PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : blue error خطای مرگ!! خیلی فوری!

mohamad690
20-03-2015, 20:03
سلام

بلأخره بعد از مدتي تونستم اين ارور رو شكار كنم!

اين ارور در حين نصب بازي , اجراي بازي(وسطاي بازي) , بعضي مواقع هم در نصب ويندوز نشان داده ميشه و خیلی زود هم میره این ارور! فقط در چند ثانبه میاد بعد میره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته در حين نصب برخي بازي ها ارور ديگه ایی نشان داده میشه که با فرمت دزایو در بعضی مواقع این مشکل برطرف میشه ، مثلا این یکی که حتی با فرمت درایور هم درست نشد!: (توجه: با نصب چند بار این بازی این ارور آبی(بالا) را شکار کردم)

"این بازی رو هم از روی دی وی دی نصب نکردم بلکه از روی درایو(یعنی کپی) نصب کردم لذا خیلی بعیده که مشکل از دی وی دی باشه"

اول این ارور:

بعد از زدن اوکی این میاد:

mohamad690
21-03-2015, 15:04
كسي نبود مشكل بنده رو حل كنه؟

axilbam
21-03-2015, 15:17
خطای سخت افزاریه
تو پردازش سی پی یو یا رم میتونه باشه.....

mohamad690
21-03-2015, 18:00
ممنون كه پاسخ دادین ، فقط این دوتا میتونه باشه؟؟ یعنی hdd نميتونه باشه؟

EXTREME
22-03-2015, 09:36
دوست عزیز بلواسکرین علت های زیادی داره نرم افزاری ویندوز ویروس درایورهای سیستم سخت افزاری هارد رم دمای قطعات پاور و مین باید همه بررسی بشه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

DariushGreat
23-03-2015, 17:09
احتمالا درایور ناسازگاری داره. اگه ارزش داره ویندوز رو عوض کن و دوباره چک کن اگر مشکل ادامه داشت سخت افزاریه

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

mohamad690
31-03-2015, 18:54
همه وسايلم جديدا به جز hdd و رم ,,, كدوم احتمال بيشتري داره كه خراب باشه؟

EXTREME
31-03-2015, 19:08
همه وسايلم جديدا به جز hdd و رم ,,, كدوم احتمال بيشتري داره كه خراب باشه؟

میتونه از هرکدوم باشه برای دیدن سلامت هارد از تب health نرم افزار hd tune عکس بدید و برای رم از نرم افزار memtest استفاده کنید و به مدت یک ساعت بزارید تست انجام بشه ببینید حین تست اروری میده یا نه

mohamad690
31-03-2015, 19:11
میتونه از هرکدوم باشه برای دیدن سلامت هارد از تب health نرم افزار hd tune عکس بدید و برای رم از نرم افزار memtest استفاده کنید و به مدت یک ساعت بزارید تست انجام بشه ببینید حین تست اروری میده یا نه
خطري نداره اين نرم افزارا؟؟! :n35:

EXTREME
31-03-2015, 22:58
خطري نداره اين نرم افزارا؟؟! :n35:

نه فقط اسکن میکنه اول از همه مطمئن بشید مشکلتون نرم افزاری نیست چون بیشتر علت این مشکل میتونه نرم افزاری باشه

mohamad690
01-04-2015, 01:50
نه فقط اسکن میکنه اول از همه مطمئن بشید مشکلتون نرم افزاری نیست چون بیشتر علت این مشکل میتونه نرم افزاری باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مثل اينكه از هارد hdd هست!

نيازي هست از memtest استفاده كنم؟ یا دیگه معلوم شد؟

ویندوز هم عوض کردم با پارتیشن بندی بعد این نرم افزارو نصب کردم

EXTREME
01-04-2015, 09:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مثل اينكه از هارد hdd هست!

نيازي هست از memtest استفاده كنم؟ یا دیگه معلوم شد؟

ویندوز هم عوض کردم با پارتیشن بندی بعد این نرم افزارو نصب کردم

اگر تعداد این ارور زیاد نشه مشکلی نیست اگر درحال زیاد شدن است علاوه بر پارتیشن بندی مجدد هارد اتصالات هارد به همراه پاور سیستم رو بررسی کنید ببینید درست میشه یا نه یک تست برای رم هم انجام بدید ضرر نداره

mohamad690
02-04-2015, 20:11
اگر تعداد این ارور زیاد نشه مشکلی نیست اگر درحال زیاد شدن است علاوه بر پارتیشن بندی مجدد هارد اتصالات هارد به همراه پاور سیستم رو بررسی کنید ببینید درست میشه یا نه یک تست برای رم هم انجام بدید ضرر نداره

سلام دوباره , ندونستم چطوری از memtest استفاده كنم , چندتا فایل دارم تو این iso ,, كل محتويات اين iso رو burn كنم تو سي دي يا فقط EFIBOOT رو با استفاده الكل burn كنم؟

كل محتويات فايل رو burn کردم بوت نمیشه

با usb هم هر چی گفته انجام دادم بازم بوت نمیکنه

EXTREME
02-04-2015, 20:20
سلام دوباره , ندونستم چطوری از memtest استفاده كنم , چندتا فایل دارم تو این iso ,, كل محتويات اين iso رو burn كنم تو سي دي يا فقط EFIBOOT رو با استفاده الكل burn كنم؟

كل محتويات فايل رو burn کردم بوت نمیشه

با usb هم هر چی گفته انجام دادم بازم بوت نمیکنه

شما نرم افزار hiren boot cd رو گرفتید؟

mohamad690
02-04-2015, 20:23

اصلا نمیدونم چی هست! وظیفش چی هست؟

mohamad690
02-04-2015, 20:50
مثل اينكه خيلي مهمه , حتي memtest هم داره

e4lyas
02-04-2015, 23:39
لاگ هاي bsod يا همون bluescreen تون رو به يكي از فوروم هاي خارجي كه تحليل لاگ مي كنن ارسال كن ، خيلي خوب جواب مي دن ، بدون اون فايل لاگ و بررسي ريز نميتوني به جواب خوبي برسي ...ة
Sevenforums
eightforums

mohamad690
03-04-2015, 17:01
لاگ هاي bsod يا همون bluescreen تون رو به يكي از فوروم هاي خارجي كه تحليل لاگ مي كنن ارسال كن ، خيلي خوب جواب مي دن ، بدون اون فايل لاگ و بررسي ريز نميتوني به جواب خوبي برسي ...ة
Sevenforums
eightforums

احسنت ممنون! انجام شد , يه لاگ بهشون دادم ببینم جواب میدن یا نه ،،، ریش سفید زدم از دست این کامپیوتر ، میدم دست فروشنده میگه بلد نیستم:n29:

mohamad690
03-04-2015, 18:29

تعدد ارورها زياد شد!

mohamad690
06-04-2015, 18:25

سلام مجدد ,, رم رو هم تست كردم , 4تا ارور داره , اول هر دو رم رو تست كردم باهم(1gb+2gb):

بعد فقط رم 2g رو تست كردم:

من که رسما گیج شدم ، اخه رم چی داره که خراب بشه! مادر بورد رو تست کنم؟؟!!

ممنون از دوستان که همراهم بودین