توی انجمن ورزش خبر بذاره که لیگ قهرمانان اروپای امسال کنسل شدش! :دی
بازی های خیلی بزرگ از شرکت های تاپ مثل راکستار احتمال کنسل شدنشون وجود نداره دیگه چه برسه به بازیی که قبلا برای پلتفرم های دیگه منتشر شده!
توصیه می کنم از این به بعد همیشه یه خبرو می خونید قبل اینکه نگران بشید حتما روی منبع خبر کلیک کنید :دی

SNOW PATROL
21-03-2015, 17:33
دیشب یه نفر بهم پیغام داد که جی تی ای برای پی سی کنسل شده و همون موقع و حتی قبل اینکه به این تاپیک بیام خندم گرفت :دی
آخه مگه آدم هر خبری رو سریع باور می کنه؟ یعنی این خبر مثل این می مونه که یه نفر توی انجمن ورزش خبر بذاره که لیگ قهرمانان اروپای امسال کنسل شدش! :دی
بازی های خیلی بزرگ از شرکت های تاپ مثل راکستار احتمال کنسل شدنشون وجود نداره دیگه چه برسه به بازیی که قبلا برای پلتفرم های دیگه منتشر شده!
توصیه می کنم از این به بعد همیشه یه خبرو می خونید قبل اینکه نگران بشید حتما روی منبع خبر کلیک کنید :دی
حالا از کجا میدونین اون کسی که دیشب بهتون پیام داده هدفش همین نبوده که شما رو بکشونه توی انجمن و تاپیک :دی
والا من خودم اول باور کردم چون زیاد توی گیم سر رشته ندارم:|

Layken
24-03-2015, 13:00
دوستان سال نو همگی مبارک :دی